Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

jakosc pierwsza ----> co zle??? Gdzie ja napisalem, ze zle???? Widzisz jak kobiety sobie same zycie utrudniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
haloooo.. dość kłótni.. aż ja się zdenerwowałam czytając te krzyki... Co tak nerwa wszyscy macie?? Nikomu to nie wyjdzie na dobre.. Zuzia, Sexo, Jakość pierwsza już się przeprosić proszę... Piwo na zgodę wypić... Tzn. Sexo i ja to się wody napić możemy pewnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo, wiesz, ja nie jestem zlosliwa kobieta,ale skoro forum jest dla Ciebie priorytetem jesli chodzi o ocene kobiet to nie wiem, kto tu o kim zdanie zmienil...o 180 st. Posuwasz sie za daleko.Zacznijmy od tego,ze Ty nie rozumiezz kobiet, bo Ty ich nie chcesz zrozumiec.... Zachowujesz sie jak pokrzywdzone dziecko, ktore od razu atakuje..Zastanow sie troszke nad tym,co napisales.Dla siebie, nie dla mnie, bo mnie to g,. obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, jaka ty masz piekna minke jak sie zloscisz :) pijemy, ja popijam herbate. ale co ja kobiet nie chce zrozumiec???? Ze wyszedlem na moment a kumpel sobie tu zaczal wypisywac??????? :) i mi sie obrywa za to :) no nieeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ja sie nie zloszcze najwazniejsze ,ze jestem szczesliwa :) od paru tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
sexo.. wyglądało to tak, jakbyś specjalnie to zrobił... (zwiał w takim momencie).. srawda też, że to szakall narobił bigosu.. dopóki nie nastraszył dziewczyn jeszcze było ok. A to, że Zuzia ma na Ciebie nerwa, to fakt, że Cię lubi i martwi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym wiedzial, ze wyjscie z kafeterii grozi takim wybuchem, jak Św. Helena to bym napisal... :) jakosc pierwsza - gdzies sie tak zalatwila??? zuzia - coz ciebie tak uszczesliwilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zuzia spokojnie, tylko mi spokojnie odpowiedz, dlaczego niby nie chce rozumiec kobiet? Ze sie nie staram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Sexo, ja Cie na dobra sprawe nie znam.Jednak po tym , jak czybko mnie i inne kobiety tutaj obecne oceniles, moge sie domyslac, ze niewiele Ci trzeba by sie zrazic... Wydaje mi sie,ze jak tak bedziesz postepowal, to sam sobie zrobisz krzywde.Pomimo tego jakiego luzaka tutaj \"zgrywasz\" jestes klebkiem nerwow i masz juz wyrtobione zdanie o ludziach. Szkoda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys byl zgryzliwy..... co to znaczy? tzn jak to ma sie do tego, co wyzej napisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie jestem klebkiem nerwow, tylko nie mam co robic teraz w domu bo siedze i zdrowieje i wchodze na topik o piwie, a tu na mnie jazda, jak nie moja wina. ty bys byla spokojna, wyrozumiala, starala sie zrozumiec facetow, wypowiadala sie zawsze sensownie i bez emocji :) Zuzia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia idac twoim tropem - ja ciebie wlasciwie nie znam, ale biorac pod uwage, jak szybko zwalilas na mnie cala wine mniemam, ze cos tam.... Jaki to ma sens???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ok , to nie pozostaje mi nic innego jak Cie poprosic bys tego swojego \"kumpla\" kopnal w tylek :classic_cool: :D a co do wyrazania emocji... porownaj swoje wpisy z moimi i policz ilosc wykrzyknien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo? czy Ty masz cos z glowa? :D:D:D:D:D Ty sie naprawde nudzisz w domu.... idz po bulki i zrob sniadanie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja zawsze tak, jak kocha to calym sercem, jak nienawidzi to samo :) jak sie zlosci to krzyczy.... Moge przytoczyc test, ktory niedawno sobie robilem, wiesz, ten, ktorego link umiescilem nawet tutaj, przypomniec co o mnie pisalo??? :) \"Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się... Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.\" no jak w morde strzelil :) ja juz taki jestem zuziu... Nie kazdy jest opanowany, ja jestem furiat, nerwus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nudzi mi sie :D a po bulki juz bylem, juz normalnie chodze do sklepu i nic mi nie jest, wracam do zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furiat sklonny do uzaleznien!! :D ale to sie juz zmienilo ... szkoda ,ze takim kosztem (serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie :) znajde sobie nowy nalog, jeszcze nie wiem jaki. Moze leki???:) ZARTOWALEM!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem taki i chocbym nie wiem jak - nie zmienie sie. A kazdym kolejnym kobietom bede dawal ten tekst do zapoznania sie i beda ppodpisywac , ze naja tresc i przyjmuja do wiadomosci :) ile zwiazkow sie oszczedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaha :D:D:D: a beda jakiekolwiek w tym wypadku? :D:D zartuje ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) cicho...niech ktos leci po te bulki Jakosc-----> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zuzia byla sama???? Mi sie wydawalo, ze juz dawno ma faceta, jeszcze przed sylwestrem przeciez wspominala o facecie i ja przyjalem, ze ona juz zajeta jest, to nie byla???:) o jednej mezatce wiem tez.... a Ty jakosc jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×