Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

Gość ja powiem Ci
a co powiecie na piwko? tak dla odmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D nie, ja mysle,ze dla odmiany mozemy wypic piwko ale wiecie, wszystko do uzgodnienia..chociaz z tego ,co sie orientuje sa sprzeciwy ,bo niektorzy chca piwko... ale ja tam sie dostosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zimne piwko, pycha.... Dzis kolejny dzien lekko nerwowy... Ale juz minal, teraz jest relaks.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne nie zimne.... mi tam obojetnie,, grzance tez sa dobre , z gozdzikami i cynamonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja tylko zimne :) nawet jak zawierucha na dworze, ja sie rozgrzewam zimnym piwkiem ;) jak mijał dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
zimne z pianeczką na jednego palucha... marzenie każdego człowieka... a przynajmniej powinno być :). Dzień minął strasznie, nie mogłam się niczym zająć..uważam go za straconego, teraz trzeba piwkiem nadrobić braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
jeszcze Wam zdradzę, że słucham FASOLEK, pamiętacie? Ściągam dla tego malucha, którym będę się zajmować, ale sobie przy okazji posłuchałam i tak cały dzień minął.. hhehehe, zatopiłam się we wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
Sexo Ty to jakieś w ogóle nerwowe życie prowadzisz.... zawsze coś się dzieje u Ciebie? Musisz coś z tym zrobić, bo zwariujesz.. chyba że Ci to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pamiętam to. Kiedy to było??? Daaawno temu :) Teraz te dzieciaki są straszne. Nie masz przed nimi ratunku :) W sumie działają niby dobrze, ale potrafią nabałaganić dorosłym. :) ale w sumie na dobre mi ten bałagan wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie uwazam ,ze dzien jest stracony, bo nawet , gdy nic nie robie , wiem ,ze za chwile moze byc tak,ze nie bede wiedziala za co sie zabrac.Korzystam wiec z wolnych chwil..np pijac piwko ;) No chyba,ze nie uda mi sie, pomimo "latania jak na miotle" i denerwowania sie zaltawic ani jednej sprawy pozytywnie.Jendka malo kiedy mi sie to zdarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzień nerwy - teraz relaks :) jest rónowaga, spokojnie. Dziś wyskoczę z kumplem na browarka jeszcze, ale to wieczorem... Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
no niezły.. uspokaja, że wieczorkiem a tu proszę...10 minut i zabrał się od nas... A ja też spadam, eh.. obiadki itp... pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie sie napije...bo juz mnie kac łapie, po tych dwóch...trzebaby go wyleczyć, a lekarstwo jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy pijemy, moze wtedy do mnie dotrze to, co slysze dzisiaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co słyszysz??? pijemy, dziś rozpoczynam w domu - kończę, jak zwkle - w poniedziałek, czy we wtoek nie wiem gdzie :D ale początek tu. Z Wami moje kochane koleżanki kafeteryjne :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo.... slysze rzeczy, ktorych nigdy nie slyszalam.... chyba czegos sie nawachalam,,,, :D a ja dzisiaj mam ochote lwasnie na piwo :classic_cool: ogolnie to jest bomba, mam juz urlop a za ok 10 dni bede szusowac w Bialce :D:D:D w miedzyczasie prezenty dla ludzi trzeba zrobic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z sylwkiem? jedziemy do znajomych w goy jednak, do polski :) na jakas wies, bedzie kulig, beda pochodnie i bimber:) zapowiada sie spoko :) obym tylko si nie podpalil :) ani nie polamal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jedsziecie dokladnie? heheheh ja Sylwka spedzam w Zakopcu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :D moz sie nawet napijemy razem :) nie wiem co to dokladnie, jakas totalna wies, taka wrecz z encykopedii tak mi wyjasniono :) jeden sklep, z 10 domow i stary dziadek co pedzi bimber caly rok, by na swieta sprzedac zapas :) jak nam odbije to tymi koniami moze zajedziemy do zakopca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D: Sexo, ale bylby numer :D:D:D no jakby co to ja tam bede na 100%, pewnie zajeta mocno,ale pewnie chwilka by sie znalazla :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrzuce woznice i podjade koniami :) ksiaze na rumakach podjedzie :) :D a bedziecie w jakims klubie, hotelu??? Bo ja bede w domku na zadupiu :) ale wyrwiemy sie swiata podbic :) te konie coraz bardziej mi sie podobjaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia7
nie no jestem :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia7
ja mam tylko nadziej,ze snieg bedzie.W sumei ciezko w gorach o czarne ulice zima,ale moze i tak sie wydarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×