Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Temat: wyrzucono mnie z forum - problem 17:41 kfjatek jak wyzej , nie mam pojecia dlaczego bylo to www.forum,fora,pl zrobilam sobie nowy login i teraz na rzaden nie moge sie zalogowac jak wejsc spowrotem na to forum - pomocy 17:45 kfjatek odswierzam 17:47 LaryFlint po pierwsze: Żaden po drugie: odświeŻam 17:49 kfjatek co zaden ????? 17:51 dziwka z pijackiego a teraz jestes na dobrej drodze zeby wyrzucono Cie z drugiego 17:52 LaryFlint Zaden nie pisze się przez RZ, odświeżam również 17:52 kfjatek dlaczego? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tez mozna
07.02] 19:45 agent-CIA na widok kalkulatorów, komórek i wszystkiego z kalwiaturą numeryczną dostaję ataków dreszczy a zdarzają się też omdlenia. na mojej klawiaturze do kompa cyfry zakleiłem taśmą. 19:46 hardcorowe 19:46 ostatek a ja wlasnie przezywam fascynacje Excelem kto jest ostatek ten piękny i gładki magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam powiedzieć, że\nie mogę przez Was wpaść w deprechę... :D Choć bardzo chcę... ;) No, nie ma takiego drugiego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wredna jestem
ale polewka!!! brawo brawo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z Antypodow
;) Temat: Boje sie ptakow 01:00 ksenofaryna "W 4. klasie podstawówki byłam z klasą na wycieczce w muzeum ornitologii. Znaczy na zielonej szkole, o to pieprzone muzeum zahaczyliśmy po drodze. I tego... Mówie pani Danusi, mojej tępej wychowawczyni, że ja nie wejdę, bo sie ptaków boję, a ta pinda w śmiech i mnie ciągnie do środka, bo jak niby zostanę na zewnątrz, to mnie zboczeniec porwie :o Pamiętacie tę opętaną dziewczynkę z "Egzorcysty"? Podobno ją wtedy przebiłam, hihihii :classic_cool: Oczywiście poszła fama, że mnie diabeł opętał, bo na religie nie chodzę, mówie wam, cuda wianki, historii z ptasiorami mam bez liku :o" Cala historia ksenofaryny i jej fobii wzruszajaca, mowie szczerze. T. i T. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również pozdrawiam
;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: rozmowa polskich nastolatek 18:35 xcvxcvxcvx - W życiu nie uwierzę, że za komuny na półkach był tylko ocet ... Może w jakichś małych sklepach, ale w Carrefourze?????? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: jarek 29-kocham Cie 00:43 fanka_jarka 00:44 no to git kto to jest Jarek ??? :O 00:45 jarek29 🌻 00:45 fanka_jarka Facet jest konkretny i za to go kocham!!!!!!!! 00:46 jarek29 taki jestem ;) 00:47 jarek29 Moczę penisa w akwarium z glonojadem :classic_cool: 00:49 jarek29 (na czarno już) giń podszywko ;) 00:51 podszywka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywka
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne te podszywki
;) Temat: mój narzeczony został aresztowany 21:56 kajka28 Moja miłość życia jest w areszcie juz od 5 miesiecy, czy ktos moze mi poradzic jak go pocieszyc, nie widomo kiedy wyjdzie. Bardzo tesknie moge pisac listy, z widzeniami rzadko, bo 1 raz w miesiacu. Miał ktos podobne doswiadczenia? Smutno mi... 21:57 hmmmmmm. A za co? 21:57 a za co ? 21:59 kajka28 za gwalt 22:03 to co to za miłość jak za gwałt siedzi ??????? albo mu nie dałaś ,albo słabo dałaś nie wiem. ale dlaczego zgwałcił???????? 22:04 Asicka I ty jeszcze z nim chcesz być?? 22:04 to co to za miłość wiem co czuje zgwałcona dziewczyna,ja za gwałt bym nie wsadzała do kryminału tylko kastrowała,napewno byłoby mniej gwałtów 22:04 hmmmmmm. Ludze, ten gwalt to na pewno podszyw... 22:04 PROWOKACJA_ 22:05 kajka28 kocham go bardzo a on mnie ludzie popełniają błedy 22:06 Asicka JA też bym odrazu ich kastrowała.Uciełam bym im(KAżdy wie co)!! 22:07 kajka28 to nie ja pisałam, to pożadny facet tylko chciał ułatwic sobie życie i zrobił mały przekret i tyle 22:08 kajka28 ej to nie ja pisalam jaki przekręt spadaj lalka. 22:09 Asicka A jesteś z nim wogóle szczęśliwa??przed gwałtem 22:10 kajka28 tak zareczyliśmy sie przed tym incydentem. byl pijany i zrobił to na wieczorze kawalerskim 22:10 kajka28 ten kto sie podszywa niech spada, bo bedzie mial 7 lat nieszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - - -
Temat: Którą postać z serialu tv przypominasz???? 14:53 MASEŁKO moze np bree z "gotowych na wszystko" albo kogos z "przyjacioL"? 14:54 Chucka Norrisa ze Strażnika Texasu 14:55 Rysia z Klanu 14:55 Rysio Lubicz 14:55 serializable Rysia z Klanu. Tez uwielbiam brawure i ryzyko 14:56 herbata ekspresowa w torebkach steffana z mjm 14:56 Kaziunio Anie Surmacz przypominam , absolutnie !!! 14:57 owłosiona hemoroida Festera z Rodziny Adamsów 14:59 Bróder wygladam jak Bruder (pies stefana z mjm) ale czasami myla mnie z panem Jeremiaszem z Klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziela la la
Temat: Zarabiam ciałem ale dusza boli... 14:43 Arletka21 niemyślcie ze to prowokacja.niemyślcie o Mnie najgorzej,nieprzekreślajcie dziewczyny które chce to rzucić! Mam 21lat ,swoich sponsorów,własne luksusowe mieszkanie w centrum Wawy,kase na wszystko o czym kiedyś mogłam tylko pomarzyć,studiuje na najdroższej uczelni.Mam wszystko a zarazem niemam Nic.Niemam miłości .Moja matka zostawiła mnie i mojego ojca i moje młodsze rodzeństwo gdy miałam 6 lat.Całe życie klepałam biede. Zawsze patrzyłam z zachwytem na koleżanki z podstawówki które miały śliczne drogie sukieneczki ,i modne plecaki piórniki.Jakto mała dziewvczynka czułam sie gorsza bo biedna..W liceum żyłam z promocji to miałam na jakiś modny ciuch ,błyszczyk czy torebke która była akurat na czasie.Ale choć byłam biedna .niemiałam miłości matki,nikt nierozmawiałz e mną na tematy ważnew wieku dojrzewania nastolatki.Miałam i mam urode i piękne ciało które nikt mi niezabierze.Regularn erysy twarzy duże uczy ,kształtne usta gładka cera i zgrabna sylwetka były i sa moją przepustką do lepszego życia.Skończyłam szkołe średnią ojciec kazał mi isc do pracy bo przecież niebędzie mi żreć dawał a ja bdede w domu siedziała-tak mówił.Nigdy niemiałam dobrego kontaktu z e swoim ojcem.Wyjechałam do wawy bo koleżanka obiecała załatwić mi prace ale okzała sie ze tzreba miec doświadczenie .Zeby podjąc studia i sie utrzymac potrzebowałam pieniędzy.I tak oto poszłam z kumpelą do dosyć drogiej dyskoteki w wawie i ...Podszedł do mnie dziany ,super ubrany mężczyzna po 30 ,bardzo zadbany i przystojny i zaoferował no sami wiecie co ...bankiety ,seks za pieniądze i niekiedy spotkania biznesowez klientami.Dał mi kilka dni na podjęcie decyzji zostawił telefon.Miałam nóż na gardle ale zaczełam szukac pracy gzdie indziej.Wszedzie doświadczenie itd.A na studia potzreba duże noi jakieś skromne mieszkanko też.Pewnej nocy ( miezskałam kilka dni u tej koleżanki)wykonałam telefon i umówiłam sie na spotkanie.Noi zaczeło sie.Miałam wyrzuty sumienia,ja to poprostu sama niemogłam sobie ze sobą poradzić co ja wyprawiam do czego sie zmuszam...Po jakims czasie miałm już własnych sponsorów coraz wiecej klentów i bankiety tez sie zdarzały.Musiałam być pachnąca i zadbana od stóp do głow,ubrana w najmodniejsze cciuchy.Po dwóch latach pracy wiadomo jakiej choć to ja dyktuje z kim i za ile(jestem droga) mam mieszkanko ,markowe ciuchy,studiuje zaocznie na najlepszej uczelni,chodze do kosmetyczek ,fitness.solarium.Mam też o wiele wiecej a nawet brylantowe kolie.Szkoda tylko ze są to materialne ulotne rzeczy.Wiem jedno do konca życia mam zrąbaną psychike.zawsze bede pamiętac ile krzywdy wyrządziłą mi matka(biła mnie i mojego brata)i nigdy niewymarze tego czym sie zajmuje.Może nikt mnie już niepokacha wiedząc jaką miałam przeszłośc.Najważniejsze ze chce to rzucić i jest mi z tym żle.Czy ktoś był w podobnej sytuacji?Wiem ze to dziecinne ale ja pomocy własnie chce szukac na necie bo niemam zaufanych przyjaciół. 14:45 Korynt A, tu jesteś córko! 14:46 Tylko jedno mnie nurtuje Jak wyglada taki plecak-piornik? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyraźniej c.d. powyższego
;) Temat: uwaga, uwaga!!! 17:35 odkrywczyni temat roku - jak w Polsce zarobić dużo kasy??? 17:37 owłosiona hemoroida z topiku, który dziś wiedzie prym na kafe wynika, ze najlepiej się puścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka28
18:10 Achtoja W.zadnym.wypadku.sie.z.nim.nie.spotykaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesli.miedzy.wami.taka.chemia.-NIGDY Najlepiej.zarzuc.ta.znajomosc..Wiem.ze.bedzie.ciezko..bo.mialam.podobnie....Ale.uwierz,mi-warto!! 18:13 Adso achtoja a tobie co się stało, morsem nadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie szlag trafi
Fajnie, że jeszcze czytacie ;) Temat: to ja wylansowałem draże kokosowe!! 15:56 draż kokosowy dzięki mnie stały się one towarem kultowym. przedtem podszywacze pisali o jakiś miśko-żelkach, haribo i innym shitcie. i dopiero po mojej zmasowanej akcji uświadamiającej draże stały się towarem kultowym. zaznaczam, że nie działam na zlecenie żadnego producenta draży - po prostu bardzo mi smakowały i tak się to wszystko zaczęło. niech ten wątek służy nam za źródło cennych wiadomości o niezwykłych właściwościach leczniczych (i nie tylko) draży. 16:09 Pianka No wlaśnie,opatentuj swój pomysł z drażami kokosowymi zanim zrobi to Chuck Norris;)W końcu to Ty je wylansowałeś:) 16:11 Chuck Norris Chucky nie musi opatentowywać draży, to draże muszą opatentować Chucka Mistrz wszystkich mistrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie szlag trafi
Temat: Walentynki, a moja samotność... 17:22 pomarańczowa kobietka Kolejny raz spędzę Walentynki tak jak inny zwykły dzień..... Bez uniesień, wzruszeń, zachwytów tych wszystkich serduszek, prezencików, wypadów do kina, na kolację... bez pocałunków, bez ciepła jego ciała, bez czułych słów i namiętnych spojrzeń... Te wszystkie posty, zakładane nowe tematy i pytania: 'jak obchodzisz Walentynki?' doprowadzają mnie do łez.. 17:29 mung aaaaja! aaadział! kaaaapał! pang ciang! i po Walentynkach :D 17:30 powiedzcie ze jest o nie.........jutro niezapomniany dzień imieniny wujka wladka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góóóóóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwf
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++++++++++
Temat: czy jakiś facet ma ochotę porozmawiać 10:00 Zaskoczona tym zdarzeniem 10:01 rany julek24 A BO CO./ 10:03 chętny248 ######MI SIĘ NIE CHCE############ 10:04 Bogómił ja tez nie za bardzo :O ale miło że pytasz :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Jestem przystojnym Wlochem i poznam piekne Polki . 18:41 Franczesko Burdello a wiem , ze one lubieja Wlochow takich jak ja : bogatych ; z wasikiem , lekko zarośnietych i szalonych z pieniedzmi.no to ktora chetna ? 18:43 włochy się goli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje bo może zniknąć, a nawet fajny.:-D Temat: Moje drogi do ORGAZMU 23:46 Apolonia222 Z początku jak mój Kaziuk mnie ciupkoł to nigdy nie miałam orgazmu alem sie tym wcale nie martwiła- to jakieś miejskie wymysły na co mi on ten orgazm- tak myslałam. I tak było. Tera to se myślę że go nigdy nie miałam bo zawsze robilim to ukradkiem, szybko i coby nikt nie zobaczył. W kurniku, w starej drewutni albo nawet w stogu. U mnie na wsi jakby kto zobaczył ze chłopa do siebie przypuszczam to koniec nigdybym męża nie nalazła i ladacznicą by mnie zwały do dziś. Więc zawsze szybko, na stojaka czy z tyłu było i tylko zeby on se ulżył, o mnieśmy nie mysleli, trwało to ładnych pare lat.Moge śmiało pedzieć że nawet nic miłego nie czułam jak on sie we mnie w środku czochrał. Bo nawet jakeśmy slub wzieli to z mą matusią w jednej izbie mieszkalim i wstydno mi było przy niej wiec jak zasneła to my szybko pod kołdrą w te i we wte i po sprawie. Zarno dokończę bo mi kapusta sie przypala. No i długo tak było, myslałam ze cały ten seks to jeno po to coby chłopu rozkosz dać a orgazm to bajda. A mój chłop często chcial i zawdy mu dawałam , lepszy był wtedy dla mnie, i nigdy grów wstępnych nijakich mi nie robił. Po prostu- chciało mu sie to obracał sie w moja stronę(nawet mnie nie budził) rozwierał nogi na boki szeroko i wpychał swe przyrodzenie. Cwiknął mocno kilka razy, rozlal co miał rozlac i po sprawie spał se dalej. Ale kilka lat temu dobudowalim nowe 2 pokoje , jeden dla dzieci drugi dla mnie i starego i wreszcie zostalismy na noc sami. Com ja wtedy miała. Brał mnie co noc i co ranek, ciąglem chodziła nie wyspana. Mówiłam mu ze to za czesto a on mnie zawdy odpowiadał ze w końcu my sami to trza korzy stać. i mówił- co ja moja apolciu poredze ze mmnie tak twa kapciorka kusi. Tom zawdy zmiekła i mu dawała alem szczerze to juz miała dość a on się tak rozochocił że pozyczył od kompana video i kasety zbereźne takie że az wstyd i w głowie sie nie mieści co tam te dziewuchy wyprawiały. Zara dfopisze tylko w garnku zamieszam I on jak sie tego napatrzył to chciał ze mną takie świdrygasy wyczyniać. Rozkladam nogi coby mnie wziął a on nie! Pupsko mi wystaw mówi, ja na to ze nigdy w tamte dziurke sie nie zgodze aon na to ze on chce w te dziurke co zawsze jeno co z tyłu tez do niej dojśie jest, jakaś siła w niego wstąpiła i tak mnie wyciupkał z tego tyłu zem o bozym swiecie nie wiedziała tak mnie w głowie kręciło potem chciał cobym na niego wlazła i na nim skakała ale ze swoja wagę mam 110 kg to zrezygnował i pedział co od tego tyłu woli, Oglądał tego mój stary i coraz to ze mna chciał próbować różności. A nawet przerobic mnie chciał na lafirynde bo raz mówi- ale twoja kuciapa obrosnieta jak bory tucholskie, obacz jak to kobity se tam włosy wydziabują,a lem sie na to nie zgodziła, widział kto zeby porzadnej kobiecie wszystko na widoku było i jakieś mieso rózowe z tamtad wychodziło? O nie. I raz mój stary kazał mi sie połozyć rozewrzeć nogi a sam połozył się z boku i zapakował mi swego jak zawdy ale miast nim dźgać on tylko trochę sie ruszał. Myslę se szkoda bo będzie długo, a on mi ręke położył na kuciapce, coś tam wyszperał, i zaczął pacać w to kciukiem a sam ruszał sie we mnie. Jeny takie mnie lubosci przejęły i wary oblały, a ognie mi po ciele chodziły a on tylko kciukiem pacał i kutasem mocno pchał aż poczułam jakbym fruneła gdzieś a potem to wszystko znikło. Podobało mi sie jak nie wiem co i wiem juz że jest ten orgazm. Tera zawze starego namawiam coby mnie przy tym pacał kciukiem. Kto by pomyslał że to ciupkanie mi sie spodoba. Powodzenia zyczę. Apolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja******
Temat: Sex przez telefon!! 18:24 asienkaaaaaaaaaa Dzis pierwszy raz bede uprawiac sex pzrez telefon z moim facetem, prosze napiszcie mi jak sie to robi..co mam mówic, jakich słów uzywac aby go zaskoczyc itp. 18:25 mortifer Zaskocz go inteligencją, tego się po tobie napewno niespodziewa... jak i my zreszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: WSZYSTKO TO CO CHCIELIBYSCIE POWIEDZIEĆ A BOICIE SIĘ 1 2 3 4 Strony tematu: 23:20 odważny Kochani Rodzice mam juz dosyc waszych pier... rad i wskazówek dotyczacych MOJEGO PRYWATNGO ZYCIA. Jestem juz na to za duzy. 09:55 yola13 Do mojego szefa: zostaw mnie qrwa w spokoju, plizzzzzz, a swoja droga tak sie nadajesz na kierownika jak ja na księdza 02:28 molestowany Kobieto, odwal sie w koncu ode mnie. Nudzisz mnie [i tak dalej w ten deseń] 08:12 ksenofaryna Mamo, sprzedałam twoją obrączkę 6 lat temu, a pieniądze straciłam na reddsy i fajki :(\" ups ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś ma
spaczona psychikę. Co jest smiesznego w wypowiedzi ksenofaryny ? Pytam się celem ustalenia czy ta ja jestem nienormalny czy Tink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki badań jasno pokazują, że to ja mam spaczoną psychikę, więc o swoją nie musisz się obawiać. Tytuł topiku to \"najfajniejsze\", nie \"najśmieszniejsze\" cytaty. Ten cytat mi się spodobał [jak wiele wypowiedzi ksenofaryny] i dlatego go tu umieściłam. W motywy mego podłego uczynku nie chce mi się jednak wnikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×