Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TuRQoUiS

LOREAL VOLUME SHOCKING

Polecane posty

Gość opjojj
Dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoksa
Dla mnie beznadzieja...nie umiem malowac sie tym grzebykiem, za duzo tuszu na nim jest i skleja potwornie rzesy :( ponoc jest dobry jak podeschnie, ale ja nie czekalam na to i oddalam go kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona20*
super tusz najlepszy obecnie na rynku polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazliwy problem
fajny moja kol go a mnie obecmie na niego nie stac jestem bezrobotna ale jak mam okazje to chetnie go pozyczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniabb
Kto go jeszcze uzywa?Lub uzywała? Naprawde pogrubia 12x ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Double Extension jest zdecydowanie lepszy, zagęszcze rzęsy, czego nie można powiedzieć o Volume Shocking. Tusze do rzęs z grzebykiem mają to do tego, że rozdzielają rzęsy, wydłużają przy czym kompletnie nie zagęszczają. Już dwa razy w życiu przejechałam się na tuszach z grzebykiem i powiedziałam sobie JUŻ NIGDY WIĘCEJ!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniabb
Magda 19 dziekuje Ci za rade!:) Moze jeszcze ktos mi cos powie co sadzi na temata tuszu Duble Extanscio i Volume Shoking??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ęł
Witam. Mam ten tusz dopiero od kilku dni uważam, że jest dobry tyle że trzeba się najpierw posługiwać grzebykiem. Im lepiej mi idzie tym ładniej moje rzęsy wyglądają. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ęł
Heh zapomniałam dopisać że trzeba najpierw NAUCZYĆ się posługiwać grzebykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaaaaa
a ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
ok.55 zllotych. ja mam tera nowy bourjoisa z a50zl i tez jest dobry:) tylko co zrobic zeypotem ten bialy tusz tak nie przeswiatywal?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanowiec
porządnie pomalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeP
pomaluj tylko 1 warstwa bilaym i jedna czarnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fantastyczny, jest super, jest rewelacyjny!!! 54 zł wywalone w błoto, więc będę sobie wmawiać tak długo, aż uwierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytuszowana rzesa
moja siostra ma ten tusz ; jak pomalowala nim rzesy to wygladaly okropnie: posklejane i nierownomiernie sie ten tusz jej rozprowadzil niewiem .....albo tusz jest nie jest taki rewelacyjny albo ona zle sie nim umalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
moze zle rozprowadzil bo ja mam ten bourjois to jak pomalowalam za grubo i przed wyschnieciem tej bialej warstwy tez ise troche posklejaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
strasznie skleja rzęsy, i strasznie niewygodny...beznadzieja moim zdaniem i to za 55 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia20
REWELACJA! ten tusz jest naprawde świetny! to prawda, ze wymaga umiejętności malowania się tuszem z grzebykiem, ale tę sprawność nabywa sie naprawde szybko. ja mam ten tusz, używam, efekt niepodważalnie najlepszy spośród wsyztkich tuszy jakie miałam, a było ich wiele i zawsze dobre:-) POLECAM BARDZO! jak ktoś lubi długie, bardzo czarne i niezwykle wyraziste rzęsy to jak dla mnie nic lepszego aktualnie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JeSli ktos chcialby kupic ten tusz po cenie nizszej niz w sklepie to prosze o wiadomosc...mam 5 takich tuszow z niemiec i moge sprzedac za 35 zl...mam tez ten tusz i jest naprawde super...ale rzeczywiscie najpierw trzeba sie nauczyc poslugiwac tym grzebyczkiem...ale po kilku probach rzesy wygladaja naprawde super...zapraszam...moj mali...paukaa@o2.pl...a jesli ktos jest zainteresowany to posiadam tez perfumy...puma, cienie do oczu oraz inne tusze...zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekkkkkkk
co wy wogóle mówicie? Te ktore polecają ten tusz to tylko te co chca go sprzedac. On jest beznajdzieny! Maluje sie od wieeelu lat, potrafie uzywac kosmetyków.. a Ten tusz koszmarnie skleja rzęsy! Myslałam moze , ze nie potrafie grzebyka dobrze uzywac. 4 dni pod rząd próbowałam sie pomalowac tym grzebykiem w rózny sposób ( to normalnie, to zdejmowałam troche tuszu z grzebyka ) ale i tak cąły czas sklejał strasznie rzęsy! NIe kupujcie go, szkoda kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Loreal
Jedni go zachwalają, drudzy zjeżdżają. Ja uwielbiam Double Extension, za efekt firan, a nam osoby, które tego tuszu nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raina2
Tusz jest naprawde dobry tyle tylko, ze trzeba nauczyc sie nim malowac bo w przeciwnym razie skleja rzesy i sie marze.....ale jak kilka razy poprobuje sie malowania grzebykiem to tusz jest godny polecenia i daje fajny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusz do którego trudno było mnie przekonać. Myslę sobie kolejny produkt z serii tych, które robią \"błoto\" na oczach! Jakże mile byłam zaskoczona, gdy po przetestowaniu go w domu na kilka dni przed wielkim wyjściem mogłam z wielką radością stwierdzić, jak bardzo się myliłam i że, co najważniejsze, właśnie takiego tuszu szukałam! Oczy nabrałay wyrazu, rzesy długości i gęstości a co ważne nie skleiły się dzieki innowacyjnej formule dwufazowej-( pierwsza to wydłużenie i odżywienie, druga to gęstość i rozdzielenie) Po prostu super, ale nie dla Pań preferujacych dzienny,dyskretny makijaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiriii
a jak malujecie tym tuszem dolne rzesy, to tez nakladacie najpierw baze? Bo musze przyznac, ze nieco sie rozmazuje tuz przy dolnej linii rzes :( Czekam na Wasze opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiriii
czy zanim nalozycie tusz czekacie za baza wyschnie, czy nakladacie od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rewelacja! Wydłuża,pogrubia,podkręca! 🌼 Heh...pamiętam,że chyba ze 3 dni zajęło mi opanowanie wprawnego posługiwania się krótkim (przykrótkim) grzebyczkiem, bo \"wysięgnik\" niewątpliwie do takich należy. Początkowo też ,z racji przywyknięcia do \"smukłych\",odpowiednio wyprofilowanych części chwytających -miałam maleńki problem z dość szerokim, trójkątnym \"chwytakiem\" VOLUME SHOCKING 💤 Trening czyni mistrza,he!:classic_cool: Dziś z pełną opowiedzialnością mogę polecić wyżej wymieniony tusz! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==> miiriii -maluję górne i dolne rzęsy białą bazą. Odczekuję kilka minut aż wyschną i dopiero grzebyczek idzie w ruch 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
strasznie skleja rzesy jest drogi rzadna rewelacja odpowiednik to M. Astor . ja maluje rzesy baza i nstp. wkładam szczoteczke od innego tuszu i jakos sobie radze ,grzebykiem nie potrafie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×