Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

ide spac......🖐️ dzieki za kanapki p.s.ciekawie piszesz na topiku o raku.... ja nie moge milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie rozmawiac o nowotworach kanapki byly bomba 😘 the best ever ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo... nie idzie,, nie po zlych doswiadczeniach, to jest zwyczajnie silniejsze od czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie znaczy ,ze ja zycia nie doceniam, ja tymbardziej ciesze sie z kazdego dnia....zwyczajnie nie potrafie rozmawiac o tym, boje sie tego.. staram sie nawet o tym nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn co? ja zycia naprawde nie doceniam? napisalam ,ze doceniam a Ty mowisz,ze to polowa sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wykasowano wpisy Sexo z tego topiku? czy moderia moze byc tak uprzejma i laskawie odpowiedziec? wiele nie wymagam prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie rano czytałam i zastanawiałam się,czy sama ze soba gadałas wieczorem? Moze na innym topicu nagrzeszył i pojechali \"po całosci\"? A tak tu było miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..to ,ze gdzies indziej napsocil to nie znaczy,ze maja od razu kasowac wszystkie jego wpisy, tymbardziej te, ktore nie sa kompletnie zwiazane ze sprawa Uwazam,ze moderia nie popisala sie w tym wzgledzie, tak sie zwyczajnie nie robi.Ta zagrywka byla niskich lotow ....... narawde cios ponizej pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech to zmienia, bo ingeruje to w topiki , ktore nie maja nic do rzeczy chamowa jakich malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien jak codzien.... ja juz mysle o urlopie i fixuje, bo juz wytrzymac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moderia moze uwzglednic moje pytanie? powiem wiecej, czy jest mozliwosc przywrocenia tych wpisow? pewnie na obydwa pytania nie uzyskam odpowiedzi.Namieszac latwo,ale wytlumaczyc sie to nie macie obowiazku prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytalam ich tam,ale znajac moderie albo sie beda ociagac ,albo zwyczajnie \"oleja\" sprawe :o a jak u Ciebie dzien sie zaczal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D no.. w sumie kto wie, ja mam pare kolezanek, ktore lubia brzyali, bo mowia, ze one najwierniejsze :) ja psa bede miala dopiero we wlasnym domu, i kota...rudego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widzę, co jest, pokasowano wszystko moje posty, bo coś się moderatorce nie spodobało. Piszęskargę do redakcji. Gdzi obriźliwie pisałem??? Co obraźliwego napisałem w raku???? Wiecie, że można wytoczyć im za to proces?????? I zgarnąć grubą kasę tujnując o2 :) trzeba mieć tylko dobrego prawnika. I własniepiszę skargę do redakcji. Tego za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,podła! I tylko mnie dupsko urosnie! :) A własnie nie zjem! I już!I jeszcze 15 przysiadów zrobie,a co sobie bedę żałowac. A tak w temacie piwa,wiem,profanacja,ale jak idzie mróz ,to mnie sie chce strasznie karmi napic.chociaz normalnie piwa słodkiego nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam piwoszy bo nie wiem
a wiecie co to jest czarne piwo? woczraj widzialanm takie w sklepie... jak to smakuje? jak palone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc Sexo,,,musze powiedziec,ze to mnie nbardzo przybilo 😠 Piwo czarne hmmmm nie wiem o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zywca zamawiam...:) :D witam w klubie piwoszy...;) a ile drogie dziewczynki potraficie wypic tego pifffka przez wieczór? bo ja nieraz wypije jedno, dwa...a nieraz w barze z pięć...:O i tak się zastanawiam czy jestem jedyną taką kobietą ? :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedna taka akcja i wynosimy się stąd. Jest mnóstwo fajnych for, gdzie przychodzą normalni ludzie (bez zboczeńców) oraz nie ma chorego moderatorstwa. Redakcja kafeterii jest już powiadomona. Jeszcze jedna taka akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo az mi glupio nieraz ze inne dzieczyny jedno, dwa a potem : nie dziękuję, no coś ty jestem juz pijana i hii hi hi...ha ha hahah :O czuję się wtedy jakbym robila coś zlego i niedozwolonego...:D :O no więc jak to z wami jest drogie panie? na ktorym poprzestajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexo uspokój sie ,nie uciekaj,bo ja tylko na kafe urzęduje,i jak wszyscy sobie pójda,to sama zostanę 😭 nie pamietam,ile najwięcej wypiłam piw,pamietam,jak sie potem czułam... ;) teraz to max 3 na wieczór,starośc nie radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×