Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

policjant... albo jakis inny mundurowy ... no w kazdym badz razie ludzie pewnie paznokcie zjadaja na Twoj widok...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...juz nie pytam :classic_cool: w domu posprzatane? zaplaciles kolezance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało istotne :) jak piwko??? Ja już dziś nie mam czsu :( a jak wroce to pewnie walne się spać i nie będę miał siły na piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko dzisiaj niekoniecznie,ale moze jutro chociaz w sumie mnie zdenerwowali dzisiaj ,wiec moze na rozluznienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! zapłaciłem!!!! nie mam nerwów na to sprzątnanie :) poczytaj wcześniej co pisałem :) i powiedz sama, co myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja czytalam wczesniej i.,...nie wiem co o tym myslec :D:D:D chyba ,ze cos mi umknelo o czym Ty myslisz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:57 sexoholck ej, no nie wiem teraz czy placic nastawia pranie mi wiec szybko klikam malo, ze zabrala mi piwo to jeszcze zaciagnela do roboty!!! Muialem z nia sprzatac!!! No dobra, to kolezanka jeszcze ze szkoly, wiec myslalem, ze sobie zartuje tylko, a ona łap mi drina i mowi: wstajesz wstajesz!!! sprzatamy ten burdel!!! i takie piekny jak to tylko ona potrafi. Ale sie zmachalem. O ludzie!!! ale jaki ja mam łądy dom, wiecie taki nawet fajny, czysty świecący jak sprzątam z nią, to chyba dam jej tylko połowę, co??? Tylko nie wiem teraz czy ja nie wspomina lem o stówce, cholera, jak te baby ci człowieku w głowie pozamiatają... 21:03 sexoholck dziewczyny, błagam, szybko 22:04 sexoholck dzieki dostala 100 zl ale sam musialem jej pomagac, jeszcze pojadla u mnie no w sumie to ja przez to przetrzezwialem od soboty ale naprwde, jak jestescie potrzebne to was nie ma 00:55 sexoholck dobranoc wszystkim paniom, które nagle się wyniosły może jutro będziecie bardziej rozmowne PROSZE, TAK WYGLĄDAŁO SPRZĄTANIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...no wiem ;) ale nie marudz... bynajmniej Cie zmobilizowala :D i i mielej sie sprzata z kims prawda? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale jak mnie juz zmobilizowala, to chba nie trzeba bylo jej caloci placic?? zreszta, nie wazne juz.:) jak tam wogole mija tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrutnie :o bardzo okrutnie,ale co tam,,, niedlugo wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze 3 tygodnie i bede zjezdzac na desce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, a jedziesz gdzieś na deskę? Ja własnie myślę o jakimś wypoczynku, bo już strasznie źle ze mną. jak wyjadę, właśnie gdzieś w góry, żeby wypocić ten alkohol ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade :D do Bialki Tatrzanskiej a potem do Zakopanego,ale juz nie na deske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie o Polsce myślałem, bo mnie w zakopcu to na 100% ktoś znajomy spotka i znów beda balangi, a ja chcę odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejee... juz nie udawaj takiego celebrity :D:D:D:D to moze Alpy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie, ale napewno nie Polska, bo wiem co mówię :) czas na odpoczynek, a nie na kolejną balangę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze Ciechocinek? a niee zapomnialam,ze to nie ma byc Polska :D hmmm ,,,juz cos wymyslisz ...:classic_cool: a sam chcesz jechac? bo wnioskuje,ze skoro chcesz odpoczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z towarzystwem, ale odpowiednio dobranym, moze z kolezanka jakas, przy niej przeciez nie bede się rabal do upadlego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D no nie , nie wypada :D zapros jakas elegancka panne i juz ;) moze sie nawet okaze kobieta Twojego zycia...kto wie.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię :) nie tak prędko z tym :) jakąs taką spokjną, grzeczną i z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
cześć ludziska...Witam po tak długim czasie odwykowym... oczywiście chodzi o internet.. Zaczynam chyba pierwsza dzisiejsze posiedzenie.... tak z poniedziałku trzeba się pocieszyć... No to gul gul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
Przypomniała mi sie rymowanka mojego wójka na temat Królewskiego " gul gul gul, takiego piwa nie pił nawet sam król" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×