Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa99

Jak to jest ze Świadkami Jehowy??

Polecane posty

Gość krisu nic dodac nic ująć
Taki z ciebie krisu swiadek Jehowy jak z koziej dupy karuzela. hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka57
Ula moim zdaniem straciłaś rozum i chyba niestety stracisz życie jak się dziewczyno nie opamiętasz!! Masz rację lepiej z tobą nie rozmawiać bo to nie ma sensu. Bije z ciebie gorycz życia, bo utraciłas jego sens i dlatego na wszystkich się wyzywasz.Zal mi ciebie dziewczyno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja rozum odzyskałam i poczułam wielką ulgę. Ale straconych lat nikt mi nie zwróci. Może i Ty zmądrzejesz bo mowisz jakbys byla złosliwa wyroczną. Nie możesz ścierpieć, że ktos nie podziela twoich pogladow i najtwojszej racji. Jestem szczęsliwa, ze się uwolnilam, ale ty tego nigdy nie zrozumiesz dopoki nie zaczniesz sama mysleć. Lubicie osądzać. A przeciez Jezus powiedział - Nie sądź abys nie byl sądzony\". Do was to jednak nie dociera\' Nie wzywacie imienia tego kogo należy - Jezusa, a tylko ten kto wzywa imienia Jezusa będzie zbawiony. Wątpie abys przyznała rację już nie mnie, ale Biblii. Zreszta guzik mnie obchodzi twoje zdanie, pelne jadu i nienawiści. Oto jacy sa świadkowie Jehowy - wilki w owczej skorze. Biblia cos o tym mowi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadkowie Jehowy to religia pełna zaklaman i zafałszowań, a jej wyznawcy sa bez przerwy poddawani praniu mozgu. I dlatego nie należy sie dziwic takim tekstom i takim postawom jakie tu prezentuje Majka. Tylko Bóg nas będzie osądzał, ale SJ i Majka rowniez uzurpuja sobie do tego prawo stawiając sie na równi z Bogiem. Takiej pychy nie przejawia żadna inna religia. Czy słyszał ktos o Domu Książąt Bet Sarim? Zostal on przez Towarzystwo Strażnica zbudowany dla biblijnych sług bozych m. in.Abla, Abrahama i Noego, ktorzy mieli wg niewolnika wiernego i rozumnego Rutherforda zmartwychwstac po zakończeniu Czasów pogan w 1914 roku. Z wielka niecierpliwościa i nadzieją czekano na zmartwychwstanie tych osób. Kiedy jednak nic takiego nie nastapilo bo nastąpic nie mogło, w Domu Książąt zamieszkał niewolnik wierny i roztropny Rutherford. Zmieniono tez wyjasnienie dlaczego zbudowano Dom Książąt. Teraz to on juz nie był dla Abla, Abrahama i Noego, ale mial być dowodem, ze zyją na ziemi ludzie, ktorzy bezgranicznie wierzą w Boga i Jezusa Chrystusa i jego królestwo i Pan niedługo wskrzesi wiernych mężów z czasów starozytnich i powierzy im widzialne sprawy ziemskie. Obiek byl bardzo kosztowny w utrzymaniu więc Towarzystwo Strażnica po śmierci Rutherforda postanowiło go sprzedać. Swoja decyzję uzasadnilo tak: \"Bet Sarim całkowicie spełnił swą rolę i teraz słuzy jako pobiekt pamiatkowy, ktorego utrzymanie jest dośc kosztowne; nasza wiara w powrót mężów z dawnych czasów opiera sie nie na Bet Sarim , a na obietnicach ze Słowa Bożego. Czy nie jest to najwyższy szczyt zaklamania? Czy wczesniejsza wiara nie opierała się na Biblii tylko na Bet Sarim? Czy w takim wypadku dom ten nie był bałwanem? W wielu sektach ludzie pozbywali się majątkow i przygotowywali na wniebowzięcie, ktore obiecywał im ich guru. Czy tu nie mamy do czynienia z tym samym przypadkiem co świadczyłoby o tym, że to jest jeszcze jedna sekta? Dla świadków Jehowy to jest tylko pomyłka, bo przeciez każdy sie może pomylić, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ostatnie zdanie do Majki: Nie pisz nigdy "moim zdaniem" bo ty nie masz swojego zdania. To co piszesz to zdanie niewolnika wiernego i roztropnego. Ty tylko, jak bezwolny manekin, powtarzasz po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
Kristu Twoja bezczelnosc nie zna granic,a w lasciwie bezczelosc jehowcow.Uwazacie sie za takich dobrych i oddanych slog bozych,a gdzie jestescie jak ludzie w Kenii czy Mozambiku potrzebuja wsparcia ,gdzie sa te wasze miliardy z Bruklinu,na co wydajecie te pieniadze,zamiast wspomoc maluczkich,tak jak to polecil robic Jezus?Plujecie na katoli tymczasem ci opluwani wlasnie,organizuja misje ,organizuja pomoc dla biednych krajow,doszkalaja ich,poswiecaja siebie by sluzyc biednym.Na tych misjach tez niejednokrotnie doznaja biedy i padaja lupem przestepcow,a mimo to sluza im dalej.Pewnie zaraz odezwie sie jeden z drugim i powie ze nie jestescie istytucja charytatywna!A ja pytam dlaczego nie?Dlaczego od innych occzeukujcie ze beda pomagac biednym a sami palcem nawet nie kiwniecie?A jeszcze sami korzystacie z rozych pomocy czy to panstwowych czy tez charytatywnych!Co da tym dzieciom glodnym z Mozambiku ze wcisniecie im w reke straznice????MOze maja sie nia najesc?Obluda i hipokryzja w njawiekszym wykonaniu!!!!I wy iwazacie sie za nasladowcow Chrystusa?????????????????????????????Zastanow sie jeden z drugim nad zyciem Jezusa na zemi.Czym naznaczona byla jego rola tutaj? czyz nie przynoszenie ulgi ubogim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
Urwalo mi wypowiedz.Czy Jezus pomagal tylko duchowo ludziom czy dbal rowniez o fizyczne potrzeby ludzi? Jezus nie wspieral tylko swoich ludzi nie robil granic.Wszystkim pomagal jak widzial,ze tej pomocy potrzebuja.Wyobrazacie sobie,ze Jezus mogl patrzec na osoby glodne i powiedzic im,ze skoro nie cha jego sluchac to nie pomoze im?albo ,odmowic pomocy i powiedziec ,ze nie jest on instytucja charytatywana?Czekam na odpowiedz od was,jak wytlumaczycie swoje przyzwolenie na to ze ludzie musza umierac z glodu a wy zamiast pomagac im zajmujecie sie tylko namawianiem do waszych przekonan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena341
hmm raczej na to pytanie nie otrzymasz zaraz odpowiedzi, pewnie ktos teraz wertuje tomy straznic, zeby jej poszukać. Swiadkowie nie myślą (bo im nie wolno ) samodzielnie. Nie wolno im czytać na temat spraw dla nich niewygodnych, interet i tak zwani odstepcy to rzecz straszna. Tylko pytanie dlaczego? Sami mówią, że czasami warto posłuchać i czasem nawet zmienić swoje utarte od lat pogłady. Tylko ta zmiana ma wypływac z naszej strony oni nie musza juz stosować sie do własnych zaleceń. Prawda obroni się sama. Skoro tak to dlaczego niewolnik tak boi się, boi sie tych rzekomych pomówień i kłamst? Czy przypadkiem nie dlatego, że sa tam dowody na ich machinacje i manipulacje dobrymi ludzmi? Straszne to, ze tak wiele wspaniałych ludzi dało się wmanipulowac w cos takiego. Służa człowiekowi nie Chrystusowi. Nie ma miłości w tej religii bo nie moze byc. Całą siłe wkładaja w ukrywaniu faktu, przed soba samym innymi ludzmi i organizacja (zawsze ktos moze donieść) ze sa słabi i grzeszni jak inni.Tacy sami czyli sa jednostki okropne i dobre. Roztaczaja wizje, fałszywa zreszta, ze w ich organizacji jest lepiej wspanialej. Niestety tak nie jest i nigdy nie bedzie. Jestescie ludzmi tylko nimi. Tak samo jak wasz omylny niewolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena341
I ciekawe czy Świadkowie Jehowy, którzy tu wchodzą zapisują sobie czas tutaj spędzony? Bo ich obowiązkiem jest by wykazywać się pewną ilością godzin spędzonych na mówieniu innym o swoich przekonaniach. Czyli nie miłość a obowiązek, jakis przymus. Kiedyś moja przyjaciółka Swiadek Jehowy przyznała mi się, że ( było to po sporej ilości wypitego alkoholu) jak nie ma tych godzin to przed obową, przed gronem starszych zboru po prostu je sobie wpisuje. Wpisuje godziny a potem na ogromne wyrzuty sumienia. Do czego zmusza swych wyznawców ta religia? Do kłamstw, każdy szuka akceptacji i jej potrzebuje a ona zeby nie odbiegać od reszty Swiadków była zmuszana do oszustwa. Ktoś może powiedziec, mogła pojsc głosić, no tak ale idzie się z miłości do ludzi a nie z przymusu myśląc co zrobie bo zbliza sie koniec miesiąca a ja nie ma WYPRACOWANYCH godzin. Na zbawienie nie zapracujemy. To niezasłużona miłość Boga do ludzi sprawi, czy bedziemy żyć czy nie. Nie sprawi tego zaden niewolnik ani Świadek Jehowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
Tak tez myslalm ,ze nie bedzie zadnego odzewu bo nie macie poprostu nic na swoje usprawiedliwienie.Jestescie bezduszni,moze nie bezposrednio wy ,ale wasi przelozeni,polityka jehowcow bo bezduszny twor nastawiony tylko na sciaganie nowych ludzi do organizycji.Na poczatku babarduja miloscia a pozniej radz sobie sam,a jak sie wylamiesz i zaczniesz samodzielnie myslec to juz jestes niepotrzebny bo u jehowcow liczy sie tylko jedno swiatlo ,nie Chrystusowe swiatlo,ale ciala kierowniczego i w zaleznosci co im w danym dniu zaswita to podaja do strazniycy a ich wierni MUSZA to przyjac czy im sie podoba czy nie.Ale zazwyczaj sie podoba bo zaden swiadek nie podda krytyce tego co "nieomylny niewolnik"podal.Mysle ,ze sie zgodzicie ze soba ,ze tak wlasnie jest?Jesli nie to sami sobie zaprzeczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
I ostatnie zdanie do Majki: Nie pisz nigdy "moim zdaniem" bo ty nie masz swojego zdania. To co piszesz to zdanie niewolnika wiernego i roztropnego. Ty tylko, jak bezwolny manekin, powtarzasz po nim. Przylaczam sie do tego co napisalas Ulka,dokladnie tak jest.Jesli zaprzecza to tylko dowod na to jak wyprany mozg maja.Pozdrwiam Cie ulka i nie daj sie!Jestes na slusznej drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-morska bryza
i ja się pod tym podpisuję. Pozdrawiam tych, którym zostało jeszcze oleju w głowach i ozdrobina zdrowej krytyki. "Sympatykow >>prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-morska bryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisu74
zacznijmy może od tego że ja nie jestem świadkiem,tylko byłym misjonarzem i wyjebali mnie za to że nie chciałem pocałować biskupa w pierscien pasi???a świadkowie sa najleprzymi ludzmi tu na ziemi i zawsze bede im towazyszył i bronił ok???,,,,wy uwarzacie sie za katolików a sami sie mordujecie na wzajem,ulka jesli jestes odstepcą to twój wybór skoro byłas swiadkiem i zostałas wykluczona najwidoczniej cos musiałas odjebac ,ale za nim zostałas wykluczona odpowiadało ci zycie i prawo Boze zaakceptowałas je ???i co ciezko ci zyc w celibacie,mądrujesz i gubisz dziewczyno ,nie mi Cię oceniać jesteś zakłamana oszustką widać,skoro jesteś taka współczuje twoim bliski,widzę jedyne wyjscie uwiąż sobie kamień do szyi i zuć sie z mostu po co ma taki chwast jak Ty chodzic po ziemi...wiedz jedno ze Bóg Cię ukara,życzę ci powodzenia brakujący ogniwie w teorii Darwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisu74
Ulka lubisz ploty,mądrować sie bezpodstawnie gówno wiesz brak Ci wiary i sądzę że masz straszna depresje,niech ludzie wiedzą ci co obrazaja świadków wyzywając ich od Jechowców czy kociej wiary im nieublizacie tylko jedynemu prawdziwemu Bogu,Ula nie masz pokory pisałem Ci już wczesniej opuszczałas zebrania mało czytałas i sie mądrowałas a tak naprwde to nic nie wiesz i próbujesz sobie i innym cos udowodnic,opierasz sie na własnej mądrosci nie masz argumentów i podstaw aby obrazać Boga i dyskutować na jego temat jesteś pyłkiem w oczach inych Bogobojnych ludzi....za krótko żyjesz jeszcze na tym świecie by cokolwiek powiedzieć o pieknie tego świata,zastanawiałas sie kiedyś nad konsystencją wody?jak jest skonstruowana jaką ma moc?napewno nie bo zajmowałas sie głupotami twoja inteligencja i wykształcenie jest niczym do mądrosci która nas otacza,,te twoje słowa o wysławianiu sie o błedach i ułomnosci ,sama jestes ułomna liznełas pare tekstów zawartych w ksiazkach lub jakiegos wykładowcy i próbujesz zabłysnąć,przykro mi że los cie tak ukarał a bedzie jeszcze gorzej...obuć się z letargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa C. Pozdrawiam Cie również. Piszę bo chcę ostrzec tych wszystkich, ktorzy 5 razy w tygodniu sa bombardowani pseudonaukami samozwańczego niewolnika, ktory uważał się za kanał łączący ludzi z Bogiem, a pod wplywem krytyki, że zajął miejsce Jezusa teraz rozglasza, ze jest kanałem łączącym z Jezusem. Takich jak ja, ktorzy wyszli z tej organizacji z powodow doktrynalnych jest coraz więcej. Na szczęście. Dla sJ moge byc odstępcą, sługa szatania i czym chca jeszcze. Mnie będzie Jezus osądzał, a nie swiadkowie Jehowy. "Będzie to w dniu, kiedy według ewangelii mojej Bog sądzić będzie ukryte sprawy ludzkie przez Jezusa Chrytusa'. (Rzym. 2:16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
Hahahahah ten krisu to jakis analfabeta, a ile miosci nauczyli go jehowcy ,i ze jeszcze takie indywidum smie w jakis sposob krytykowac kogokolwiek, bezczelnosc!Idz do szkoly lepiej tumanie! Jakos tak zauwazylam,ze kazdy kto tu broni jehowcow ,to najpierw pisze grzecznie, a jak juz argumentow niema to zaczyna klac i zaraz zaznacza,ze nie jest jehowcem,zeby nie bylo to tam to.Toz to juz regula na tym topiku.Wlasciwie co wam zalezy na tym, by otwarcie przynac sie ,ze jestescie w tej sekcie?Wstyd wam,ze tam nalezec, czy moze jednak anonimowo macie okazje pokazac jakimi chamami i gburami jestescie w rzeczywistosci?No tak zeby przypadkiem nie rzucic zlego cienia na organizacje.Tak jak juz Magdalena wykazala niema w was milosci,wasza organizacja uczy was bezwzglednosci dla wszytkich co nie podzielaja waszych wierzen.Bezduszny twor ta wasza sekta,zal tylko tych jednostek co na prawde wierza w te brednie i slepo ufaja przedstawicielom tej amerykaskiej sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nawet nie reaguję na posty tego indywiduum. Nie potrafię się znizyc do jego poziomu. No i nie chcę. Albo naćpany albo pijany. Bo zeby pisac takie teksty to trzeba byc nieźle podjaranym. :))))))))))) Oto obraz świadka Jehowy. Wiem z autopsji do czego sa zdolni ci sekciarze kiedy się wkurzą. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
Ula, nas czyli odstepcow od organizacji jest coraz wiecej na szczescie i chwala Bogu!Jakos zauwaza sie ten sam tok myslenia tych tzw odstepcow.Jak bysmy mowili jednym jezykiem,mimo to ,ze nie znamy sie w ogole ,nie kontaktujemy sie, a mimo to jeden jezyk,jedne i te same przemyslenia,zastanawiajace.Mysle ,ze dzieje sie tak,ze teraz bez przeszkod czerpiemy wiedze z Biblii,bez tlumaczy w stylu niewolnika i dla tego slowa Jezusa docieraja do nas w tej samej formie w jakies maja docierac.Magdalena jest tez tzw odstepca,oczywiscie odstepca od organiazcji a nie od Boga,poznalam tez duze grono podobnie myslacych ludzi,niestety kazdy z nich jest posrednio zagubiony po odejsciu,dlaczego?to jasne! Bo organizacja stawia sie w pozycji Boga,jak slusznie zaznaczylas, tylko,ze mysmy tego z poczataku nie zauwazali,potem jak odrzucisz "ja" to traci sie caly sens, w Boga rowniez,dlatego trzeba to wszytko przetrawic ,dojsc do ronowagi psychicznej by moc na nowo rozbudzic w sobie wiare i milosc,tym razem do prawdziwego Boga.Z jednej strony nie zaluje ,ze spotkalam jehowcow na swojej drodze,teraz dzieki temu jestem uwazna i nie pozwole sobie wciskac byle badziewia do glowy.Bog dociera roznymi drogami do naszych serc,po przez rozczarowania tez uczymy sie jak nie popelnic tych samych bledow i nie dac sie wnanewrowac w czyjes utopijne ideologie,oby NAS WYZWOLONYCH przybywalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa C. Cieszę się, ze to napisałaś. Jeśli idziemy drogą prawdy to nie możemy inaczej myslec i inaczej postrzegac to co Jezus nam chciał przekazać w Biblii. A przekazał to tak prostym językiem, ze musi byc ono zrozumiale dla każdego, bez pośrednictwa kogokolwiek. Mam kontakt z Fundacją "Slowo Nadziei" i jej szef Tadeusz Półgęsek bardzo mi pomógł odzyskac pewnośc siebie i równowagę. Teraz, dzięki wydawnictwom tej fundacji zaczynam powracać do Jezusa, do prawdy. Pozdrawiam Cię. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
Ula, znam ta fundacje i czesto korzystalam z ich wyjasnien.Sa rzeczowe i przejzyste.Ciesze sie,ze odnalazlas sie w tym wszytkim i jestem pewna,ze podazamy sluszna droga,droga prawdy ,ktora jest Chrystus i tylko On.Roznica u nas jest taka ,ze my nie osadzamy nikogo z nas jesli ten i ow wybierze taka czy inna religie,nie poddajemy pod osad niczyich decyzji,najwazniejsze jest bysmy znalezli swoja droge do Pana i zyli zgodnie ze swoim sumieniem,gdyz to wlasnie nasze sumienie i serce mowi nam co jest sluszne a co nie, a juz z pewnoscia zadne prawo ani czlowiek nie moze stac na strazy naszego sumienia,a tak wlasnie dzieje sie ze swiadkami jehowy oni maja swojego niewolniaka, ktory ich nagradza i karze kiedy nie postepuja tak jak oni sobie tego zycza,niewolnik jest zarazem ofiarodawca i katem,najczesciej jednak katem.Smutne to ,ale prawdziwe ,pozostalo nam tylko modlic sie, by jak najwiecej jehowcow doszlo do prawdziwego zrozumienia czym jest prawda a gdzie jest falsz i zaklamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka57
Ula widzę że to co napisałam całkiem wyprowadziło cię z równowagi! Piszesz że jestem złośliwa a sama taka jesteś dziewczyno.Nie musisz podzielac niczyich pogladów. Wierz w co chcesz Bóg jest Najwyzszym Sedzią i tylko przed nim będziemy odpowiadać za swoje postępowanie. Wiem tylko jedno.Nikt cię nie zmuszał żebyś została ŚwJ. ale twoja wiara była słaba skoro znowu popełniasz zło. Hebrajczyków 10:26-31 mówi ; Bo jeśli otrzymawszy poznanie prawdy, rozmyślnie grzeszymy, nie ma już dla nas ofiary za grzechy,lecz tylko straszliwe sadu i zar ognia, który strawi przeciwników."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa C.
A skad Ty wiesz Majka,ze Ula popelnia zlo?????????????? Jest osoba wierzaca i nie sadze by byla cudzoloznica,czy morderczynia,albo jakas zlodziejka.Jest normalna chrzescijanka,ktora oddala sie Jezusowi.czy to wlasnie nazywasz zlem???????? Wciaz sobie zaprzeczasz bo mowisz,ze Bog bedzie nas osadzal ,tymczasem Ty jakbys znala jej zycie ,jej serce, wmawiasz jej ,ze jest zlym czlowiekiemi ze grzeszy,kto dal Ci takie prawo do osadzania? Co do tego wersetu ,ktory przytoczylas slowa te odnosza sie do ludzi co poznali prawde ze slowa bozego, a nie prawdy organizacji.Wiec jak narazie nie masz powodu straszyc jej ogniem,gdyz dla niej prawda jest Jezus i tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka57
Stąd że Ulka sama napisała że jest odstępcą, a więc została wykluczona ze zboru Chrzescijańskiego, opowiedziała się po stronie szatana a wie c już obrała swoją drogę niestety.A według ciebie Penelopo werset który podałam twoim zdaniem nie jest ze Słowa Bożego ? Odczytaj go sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa, nie warto z nia dyskutować. Widzisz ile nienawiści jest w niej. Sama odeszlam z organizacji, wręcz zmusiłam starszych aby mnie wykreslono ze zboru świadkow Jehowy, a ona twierdzi, ze mnie wykluczono. Oni nigdy nie powiedzą, ze ktos odszedł bo miał dośc ich klamstw. Oni zawsze twierdzą, ze zostal wykluczony. Mam w pamięci mloda dziewczynę, ktora była nawet pionierką, ale powoli otwierały jej sie oczy, zaczęła spostrzegać obłude i klamstwa tej sekty. Chciała odejśc, ale jej nie pozwalano. Zaczęła sie ukrywać więc starsi zboru zaczęli ja szukac, sledzić jej najblizszych. Komedia. A na Majkę nie zwracaj uwagi - ma całkiem zwichrowaną osobowość. Po owocach ich poznajemy. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka57
Jakiej nienawiści dziewczyno! Mnie jest ciebie naprawdę żal. Piszesz że sama odeszłaś od organizacji,czyli odwróciłas się od prawdy.Dlatego trzeba cię traktować tak jak wykluczoną. Teraz robisz wszystko czego pragnie przeciwnik Boży,szatan.Wykonujesz jego wolę,szkalujesz organizację Bożą, a co najgorsze zniesławiasz imię Boze. Czyli to ty masz zwichrzoną osobowość. Nie mam już z tobą o czym rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadkowie Jehowy bez przerwy podkreslają, ze jedynie oni opieraja sie na Biblii i całkowicie stosuja do jej wymogów. Jest to jedno z bardzo wielu klamstw. Pierwszy prezes Towarzystwa Strażnica Russell wydał VI Tomow komentarzy do Biblii tzw. "Studia Biblijne"'. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze komantarze te postawiono ponad Biblią. W " Strażnicy" czytelnika poinformowano, ze jeśli ktokolwiek odłozy te "Studia Biblijne" i wróci do samej Biblii to pogrąży sie w ciemności. Natomiast czytający jedynie 'Studia biblijne" chocby nie przeczytał ani jednej strony Biblii będzie w światłości. Iście szatańskie to podejście. Należy tu dodać, że Rusell nie znał dobrze Biblii i nigdy jej nie przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ty durna babo. Czy ja z tobą rozmawiam? Rozmawiam z Penelopą, a ty się bez przerwy wtrącasz. Kto cie prosi o zdanie? Co za bezmózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka57
Ktoś ci kiedyś napisał ;ty wszechwiedząco kobieto "! A moim zdaniem to ty jesteś mądra tylko we własnych oczach!! A skoro piszesz z kims o mnie, to tak jak bys ze mną pisała obłudnico! Po owocach ich poznacie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos się do mnie przyssała? A może ty jesteś lesbijka, co? Nie dajesz mi spokoju. Zakochalas się czy co? Sorki, nie jestes w moim guście. :D:D:D W ogole nie gustuję w kobietach. :D:D:D Jak ty jesteś świadkiem Jehowy to ja jestem premierem Rosji. Znam duzo swiadkow, ale takiej kłotl;iwej i wrednej baby jak ty to tam nie ma. Jeszcze na forum publicznym. A zrobię sobie ta przyjemność, skopiuje twoje wypociny i poslę do Nadarzyna. Nie omieszkam napisać, że tacy swiadkowie Jehowy jak ty skutecznie odstraszaja ludzi od ich organizacji. Jeszcze tylko twoje IP i możemy działać. hahahahahaha. P.S. Jednak zauważylaś, że jestem mądra bo ja nic w tym stylu nie pisałam. Nie twierdziłam, ze jestem mądra. No, ale skoro ty to zauważylaś i jeszcze ten pomarańczowy - jak mu tam - to chyba tak jest. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×