Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Taka ja/ja/ja
do ani - masz 15 lat i jestes w pracy od 6.30 do tej 14 czy tam 15?? A nie powinnas byc w szkole?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...pisałaś że masz 15 lat, z tego co wiem w tym wieku sie jeszcze do szkoły chodzi :) Nie rozumiem tylko po co sie umawiasz na daną godzine, pisałam kiedy tu zaglądam więc jak masz pytanie to po prostu pisz a myśle że nie tylko ja Ci na nie odpowiem, bo widze że tu koleżanka też topik podgląda ;) A gdzie reszta dziewczyn, halo co z Wami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej dziewczyny wy jeszcze funkcjonujecie jupiiiiiii a tyle razy szukalam tematu i nie moglam go znalezc ale fart ze akurat weszlam na ten dzial forum :):):):):):) no dziewki trzymac kciuki w przyszlym tyg dowiem sie czy torbiel zszedl mi z jajnika miejmy nadzieje ze tak bo inaczej bede cieta :o co do mojego dbania to raz jest lepiej a raz gorzej :P dzisiaj mam ekstra wieczor dla siebie i robie full wypasik czyli peeling (ale nie ten po prysznic tylko z dax cosmetics cukrowy marcepanowy) peeling stop i twarzy bo lada dzien pojawi sie miesiaczka wiec teraz najlepiej sie skore zluszcza :) czerwona herbate pijam ale srednio max 2 dziennie czyli jednego dnia zero a na drugi 4 :P jakos za zakupiona pokrzywe i skrzyp wziasc sie nie moge a miesiac temu wyladowaly w domu :( slabo u mnie z motywacja ostatnio a tym bardziej ze w zwiazku jakos nie do konca fajnie a szkoda bo za tydz 2 latka i w jakiej atmosferze :o ehhhh co do kosmetykow ktore ostatnio przetestowalam to polecam z czystym sumieniem maske do wlosow z jedwabiem jest za je bi sta.nie pamietam kiedy moje wlosy byly tak nawilzone miekkie i tak fajnie sie ukladaly nie placza sie i wogole super suoer...kupilam ja u fryzjera firmy stapiz z jedwabiem i podajze mleczkiem pszenicy czy cus takiego nie jest jakos masakrycznie droga ale naprawde dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej "teraz czas na mnie" w koncu Cię "widze" :P trzymam kciuki za to Twoje paskudztwo niech idzie sio! Ja pOpijam od czasu do czasu skrzyp i pokrzywe ale też jakoś nie umiem się zebrac w sobie i dziennie pic jedno i drugie, nie wiem czemu.... Co do kosmetycznych pielegnacji to dalej olejek rycynowy na rzęsy i co 2gi dzień przed myciem tez wcieram we włosy - super miekkie są potem, jakis czas temu kupiłam sobie masło do ciała o zapachu kawowym - troche mdłe ale juz się kończy na szczęście :P ostatnio zaniedbałam peelingowanie pupy i maseczki z glinki zielonej....jakoś kurde czasu nigdy nie mam, ale dzisiaj jak tylko wejde do domu to zmywam buźkę i nakładam glinke. Ćwicze dalej na pupe - efekty zaczynają być widoczne :D:D:D Ograniczam słodycze, i "puste kalorie" (chleb, ryż, makaron, ziemniaki). Moje nowe zakupy to: podkład Maybelline Dream Satine Liquid - bardzo delikatny efekt i czuje jak schodzi w połowie dnia i musze się "poprawiać" i się świece :/ także nie polecam, a to że wygładza pory - JEDNA WIELKA ŚCIEMA! Tusz do rzęs Max Factor 2000 calories - na poczatku tak dziwnie mi się go uzywało bo jest inna szczoteczka a zawsze miałam Maybelline, ale teraz już jest świetny :) Mleczko do demakijazu z Loreala (jakas tam równowaga) - super zmywa i nie szczypie w oczy, żel do stóp kasztanowy z Ziaji - nie przeczytałam dokładnie i on jest jakiś relaksujący a ja chciałam nawilżający żeby wygładził stópki także lipa bo nie relaksuje nawet, mleczko do prostowania z Loreala hot liss - lipa albo nie umiem sie nim posługiwać :/ To tyle bo się rozpisałam i chyba pomyliłam watki bo czytam własnie "zakupy kosmetyczne których żałujecie" i mnie jakas wena naszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka mi tez milo cie zobaczyc-poczytac:) polecam wam tez zel do mycia twrazy z aa ultra nawilzenie no zesz kurde swietny jest zmywa makijaz bez najmniejszego problemu :) nawet tusz a w promocji dalam 7 zl za to cacko :) i o dziwo nie sciaga mi skory az powiem szczerze ze nawet jakbym nie uzyla po nim kremu to dalabym rade :) ehhh tylko godzinka jeszcze w pracy a ty za to jamajka juz do domku super masz :) milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja jeszcze 15 min i się zbieram :) kochana nie pękaj jutro piatek i wolne :) damy rade to do jutra na kafe 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tu kto???? Ja mam dzisiaj zły dzień :( mój kotek jest chory od wczoraj i mi nie dali wolnego ch...je!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.co slychac?sliczna pogoda dzisiaj u mnie wiec i siwetny humor :) az mnie troche na porzadki wzielo :) kuchnia pokoje i wogole jakos tak szybko wstalam ehh juz zaczyna wiosna mnie tak naprawde budzic zyc sie chce :) supcio :) a w czwartek mmmmmm swietny wieczor ach i och peeling balsamik itp itd az moj mi masaz stopek zrobil :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dobrze,Jamajka200.Mam do ciebie takie pytanie,mam straszny łupież i nie wiem co z nim zrobić!Błagam pomocy!!!Co ja mam z nim zrobić!Jest tak okropny!Proszę,jeśli znasz na to jakiś pomysł to plis napisz jaki!A propo tej pracy to ktoś się podszył!Oczywiście że chodzę do szkoły!Od 7 25 do 15 30(to najdłużej).Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup szampon przeciwłupieżowy i po problemie albo idź do dermatologa nie jestem lekarzem - sorry. Dziewczyny nie mam głowy do pisania i dbania o siebie, wczoraj musiałam uspać mojego kotka i jestem załamana...... ;(;(;(;(; wybaczcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... po 1 jamajka bardzo mi przykro z powodu kotka...tez byloby mi ciezko gdybym miala mojego smierdziucha 6letniego uspac... po 2 ania....jesli to tylko lupiez to szampon przeciwlupiezowy ja jakis czas temu musialam uzywac i kupilam clear polecam a tym bardziej ze sa naprawde roznego typu do wlosow suchych czy np farbowanych po 3 mam dalej torbiel :( i nie obejdzie sie raczej bez operacji bo to jakis potworniak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jamajka200 wiesz u dermatologa już byłam a szampony przeciw łupieżowe mi nic nie dają!Bardzo mi przykro w powodu twojego pupila...ja niestety też miałam taką sytuacje tylko że z psem!Mój kochany... Dziękuję też za radę,,Teraz czas na mnie"...Ale szampony nie odpadają!Ostatnio kiedy byłam u ciotki powiedziała mi że kiedyś też miała takie problemy i że wtedy smarowała włosy oliwką nakładała folię i zawijała w ręcznik na 2 godziny a potem delikatnie zdrapywała miejsca gdzie było najgorzej(robiła to gęstym grzebieniem)...Zastanowię się może to pomoże...Tylko że ja do tego dodam szampon przeciw łupieżowy,i kiedy zmyję szampon opłukam włosy wodą z cytryną(będą potem błyszczące).Poczekamy zobaczymy...A ja od dziś mam wolne od szkoły(dwa tygodnie)ponieważ połowa nauczycieli i moja klasa jedzie na wycieczkę(2 tygodnie)..Ja i moja koleżanka nie jedziemy więc postanowiłyśmy się wybrać do SPA!Jedziemy jutro,to SPA połączone z hotelem(jadę na tydzień).Także myślę że po powrocie będę dobrze wyglądać...Ale cały czas będę tu zaglądać(w hotelu jest dostęp do internetu) więc będzie ok!Pozdrawiam muszę się jeszcze spakować...Pozdrawiam Was wszystkie! Pozdrawiam:Ania123456798(ps:Sorry że się rozpisałam!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....ehhh wczoraj to spac nie moglam.bylam u drugiego gin. mowi ze to raczej potworniak nie jest ale operacja mnie czeka...podejrzewam ze max miesiac bede czekala bo moj torbiel nie jest mala.wieczorem rozkleilam sie bo dopiero do mnie wszystko dotarlo :( na rozluznienie spa mi by tez pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Chciałam się dołączyć do waszej grupy dbających o siebie:) Ja mam takie pytanko do was, czy byłyście kiedy na pilingu migdałowym? Czy on jest dobry, tzn. czy się opłaca na coś takiego iść. I w jakich miesiącach można taki piling robić, bo czytałam kiedyś, że niektóre można tylko przed wiosną. Dziękuję za odp i pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja mam dzisiaj cudowny dzień!Właśnie wyszłam z kąpieli z mieszankami soli i jestem na maxa odprężona!Właśnie mam na twarzy maseczkę z algami morskimi(którą zaraz idę zmyć) i pachnę jak nigdy dotąd!Czuję się taka...odprężona!Serdecznie polecam wam SPA!!!Chociaż kilka dni!A jak tam u was?Ciągle działacie?Mam nadzieję że tak..Ja niestety muszę kończyć ponieważ maseczka już zasycha.Pozdrawiam: Ania123456798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
Cześć dziewczyny!!!Co tylko ja tu zaglądam??Nikt nie pisze,nikt nie dba?A może ktoś dba tak że aż nie ma czasu?Mam nadzieję że to ta druga opcja...U mnie z dbaniem o siebie jest coraz lepiej!Po pelingach mam super gładkie ciało,dzisiaj(właściwie zaraz)idę na kąpiel z solą morską,maseczkę ,odmoczenie stóp(są jakieś takie twarde) itp.Mówię wam...Tu jest coraz piękniej!Chciałabym zostać tu na zawsze!Ale niestety...Muszę kończyć..Plisss dziewczyny piszcie!Pozdrawiam:ania123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
No nie!!!Nikt już nic nie pisze...Nikt już w ogóle nie dba!!!Proszę was dziewczyny piszcie!!!Już mnie opuszcza ochota dbania o siebie,jak nie ma waszego wsparcia!Proszę piszcie!Od czterech dni zaglądam tu tylko ja!A wy?!Nie dbacie już o siebie?!Proszę was piszcie!A jeśli nie macie motywacji daję wam tu fajną stronę właśnie dla takich jak my(dbających o siebie):www.w-spodnicy.pl Mam nadzieję że topik odżyje i że znowu zaczniemy się nawzajem wspierać!Pozdrawiam i zachęcam do działania was wszystkie:ania123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie...no niestety czas bylo wrocic do pracy :o a za 2 tyg operacja :o miejmy nadzieje ze dobrze ja zniose i szybko wroce do stanu uzywalnosci :) jakos narazie slabo z dbaniem o siebie tp przez moj denny nastroj ale jakis tam minimum robie pewnie po operacji sporo bedzie dbania o siebie bo chyba zwiotczeje co nieco ;) trzymajta sie i dbajta o siebie dakej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
No!Nareszcie ktoś się odezwał!Ja właśnie pakuję manatki i zaraz wracam do domu...Skończył się mój pobyt w SPA ale zamierzam pojechać tam na 8 dni w czerwcu!Znowu z koleżanką!Także dziś jak coś to raczej DOMOWE SPA...Muszę kończyć bo jeszcze połowa rzeczy nie spakowana!Pozdrawiam wszystkie:ania123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
No co jest?!Dziewczyny,piszcie!Ok kilku dni zaglądam tu ja i ,,teraz czas na mnie" i tyle!A co z resztą dziewczyn!Zaniedbujecie się?Mam nadzieję że nie bo ja właśnie szykuję się na swoje DOMOWE SPA tylko gotuję taki płyn do kąpieli własnej roboty i czekam aż się zagotuje i ostygnie...Mam jeszcze 6 dni wolnego i wykorzystuję je tylko dla siebie by w szkole pojawić się jak NOWO NARODZONA!Ja muszę kończyć bo słyszę że MÓJ WYWAR właśnie się zagotował i muszę go ostudzić teraz...Pozdrawiam was wszystkie i liczę na to że jak tu następnym razem wejdę ktoś coś napisze...Pozdrawiam:ania123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jaki płyn? brzmi fajnie :) ja mam 16 lat i chcę coś ze sobą zrobić w końcu. przede wszystkim trochę schudnąc, dla własnej satysfkacji, bo niestety mam nadwagę. uwielbiam jeść :( ale dla wyrównania - uwielbiam także zabiegi kosemtyczne, te wszystkie peelingi, maseczki, to dla mnie ogromna zabawa. i znalazłam w ten sposób taki substytut obżerania się - mam ochotę na czekoladę, to może manicure? ;) tak jak pisały dziewczny na początku wątku, zrobiłam listę codziennych zabiegów, o których powinnam pamietac, i powoli wchodza mi w nawyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
Do czekoladowemniam:Oto przepis na mój MAGICZNY PŁYN DO KĄPIELI WŁASNEJ ROBOTY:Więc tak:Podgrzewasz 1l mleka i rozpuszczasz w nim 6 dużych łyżek miodu.Kiedy je dodasz mieszasz aż miód się całkiem rozpuści i taki płyn wlewasz do kąpieli.Kąpiel w takim płynie nawilża i super oczyszcza skórę(u mnie tak jest).Mam nadzieję że się sprawdzi a przy okazji jesteśmy bardzo bliskie wiekiem bo ja mam 15 lat i tez zaczełam dbać o siebie niedawno!Pozdrawiam was wszytskie:ania123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
Dziewczyny błagam was!!!Piszcie:/Co się dzieje!!!Wielkimi krokami zbliża się lato!!!W lecie odsłaniamy nogi itp.Oczywiście zadbane!Piszcie dbajcie proszę ja już na serio nie mam ochoty na t wszystkie zabiegi itp.Jak nie ma waszego wsparcia!Piszcie! Pozdrawiam(i zachęcam):ania123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mada_
hej, u mnie podstawą na ten czas jest to,ze kupiłam sobie wkoncu krem antycelulitowy aby w koncu zawalczyć o piękne nogi. I mam zamiar wytrwac i stosować go 2 razy dziennie.. Już minął 3 dzień. Niby po 2 tygodniach widać zadowalające efekty..:) Mam nadzieje.. Ja juz po tych 3 dniach zauwazyłam, ze moja skóra robi się taka fajna i milsza w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie podstawą na ten czas jest to,ze kupiłam sobie wkoncu krem antycelulitowy aby w koncu zawalczyć o piękne nogi. I mam zamiar wytrwac i stosować go 2 razy dziennie.. Już minął 3 dzień. Niby po 2 tygodniach widać zadowalające efekty..:) Mam nadzieje.. Ja juz po tych 3 dniach zauwazyłam, ze moja skóra robi się taka fajna i milsza w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja ostatnio sie troszke zaniedbałam (nieregularnosc niektorych rzeczy ). Wracam jednak na dobre tory!. Ja co drugi dzień używam oliwki, kilka razy w tygodniu balsam. Codziennie serum termoaktywne eveline i do biustu (polecam obydwa!). Takze co dzien rano i wieczorem tonik do twarzy. Co drugi dzień mam zamiar systematycznie w koncu robic peelingi cynamonowo kawowe z oliwka do kapieli. poza tym specjalny ziołowy szampon do regeneracji włosów i z tej samej firmy do włosów farbowanych. ... nakładam na włosy co 2-3 dzien jedwab z bio silku. 2-3 razy w tyg. peeling twarzy. co dzien krem nawilzający. No i maseczki raz w tygodniu. Zrobie sobie dzis rozpiske co i kiedy bede uzywała. Mam zamiar zacząc uzywac placenty do włosów by zregenerowały mi sie po zimie, a pozniej kremu mlecznego czy jakos tak to sie nazywa. dzis robie sobie paznokcie wieczorem, nałozę na nie odzywke krem... i w koncu zaczne stosowac regularnie krem do rąk i stóp. uzywam jeszcze balsamu pod prysznic z palmolive - swietnie nawilza. Jesli ktos ma wrazliwa cere, polecam ziaję ogórkową;) ja uzywam kosmetyków z tej serii i bardzo sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
No!Nareszcie ktoś ożywił topik!Ja jestem w dobrej formie jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne,a w gorszej jeśli chodzi o moją psychikę...Ostatnio nie przespałam całej nocy bo baba od matematyki zagroziła mi dostatecznym na koniec roku!Całe szczęście siedzę w ławce z koleżanką która jest z tego przedmiotu świetna i pomoże mi w nadrobieniu zaległości...Także nie jest źle...Postanowiłam też zadbać o swoją sylwetkę!Właśnie zaraz wyłączę komputer i idę biegać i ćwiczyć ponieważ jutro jadę na zawody w biegi!Zaczęłam też regularnie pijać po 2 litry dziennie czystej wody(do czego już powoli się przyzwyczajam).A zabiegi pielęgnacyjne wyglądają dziś tak:20:10 kąpiel z dodatkiem mleka z miodem,20:25-peeling cukrowy,20:40 prysznic na przemian ciepłą i zimną wodą(ostrym strumieniem)to pomaga podobno na jędrność skóry,20:55 balsamowanie,maseczka na twarz(z alg morskich),manikiur i pedikiur i muszę porządnie wymoczyć stopy w ciepłej wodzie z dodatkiem soli do stóp(oczywiście przed pedikiurem).Muszę kończyć bo idę poćwiczyć!!!Papa pozdrawiam wszystkie i cieszę się że ktoś się w końcu odezwał:ania123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...u mnie jest zle jako tako dbam o siebie :P nie no zart.i sie peelinguje i balsamuje teraz dokupilam sobie oliwke ta w zelu oraz garnier moj kochany zolty bo zaczal mi sie konczyc a akurat jest w w sklepach kaufland promocja na te balsamy...za 400 i 250 placisz jedynie 17.99 czyli ta 250ml jest gratis:) i jak tu nie skorzystac skoro mi sie konczy :) wlosy pomimo brania witamin wypadaja garciami i mysle ze teraz to tez zwiazane ze stresem przedoperacyjnym jest wiec sie zawzielam i dzis 3 dzien z rzedu wypilam herbatke ze skrzypu a oddzielnie z pokrzywy :) nie jest zbyt smaczne wiec dumna z siebie jestem :) ehh gdyby tylko ta cera...troche mi szarzala i worki mi wyszly pod oczami :( malo spie duzo strresu ehhh a ile biegania po roznych badaniach a ile kasy idzie pomimo tego ze ubezpieczenie pfff daj spokoj a bo to nierefundowane a to tez nie pfff ale juz za tydz ide pod noz wiec chce juz przyszly weekend zeby wkoncu miec to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×