Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

prosze jak mozesz wyslij mi oferte wszytskich zapachow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka83
Mam takie samo odczucie: piękny jest Cacharel - Promesse!, Hypnose jak dla mnie trochę za słodka - wyraźnie czuć wanilię. Mnie najbardziej podoba się Essential Angel Schlesser - jest kwaitowy, ale jednocześnie nie za słodki, nuty owocowe nadają mu fajnego orzeźwienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikapika
feromony z fm to porażka- jestem zadowolona z perfum fm i skuszzona ofertą feromonów w moim ulubionycm zapach kupiłam nowość. Jestem wściekła bo zapach wogóle nie przypomina mojego ulubieńca a raczej odstraszacz na komary . bRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego polecam feromony z nakaido :) jednak alkohol + feromony to nie jest to :) a nakaido to czysty olejek :) zapraszam na www.nakaido.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERFUMY.XTP.PL
Chętnych do wejścia do firmy FM lub zakupu ich produktów zapraszam na stronę www.perfum-fm.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERFUMY.XTP.PL
Chętnych do wejścia do firmy FM lub zakupu ich produktów zapraszam na stronę www.perfum-fm.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERFUMY.XTP.PL
Chętnych do wejścia do firmy FM lub zakupu ich produktów zapraszam na stronę www.perfum-fm.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jena 007
Najlepsze forum w sieci ZAPRASZA!!!! URODA I wszystko co z nią związane!!!!! http://www.mojeforum.net/probkomania/index.php Forum dla kobiet interesujących się urodą i modą !!! Faceci także znajdą tu coś dla siebie... :) wejdz i przekonaj się sam!!! WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
szukam fajnego zapachu, nie wiem dokładnie co mnie interesuje, ale chciałabym aby zapach był lekko słodki z odrobiną wanilii, tzn niezbyt uciążliwy i za słodki ,tak pól na pół, nie cierpie wód cytrusowych, czy mogli byście mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zapachów słodkich z domieszką wanilii, mamy ostatnią nowość - Lancome - Hypnose. \"Zapach orientalny, uwodzicielski, fascynujący i tajemniczy. Pełen energii i kobiecego uroku, działa jak magiczny eliksir. Nuty zapachowe: passiflora, wanilia, wetiwer, drzewo klonowe, jaśmin.\" jest dokładnie taki jak w opisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
chciałabym zamówić parę próbek ,Hypnose-lancome, dior-Hypnotic poison,Rush gucci, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
chciałabym zamówić parę próbek ,Hypnose-lancome, dior-Hypnotic poison,Rush gucci, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
Nie wiem czy te zapachy są fajne?, ale chciałabym coś trwałego nie duszącego i aby nie czuć było alkoholu, bo przez niego mnie głowa boli.może coś jeszcze doradzisz ? żeby nie było mdlące, kiedyś używałam Deep reda na początku mi się podobał ale później podczas dłuższego używania bardzo bolała mnie głowa przez wyczuwalne nuty alkoholu, oczywiście była to podróbka z rozlewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wisienko, nie było mnie tu troszkę czasu (urlopik ) , ale juz wróciłam :) Co do próbek zapachów, jesli masz konto na Allegro, to sprzedam Ci je przez aukcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
Dziękuję Kobietko25, ale udało mi się znaleźć konsultanta FM w mojej miejscowości, zamówiłam od niego nr 77 Pure Posion, wydawał mi się fajny, ale ne byłam zdecydowana na 100% wachałam się między hypnose lancome 12, a nim, co myślisz o tym zapachu nr 77? bo jeszcze go nie mam czekam na dostawę, ale mogę jeszcze zmienić do jutra rano, doradź mi jeśli możesz ,bardzo cię proszę Kobietko25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
i Co myślisz o zapachu Organza Givenchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERFUMY.XTP.PL
Osoby szukające konsultantów FM w Polsce zapraszam na stronę www.baza.perfum-fm.eu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko, jesli jestes młodą kobietką to nie kupuj tego Diora, on jest straznie ciężki i taki...nienowoczesny, klasyczny, ostry... Moim zdaniem dla dojrzałych kobiet. Co do Lancome - Hypnose, to jest zdecydowanie inny typ zapachu, delikatniejszy, słodki, początkowo przypomina owocową gumę do żucia, potem pojawiają się akordy wanilii i piżma, i cos lekko kwiatowego. Wielu dziewczynom bardzo się podoba ;) Ale tylko nie Poison :-O w zadnej postaci :-O Juz tu była taka jedna kobitka ktora chciala odsprzedac nr 77 - bo on jest na prawdę ciężki i gryzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Organzy - Givenchy - niestety nie wąchałam ... Za to bez skrupułów mogę Ci polecić Givenchy - Very Irresistible - to jest piękny kobiecy zapach, świetnie zrobiony w wersji FM. Nie za słodki, nie duszący, przyjemny, seksowny :) Podobnie jak Gucci - Envy Me. To są zapachy które podobają się (prawie) każdemu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
A miracle Lancome????Macie???Jestem z Wawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
a jakie ceny?Za jaką ilość???Gdzie je nabyć w warszaiwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 ml za 30 zł. Ja jestem z wrocławia i sprzedaję również przez allegro :) Jesli poczytasz topik wstecz, to bedziesz znała odpowiedzi na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja natomiast wąchałam
Organzę z FM-ek i oryginalną więc mam porównanie i muszę powiedzieć, że niestety, ale Organza FM nijak ma się do oryginału, ani zapach, ani trwałość. Sama używam niektórych zapachów FM i wiekszość z nich jest bardzo dobrze "zrobiona", ale jak wszędzie trafiają się buble i właśnie Organza - moim skromnym zdaniem - do takich należy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha:D a to ciekawe, bo z naszej firmy nie ma Organzy!! :D i tu mamy przykład ludzkiej niesprawiedliwości, podkładania sobie świni i zwykłej życzliwości ;-) nie wprowadzaj ludzi w błąd biedna kobieto... Wiele osób jest zdania ze damkie perfumy FM są rewelacyjnie zrobione, nie do odróżnienia. Sama byłam parę dni temu w Sephorze, zeby się przekonac na własnej skórze (nosie). Wąchałam Amor Amor, lancome Hypnose, nową Paris Hilton, i wzystkie nie do odróżnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo Light Blue - D&G... identyczny, za co ręczę głową :-) I tak samo mi się nie podoba :-O taki trawiasto-cytrynowo-drzewny zapach :) Ale mowa tu o podobienstwie, więc mówię ze identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×