Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tofifika

siedzę i beczę

Polecane posty

Gość 4nn4
Gilly -> tez jestem z Bialegostoku!! a dokladnie to mieszkam w Wasilkowie. Korzystasz z urzedu pracy na sienkiewicza? Tam okropne babska sa szczegolnie w pokoju hm 213 do ktorego chodze zeby dostac wpis iz "brak ofert pracy". Ostatnio baba mi chciala skierowanie do Biazetu dac ale nie wzielam bo mialam pilny wyjazd i za cholere bym sie z tego skierowania nie wywiazala :/ niestety nie dala mi dojsc do slowa . Jutro sie okaze co bedzie dalej. Marwi -> trzymam kciki! Powinnas sprobowac chociaz! Ja tam do roslinek nie mam serca niestety :( Toffika -> mam podobny problem choc nie studiowalam :/ nie mniej tam gdzie ja chce i czuje zebym sie nadawala tam mnie nie chca, a tam gdzie ja nie chce bo praca malo ambitna i nudna to mnie chca :/ A to nie moja wina ze w pracy chce sie rozwijac a nie stac w miejscu i paczki pakowac po 12 h za minimum :/ A co do PUPow to oni w kazdym miescie w Polsce maja to samo podejscie czyli "nie ma pracy, idz sie wal". Z tego co wiem kase w PUP dostaja na przelomie marca i lutego i wtedy najlatwiej sie na staz dostac badz dostac dotacje na dzialalnosc. sola -> co nabroilas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilly
Hej. Panie z pokoju 213 na sienkiewicza miałam okazję juz poznać;) niezbyt miłe, jak i zresztą cały urząd. W tym tygodniu zresztą znów idę je odwiedzić;) Co do biazetu to faktycznie praca ciążka i pod presją, że "za drzwiami 10 na pani miejsce..." wiem bo kolezanka 2 tyg pracowała i powiedzieli jej że nie chcą jej bo jest po studiach i źle pracuje. Ja ciągle szukam i wpadam w coraz większe doły. Mam nadzieję załapać się na kurs po nowym roku, bo podobno wtedy będą zapisy. A 4nn4 odwiedzasz czasem PUP na waryńskiego? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
hej Gilly :) ja dzisiaj ide sie stresowac do PUP - ratunku!!! Nie chce zadnych ofert od nich bo te oferty to o dupe rozbic a z tego skierowania ciezko sie wywiazac jak sie praca nie spodoba! Nie proboje nigdy isc na introligatora bo choc pieknie brzmi praca jest bezsensowna. Co do kursow to bylam na jednym z PUP i wierz mi... szkoda czasu. Co prawda placa za kazdy miesiac 208 zl ale nie ma zadnego zwrotu za koszty dojazdu :( A poziom nauki - zenujacy. Bylam na kursie fakturowania - straszny badziew. Jak chcesz isc na kurs to jak bedziesz w PUP ogladaj sie za taka zolta skrzynka [na 3 pietrze stala] w niej na poczatku roku badz kolo lutego/marca beda ankiety do wypelnienia odnosnie kursow finansowanych ze srodkow unijnych. Duzo lepsze kursy. Zwracaja za dojazdy, daja stypendium i obiad No i poziom swietny! Tylko wiesz, po tych kursach to w sumie tylko papierek jest - papierek ktory mi sie na nic jeszcze nie przydal :| Ty na jakis konkretny kurs sie wybierasz? Do Biazetu skladalam CV i myslisz ze zadzwonili? Co Ty! mmialam za bogate CV mimo iz niewiele w nim napisalam. Tam przyjmuja ludzi po LO badz zawodowkach, z wiekszymi aspiracjami nie ma co sie tam pokazywac :/ :/ Jedyna praca jaka mi chyba pozostanie to kasjerka w Auchan :] Gilly - nie zalamuj sie! Wierz mi, ze sporo jest ludzi w takiej sytuacji jak my. I albo trzeba miec duze szczescie albo sie umiec super sprzedac albo po prostu miec znajomosci zeby pracowac :/ A na Warynskiego to co to jest? Nie przypadkiem sklepik z ofertami pracy? Bo jak tak to bylam tam kilka razy ale te oferty... zadna do mnie nie zawolala :/ nie wiem moze ja wybredna jestem ale naprawde nie widze sie jako ani kasjerka ani rozdawacz ulotek ani introligator ani pracownik Biazetu :/ A w ogole Gilly jak mozesz podaj swoje gg to pogadamy kiedys w normalny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilly
hej. mój nr gg to: 6396779 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2005
czesc, Jestem tu pierwszy raz. Pisze z Dublina. Jeszcze nigdy nie szukalam pracy, bo zawsze ona znajdowala mnie pierwsza. Jestem po studiach dobrego kierunku, mam rozne doswiadczenia. Mam 30 lat i wlasnie obudzilam sie z niczym. To dluga historia. Zawsze podzwialam silnych ludzi, ktorzy mimo studiow, kursow, jezykow itp. szukali miesiacami i nic i mimo to zyli dalej. Mialam nadzieje, ze mi sie to nigdy nie zdarzy. No i wlasnie zdarzylo sie. Szukam od 5 tygodni, jak na razie. Najglupszej pracy w barze nie moge dostac. Tez cv mam za dobre. Zrobilam gorsze, ale nadal nie chca mnie. Mam naklamac, czy co? anastazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4nn4 i Gilly tez jestem z bialego i tez odwiedzam PUP a oni tam ciagle nic nie maja, a o stazach tez moge zapomniec:/ ciagle dzwonie to mi mowia ze dzisaj nic nie maja, prosze zadzwonic jutro! to wszytsko jest bezsensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapzap
Cześć, no to jeszcze jedna beksa z Podlasia wita ;) Do UP już nie chodzę i nie dzwonię, bo tylko 1,5 roku wydawałam na bilety i telefony a nie było ofert pracy, zasiłku (nie mam do niego prawa... :( ) ani kursów czy pomocy przy własnej inicjatywie... Anastazjo, jeśli dobrze zrozumiałam, pojechałaś "w ciemno" do Dublina i nic nie możesz znaleźć? Może uchyliłabyc rąbka tajemnicy i zdradzila co nieco ze swojej historii? :) Dziewczyny, myślicie o wyjeździe do UK (np)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
No prosze! A wiec wiecej nie tylko ja znam ten kochany PUP z sienkiewicza :) Joamie - wiesz co trzeba zrobic aby dostac sie na staz? codziennie meczyc te durne baby az Cie zapamietaja i na odczepke wrzuca Cie gdzies na staz. Ale z tego co mi sie wydaje to na koniec roku kasy na staze juz nie ma. Powiem Wam dziewczyny ze bylam na stazu w PUP ale w Bielsku Bialej i po roku pracowania tam za te grosze stwierdzam ze to nie mialo kompletnie sensu. Zasuwalam jak zwykly pracownik a dostawalam cale 450 zl. I w sumie co mi z tego jest? Fajnie, mam co wpisac w CV ale czy to mi pomaga? Nie bardzo :/ Probowalas sie dostac na jakis kurs? Wiesz, mowi sie ze jak nas nie chca drzwiami to trzeba wlazic oknem tak wiec od stycznia zaczne wchodzi oknem - jeszcze niewiem gdzie bo oferty z porannego i na bialystokonline sa do 4 liter ALE cos wykombinuje :) Zapzap - doskonale Cie rozumiem. od 9 miesiecy co miesiac wloke zwloki najpierw do pokoju 213 [i zawsze mnie obsluguje ta sama wredna baba - pierwsza z lewej :/ niecierpie jej!] a potem do 114 i wychodze z niczym. Jezeli PUP ma tak pomagac znalezc prace jak pomaga to wiecie co? Powinni go zlikwidowac :/ To ze ja jestem ciagle tam zarejestrowana wynika z tego ze dzieki temu mam ubezpieczenie zdrowotne, inaczej w ogole bym tam nie chodzila. Tamte oferty to po prostu o dupe rozbic, a jeszcze łaske robia ze je pokaza :/ Rejestrowalyscie sie moze w ktorymkolwiek biurze karier??? bo chyba w tych biurach karier wiecej ofert maja niz w tym glupim PUP. A tak w ogole to witam Was serdecznie i ciesze ze sie odezwalyscie :) Sie samotna nie czuje :) :) Podobno razem latwiej :) Glowki do gory dziewczyny! :) a jakby ktora chciala kiedykolwiek pogadac to zapraszam na gg 3335348 - przewaznie jestem ale sie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatni obslugiwala jakas mloda dziewczyna, lwasnie na stazu byla tam, bardzo mila i sympatyczna byla, zaproponowala mi abym zlozyla papiery do policji, tylko tak sie sklada ze ja juz tam sama wczesniej zlozylam, wogole to oni tam nie maja zadnych ofert pracy po mojemu:P w gazetach tez nic nie ma, zero ogloszen, no chyba ze sie chce zostac przedstaicielem handlowym:/ to tyle na razie ode mnie, pozdrwaiam was goraco w ta zimna noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Zeb dostac sie do policji trzeba miec tzw plecy. Ja skladalam CV do strazy granicznej ale z tego co wiem to tam 3/4 Bialego skladalo wiec rzecz jasna sie nie dostalam :( Wiesz... im w PUPie w ogole nie zalezy zeby bezrobotny prace znalazl. No chyba ze jest to wyjatkowo upierdliwy bezrobotny to mu byle gdzie skierowanie daja a z tych skierowan to trudno sie wykrecic jezeli praca nie spasuje. Sie czlowiek nie rozliczy i na 3 miesiace panie maja od niego swiety spokoj :/ Niewiem po co ten caly urzad pracy jest :/ Joamie jako kto bys chciala/mogla pracowac? Ja mam w sumie wyksztalcenie plastyczne ale nie widze siebie jako plastyka. Probowalam na grafika komputerowego ale raczej nie wychodzi - za mala wiedza i obcykanie w programach graficznych :/ chcialam na jakis kurs isc aby bardziej sie obcykac ale oczywiscie nie ma kursow w ktorych by uczyli czegos wiecej niz html, Corel i Photoshop a te programy to ja umiem. Chyba porzuce marzenia o grafice a zajme sie nianczeniem dzieci albo niewiem czym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilly
hej. też myślałam o grafice komputerowej. Znam dobrze photoshopa i html. Zastanawiam się czy warto z takimi umiejętnosciami starać się o posade grafika. 4nn4 próbowałaś składać CV na takie ogłoszenia? Na kursy to chyba nie bardzo jej sens. 40 godz. to zdecydowanie za mało na poznanie dobrze jakiegokolwiek programu graficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Gilly - pewnie ze probowalam ale ta moja wiedza to zdecydowanie za malo :/ Oprocz Photoshopa i Corela [podstawowe programy ktore trzeba umiec] wymagaja jeszcze Flash'a badz takich programow jak pagemarker czy quark, ktorych nie znam :/ Wiesz, kursy kursami. Ja chodzilam na taki troche ponad miesieczny i byl super tylko ze nauczylam sie lepiej tych programow ktore umiem :/ Te inne to nadal wielka niewiadoma :| Powiedz mi, projektujesz co? Bo ja jak nie mam potrzeby to nie projektuje. Bo niby po co? Jakie masz wyksztalcenie? :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaomie
hej dziewczyny:) ja w lipcu skonczylam zarzadzanie i marketing o specjalnosci informatyka gospodarcza, czyli znam podstawy programowania, tworzenie stron www, troche grafiki. no i wlansie niestety to sa tylko podstawy a szkoda:( nie mam za bardzo skonkretyzowanych wymagan co do pracy, chcialabym pracowac w biurze i wiem na pewno ze nie chce miec nic wspolnego z marketingiem:/ marzy mi sie tez pracy w Izbie celnej albo wlasnie gdzies w administracji w policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia_23
ja tam nie wiem w czym problem... tyle jest sposobów zarabiania przez net!! trzeba się tylko do roboty ostro zabrać i szukać, szukać i sie nie poddawac. koleżanka szukała i przysłała mi co znalazła. polecam. najpierw poczytajcie sobie o Euro Barre: http://www.e-praca.net/eurobarre.html a potem jeśli chcecie to tu jest instrukcja do instalacji, bo to po francusku jest: tu jest lineczek do stronki eurobarre http://www.eurobarre.com/index.php?p=957628076731 a tu instrukcja obsługi : cała zabawa polega na tym, że na stronce masz u góry, tuż nad pierwszym bordowym tematem napisy Accueil | Installer | Bonus | Parrainage | FAQ I klikasz na INSTALLER przechodzisz na podstronkę i nie musisz nigdzie klikać, bo powinno Ci się pojawić okienko, które się pyta czy zapisać taki a taki program no to ty, że TAK po zainstalowaniu i uruchomieniu możesz zmienić język na angielski, a stąd już prosta droga 1. to twój nr w systemie + cztery dowolnie wybrane cyferki jako uzupełnienie wpisujesz co Ci się podoba 2. podajesz narodowość 3. podajesz swój mail 4. po prostu uruchamiasz konto i to już wszystko po uruchomieniu w prawym górnym rogu masz kilka ikonek [symbol euro] to panel główny, tu Ci pokazuje ile masz punktór, szczegóły techniczne itp to gry i loterie, ale po francusku więc nas nie interesuje to informacja odnośnie zarobków i osób poleconych też po francusku to miejsce gdzie możesz zmienić skórkę tym tradycyjnie minimalizujesz, ale Ci wtedy punktów nie nalicza no i to oczywiste, jakoś z programu wyjść trzeba i informacja na koniec: ta kasa gdzieś musi trafiać, więc najlepiej załóż sobie zupełnie darmowe konto internetowe (w dodatku po polsku) na www.moneybookers.com/ dostaniesz nr konta nie w postaci cyferek, ale adresu e-mail, w dodatku takiego jaki sama wpiszesz, więc nie ma problemu z zapamiętaniem, ale powtarzam, że póki nie zarobisz ciut więcej nie jest konieczne go założenie i to wsio, miłego korzystania p.s. jak nie sprobojecie to sie nie przekonacie! niec nie stracicie, a jedynie zyskacie! PAMIETAJCIE!!!! POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgtfr
a ty skoncz z tym bo glupty piszesz i tyle!!!! NO COMMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilly
Hej. Mało projektuje, czasami jak mi coś potrzeba, lub komuś z rodziny. Przerabiam zdjęcia. Html-a uczyłam się sama z nudów photoshopa też. Wiem że moje umiejętności są za małe do otrzymania pracy jako grafik, tak mi tylko przeszło przez myśl. Wykształcenie to Zarządzanie i Marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europraca
mam pytanie...po ilu pktach sie je przelicz na kase w tym programie/mam go i nie wiem ile eurocentom odpowiada 1 pkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gilly- Mraska
a cieżko sie nauczyc samemu photos.? ja sama mam zamiar i jeszcze corela, ale nie bardzo wiem, czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia_23
do Europraca: sprawa jest taka że co miesiąc przeliczają Ci te pkt. na Euro. nie jestem w stanie powiedziec jaki jest przelicznik. wejdz na stronke:http://www.e-praca.net/eurobarre.html tam coś powinno być napisane. ale jest jeszcze jedna sprawa. musisz przesyłać link który Ci przysłali na Twojego E-mail'a i za to też jakieś pkt. są jak sie ktoś z niego zarejestruje. za przeglądanie bonusowych e-maili od nich też są pkty. bodaj zaq każdego 50pkt. sam nie zarobisz dużo. moja kumpela ma ok 5 poleconych- w tym mnie- i każdego dnia przybywa jej ok 7tys. pkt. za tych poleconych. jak chcesz poklikać to wal na moje gg: 4020711 często sie ukrywam. jak juz napiszesz to powiedz że Ty to TY. lol papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilly
do Maraski- Nie jest łatwo nauczyć się samemu. Ale jak ktoś chce to mozna. Ja używam go juz od przeszło roku a i tak mam świadomość ze jeszcze nie poznałam wszystkich mozliwości tego programu. Ale warto bo jesli nie w pracy to prędzej czy później przyda Ci się znajomość takiego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez
z tym photoshopem.................. i corelem........ ja mam swoją firmę zajmuje się małą poligrafią, montuje reklamówki, projektuje okładki........... własnie buduje swój pierwszy sklep w necie. Programów nauczyć sie jest stosunkowo łatwo, ale chodzi głównie o to aby mieć pomysły na ich wykorzystanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do stron..... www.......... to sam html nie wiele daje w dzisiejszych czasach............ ja robię tak, że projektuje w Photoshopie grafikę a kolega mi to tnie........... wszystkiego sama nie dałabym rady zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
do no bez: no przykro mi ale ja probowalam sie dostac na grafika i niestety moje umiejetnosci i wiedza okazaly sie za male :/ :/ :/ I nie pomoglo ze mam wyksztalcenie plastyczne, obsluge kompa w paluszku i umiem te dwa podstawowe programy. Pomysly to jasne ze trzeba miec ale powiedz mi czy umiesz projektowac do niczego? Ot tak siadasz i sobie cos projektujesz? Bo ja tak nie umiem. Jak ktos cos potrzebuje to nie mam problemu z wymysleniem projektu i zrealizowaniem go ale projektowanie dla projektowania u mnie nie przechodzi. A html... Polecam program Dreamwaver - swietny do robienia stron! I latwy! do Gilly - wszystko w zyciu sie przydaje :) do dzidzia_23 -> niestety ja w takie cos nie wierze!!!!! zwykle badziewie i naganianie naiwnych. Wybacz... nie skorzystam... do Mraska -> ciezko zaczac bawic sie w tych programach ale wierz mi, one trudne nie sa. Kwestia posiedzenia i pobawienia sie :) do joamie -> czemu studiowalas cos z czym nie chcesz miec teraz nic wspolnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zdawalam na anglistyke i sie nie dostalam niestety;( no i tak zostało to zarzadzanie nieszczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia_23
nie chcesz nie musisz wierzyć. mi wystarczy, ze to mam i zarabiam, no i że w każdej chwili moge sobie wypłacić gotóweczke z banku internetowego. narrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dilmah
Laylah czy mozesz napisac cos blizej o firmie w ktorej zatrudnili sie twoi znajomi? jakis link albo konkretny adres? aplikacje trzeba dostarczyc osobiscie czy maja np. gotowe formularze w internecie? jaki jest to rodzaj pracy? dla ludzi z wykształceniem wyzszym czy niekoniecznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
dzidia i niby ile zarobilas co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja2005
Pojechalam do Dublina nie zupelnie w ciemno.... To znaczy po pierwsze przyjechalam tu do kogos. Z mozliwoscia mieszkania i utrzymania przez jakis czas. Po drugie bylam miesiac wczesniej na zwiadzie i wszedzie, gdzie pytalam - a praca byla - mowili, ze trzeba przyjechac i byc, bo nikt nie szuka na miesiac na przod. I na rozmowe kwalifikacyjna trzeba byc nastepnego dnia, a nie "za tydzien, za 4 dni itp". Po trzecie w Polsce akurat zostalam wyrzucona z mieszkania, wiec i tak nie mam gdzie sie podziac, bo akurat rodziny tam zadnej tez nie mam. Wiec to autentyczny bilet w jedna strone.... Na razie tyle mojej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilly
4nn4 jest ogłoszenie w UP w sam raz dla Ciebie W Wasilkowie i wymagane wykształcenie plastyczne. Nie wiem co to za praca. Najlepiej zadzwoń do urzędu lub jak będziesz w okolicy to zajdź. Oferta ma numer referencyjny StPr/05/3005 i datę wazności do 15.12 czyli do czwartku. Nie ma co zwlekać, taka okazja nie prędko się powtórzy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Gilly - wielkie dzieki! Bede dzis w Bialym to sie przejde zobaczyc co to za oferta! Choc powiem szczerze - ten rok mialam tak strasznie ciezki ze chce go zakonczyc jak najszybciej i nic w nim nie zaczynac :/ wiesz, doszlam do wniosku ze nie moge byc az taka idiotka i nic nie umiec. Mam 3 kolezanki w Bialym - zadna nie jest geniuszem to i pracy genialnej nie maja ale pracuja! Jedna wprowadza aukcje na allegro [baaardzo ambitna praca] druga meczy sie w Biazecie a trzecia po praktykach w TPsie na Skorupskiej zostala przyjeta do pracy I tylko ja taka sierota... Ale bedzie trzeba to zmienic :) Na swieta jade do rodzinnego miasta na poludniu Polski gdzie wraz z siostra urzadzimy seans "wyganiania lenia" tak wiec mam nadzieje wrocic tutaj z nowa energia i checia do zycia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×