Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

czyli go nie chcecie???? Ja wiem, on powazny jest, ale nie az tak. To jakby co, to szykuj dwa noclegi. Bo jak edziemy to za pol godziny musimy juz byc w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo,alez oczywiscie,ze chcemy,ale ja sama nie loubie gdy mnie sie do czegos zmusza ... powiedz mi czy bedziecie co zabajeruje do dziewczat.. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo..o wilku mowa..uderz w stol a nozyce sie odezwa :D:D:D czesc Szakall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak z góry odrzucam propozycję, ale ja mam już plany na dziś. Ja nie mam zwyczaju rzucać wszystkiego i jechać, jak kafeteryjny Sexoholck :) Ł. litoci, nie wydzwaniaj tak, bo wyłącze koma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem ,co mam pisac w zwiazku z tym... wobec tegpo lece d0okonczyc pakowanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, namow go, ja chce jechac :( juz mnie z nerwowo serce kluje :( a ten nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam prawa do tego :) ja nawet z Szakallem slowa nie zamienilam.. Sexo, tylko sie nie denerwuj prosze :( kto bedzie cukierki ze mna jadl? Spotkamy sie moze latem co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sam nie moze Penelopciu, bo ma serducho chore... wiec albo z kims albo wcale,,zreszta i tak juz jest pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczy sie ilos tylko jakosc ;) no w kazdym badz rzie byloby wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna Sexo??? jestes tam? ludzie swieci , pewnie Szakall go zdenerowal i gdzis tam lezy biedak w koncie ......odezwij sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"koncie\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D to mi sie udalo hheehe \"kacie\" ofkors :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty, gdyby jechal do zapytalby o jakis numer tel itp, prtzeciez nic nie wie, gdzie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ten oszołom chyba pojechał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma auta, jego w domu też nie ma. Co za debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj do sklepu osioł się uparł by iść i zemdlał!!!!!! Kurw... Jemu nie wolno, naprawde!!!!! Ile on ma 25 lat? 26? Jakoś tak i miał stan przedzawałowy już!!!!! Co za tępak!!!!! Przepraszam, że tak go tu obrażam, ale jak nazwać dorosłego człowieka, który tak lekkomyślnie postępuje??????? To jest człowiek, któremu więcej nie potrzeba do wiadomości :) Tylko gdzie i o której. Klub Sami Swoi w Poznaniu, 5 dziewczyn przy jednym stoliku :) Podejdzie do każdego stolika i powie, że szuka Zuzi, Penelopy... :) Kurw.... Czy on sobie sprawy nie zdaje, że już mu się pewien rozdział w życiu zamknął?????? No kurw... mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakall Ty sobie jaja robisz, ja nie wierze!!!!!!!!!!! przeciezs on moze sobie krzywde zrobic!!!!!!!!!! oszalal!! nieee pon pewnie sciemnia!!! on nie moze i co teraz? trzeba go zlapac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakall!!!! dzwon z innego numeru to sie nie skapnie ,ze to Ty dzwonisz!@!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać skończony debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co ja mam teraz zrobić???? KURWA!!!! ten to zawsze wie, jak uprzyjemnić wieczór i jak zaserwować atrakcje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakall,,,, mowie Ci dzwon z innego numeru!!!! jenyyyy,, po co ja z nim gadalam o Poznaniu .... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×