Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrakochanka

Do Zdradzanych Zon

Polecane posty

Gość no właśnie
użalanie się nad sobą,mówienie jaką to ma się wredną żonę,zwierzanie ze swoich problemów to najpopularniejszy chwyt na jaki nabieraja się kochanki i najszybszy sposób do jej d.... biednego misia trzeba przecież pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczka
ale po co im ta dupa jak mają wspaniałe żony??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
nikt nie broni mężów,są tak samo winni,nieodpowiedzialni i zakłamani,ale kochanki nie powinny szczycić się tym,że rozbijają rodzinę,bo szanująca się żona nie będzie trzymać w domu takiego typa,niech kochanki się męczą,a on poniesie odpowiedzialność za to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
uważam, że jakby ludzie mieli zasady to nie byłoby tyle zdrad na świecie. Każdy z nas może przechodzić kryzys, każdy z nas może się zauroczyć inną osobą. Jedni są silniejsi i nic nie zrobią, inni słabsi i oni decydują się na krok w kierunku zdrady. Ale zawsze jest jakiś wstęp. Nie stoją łóżka przecież na ulicy. Kobieta - przyszła kochanka, podejmuje tę grę. Czy to jest w porządku? Nie. I nie chcę słyszeć, że kochanka nie musi o tym myśleć. Trzeba mieć ZASADY niezależnie po której stronie się jest. I te zasady powinien mieć zarówno ten mąż (zdradzający) jak i przyszła kandydatka na kochankę. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrakochanka
i tez o to mi chodzi! ja nie mam zamiaru atakowac zon, ani szczycic sie tym ze jestem kochanka, czasem tylko zastanawiam sie po co wy trzymacie za wszelka cene takich facetow w domu... a juz szczytem jest kiedy zoneczka dzwoni do kochanki i zaczyna ja wyzywac.....ze uwiodla biednego niewinnego misia troche godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
dobra kochanka - poczekaj aż Ty będziesz w sytuacji zdradzonej żony. Żony KOCHAJĄCEJ swojego męża. Inaczej będziesz mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
to przedmiot do zaspokojenia potrzeb seksualnych,często nic więcej,jak dajesz to bierze,facet z zasadami by nie wziął a ty masz takiego bez,zwykłego ciula,jak by mu na tobie zależało to nie zostałby z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bo to są zrozpaczone kobiety, którym świat się sypie. Dla mnie godności nie mają kochanki - złodziejka i cudzołożnica mówi o godności osoby, którą okrada? Żałosne :O Największa wina zawsze leży po stronie zdradzającego, ale do kochanek szacunku mieć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
a misiu biedny nawet nie wie jaka dyskucja o nim tutaj jest hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
"to po co dobra kochanka - poczekaj aż Ty będziesz w sytuacji zdradzonej żony. Żony KOCHAJĄCEJ swojego męża. Inaczej będziesz mówić..." warto kochac takiego mezczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzymałam
takiego zdradzacza w domu.I co? kochanka go nie przyjeła,nie miała już z kim walczyć,biedny misiu musiał,wynająć pokój,płacić alimenty,opłacać sprawy sądowe,a to też kochance przestało sie podobać,szybko się odkochała,biedny Misio znów żali się................żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
Agaaaa - bo mężczyźni nie potrzebują takich rozmów. Są inni niż my - kobiety. I co z tego, że nie wie? Jakiś wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
Agaaaa - każdy popełnia błędy..... Jakbyś Ty zdradziła, ale kochałabyś męża i chciała wszystko naprawić też byś się pytała: czy warto kochać taką kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
to po co Agaaaa - każdy popełnia błędy..... Jakbyś Ty zdradziła, ale kochałabyś męża i chciała wszystko naprawić też byś się pytała: czy warto kochać taką kobietę? Jasne ze tak..... bo warto kogos kochac, co woli byc z kims innym w lozku? Dla mnie nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
Agaaa - to znaczy, że jeśli bys kochała męża, zrobiła ten błąd, nie chciałabyś z nim być dalej? Nie wolałabyś, żeby Ci wybaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
A skad wiesz ze on Cie kocha, skoro Cie zdradzil?..... Moze boisz sie samotnosci, i dlatego wolisz wybaczyc i byc z takim draniem dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
lata wspólnie przeżyte, dzieci, rodzina, strach - wszystko razem podejrzewam. Ale cóż z tego? To wybór żony i nie nam go oceniać. Mnie jest ich strasznie żal. Dla faceta to zwykle debilna przygoda, dla jego żony - makabra. A kochanka..? N/C :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
Agaaa - nie odpowiedziałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez myśle ze
jak kocha to nigdy nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
nie bylam w takiej sytuacji, to co mam odpowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
ano widzisz, to nie możesz się wypowiadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
e tam, dla nas zazwyczaj: sex = miłość dla facetów: sex = sex [w jak największej ilosci ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
"to po co ano widzisz, to nie możesz się wypowiadać!!! " chodzi mi o to, ze ja nie musze prosic meza o wybaczenie, bo nie zdradzam....i jednoczesnie nie wybaczam zdrad...wiec coz... jak chcesz to wybaczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkochanka
nie zawsze4 chodzi o tylko sex! my na poczatku bardzo dlugo sie poznawalismy, rozmawialismy w koncu zostalismy prawdziwymi kochankami, ale to bylo naturalne, naturalna kolej rzeczy kochanka tez moze kochac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagaaaa
skoro zona zawsze wybaczy, to czemu nie zdradzac..... prawda? i tak zawsze moga wrocic do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
kochanka kocha,żona kocha,dzieci kochają............co ten biedaczek ma począć? on kocha chyba tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
no właśnie - mądrze prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
wybaczyć zawsze można,ale żyć z tym piętnem to dopiero sztuka,nigdy nie będzie juz tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna jestes
nie jestem żoną (jeszcze) ani kochanką żonatego faceta.Ale twoje prostackie myślenie mnie poraziło. rozumiem że jesteś jedną z takich kurew???:D no to korzystaj bo niedługo pewnie jak każdy kopnie cie w wyruchane dupsko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×