Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

przepraszam bardzo!!!! Czy na tym forum obowiazują prawa \"buszu\"???? do cholery??? Jak mozna wklejać czyjeś cytaty bez uprzedniego zapytania czy można to zrobić??? Do prawdy wymagam wyjasnienia osobnika, który wkleił moje wczorajsze- humorystyczne zresztą wypowiedzi nie pytając czy może to zrobic!!!!!! Moderatorów proszę o wycięcie tego dialogu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maup
nic nie mam zamiaru wyjaśniać. tytuł topiku mówi sam za siebie, a twój powyższy post to jeden z najbardziej zabawnych tekstów jakie na tym topiku czytałem.:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mógłbyś łaskawie zapytać czy można te posty tu wkleić? bez urazy oczywiście:D mam poczucie..... hum.. honoru i coś do powiedzenia cyba-prawda? pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maup
gdyby tak wszyscy mieli pytać o zgode autorów.......weź pomyśl czasem.:-0 koniec mojej dyskusji na tym topiku, bo obiecałem autorce nie robić tu syfu o co i ciebie prosze w jej imieniu.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuje to i no comment:D oki? zresztą:D bujaj się:p i zostaw mnie w cholere:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że mnie na tym forum nic już nie zdziwi :O Powstrzymam się od komentarzy, bo cisną mi się na usta same nieparlamentarne słowa. Małpko, nie obraź się, ale chyba będzie lepiej jak tą wariatkę stąd usuną, co myślisz? ;) Chociaż nie - mam lepszy pomysł. Przecież to się nadaje na metacytat ;) :classic_cool: \"Temat dyskusji: NAJFAJNIEJSZE CYTATY II 21:50 Nasti przepraszam bardzo!!!! Czy na tym forum obowiazują prawa \"buszu\"???? do cholery??? Jak mozna wklejać czyjeś cytaty bez uprzedniego zapytania czy można to zrobić??? Do prawdy wymagam wyjasnienia osobnika, który wkleił moje wczorajsze- humorystyczne zresztą wypowiedzi nie pytając czy może to zrobic!!!!!! Moderatorów proszę o wycięcie tego dialogu. Pozdrawiam 21:59 maup nic nie mam zamiaru wyjaśniać. tytuł topiku mówi sam za siebie, a twój powyższy post to jeden z najbardziej zabawnych tekstów jakie na tym topiku czytałem.:D:P 22:02 Nasti ale mógłbyś łaskawie zapytać czy można te posty tu wkleić? bez urazy oczywiście:D mam poczucie..... hum.. honoru i coś do powiedzenia cyba-prawda? pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę! 22:04 Nasti nie cyb lecz chyba-sorry panie humorzasty :P 22:05 maup gdyby tak wszyscy mieli pytać o zgode autorów.......weź pomyśl czasem.:O koniec mojej dyskusji na tym topiku, bo obiecałem autorce nie robić tu syfu o co i ciebie prosze w jej imieniu.;) 22:08 Nasti szanuje to i no comment:D oki? zresztą bujaj się :P i zostaw mnie w cholere :P\" Pozostaje już chyba tylko rozpisać konkurs na kategorię tego cytatu ;) [nikt nie mówił, że jestem miła ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... lepiej usunac te wariatke Tink ona szkodliwa dla spolecznosci kafeteryjnej jest!!!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był kiedyś taki topik o najgłupszych tekstach facetów - nie mam niestety autorów tych postów, ale znowu coś z oryginalnych cytatów :classic_cool: ;) \"Świetny topik. Czasami się śmieję, a czasami to się we mnie feministka budzi jak to czytam. Teraz coś z moich doświadczeń. Pierwsze wyznanie miłosne mojego byłego: \"nie jestem pewnien... zaznaczam: nie jestem pewien ..... ale CHYBA cię kocham\". Grrrr.\" *** \"chlopak mojej siostry ma 22 lata i jakas obsesje na punkcie brzydkich zapachow :, - do mojej siostry po spacerze w deszczu : \"wlosy ci smierdza mokrym psem ... albo suką...\" - wpadl do kolegi i juz w progu powiedzial :\"ale tu wali starymi ludzmi \" i w tym momencie zza drzwi wychylila sie babcia kolegi...\" * * * \"ja zmywam naczynia, sluchajac discmana. wchodzi wspolokatorka i pyta mojego kotka: \"Po co jej ten discman?\" moj kotek: \"Instrukcja obslugi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
free willy to jest cała piosenka zdradziłas k**** mnie skoczę z wysokości ale nie zabiję się nie bo mam gumowe kości i tak dalej w takim stylu o nieletniej prostytutce znam wersję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chryzantemy złociste\" Kur :) Pozdrawiam , a dla Free 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna cholera
Temat: ???DLACZEGO MEŻCZYŹNI WOLĄ MAŁE KOBIETY??? (sam tytuł kretyński - "Kto jest twoim idolem i dlaczego właśnie Stalin") misie złośnisie ze skąpstwa mniej jedzą mniej piją mniejsze ciuchy i buty mniej złota na pierścionki pozdro600 Jesli wielki gosc 190 cm powiedzmy...dobiera sobie jako partnerke laske 150 cm to ja tu wietrze sklonnosci do pedofilii.... :) ZaintrygowanyCałąSprawą moze im sie wydaje, ze male znaczy tyle samo co ciasne ;] duży Mówicie, że mała to ideał, bo poręczna ;) Coś w tym jest. Wchodzi pod ramię, łatwo postawić kufel, a i popiół jest gdzie strząsnąć ;) wysoka kobitka zawsze mnie jednak irytował widok bardzo wysokich chłopaków ponad 190 z dziewczynami do 170 i niżej, koszmar! W sensie, że tyle wysokich kobiet cierpi widzac taką parę, bo cóż to za marnotrastwo!... Tyle cennych wysokich, męskich centymentrów marnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz wspaniały
jak to mają być najlepsze cytaty, to ja jestem Ludwik XVI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna cholera
pieprzę, jakie wypowiedzi takie cytaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Wszystkie dziewczyny są już zajęte 17:41 El Desperado a zwłaszcza te piękne i seksowne. 17:50 nie wszystkie ja jestem wolna :D 17:51 a co z toba nie tak 17:52 nie wszystkie ze mną? Wszystko ok, tylko mam ogromne wymagania;) 17:53 to gorsze od garba\" I cytat z Kabaretu Moralnego Niepokoju: \" pan_proper piękne i seksowne, hę? I pewnie jeszcze mądrą chcesz? Oj Desperado coś mi się zdaje że chcesz w starokawalerstwie śmierci doczekać... :P\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: FOBIE, NAWYKI, ODCHYŁY, DZIWACTWA 08:18 Erosssek wszystko co dziwnego kultywujecie w łóżkowych przygodach.. ja np: bez minetki uwazam sex za nieudany, mam nawyk zschodzenia na dół i zaspokajania w ten sposob moich partnerek.. Z innej beczki, kolezanka ma fobie ze zajdzie w ciaze, w zwiazku z tym przestala praktycznie uprawiac sex, ograniczajac sie do pettingu, z tą ciekawa innowacją ze od pratnera odzdziela ja ... przescieradlo :Da on i tak musi nosic gumke.. piszcie, nawet incognito, moze byc ciekawie :D 08:26 Erosssek mam kolege ktory (zgodnie z tym co opowiadal) konczy tylko na pieska, inny z kolei lubi dlugie wlosy lonowe u kobiet i jest strasznie rozczarowany gdy trafi mu sie wygolona dziewczyna, itp... piszcie :D 08:28 gorrrąca 25 lubie patrzeć jak facet sie onanizuje:P i uwielbiam kształtne męskie pupy :D 08:56 DELIRIUM TREMENS no i oczywiscie rowniez lubie ostry seksik :) 09:00 Erosssek nie trzymajcie tego w sobie! Czas sobie w końcu ulżyc!! :D:D:D 09:14 chujnia zawsze śpie w skarpetkach \" No z tym to już przegięcie :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, fajnie, ale ten cytacik w cytacie cytowanym wyżej ( \"piękne i seksowne, hę? I pewnie jeszcze mądrą chcesz? Oj Desperado coś mi się zdaje że chcesz w starokawalerstwie śmierci doczekać...\") to nie z Kabaretu Moralnego Niepokoju, tylko oczywiście z kabaretu Potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzę się - masz rację leszczynowa: Bajki dla potłuczonych. Chylę kornie czoła za tą pomyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany :D :D Temat: orgazm sama 00:16 ryjek Ogladam filmy jak pieszcza sie kobiety i masturbuje sie, nie musze nawet wkldac paluszka do srodka , pobudzam lechtaczke tak dlugo i mocno az staje sie wilgotna, wylewaja sie ze mnie soki i czuje ze juz wiecej nie moge czuje ze trace zmysly musze sie zatryzmac bo dretwieje cala, to cudowne, macie tak tez?? 00:26 heeeeeeh cudowne to jest z facetem.. a tak na sucho jest jedynie mile 00:37 ryjek z factem tez milo ale samej inaczej.. mmm 00:39 ryjek a zastanawiam sie dziewczyny jaK wY poznajecie ze to juz orgaaazm bo czasem jest tak milo ze nie wiadomo czy mozna to nazwac orgazmem , moze to zwykla przyjemnosc?? ;) 00:41 Iron Jesteś Ryjek z Muminków? On był ekshibicjonistą, latał goły i trzęsły mu się łapy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie panie po 30-40lat gdzie takie znaleść?? Mam 21lat 21:23 zainteresowany_21 Witam mam 21lat i pociągaja mnie starsze panie po 30-40 lat. Gdzie moge taką znaleść??? Jeśli jakaś z pań mieszka w okolicach Krosna i jest zainteresowana prosze o kontakt na gg 7281394 21:25 Lora S. Ja mam 53 i niezły przebieg, ale jestem po liftingu. wchodzisz w to chłopczyku ?? 21:25 zainteresowany_21 Lora po jakim tingu ?? 21:28 Lora S. Liftingu,a nie tingu! pajacu jeden. A może ty masz 12 lat i jeszcze nie wiesz co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jak noc
Temat: rodzimy w grudniu po południu 11:51 under j/w stopień zobojętnienia, ignorancji, tumiwisizmu, dyletantyzmu max full volume feat draża kokosowa tudzież gęsiwo 11:52 mietek z kaletek my rodzimy w maju już jesteśmy na haju 11:53 what the fuck..... No a my rodzimy w pazdzierniku na nocniku..... 11:55 under a my rodzimy w kwietniu i chcemy k* becikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jak noc
Temat: Moj sasiad zwrocil mi uwage...... 12:34 zazenowana* ze slyszal ostatniej nocy moje uniesienia milosne z moim facetem...podobno lozko tak chodzilo, az sie cala kamienica trzesla!! Prosil mnie, zeby na przyszlosc uwazac... Ale obciach, to nie jest prowokacja!!! Zamarlam jak mi o tym powiedzial. Zupelnie nie wiedzialam jak zareagowac.... Co wy byscie na moim miejscu w takiej sytuacji powiedzieli....jak mam sie zachowac, jesli spotkam go nastepnym razem?? 12:36 meloman Zapytaj go czy wolałby żebys puściła Green Day na full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w życiu
Temat: rano ZNALAZŁEM w majtkach martwego ROBAKA 12:52 potworny szok Zbudziłem sie obok mojej dziewczyny (ja wiem czy mojej znamy sie z 10 dni), poszedłem sikać, ściągam majtki i widzę ze mam coś czrnawego na członku, patrzę, ledwo widzę bo rano jestem nieprzytomny - ROBAK! Jeju! Jak mnie ścięło, kurwa! Posikałem sobie klozet (bo w trakcie przypatrywania sie juz zacząłem sikać) strzepując to świństwo do muszli spuściłem wodę i poleciałem sie myć. Nie wiem skąd to przylazło (to nie był pająk) w domu mam czysto! 13:02 stodesign jeju, ale masz duze czarne plemniki. 13:05 miria biedny :( udusił się :( 13:18 agam73 Wreszcie jakiś poważny temat, a nie same diety, zdrady ciąże i tym podobne. Jaki to był robak? 13:19 chujnia jeśli czarny to musiał być twój..w pochwie są biale .. nienawidzę być miłą 13:43 potwór o mada faka utopił martwego robaka!!!działasz lepiej niż domestos który zabija na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jak noc
Temat: ciekawostki hungry eyes Istnieja 2 bardzo rzadko spotykane alergie: - na wode ( pokrzywka akwageniczna). medycyna zna 30 przypadkow tej alergii - na sperme (nadwrazliwosc na ludzka plazme w spermie). znanych okolo 100 przypadkow tej dolegliwosci symptomy tej alergii moga byc lokalne i obejmowac tylko okolice genitaliow, lub moga obejmowac cale cialo. W ciagu 10 min po stosunku plciowym kobieta zaczyna odczuwac obrzek w okolicy pochwy, czasem takze ma wrazenie zatykania sie nosa, silnie kicha, pojawia sie obrzek wokol oczu i ogolne swedzenie calego ciala. W skrajnych przypadkach moga wystapic reakcje lekowe, zwiiazane z obrzekiem gardla, a co za tym idzie, trudnosci w oddychaniu. A wszystko sie zrzuca na bogu ducha winnego kota lub kroliczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheehhihihi
Temat: czy u ginekologa zdejmuje sie skarpety??? 13:27 gtrg 13:28 flądra u ginekologa zdejmuje się majtki http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20051118_-8_Majeczka+ma.png http://www.paula78.bobasy.pl/ 13:30 CEKINO SKARPETY TO SIĘ NIE WIEM ALE MAJTKI TO NA 100% 13:34 trzeba zdjac skarpety lekarz spradza czy nie masz grzybicy 13:35 pandzia I rękawiczki!!! "Ja nie chcę wiele, Ciebie i zieleń..." 13:36 g_b nie sciaga sie 13:38 trzeba zdjac skarpety al;e majtki to u ginekologa musiszsciagac przez głowe,pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jak noc
Temat: nie kasować tego topiku 18:13 agent-CIA nie jest wulgarny chciałem tylko sprowokować chucka niniejszym to czynię: CHUCKY, PSZCZÓŁKA MAJA BY CIĘ POBIŁA, A MAFIA MISIA USZATKA TO BY CI TAKI ŁOMOT SPUŚCIŁA, ŻE ZAPOMNIAŁBYŚ, JAK SIĘ KOPIE Z PÓŁOBROTU. pozdro :D 18:15 Chuck Norris kocham CIę , agent - wyjdziesz za mnie? ❤️ Mistrz wszystkich mistrzów 18:17 agent-CIA dobra, ale ty gotujesz, sprzątasz, robisz zakupy i podajesz mi piwo przed telewizorem 18:20 Chuck Norris oczywiście, zapisałem się już do koła gospodyń wiejskich, doskonała ze mnie kura domowa Mistrz wszystkich mistrzów 18:22 agent-CIA no to jesteśmy zaręczeni !!!!! 18:24 Chuck Norris sex przed czy po ślubie? :) Mistrz wszystkich mistrzów 18:26 agent-CIA po, po, chyba nie chcemy się narazić władzy rządzącej 18:27 Chuck Norris nie cierpliwię się :( Mistrz wszystkich mistrzów 18:28 agent-CIA ale z gra matyką jes teś tr ochę na ba kier :D 18:28 Chuck Norris znaczy niecierpliwię ... Mistrz wszystkich mistrzów 18:30 Chuck Norris ale potrafię gorąco kochać i być wierny jak pies..jak chcesz możesz mnie uderzyć..a ja w podzięce przyniosę ci w pysku kapcie.. Mistrz wszystkich mistrzów 18:31 agent-CIA NO !!!!! bo już miałem dzwonić po uszatka..... 18:35 Chuck Norris kto to jest uszatek..jestem zazdrosny..czy mam go uśmiercić poprzez kopniak z połobrotu w twarz? Mistrz wszystkich mistrzów 18:38 agent-CIA próbować zawsze możesz, tylko żeby potem nie było "agent, zrób coś bo jakiś śmieszny zając z tłustym prosiakiem polamali mi nogi", albo "ageeeeent, kochasz mnie jeeeeeszczeeeee?? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jak noc
Temat: Ewa Drzyzga nosi stringi 18:33 katarzynka_ 18:34 no cos ty w takie zimno??????? 18:35 ale temattt dam se do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha.
czy PIERDZIZCIE w miejscach PUBLICZNych prosze o 17:49 zabawne historki z bąkami 17:50 buahahahahahaha no...ja pierdze przy swoim chlopaku.....czasem mega smierdzi,ale trudno ;p a w miejscach publicznych tez wale bony....nikt sie nie skapnie,ze to ja...tyle osob jest w okol;p 17:52 zabawne historki z bąkami no tak przy chlopaku heh ale czy on wie i wtedy ups sorry, czy puszczasz tajniaka, wszyscy wiedza o co chodzi ale cisza 17:54 to moze teraz JA słuchajcie kiedyś takiego wiatra w klasie przywiałam podczas zajęć, że profesor lekcje przerwał pozdro dla pierdziszonów 17:56 buahahahahahaha no jasne,ze chlopak wie,ze puszczam bony....zawsze mu mowie,ze go zaraz puiszcze....musze go prygotowac zeby se nos zakryl 17:57 tym razem na pomaranczowo a ja lubie wąchać swoje gazy, nawet teraz wale i wącham a szczegolnie rano pod pierzynką są boskieee mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jak noc
o f*ck :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×