Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witajcie:) 100krocia - sto lat dla Natalki!! Twoja córcia jest o miesiąc młodsza od mojego smyka. Tobie też ten czas tak szybko zleciał? Dopiero co wypatrywałam objawów porodu a tu już taki duży szkrab wokół mnie biega:) Nim się obejrzę będzie szkoła, dziewczyna, wnuki...ech..;) Aga79- ale nerwowy czas masz teraz, a raczej może niecierpliwy;) Trzymam kciuki za szybciutki i bezbolesny poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaszka ja planuje poczecie z mezem na pazdzernik ... planujemy chłopca ale co Bog da To Bedzie dobrze :) nie moge sie doczekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaszka- ja będę miała synka!:-) 100krocia- dużo zdrówka dla Natalki z okazji urodzin! Aga- noo, jak czop odszedł to można się chyba spodziewać akcji w każdej chwili:-) Kwestia dni lub godzin:-) Trzymam kciuki! Channah- Buziaki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaszka- ja będę miała synka!:-) 100krocia- dużo zdrówka dla Natalki z okazji urodzin! Aga- noo, jak czop odszedł to można się chyba spodziewać akcji w każdej chwili:-) Kwestia dni lub godzin:-) Trzymam kciuki! Channah- Buziaki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asik przepraszam :) gdzieś coś czytałam, ale nie doczytałam i tak mi się ubzdurało! ja to trochę w tyle jestem ;) Dlatego wybaczcie mi, jeśli coś znów palnę, albo będę pytać o rzeczy oczywiste:) Dmer trzymam kciuki żeby się udało:) Teraz kiedy chciałabym ciut bardziej dziewczynkę to wydaje mi się, że łatwiej synka strzelić;) w owu i już. O, właśnie mój szkrab się przebudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam jesiennie:) Pogoda się fajna zrobiła, wiatr ucichł, słoneczko grzeje, az się chce żyć:) Tylko żeby jeszcze nie ten paskudny katar u młodego:( walczymy i walczymy ale jak wytłumaczyć roczniakowi, że psikanie do noska i wyciąganie glutów fridą to konieczność i że dla jego dobra? Ludu, jakie wrzaski się rozchodzą, koszmar. Ale cóż, nie ma rady, byle do wiosny, a raczej do lata, bo wiosną też choróbska na przesileniu wyłażą:( A, taki chorobowy wątek mi się zrobił, a jak u Was, dzieciaki zdrowe? Wy zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Natalka wraca do zdrowia. Na szczęście ostatnio chyba zrozumiała, że psikanie do noska to nie kara i sama się nadstawia. Gożej z fridą, ale jak wezmę ją na rączki i pokażę coś ciekawego na ścianie czy szafie to zdążę odciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah co za pytanie? Jasne że pamiętamy ;) Monaszka u mnie pogoda beznadziejna, pada i zimno. Ale zdrówko dopisuje więc to najważniejsze. 100krocia cieszę się że córcia zdrowieje! A ja czekam na jakieś oznaki porodu, póki co nic... Za to dzidzia wierci się w brzuszku że hej, właśnie tak zawsze między 20 a 24. No ciekawe kiedy zechce wyjść z brzuszka, oby nie zwlekała za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to już raczej zapomniałyście ;-) :-P No nie ma czasu na pisanie, internet mi też szwankuje. U nas ok, Emilka super rośnie i rozwija się cudnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Michał już sie wycwanił i jak tylko fridę zobaczy to ucieka, muszę się nieźle nagimnastykować i pokazać mu coś naprawdę fajnego (np. telefon, który stał się sprzętem zakazanym odkąd zalepił go kiedyś kaszką;P) Aga ciesz się z ostatnich dni tylko dla siebie, leż, relaksuj się i korzystaj, że możesz iść umyć włosy wtedy gdy chcesz;) Miama śliczną masz córeczkę:) Fantastyczna jest z tymi loczkami i roześmianą buźką- małe słoneczko)) Obejrzałam Twój album i Ci pozazdrościłam takich poukładanych zdjęć, ja niestety się jeszcze nie zmobilizowałam, żeby w swoich zrobić porządek. Ciągle brak czasu. To ja tylko taka niezorganizowana jestem? Proszę, powiedzcie, że Wy też macie ten problem! Miłego wieczorku Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- czekamy na twoją dzidzię!:-) Powodzenia! Mój synuś waży już ok 1800g, gin powiedział że ma dużą główkę, co to może oznaczać? Przyjęłam to tylko w kontekście porodu, pomyślałam sobie jak ja dam radę urodzić, dopiero w domu zaczęłam się zastanawiać czy to nie oznacza jakiejś choroby u dziecka? Oby nie. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobs miał małą, wiec do dużej się nie odniosę:) Lekarz mówiłby, jeżeli coś byłoby nie tak. Po prostu będzie miał większą głowę :) Buziaqi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na chwilę z informacją, że... 6.10.2008 o godz. 5.23 urodziłam córeczkę Paulinkę, waga 3100 g, długość 53 cm i dziś o 13.00 wyszłyśmy ze szpitala, uff.. nareszcie w domu!!! Poród w porządku, bolało ale już zapomniałam Krocze nacięte, mam nadzieję, że szybko się zagoi. Pierwsze skurcze zaczęły się u mnie około północy 5.10 co jakieś 7-8 min., posiedziałam w wannie, nic nie dało, po ok. 2 godz. pojechaliśmy do szpitala, skurcze szybko się rozkręciły i co 4-2 min były. Także w sumie szybko urodziłam. Czujemy się dobrze, jest pełno obaw ale damy radę! Trochę miałam problemy z karmieniem, nie obyło się bez wylanych łez, ale myślę już, że będzie coraz lepiej. Mała miała też infekcję i dostawała do dziś antybiotyk. No i jeszcze na dodatek ma szmer w serduszku, który trzeba skonsultować z kardiologiem (nawet nie myślę o tym co będzie bo musi być dobrze!), takie szmery czy otworki są częste i fizjologicznie zanikają i zrastają się, no ale badania zrobić trzeba. Damy znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia SERDECZNE GRATULACJE - podeslij zdjecia w wolnej chwili :) Jak Paulinka? spi duzo ? jak zjedzeniem ? jak Ty sie czujesz ? boli krocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- gratuluję! Ale super, najgorsze już za tobą:-) Super że poród nie trwał bardzo długo i że już jesteście w domku. W serduszku na pewno wszystko samoczynnie się unormuje. A u mnie jeszcze ponad miesiąc (chyba) :-) Już mamy złożone łóżeczko i czekamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- gratuluję! Ale super, najgorsze już za tobą:-) Super że poród nie trwał bardzo długo i że już jesteście w domku. W serduszku na pewno wszystko samoczynnie się unormuje. A u mnie jeszcze ponad miesiąc (chyba) :-) Już mamy złożone łóżeczko i czekamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-gratuluje kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!! witaj w gronie szczęsliwych mam...nie martw się krocze po nacięciu bardzo szybko się regeneruje ! ucałowania dla maleństwa! u nas biegnie dzien za dniem,mała rosnie jak na drożdzach....uśmiecha się do nas ...aż się serce raduje! jestem przeszczęśliwa! ściskam Was i pozdrawiam foto dla Was moja pyzunia Helusia http://i240.photobucket.com/albums/ff179/agapa1/IMG_5305-1.jpg http://i240.photobucket.com/albums/ff179/agapa1/IMG_5284.jpg http://i240.photobucket.com/albums/ff179/agapa1/IMG_5281-1.jpg http://i240.photobucket.com/albums/ff179/agapa1/IMG_5310.jpg http://i240.photobucket.com/albums/ff179/agapa1/IMG_5508.jpg http://i240.photobucket.com/albums/ff179/agapa1/IMG_5539.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy obudził mnie ból brzucha (skurcz?) taki jak przy miesiączce, dosyć mocny. Potrwał chwilę, za 15min kolejny, troszkę lżejszy i za kolejne 10min znowu dość mocny i koniec. Uspokoiło się i pospałam do rana. Czy to są skurcze przepowiadające? Słyszałam że one są bezbolesne. I czy to nie za szybko? Czy grozi mi poród przedwczesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- Helenka jest przesłodką dziewczynką, jest naprawdę śliczna i jakie ma piękne, gęste ciemne włoski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzięki :) a co do skurczy to moim zdaniem powinnas to zgłosic lekarzowi! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa, a myślisz że mogę bezpiecznie poczekać do wizyty 24 października ? Skurcze się nie powtórzyły w ciągu dnia, zobaczę jak będzie w nocy... Na razie Mały szaleje, chyba mu się nudzi przy komputerze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku- mysle,że możesz poczekać do wizyty ....ale jesli sie to nawróci to smigaj odrazu do lekarza! też miałam takie skurcze...co było powodem skracania się szyjki macicy i groziło porodem przedwczesnym...ale nie zawsze tak jest wiec bez paniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosietta
ja tak bardzo chciałabym dzidzie ale rozsadek mowi stop.teraz zaczelam zaoczne uzupelniajace wiec skoncze dopiero w 2010.myślę ze szkołe i dziecko nie podołam.nio i jeszcze ślubu nie bylo.jakoś dla mnie rozsądniej by było aby najpierw byl ślub a potem dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- dzięki, jak na razie skurcze się nie powtórzyły. Do wizyty jeszcze tydzień, uff:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wielkie gratulacje!!! Asik mi też lekarka mówiła, że mały ma dużą główkę. Oczywiście też zastanawiałam się czy to przypadkiem nie choroba. Ale chłopcy z natury mają większe głowy.no coż gorzej mamom bo muszą urodzić :) chociaż ja bardziej odczułam jak wychodziły ramionka a nie główka :) A to mogą być przepowiadające, porodowe poznasz na pewno :D U nas nieźle, malutki rośnie, śmieje się w głos i pełną buzią, śpiewa, tańczy i gada - ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- fajnie że się odezwałaś:-) A to mnie pocieszyłaś z tą główką. A jaki obwód główki miał Arturek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×