Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Muszę teraz zniknąć, ale odezwij się jakoś, ok? :) Do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
Temat: Topic dla mezczyzn o wzroscie nizszym niz 185 - wiedzcie ze przegraliscie zycie 21:59 bambo taka refleksja po przeczytaniu paru topicow. 22:00 topik dla kobiet powyżej 80 w biodrach, jesteście grube i też przegrałyście życie 22:02 topik dla kobiet poniżej miseczki D także przegrałyście 22:03 topik dla kobiet powyżej 48 kg jak myślicie?? przegrałyście życie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.07] 12:31 xxkonefkaxx Umawiam sie z ex facetem na sex i ani ja ani on nie myslimy o powrocie. Tylko pyk pyk i narka. 12:33 kup puch do xxkonefkaxx to nawet sobie miłego słowa nie powiecie, ani cześć, ani narka?? Ja tego nie czaję... przecież nie da się oddzielić ciała od \"głowy\" że co? że jak?.... no właśnie.... 12:35 serializable narka sobie mówią przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboooo
Temat: Do zlodzieja nickow!!!!Oddaj haslo!! 14:04 WHOU Haslo do nicka Che Guevara - wyslij na tego mejla che-g@o2.pl Wime, ze Ci sie nudzi ale to zaczyna byc wkurzajace Please read my nickname in English !!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=8041&0 14:28 WhyDuck same whouje na tym forumie ...łajdak...? 14:31 zlodziej nicków Nie oddam hasła , chyba że zapłacisz 20zł , podaj mi kod aktywujacy karty Heyah za 20zł , wyslij mi na maila zlodziejnickow@o2.pl 14:36 women. no,ladnie,ladnie 14:39 zlodziej nicków no nic jeszcze nie mam , jak otrzymam kod aktywujacy to prze śle ci hasło. 14:40 WHOU oddaj Prosze To moj ulubiony nick Please read my nickname in English !!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=8041&0 14:42 do pana który pisze że kradnie Mam nadzieję ,że zdajesz sobie sprawę z tego,że włamywanie się na cudze konta jest przestępstwem. Sprawa została przekazana do administratorów tego forum. 14:43 zlodziej nicków tak jak powiedziałem 20złotych karta heyah, to chyba nie duzo co??/ albo zrobisz mi loda , moze być z wypluciem 14:44 zlodziej nicków A wiesz że ja nie tylko nicki kradne ale i wszystko co popadnie , takze najlepiej zawiadom odrazu prokurature. 14:45 WhyDuck a jak ona ma ci zrobic tego loda wirtualnie? ...łajdak...? 14:46 zlodziej nickow tak, moze byc wirtualnie hahhahahahahahahha hmm tylko nie wiem czy to nie jest czasem zakazane na tym forum 14:51 Ela bnb. Brzuszek mnie boooooli.Ze smiechu. 14:53 czesc Szkotka 14:56 Ela bnb. Dodalam do ulubionych ,synek zobaczy,jak wroci z roboty. 14:57 do pana który pisze że kradnie Nie zalezy mi na podejmowaniu rozmów na jakikolwiek temat z tobą. Współczuję, że musisz sie zaspokajać wirtualnie - ale nie każdy ma szczęście realnie. Tutaj możesz pisać sobie co chcesz z wyjatkiem obrażania innych, zaśmiecania forum, podawania poufnych informacji osób trzecich oraz włamywania sie na konta innych urzytkowników. 15:00 zlodziej_nickow nie obrażam nikogo ani nie włamuje się na konta .A co do kradziezy nicków to właśnie ktoś ukradł mój 15:08 WHOU nie bede Ci obciagac Chce mojego nicka Please read my nickname in English !!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=8041&0 15:08 zlodziej__niickow co proponujesz w rozliczeniu??/ 15:09 WHOU wdziecznosc i sympatie Please read my nickname in English !!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=8041&0 15:11 zlodziej_+niickow mało dorzuc coś jeszcze 19:21 WHOU ponawiam prosbe o zwrot niku Please read my nickname in English !!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=8041&0 22:17 WHOU Widze, ze zarezerwowales tez nicka "Che Guevara*". Mozesz mi oddac te nicki? Czy oczekiwales, ze bede na Ciebie bluzgac za to, ze zabrales mi te pomaranczowe nicki ? Hehehe Nie chcesz oddac mimo tego, ze grzecznie prosze? Dlaczego ? Oddaj mi haslo do pierwszego niku PO coz Ci on A ja bardzo go polubilam Please read my nickname in English !!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=8041&0 22:19 WHOU a nie możesz se zahasłować Ernesto Guewara ? 22:22 WHOU Gdybym chciala miec nicka Ernesto Guevara to mialabym takiego od poczatku Chce swoj nick w takim brzmieniu w jakim mialam go na poczatku Please read my nickname in English !!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=8041&0 22:25 a jak nie oddam to co ? Poza tym nie widzę nigdzie "proszę". I kto powiedział, że to Twój nick?? Nie znam Cię, nigdy nie widziałam, żeby ktoś tego nicka używał Nie zahasłowany - znaczy się nie Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górkę w górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak
Temat: umieraqm ze strachu czy ciąża jest możliwa napiszcie prosze 21:53 katarzynka21 Kochałam się z chłopakiem . mam dni płodne , on mi robił palcówke i niepostrzeżenie włożył penis który był suchy , nie było na nim żadnego płynu bo chwile wczesniej bawilam sie nim recznie ,że tak powiem i sie troche podsuszył partner włożył mi go na dosłwnie 3 machniecia ze tak sie wyraze i teraz umieram ze strachu ze moge być w ciąży czy to możliwe ?? wytrysk nastapil jakies 15 minut pozniej kiedy bawilam zie ze tak powiem jego penisem recznie wiec nasienie sie nie dostalo jednak moge być w ciąży ?? piszcie prosze 21:55 przedłurzacz orgazmów No...to jakbys becikowe już miała.:classic_cool: ...o yeah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: największe wpadki w polskich teleturniejach to znowu ty Teleturniej \"Jeden z dziesięciu\": Tadeusz Sznuk: Ile nóg ma salamandra? Zawodniczka: Trzy Tadeusz Sznuk: To chyba kulawa... - Proszę podać wzór na pole prostokąta... - a kwadrat + b kwadrat. - O Boże powiedziałam wzór na obwód - Niestety Pani wzór na obwód również jest nieprawidłowy... - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh? - yyy...yyy... włosy?! Pytanie: - Głowni bohaterowie \"Nocy i dni\" Odpowiedź: - Jan i Bogumił Sznuk: - To byłoby takie nowoczesne małżeństwo... Pytanie: - Jak się nazywa szpital wojskowy? Odpowiedź: - Latryna. (miało być lazaret) Pytanie (kategoria powiedzenia i przysłowia): Proszę dokończyć. - Goły jak święty...? Odpowiedź: - Mikołaj... - Jak nazywa się mężczyzna którego żona wyjechała na wakacje? [odp słomiany wdowiec] Odpowiedź jednego z graczy: - Rogacz - Postać z mitologii i znany klub piłkarski? Dla ułatwienia na literę A? Odpowiedź po zastanowieniu równo z bipem (nota bene policjanta): AC Milan. - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą? - .. - Ile par oczu ma mucha? - 100 milionów - Jak się nazywał chłopiec z bajki o królowej śniegu - yyy... będę strzelał... Pinokio - Jak nazywa się para aktorów odtwarzających rolę Barbary i Bogumiła w serialu \"Noce i dnie\"? - Eeee, eeee, yyyy, yyyy (Biiip ! - koniec czasu). Zapomniałem. Ale teraz już wiem. - To proszę powiedzieć - . Dalej zapomniałem - Ile w języku polskim rozróżniamy przypadków w liczbie pojedynczej, a ile w liczbie mnogiej? - Tyle samo Familiada Podaj rodzaj farby. - Czerwona! Wobec braku takowej odpowiedzi na tablicy Strasburger pyta kolejnego zawodnika: -Podaj rodzaj farby. -Zielona! Sport, w którym biorą udział zwierzęta. Odp. - Walka jeleni na rykowisku... Były premier. Odp. - Rakowiecki - Podaj rodzaj potwora. - Kangur! - Więcej niż jedno zwierze, to...? - Owca. - źle. Pytanie przechodzi na druga rodzinę. Więcej niż jedno zwierze, to...? - Lama? - Co robią koty? - Skakają Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci? Odp.: Do agencji towarzyskiej. Pytanie: Jaka może byc bańka? Odp. 1: Mydlana (braaaaawo) Odp. 2: Bańka na mleko (braaaaawo) Odp. 3: Bańka wstańka, taka zabawka. - Miasto na F? - yyyyyyy.... FLORYDA! - Nazwa przylądka? - Przylądek Zdrój. - Rodzaj kiełbasy? - Szynka! Pytanie: - Wymień zwierzę w paski... Odpowiedź: - Biedronka! Pytanie: Na czym można siedzieć?(Odpowiedzi na tablicy: na kanapie, na krześle) Głowa rodziny: na FOSIE - Owoc z pestką? - Truskawka! - Biblijna para? - Zeus i Hera! \"Kwiatek\" z Va Banque Kategoria \"Pieprz\" - Mówimy tak, kiedy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie. - Co to znaczy pieprzyć androny? Autentyk z innego teleturnieju Odgadujący musiał być nieźle \"stremowany\": - Dokąd jechał słynny pociąg o 15.10?\" - Do Garwolina... Prowadzący zgłupiał: - Dlaczego do Garwolina? - A bo ja tam mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani J.
Temat: TANIEC Z GWIAZDAMI - komentujmy na bieżąco ! vitamina c koroniewska wycofali bo w ciazy jest !!!!! 21:30 cymbubu koroniewska nie jest w ciąży, bo właśnie była w prezentacji, i zaraz zatańczy chyba,że wiesz lepiej od niej a z kim niby mialaby być w ciąży? z Dowborem? tym pedałem? 21:32 vitamina c no to zobaczymy czy bedzie 21:34 cymbubu a wlasnie ,ze bedzie, skoro byla na żywo przed goziną, to czemu mialaby nie być, o ?! 21:35 zamiast A co ty myślisz, że w godzine nie mozna zajść w ciążę? :D 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisać i cytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Tutaj bedziecie przepraszac moderatorów kazdy za kazdym!!!!!!! 15:45 modernM 15:46 moherowy beret jadzi ()|() to mój tyleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: DZIEWCZYNY, JAK TO JEST Z TYMI SZCZEGÓŁAMI W KONCU ? 1 2 08:31 Pucio Potocznie mówi sie ze kobiety zwracaja uwage bardziej na szczegóły. Hmmmm... Ostatno chciałem wziac z toalety odrobine papieru toaletowaego i mocniej pociagnałem za rolke. Wszystko było by ok gdyby nie fakt ze odwinał sie prawie cały papier. Zirytowałem sie, bo kto by sie nie zirytował Moze smieszne dzis mam pytanie do was, bo kto by sie nad tym zastanawiał ? Ale dziewczyny jesli juz o szczegołach mówimy to jak zakładacie swój rózowy delikatny papier toaletowy w łazience ? Rolka ma sie odwijac na zewnatrz czy do wewnatrz ? Jak to jest u was w koncu dziewczyny z tymi szczegółami ? Hard man is easy to find, the good one difficult. 08:39 Ka Pomyliłeś tabletki???????\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moherowy beret jadzi Oto dlaczego kobiety tak dużo czasu spędzają w toalecie publicznej: Moja matka miała świra na punkcie publicznych toalet. Jak byłam mała, to wchodziła ze mną do kabiny i pokazywała, jak z papieru toaletowego zrobić kłębek służący do wytarcia deski. Następnie starannie zakrywała deskę kawałkami papieru. Po tym wydawała rozkaz: \"Nigdy, przenigdy nie siadaj w publicznej toalecie!\" I demonstrowała prawidłowo wykonany \"Przysiad\", który polegał na balansowaniu nad sedesem w pozycji półsiedzącej w taki sposób, aby żadnym kawałeczkiem ciała nie dotknąć deski. Do tego czasu zwykle już zdążyłam zsikać się w majtki i można było iść do domu. To były dawne czasy. Jednak nawet teraz, kiedy jesteśmy już duże. \"Przysiad\" jest nadal zabójczo trudny do wykonania, szczególnie przy bardzo pełnym pęcherzu. Kiedy cię przypili i musisz lecieć za potrzebą do toalety publicznej, zawsze zastaniesz tam kolejkę kobiet, która wygląda tak, jakby co najmniej sprzedawali tam staniki Triumpha na wagę. Stajesz więc na szarym końcu z i uśmiechasz się nadzwyczaj uprzejmie do wszystkich pozostałych babeczek, które również zaciskają nogi i uśmiechają się baaardzo uprzejmie. Wreszcie przychodzi upragniona chwila. Jesteś pierwsza! Sprawdzasz pod drzwiami, czy we wszystkich kabinach są nogi. Zajęte co do jednej. W końcu otwierają się drzwi jednej z kabin, więc wbiegasz do środka jak furia, nie zważając na to, czy potrącasz wychodzącą stamtąd kobietę. Wbiegasz i... stwierdzasz, że drzwi nie dają się zamknąć. Czort z tym! Wieszasz torebkę na klamce, ściągasz majtki i wykonujesz \"Przysiad\". Ulga. Narastająca ulga. Wtem zaczynają ci drżeć uda. Chciałabyś usiąść, ale przecież nie zdążyłaś wytrzeć deski ani obłożyć jej papierem, więc wytrzymujesz w \"Przysiadzie\", a twoje uda szarpią drgawki, które w skali Richtera spokojnie osiągnęłyby ósemkę. Aby zająć myśli czymś innym, sięgasz po papier. Puszka jest pusta! Uda drżą ci coraz bardziej. Przypominasz sobie, że w torebce masz maleńką chusteczkę, w którą wydmuchałaś nos. Będzie musiała wystarczyć. Targasz ją intensywnie, żeby zrobiła się jak najbardziej puszysta. I tak jest mniejsza niż paznokieć. Ktoś otwiera drzwi do twojej kabiny, bo zamek od środka nie działa, i torebka wali cię w głowę. Wrzeszczysz \"Zajęte!\" i rzucasz się w kierunku drzwi, przy czym chusteczka spada ci w kałużę, a ty tracisz równowagę i opadasz na deskę. Podrywasz się z prędkością grzechotnika, ale jest już za późno. Gołym tyłkiem dotknęłaś wszystkich zarazków i mikrobów bytujących na niezabezpieczonej desce, bo przecież nie ułożyłaś na niej papieru - i to nie tylko dlatego, że go nie było. A gdyby tylko twoja mama się o tym dowiedziała, do końca życia nie przestałaby się za ciebie wstydzić, gdyż JEJ gołe cztery litery nigdy w życiu nie zetknęły się z klapą w toalecie publicznej, bo: \"między nami mówiąc - kto wie, jakie zarazy tam krążą!\" Do tej pory czujnik automatyczny głupieje już doszczętnie i kibelek się spłukuje strumieniem wody bardziej przypominającym fontannę niż co innego. Natychmiast po tym zaczyna wciągać wszystko z taką siłą, że w panice chwytasz się pojemnika na papier, bo obawiasz się, że cię porwie i wywlecze do Chin. W tym momencie dajesz za wygraną. Ociekasz wodą, którą ochlapał cię kibel. Masz serdecznie dość. Próbujesz się wytrzeć papierkiem od gumy do żucia, który znalazłaś w kieszeni, po czym starasz się niezauważalnie prześliznąć w kierunku umywalek. Pojęcia nie masz, jak sobie poradzić z kranem wyposażonym w czujnik automatyczny, więc czyścisz ręce śliną i wycierasz ręcznikiem papierowym, a idąc do wyjścia mijasz kolejkę oczekujących kobiet stojących ze skrzyżowanymi nogami i absolutnie już niezdolnych do obdarzenia cię uprzejmym uśmiechem. Jakaś uprzejma duszyczka na szarym końcu ogona zwraca ci uwagę, że obcasem ciągniesz za sobą ogon papieru toaletowego długi jak sama Wisła. Szarpnięciem zrywasz papier z buta i wtykasz go tej kobiecie do ręki ze słowami: \"Proszę. Może się przydać.\" Wtedy zauważasz swojego mężczyznę, który wszedł do łazienki, skorzystał z niej i wyszedł, a czekając na ciebie przeczytał \"Wojnę i pokój\". - \"Co tak długo?!\" - pyta wkurzony. Dokładnie wtedy kopiesz go w piszczel i zarządzasz odwrót w kierunku domu. Tekst ten dedykowany jest wszystkim kobietom na całym świecie, które kiedykolwiek zmuszone były skorzystać z toalety publicznej. A wszystkim facetom wyjaśnia raz na zawsze, co zajmuje nam tyle czasu. P.S. Odpowiedź na drugie dręczące wielu pytanie - dlaczego kobiety chodzą do kibelka parami. Otóż po to, żeby ta druga przytrzymała drzwi i podała chusteczki higieniczne. ________________________ moher rulezzzzzz facetttttt... kobiety nie chodza do toalety parami tylko grupami po kilka i moim zdaniem po to zeby tam plotkowac ciekawska ziuta a wy tez tak macie, ze jak sikacie na malysza, to strumien wam leci bokiem i na deske? bo ja nie moge czasem tego skontrolowac 19:21 facetttttt... kocham was kobiety! wogole nie peszy was moja meska obecnosc i spokojnie o strumieniu ktory idzie na boki!!! kafeteria jest super, gdzie indziej ja bym sie takich zwierzen nasluchal!!!???? Kafeteria is the best! :D :D :D nie mogłam się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska ziuta a wy tez tak macie, ze jak sikacie na malysza, to strumien wam leci bokiem i na deske? bo ja nie moge czasem tego skontrolowac 19:21 facetttttt... kocham was kobiety! wogole nie peszy was moja meska obecnosc i spokojnie o strumieniu ktory idzie na boki!!! kafeteria jest super, gdzie indziej ja bym sie takich zwierzen nasluchal!!!???? Kafeteria is the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle kle
Temat: ale smieszne!!! he he he......... topik o marnowaniu czasu na kafeterii usunięty 15:03 zdziwioony 15:04 zdziwioony a myslalem ze te durne posunięcia administatorow kafeterii to tylko pogłoski 15:06 zdziwioony no ja w kazdym razie mam postanowienie zaczac uczyc sie w wolnych chwilach jezykow obcych i mysle ze propagowanie takiej idei to nic zdroznego 15:07 zdziwioony co jest mam czapke niewidkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle kle kle kle
Temat: Jerzy Owsiak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - lewicowy rodowód 01:57 ale szok Pryska mit Owsiaka. Przez lata w kręgach najbardziej wpływowej prasy bezkrytycznie lansowano kult Jerzego Owsiaka, nie bacząc na różne specyficzne wyskoki autora hasła Róbta, co chceta. Tylko w prasie prawicowej oburzano się na przechwałkowe wspominki Jerzego Owsiaka, opowieści o tym, jak to kiedyś w szkole przebijał nauczycielom opony w samochodach czy palił dzienniki szkolne, a jednak wyrósł na wielkiego człowieka (Życie na gorąco). Ostatnie incydenty na Przystanku Woodstock, w tym potłuczenie rozlicznych okularów na niechcianym stoisku, wpłynęły na początki pewnego dystansowania się od Owsiaka także na łamach wielkonakładowej prasy. Szczególnie wymowny pod tym względem jest tekst Mai Narbutt: Człowiek orkiestra (Rzeczpospolita z 31 stycznia). Czytamy tam m. in.: „Kiedy spojrzy się na CV Owsiaka – z trudem zrobiona matura i trzy nieudane podejścia na ASP i psychologię – trudno wyobrazić sobie, by był idealnym kandydatem na szefa wielkiej fundacji, przez którą do tego roku przepłynęło już ok. 45 milionów dolarów, czy też na idola tłumów. Jego biografia wraz z epizodem pobytu w szpitalu psychiatrycznym i symulowaną schizofrenią w celu uniknięcia wojska jest typowa dla środowisk alternatywnych, ale raczej nie dla ludzi sukcesu”. Według M. Narbutt: „(...) trudno nie zauważyć, że Owsiak raczej nie przepada za Kościołem. – Bzdury mówisz, to nie ma nic do rzeczy – denerwuje się Owsiak, gdy sugeruję, że jego dom rodzinny zaszczepił w nim, oględnie mówiąc, sporą rezerwę wobec Kościoła. Deklarujący się jako «niechodzący do kościoła katolik», wychował się w ateistycznym środowisku – partyjny ojciec był wysoko postawionym milicjantem, niepartyjna matka była osobą niewierzącą (...) sporo osób, które miały zawodowe kontakty z Owsiakiem, za jego piętę achillesową uznaje brak tolerancji na krytykę”. Uwagi M. Narbutt o ateistycznych tradycjach domu rodzinnego Owsiaka przypominają o ciągle niedocenianym znaczeniu wpływu rodowodów rodzinnych różnych „gwiazd” dzisiejszego życia publicznego. Dla przykładu, wielu z nas zastanawiało się nad źródłami tak wielkiej lewicowej agresywności i tendencyjności Moniki Olejnik w jej programach. A tu nagle dowiadujemy się z tekstu Kamila Śmiałkowskiego: Powszechne ześwinienie, omawiającego autobiografię PRL-owskiego komentatora Tadeusza Zakrzewskiego na łamach postkomunistycznego Wprost (z 8 lutego), iż: „Monikę Olejnik wciśnięto do radia w pierwszym okresie stanu wojennego na polecenie komisarza wojennego. Za tą decyzją stał jej ojciec, pułkownik, szef ważnej jednostki MSW”. 02:07 a no niebywałe a ja w poniedziałek i tak muszę opłacić mieszkanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mmmmmmm
Temat: kurs - instruktor nauki jazdy 22:38 blunetka czy ktoś może się orientuje jaki kurs trzeba skończyć by być instruktorem, co taki kurs obejmuje (jakie zajęcia) i jaki trzeba zdać egzamin (jak on wygląda w praktyce)? 23:40 jaaaaaaaaaaaaaa trzeba skonczyc kurs instruktora nauki jazdy. Wg starych zasad trwał on około 3 mieisęcy, obejmował głóównie teorię troszkę jazd na placyku manewrowym w stylu "jak zobaczysz lewy słupek to skręcaj" Kosztował okoł 2 tys zł Łodzi w Wojweódzkim Ośrodku Egzaminowania Kierowców (chyba to się LOK nazywa ) Z tym, że zasady teraz miały się zmienić, miał kosztować 2x więcej i trwac 2x dłużej. A no i żeby wogóle zacząć taki kurs trzeba mieć 3 lata prawo jazdy bez wypadków i kolizji 23:50 ja zrobiłem taki kurs Ale nic nie powiem, bo nie chcę sobie robić konkurencji. Mi nikt nie pomagał, ja też nie pomogę. 23:56 gacia Jak nie chcesz pomagac to po co się wogóle wypowiadasz? Chciałeś się pochwalić, że zrobiłes kurs??No i co w tym wielkiego??Nie Ty pierwszy!!!I nie jedyny!!! 00:00 chciałem się pochwalić żeby wam głupio było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Najbrzydsze państwo świata.... 15:31 Beautty Wiecie jakie jest najbrzydsze panstwo swiata? ;) 15:32 stand Najbrzydsze i najmniejsze z tego co wiem 15:32 pewnie polska 15:32 eeee moze lotwa 15:33 God panstwo kaczynscy ;) http://video.google.com/videoplay?docid=-1752302134548724932&q=jezus 15:35 Beautty Tak, tak, najbrzydsze i najmniejsze to PAŃSTWO KACZYŃSCY 15:37 toooo.... to dobrza wiadomość dla Gucwińskich ;):P\" Czyli ktoś jest jednak zadowolony z naszego prezydenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu *
Temat: dziwny bol 18:46 karkaK boli mnie chyba to zoladek taki tepy bol jakbyscie polknely za duzy kawalek jedzenia co to moze byc boli mnie od trzech dni takiemi skurczami przychodzi i oddchodzi do tego mam jasny kał 18:51 nononononononoooo bębnica typu moździeżowego zwana także meteoryzmem :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestuj w perukę
Forum - strona główna » forum Życie erotyczne Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje » Odpowiedz na ten temat Temat: macie jakis orginalny pomysl na pisanki? 20:31 bcvr 22:00 Kafeterija Jeżeli chodzi ci o wzory na mosznie, to tak. Jeżeli zaś o klasyczne, to nie to forum.:D FOTOTAPETA 22:02 mój jest tak oryginalny że zastrzeżony patentem 22:04 setunia moze zacznijmy od pomyslu na palemke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle kle
Temat: WASZE wpadki u lekarzy 01:29 aleobciach jak kiedys bylam u gina..to pani doktor miala na sobie tyle bizuterii (branzolet), ze przez moment sie zastanawialam czy przy badaniu sie nie wzbogace...... 10:36 jak urodziłam dziecko zszywał mnie bardzo dowcipny lekarz w pewnym momencie pyta się -jaką zostawić większą czy mniejszą??? najpierw mnie zatkało,a później mu odpowiedziałam: - Na miarę swojego panie doktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że \"to już grali\", ale niezmiennie mnie ten tekst bawi ;) \"Temat: INFORMACJA DLA WSZYSTKICH [chyba wszyscy wiedzą o co chodzi, jeśli nie - polecam ;) Ogólnie: regulamin Kafeterii i normalna (nareszcie) rozmowa z Moderatorami - przynajmniej do miejsca, do którego doczytałam narazie i ....]: 22:01 jury A moglibyście zmoderować mój telewizor? :O Kłamie cholernik, zwłaszcza podczas \"Wiadomości\":O\" Co prawda, to prawda :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Czy wypada???????????? poradzcie 1 2 3 19:11 Czerwona Różyczka Słuchajcie dziewczyny,jest męzczyzna którego kocham ponad życie,wiem że również mu sie podobam ale nie jesteśmy razem .Fakt faktem chciałabym zdobyć tego faceta i jakoś mu zaimponować.. Czy wypada aby kobieta czyli Ja przesłała mu przez posłańca kwiaty ??np do pracy..myslicie że wypada facetowi dawać kwiaty??a może macie jakiś inny pomysł?? Chciałabym przez posłańca dac mu jakiś miły upominek bez okazji z małym bilecikiem.. poradźcie.............proszę 19:14 MAGDALLENKA kwiaty? nie może jakąś whiski 19:19 sash (sasza82@o2.pl) no kwiaty to raczej nie bardzo lepiej cos zagadaj zwłaszcza ze wiesz ze mu sie podobasz!powodzenia 19:22 moooooze kup mu młotek i tic taca.\" Ot przejaw geniuszu ;) Chociaż za cholerę nie mogę zrozumieć związku logicznego między tic tac\'iem a młotkiem [Ktoś ma jakiś pomysł? ;)] to podły nastrój mi nieco polepszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
03:31 podsysacz "Poleruję wory eskimosom w osiedlu dla uchodźców w Porajowie za tuszkę suszonego dorsza." oto moj typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam się grzecznie
21:26 Cukiernik Nie lubię jak ktoś puszcza pawia... Mam wtedy - zboczenie zawodowe??? - lekkie poczucie winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja *******
Temat: do Modki Temat o forum nie martwym przedłurzacz orgazmów Upilas sie ? Tamten sie nie otwiera,więc pozwolilem sobie przenieść dyskusje,a Ty zaraz likwidacja.Pogięlo Cię ? Tamten brzmial "To forum jest martwe",a skasowany przez Ciebie: :To forum NIE jest martwe? Nie widzisz roznicy ? 01:36 moderus pomyłki nawet takim francom francowatym się zdarzają. Tylko ten kto nic nie robi się nie myli. Mea Culpa - nie zauważyłam słówka NIE. Przepraszam. 01:45 Tomasz Zubilewicz ja jednakowoż poskarże sie Moderii, na to co zrobiłaś, oraz kolegom z redakcji ,,Uwagi''.:O 01:50 przedłurzacz orgazmów P.Zubilewicz - zalatwię Ci monopol na studio pogodowe. W Korei Południowej...jeden program,jedna telewizja... Tyle,ze tam zamiast actimelu,będziesz wyciag z korzeni popijal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
Temat: seks z rzeźniczką ładuje adrenaliną 08:54 warycki niegdy nie wiecz czy nie wyciągnie zza pleców wielki nóż albo tasak i ci nie odetnie malucha ... i dlatego adrenalina buzuje w człowieku strasznie. 08:57 hehehhe e a za dobry seks możesz dostać kilo łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
Temat: ostrożnie z psychologami - to rzeźnicy umysłów 22:57 plutiof Wziełem siekiere i poszłem rzezać psychologów - rzeź za rzeź. SATAN! 23:01 piernicos otóż nie każdy ma osobowość sensu stricto choć pewnie każdy osobowość sensu largo ... czyli cuś takiego jakby niby ... 23:02 biju a co to jest osobowosc? kónia z żendem temu, kto odpowie :P 23:03 wieczorny potszywacz To jest coś, czego ja nie mam. A teraz dawaj tego kunia i tego żenda. 23:04 biju kuń już do ciebie biegnie, ale rzad musisz sobie sam skolowac :D 23:06 wieczorny potszywacz O qrna, nie... rospendziłem się. Kunia chcę, ale rząd mam w dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
Temat: Nie chce biegać po zielonych pastwiskach- ide do piekła 16:45 apsssik ja tam mam alergie i nie zamierzam latać po trwach i zbozach wole w piekle dupe grzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×