Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrakochanka

Do Zdradzanych Zon

Polecane posty

Gość dobrakochanka

witam wszystkich, czytam topiki o zdradzie, kochankach, sfrustrowanych żonach... Panie Mężatki i Inne Zdradzane - nie wiecie dlaczego tak się dzieje? to takie proste - kochanki wygrywają z wami, bo: 1.przez caly czas maja urok nowości i tajemnicy, 2. mozna do nich przyjść kiedy sie ma ochote 3.zawsze pieknie wygladaja - przygotowuja sie specjalnie na spotkanie z "ukochanym" 4.nie sa zmeczone, zle na dzieci i na caly swiat 5. nie trzeba z nimi rozmawiac o rachunkach, szkole dzieci, tesciach, chorym psie, cieknacym kranie...nie trzeba -ale mozna 6.....itd Mam wrażenie ze w naszym spoleczenstwie poku7tuje przekonanie, że jak juz jedna z druga zlapala faceta, a najlepiej doprowadziła go do ołtarza, to ma już świety spokoj i moze nic nie robic ze soba i zapuscic sie calkowicie. I dlatego wasze zwiazki umieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kochanka
wlasnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe dlaczego faceci
tylko sie spotykaja z takimi kurewkami ale zenic sie z nimi nie chca:P Wpadna, wypadna i wracaja do zony z ktora rozwodzic sie nie chca :P Pomyslcie o tym cipy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
..no to-Ameryke odkrylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra żona
generalnie zgadzam się , tylko w pierwszym punkcie zmieniłabym na - przez JAKIŚ czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrakochanka
do to ciekawe.. najłatwiej zwyzywac dziewczyne od "ku...", ale zastanowic sie nad soba i nad tym ukochanym mezem to juz nie,,,,,, myslcie, kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani żona ani kochanka
Żony są częścią ich życia, Wy tylko zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze mną
on rozmawia jak najbardziej cieknącym kranie o rachunkach o dzieciach o problemach bo ma wszystko na swojej glowie i zawsze prosi mnie o rade bo poprostu nie ma kogo. Nie przychodzi do mnie kiedy on chce, nigdy nie robie sie wtedy na bóstwo, staram sie byc naturalna, i co najwazniejsze to ja nie chce go za towarzysza swojego zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula26
właśnie - i często tak jest, że to my ich nie chcemy na stałe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september
podobno mezczyzni zenia sie z brzydkim, ale maja piekne kochanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe dlaczego faceci
nie jestem ani zona ani kochanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanki wygrywają z żonami bo są po prostu świeżym mięskiem. Nie jest sztuką być dobrą kochanką. Może nią być każda kobieta. Sztuką jest wytrwać w związku z jednym partnerem 30 lat i dalej być dla siebie atrykcyjnym. Czego sobie i innym kobietom w Nowym Roku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
im zawracacie głowe skoro nie chcecie być z nimi na stałe?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyy
ja zawsze dbalam o siebie o dom o dzieci natomiast moj mąż byl zawsze niedomyty ale zawsze skropiony dobrymi perfumami ma samochód dobrej klasy ale jest brzydki łysy ma duży obwisły brzuch, sztuczne szczęki ale mimo wszystkiego ma wzięcie nie tylko u ladnych samotnych kobiet ale i u studentek. Gdzie tu sprawiedliwosc? Wszystkie go kochaja często sms-ują tracą pieniądze na telofony a on się cieszy, ze ma powodzenie. Dla mnie jest zimny , zero seksu i na każdym kroku znęca sie nade mna psychicznie, ze jestem zerem w porównaniu z najgorsza panią studenką , która ogłasza się na karteczkach wtykając ja między drzwi jego samochodu. Pytam dlaczego baby chca żonatego brudnego faceta często nieogolenego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckylady
To prawda, co napisane w pierwszym topiku - to samo sie tez tyczy mezow i kochankow, ale nie rozumiem skad u ciebie ta duma? Nie masz sie czym chwalic - bycie kochanka ma swoje minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
a za pare lat obudzicie się z ręką w nocniku. ale bedzie już za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani żona ani kochanka
takasobie - mądrze prawisz. Poza tym, ile macie zamiar toczyć tę kretyńską wojnę: kochanki contra żony? Drogie kochanki: wyżywacie się tutaj na żonach, bo w głębi serca czujecie się nie fair i nie jestescie z tym szczęśliwe - zabieracie komuś męża i ojca, to jest po prostu podłość. I Wasze prowokowanie żon i robienie z nich zaniedbanych heter niczego tu nie zmieni - to Wy robicie źle. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo chcą
jego kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze mną
nie musze miec faceta na stale to nie jest moj priorytet, jezeli o to ci chodzi. Po co mi potencjalny zdradzacz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani żona ani kochanka
P.S. Mam nadzieję, że nigdy nie dotknie mnie to nieszczęście bycia czyjąś kochanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo
przychodzi do ciebie jak do dziwki,dajesz mu sex za darmo,z czego więc jesteś taka dumna,że facet cie tak wykorzystuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanki idą po prostu na łatwiznę. Poderwać żonatego żaden problem. Jest ich na pęczki. Siedzą na czatach lub gg i szukają łatwych zdobyczy, które zgadzają sie by za jakieś parę marnych groszy lub prezencików być na każde ich zawołanie. Hmm, co w tym fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
"niestetyy ja zawsze dbalam o siebie o dom o dzieci natomiast moj mąż byl zawsze niedomyty ale zawsze skropiony dobrymi perfumami ma samochód dobrej klasy ale jest brzydki łysy ma duży obwisły brzuch, sztuczne szczęki ale mimo wszystkiego ma wzięcie nie tylko u ladnych samotnych kobiet ale i u studentek. Gdzie tu sprawiedliwosc? Wszystkie go kochaja często sms-ują tracą pieniądze na telofony a on się cieszy, ze ma powodzenie. Dla mnie jest zimny , zero seksu i na każdym kroku znęca sie nade mna psychicznie, ze jestem zerem w porównaniu z najgorsza panią studenką , która ogłasza się na karteczkach wtykając ja między drzwi jego samochodu. Pytam dlaczego baby chca żonatego brudnego faceta często nieogolenego ." Rany.... a co Ty z tym facetem jeszcze robisz? Tak bardzo go kochasz??????????????????? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
dlaczego nie chcecie swoich kochanków na stałe? boicie się odpowiedzialności? że wy będziecie tymi które wasz kochanek będzie oglądał w każdej sytuacji o każdej porze,że staniecie się takie jak ich żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
niech popatrza sobie na takiego amanta na codzień to się im odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrakochanka
zapominacie o jednym, nie tylko o sex tu chodzi, kochanki czesto sa najlepszymi przyjaciolmi waszym mezow, znacznie czesciej niz po sex przychodza do nas porozmawiac, wygadac sie, bo zony nie chce albo juz nie potrafia ich sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
szczyt bezczelności: kochanka KORZYSTA sobie z żonatego faceta bo nie ma z kim uprawiać seksu (nikt jej nie chce...) a potem mówi mu: wiesz, nie chciałabym takiego męża jak Ty... Kochanki! Naprawdę nie trzeba być zaniedbaną osobą, żeby partner zdradził. I nie wiem, czy możecie mieć zaufanie do faceta, którego sobie w końcu znajdziecie na stałe... A skoro teraz nie możecie nikogo sobie znaleźć to może jednak nie jesteście takie idealne, i nie wiem, czy możecie mieć pewność, że o tego swojego przyszłego męża tak zadbacie, że mu zdrada do głowy nie przyjdzie. A swoją drogą wielu facetów, jeśli by im odmówić, posżłoby do rozum do głowy i nie zrobiliby tego kroku. No tyak, ale zaraz usłyszę, kto ma myśleć o rodzinie. Kochanka? Ech, życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
znowu baby sie kloca.... a facet bedzie sobie zdradzal hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
dobra kochanka - nie dość, że robisz za materac, to jeszcze za wolnego słuchacza - pogratulować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieżona
i znowu to samo! a dlaczego nie widzicie winy po stronie swoich mezów???????tacy szcześliwi a przychodzą po odrobine czułości do nie-żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×