Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmm__

czy osoba z bardzo niskim poczuciem wlasnej wartosci potrafi kochac ?

Polecane posty

Gość hmmmm__

No bo wlasnie moj facet ma bardzo niskie poczucie wartosci wlasnie od jakiegos czasu. Kiedys byl silny i pewny siebie. Teraz juz nasz zwiazek nie istnieje. On zaszyl sie w swojej jaskini i rzadko wychodzi do swiata. Moja pomoc byla daremna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababrarara
mam faceta o niskim poczuciu włąsnej wartości, szczególnie jeżeli chodzi o własną atrakcyjność, straszne kompleksy, zupełnie bezpodstawne, nie wiem co mam już robić aby go z tego \\\"wyleczyć\\\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest z facetami ale chyba tak maja wszyscy ludzie.niska samoocena ciagnie sie za nami juz od dziecinstwa i tak jest zawsze-niestety.cierpliwosci i powodzenia ale trudno takich ludzi zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazam że w takiej
sytuacji warto facetowi zaproponowac, żeby chociaz raz poszedł na konsultacje do terapeuty :-D, bo na pewno trudno sobie samemu z tym poradzic. Jak nie chce to mozesz iść z nim, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to z autopsji
Moja babcia - a byłaniezwykle mądrą osobą - powtarzała mi zawsze, by nie wychodzić za mężczyznę z niskim poczuciem własnejw artości, bo on zawsze będzie musiał sobie coś udowadniać. Zakochałąm się w takim facecie, nie słuchałam babci, był ciepły, miły, dawał mi dużo miłości. Teraz po 21 latach bycia razem wreszcie się rozwodzę i przechodzę traumę. Mój mąż całe życie udowadniał sobie, ze nie jest najgorszy - miał największy samochód, najszybszą łódkę i oczywiście najmłodsze dziewczyny na imprezach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy zakochując się w takiej osobie można być szczęśliwym z nią? chodzi mi o zakończenie z happy end'em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśłi nie jest zbyt narcystyczna, to można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompleksione osoby są ciężkie do życia, odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×