Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

zrób sobie test i powiedz nam kim jestes :) jak ja zobaczylem swoje wyniki, to ho!!! :D ale zgadza sie, zgadza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam jeszcze raz i bankowo kilka odpowiedzi zaznaczyłam inaczej,ale znowu 5 w 4,i,niestety sporo w tym racji,szczególnie praca i miłosc.No ale w stresie wrzeszczę,a nie mówię szeptem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , ja nie mam cierpliwosci do takich spraw(testow) ;) no a jutro biba z kolezankami z kafe... :D:D:D Wypije Wasze zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypij i baw sie dobrze!na imprezce to ja juz milion ;lat nie byłam.przesadzam,lipiec był miesiacem dobrej zabawy,od tego czasu zima,a przeciez nie jestem jeszcze taka stara ;) Trzeba sie troche pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz ochotke to zapraszamy..Poznan godz 9 wieczorem ofkors :D klub Sami Swoi. Chyba ,ze mieszkasz daleeeeeeeeko od Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym przyjechal :) ale nie wiem czy dam rade ze zdrowiem. Ilez to jest do poznania? tylko kto by mnie potem przenocowal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehh Sexo, dawaj dawaj, Poznan jest w sumie daleko ,ale jakbys teraz wsiadl w pociag to bys sie zalapal, a o nocleg sie nie martw :D kupimy Ci soczek pomaranczowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przenocuje, mowie przeciez ,ze nie ma sie o co martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociagiem nie, no co ty. Jak juz to autem. ktora ma podworko? Nie bedziecie sie baly obcego faceta na noc do domu wpuscic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Sexo ,nas jest 5 :FD:D:D:D nie wiem czy Aganioczek ma podworko,ale jesli zaparkujesz przed domem to chyba nie bedzie problemu, poza tym Wagrowiec to nie wiocha zabita dechami, pewnie jakis parking tam jeststrzezony ofkors Musialbys byc w Wagrowcu na ok 19-20 najpozniej,,,dasz rade? bo potem jedziemy do Poznania na glowna bibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, chcialbym :) jakby nie to moje serducho to bym byl napewno!!! a teraz nie wiem, furke mam, to bym swoja przyjechal. 5 kobiet i ja jeden???:) mmmmm, zyc nie umierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok, Penelope, Zooozia,Szkotka, to sa babki z topiku Kto sie wpisze ostatni, wygrywa.. czy jakos takhehheh,,,nawet nie wiem na jakim topiku sie wpisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie podjalem decyzji :D kalkuluje koszty w tej chwili. mam do przejechania 340 km z choroba serca po alkoholu :) sam, bo nie bede nikogo zabieral, chociaz... teraz mi przyszla pewna mysl do glowy :D czekaj, musze zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie tam wpisywalem kilka razy :) ze niby wygralem :) nie odbiera telefonu, zaraz jeszcze raz zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D no Twoja obecnosc by mnie zaskoczyla :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w sumie nie wglebialam sie w jego posty,ale wiem,ze taka osobka istnieje ,a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo on nie chce jechac. Mieszkamy \"okno w okno\" :) i chce go namowic na wyjazd, a ten sie cos wymiguje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nie namawiaj go skoro nie chce :D pewnie ani mu w glowie taka dluuuga jazda ani tez towrzycho, ktorego nie zna... kiedy indziej sie spotkamy pewnie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×