Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfg

Długie włosy

Polecane posty

Gość marilenka
Mnie sie wydaje ze niezaleznie od dlugosci jak wlosy sa ladnie ulozone, swieze, pasujace do twarzy to zawsze beda przyciagac wzrok. Ja dlugi czas mialam dlugie wlosy. Nie do pasa tylko do lokci. Owszem byly ladne, dlugie, zawsze zadbane ale w ktoryms momencie zaczelo mi to przeszkadzac. Poszlam do fryzjera, podcielam je mocno do ramion, fryzjer dodatkowo je ladnie ulozyl, zrobil fryzurke i jak wyszlam z salonu bylam inna osoba. A jak wracalam do domu napotkalam wiecej usmiechow w jedym dniu z nowa fryzurke niz jak przez caly okres gdy nosilam dlugie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę
Czy długie włosy u dziewczyn są już nie modne? 16:17 koktail hej zauważyłam że teraz bardzo mało dziewczyn ma długie włosy. Przeciętna długość to do ramion... I tu pytanie do facetów - Podobają wam się długie włosy? pozdro 16:19 ja właśnie w nadchodzacym tygodniu PRZEDŁUŻAM uważam że długie włosy są zawsze piękne same w sobie, to jedyna fryzura która jest zawsze modna długie włosy dodają kobiecości, tak myślę 16:20 nisdd Ja zauważyłam, że większosć dziewczyn nosi długie lub półdługie włosy, dużo też zapuszcza włosy. Chyba, ze pisząc długie włosy masz na myśli takie do pasa... 16:21 kama kama kama a skąd masz pieniądze na przedłużanie włosów. czym się zajmujesz że cie stać???? 16:26 powiem ci ze ja mam wlosy do polowy tylka, tak na tej wyskosci. nom. 16:27 o jeny tez zauwazylam ze ciezko spotkac dzewczyny z dlugimi wlosami. sama mialam do niedawna dlugie do polowy plecow, podobaly sie zarowno facetom, jak i kobiety je komplementowaly. ale jakis czas temu scielam, mam fajna fryzurke i pierwszy raz nie zaluje zalezy co komu pasuje. mi sie podobaja zarowno kobiety z dlugimi wlosami jak i bardzo krotko sciete. ale pasuja mi sredniej dlugosci. mysle, ze mezczyni lubia u kobiet dlugie wlosy. zawsze jak ja lub moje znajome chcialysmy sciac to nasi mezczyzni nam "zabraniali" 16:31 ja mam piękne gęste, ciemne, włosy- ostatnio poszłam do fryzjera je podciać tylko, bo na wiosnę chciałam miec długie. a miałam już takie do łopatek. pani fryzjeraka powiedziała, ze takie są juz nie modne, poza tym, na co mi tyle (mam ich naprawdę dużo) i scięła mi je. mam teraz takie póldługie, choć jak na moj gust prawie krótkie. pocieniowane, takie wyzabkowane, ale jestem zadowolona. wygląda to bardziej twarzowo, niż taka wielka duża kopa włosów. oczywiście bardzi lubię długie, ale gdy sa takie proste, moje były falowane i puszyste, czyli rzeczywiście chyba niemodne. a jeśli chodzi o wydłużanie, to jak możesz pomyślec, ze ma to coś wspólnego z ładnymi wlosami? nawet jakiś stylista, chyba czajka, lub ktoś taki powiedziłą, ze to jest dobre dla gwiazd, ludzi, których widac w tv, oni czesto zmieniają image, poza tym w tv nie widać, ze to takie brzydkie. no i gwiadzy stać na najlepsze wosy. ja widziałam dziewczynę, tipsy, czarny stroj, kozaczki ze szpicem, spodnie do kolan i włosy blond z czarnymi paskami. i ona miałą wlasnie przedłużane- okropnośc. tragedia. takie mysie, sztucznosci wisiały na tych plecach- fuj 16:40 a mi kabel USB dlugie wlosy zawsze bedą w modzie..... to realia dzisiejszych czasow, nieustajaca gonitwa uniemozliwia kobietom wlasciwa pielegnacje dlugich wlosow ......stad czeste jest kreowanie krotkich wlosow 16:59 Panna na wydaniu Mi sie wydaje,ze to nie tylko kwestia mody,ze dziewczyny scinaja dlugie wlosy, ale takze tego, ze coraz wiecej zabiegow na nich wykonuja typu: szuszenie, prostowanie, lokowki itd. Zabiegi te czesto bardzo niszcza wlosy i dlatego pozostaje je sciac. Inna sprawa,ze duzo dziewczyn (tak jak m.in. ja) ma bardzo geste i lekko falujace wlosy, ktore ciezko "opanowac" i jak sa krotkie sa latwiejsze w ukladaniu Ja cale zycie chodzilam w dlugich lub bardzo dlugich wlosach, ale zawsze mialam z nimi problemy Niedawno scielam je tak do brody i moje klopoty sie skonczyly, wiec mysle ze czesto scinanie wlosow to kwestia wygody P.S. I teraz wygladam duzo korzystniej 19:09 kasik24 ja mam włosiska od pasa. odkąd siegam pamiecią zawsze miałam długie włosy. Jestem juz tym troche znudzona ale nie wyobrazam siebie inaczej. zastanawiam sie czy byłaby możliwa zmiana mojego wizerunku gdybym je troche skrociła ok5-10 cm. i jakos mocniej wycieniowała. przeciez wiele osob ma dlogie wlosy a fajnie wygląda, bo ja to troszke jak taka wiesniara ulizana jestem. Moze ktos mi cos poradzi????? 21:35 koktail no... chodzi mi o takie do pasa. Czy są..staroswieckie? 21:55 A czy któraś z was przedłuża sobie włoski sama? Wiem, że microringów się samemu nie da ale próbowałyście tych dopinek na specjalnym grzebieniu? 22:44 Guaranaaa ja mam teraz juz takie prawie do pasa wloski i zal mi je sciac...kazdy mi mowi zebym nie scianala...i nie obchodzi mnie to ze teraz sa modne krotke fryzurki:/ fakt...duzo roboty z nimi musze je prostowwac jesli chce rozpuszczone bo po umyciu troche mi sie faluja ale....na razie nie mam zamiaru sciac 22:47 Myrevin Nie śledzę ani nie nadążam za zmieniającymi sie modami.. Krótkie włosy są praktyczniejsze.. ale mężczyźni wolą długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2377
Ja uważam ze miec długie włosy to dopiero jest cos!!! chlopacy zawsze leca na chude laski z dlugimi wlosami ja obecne mam krotkie bo musiqalam sciac ale zapuszczam znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaaa
Ja ściełam włosy. Miała pięknę naturalne blond gęste włosy. Zawsze chciałam mieć drapieżne pazurki i tak wylądowałam w ładnej fryzurce ,ale kompletnie nie umiem się obchodzic z krótkimi włosami .. co chwila myję głowę bo mam okropny bałagan. NIGDY WIĘCEJ NIE ZETNĘ Włosów! Poza tym ... faceci już jakby się nie golądają :( oto one: http://www.superfryzury.com/krotkie/modnefryzury5.htm a tęsknie http://www.superfryzury.com/dlugie/modnefryzury138.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viollin20
Ja mam włosy nad tyłek :) i chce jakąś nową fryzurke tylko nie wiem jaką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkaws
viollin20 ja zawsze jak widzę jakąś dziewczynę to najpierw patrzę na włosy a potem na resztę :) długie włosy to jest naprawdę super atut kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam za łopatki
co jakiś czas nachodzi mnie żeby je ściąć.ale dzis jak je wyprostowałam i zobaczyłam w odbiciu na przystanku;) to stwierdziłam: o nie tym razem się nie skuszę, bedą conajmniej do pasa!! a zawsze miałam długie i raptem skracałam je niby nie wiele bo do ramion ale potem żałowałam. nie zetnę ich teraz bardzo długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkakws
tak trzymać bądź piękniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morga
A ja już całkiem nie wiem co mam robić. Zawsze miałam półdługie włosy. Z jednej strony wydaje mi się że długie zwykłe włosy są nudne w z drugej dodają kobiecości. Na razie zastanawiam się nad taką fryzurką :) http://kontynuacjaprzedswitem.blox.pl/resource/wlosy_brunetka.jpg choć wogóle nie wiem jak ją układać :(. Jeśli nie będzie mi pasować to zapuszczę sobie długie i tyle ... Najwyżej aby nie nudziły wycieniuję jak shakira;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morga
A wiecie co o długich włosach sądzą styliści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczkę winka proponuję
A wiemy - chętnie obetną i wtedy mają do stylizacji kienta jednego więcej. Ja mam za tyłek jasny blond i do tego zdrowe, ale za cholerę nie wiem co z nich robić - za dłgie i za ciężkie do wszystkiego. Takie do połowy pleców były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×