Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

hej 🖐️ zuzik ja nie chce zupki z ryzem nie lubie:O to moge troche odgrzewanego rosolku z wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee,ale ja wczoraj nie mialam rosolku.. :( mial byc dzisiaj :D a;e zmienilam zdanie polubisz zupke!!!!! nie wybrzydzaj :D zjesz za mame , za tate i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winogrona na sniadanie? nie masz po tym rozwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zuzia, czy moge prosic rosolek??? :) Ja mam dla Was czekolade. Dla Zuzi oczywiscie biala :) a dla Jakosci pierwszej, no wlasnie, ktora wybierasz??? Sa moje ukochane z orzechami i winogronami :) jest tez mleczna milka i jakas cream tez milki. Mam jeszcze Aero. To jest ta babelkowa Nestle. Kto reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po niczym nie mam :D:D:D czekolade wirtualnie poprosze te z winogronami do kompletu. Jakby ktos reflektował mam jeszcze świeżego ananasa i mandarynki , częstujcie sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm mandarynki to wpieprze wszystie :) a ananas taki z puszki czy prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no zupka dzisiaj bedzie z ryzem..:) dzieki za czekolade, jeszce jakby byla z kawa ...mmmmmmmmmmm a kwiatek tez bedzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa rozpuszczalna z mlekiem moze byc? A popatrz mam te marcepanki twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooo marcepanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 mniam mniam mniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 😘 i kawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexo , czekoladą nas upasiesz , a potem napiszesz , że jestesmy klocki jak cichopek :D:D:D Zostaję przy ananasie , odchudza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marotka
😭😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam moge byc jak klocek,,,dawaj te czekolade, mam w nosie moj wyglad,,,, :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawde nie chce zupki z ryzem:P............ powybrzydzam sobie hehe:P sexo a mi nie dasz zadnej czekoladki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czekolada ma duzo magnezu a on dobry jest na serce :) a zuzia umiesz robic ciasto lane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie dam, no kochana, co Ty opowiadasz... masz do wyboru, jaka chcesz? Zostala milka cream i mleczna. Jeszcze jest aero? Nikt nie chce? A taaaakie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero?:O.........a co to takiego .......aero jak aerobik:)...... to chce ...... to prawie jak cwiczenia hehhe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marotka
😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auro to babelkowa czekolada nestle :) aero jak powietrze ;) pyyycha... widze, ze jakis placzek tu zawital, czego dusza pragnie???? Moze po alkoholu zebralo sie na placze :) Niech sobie poplacze, przejdzie zal:) jak wytrzezwieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on juz z innego towarzystwa pijany na smutno przyszedl i pociechy szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz niech nawet bedzie efekt odwrotny..... poprosze o ta czekoladke:) a jakie trunki dzis sa serwowane?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie nie robi , to sie kupuje ( ja akurat dostałam ) . Liker to jest , mozna z lodem pic . I do kawy doskonale pasuje.I do czekolady też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawaj :) napijemy sie :D gdzie reszta????? Jakosc pierwsza dobry likier rozdaje!!!! W sumie, ja nie pijam takich wynalazkow raczej, ale pokaz :) Posmakujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×