Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość psiochaaa
Temat: mam BARDZO wazne pytanie do wszystkich!!!! 20:34 kamilek87 czy ktoś może wie jak państwo wpływa na rolnictwo? 20:36 kamilek87 Jestem mongołem. 20:36 chętna... Państwo Lepper wpływają 20:39 marcin86 ja tez jestem bardzo ciekawa może ktoś wie? 20:40 Lusesita de Milagros Dolores wpływa żabką stopka w praniu 20:43 adam_84 a co do tego rolnictwa to ja tak właściwie też jestem ciekaw. czemu tak mało ludzi się wypowieedziało na tak ciekawy temat. proszę odpowiedzcie 20:49 obżarłam się jak pig se panstwo , kurna ino , te patałachy kerde felek w tych garniturach za 500zł z peweksu, normalnie se ino, dotacji na rolnictwo nie dają , choć kupę kasiory mają. i tak to kurde ino jest z tym wływem a raczej brakiem przepływu gotówkowego, czy też w pływu .jak kto woli to sobie życie pierd... a politycy mają tę przewage , że pierd... życie innym ludziom nie tylko sobie..i jeszce im za to płacą 20:51 Draże Wpływa poprzez draże. To skomplikowany algorytm; nie zrozumiesz 20:55 kamilek87 zrozumiem obiecuję!!!!!!!!!!!!!!!!błagam pomóżcie 20:57 tu chyba masz coś na ten temat http://www.mw.jga.pl/kontrrewolucja/rolnictwo.html 20:58 skupuje zboże od rolników 21:22 Bo akurat jest się trendy... gdy się jest całkowitym ignorantem w sprawach wsi i uważa sie że żywność produkuje się w fabrykach. Wszyscy są z miasta ,gdzie panuje kultura i dobre wychowanie i wszyscy są po studiach. O wsi można napomknąć ,że się było tam na wakacjach (byle nie za długo ,bo przecież nie ma gdzie się umyć ,a WC jest w lesie !) Słowo Lepper wprowadza w furię ,chociaż nikt nie pamięta ,że gość się wściekł ,gdy kredyt do którego tak namawiało Państwo potwornie podrożał,tak że wielu rolników popełniło samobójstwo ! Pan Lepper jakoś nie chciał tego zrobić ,a premierem rządu był wtedy Balcerowicz ! Stąd chyba ten brak miłości między panami ! No ,ale tak jak pisałem ;coolowy człowiek ośmieszył by się ,gdyby to wiedział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhgyhu7
w górę serca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaahaha
waga w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to macie
Temat: Tylko dla kobiet "W namaszczeniu, skupieniu i kosmicznej ekstazie inhaluję pierdy emitowane w ramach zabawy towarzyskiej przez konduktorów rewizyjnych pociągu osobowego relacji Resko - Białogard, wyobrażając sobie przy tym, że moce nadprzyrodzone przydzieliły mi zadanie restrukturyzacji bezrobocia w byłych PGR'ach i dystrybucji becikowego w patologicznym środowisku kosiarzy leszczyn :classic_cool:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dax Cosmetic
Temat: Problem żonie odbiło przed połogiem 14:56 zniesmaczony mąż Słuchajcie. Moje kochanie naoglądało się jakichś głupot i jest pod ich wpływem nawet nie chce mówić o co chodzi bo mam drgawki chce zjeść łożysko po porodzie! podobno tak robią na zachodzie, lekarz pakuje na wynos, bo ma wiele wartości odżywczych. Sam nie wiem czy to normalne. Myślę, że to jakiś chory wymysł. Kto to słyszał jeść łożysko po porodzie!!! Ale może jestem jakiś staromodny, co Wy o tym sądzicie? 14:57 bez zdania zwierzeta tak robia 14:57 czysta prowokacja bez komentarza 15:01 euglena Ja chce zjeść to niech je, w końcu Ciebie nie zmusza do tego Patrzeć na to też nie musisz 15:06 Kawkaaaaaaaaa Daj jej chlebka to będzie lepsze 15:09 zniesmaczony mąż Nie róbcie sobie jaj mówię to samo żonie że to ohydne - ona na to że naturalne i np. w Londynie lekarze już bez pytania pakują łożysko na wynos 15:12 sisi Niech zje, tyle tylko, że ono waży kilka kilogramów. Osobiście lubię wątróbkę, ale w takiej ilości prawdopodobnie by mnie zemdliło LOL ! 15:17 łożysko po porodzie staje sie własnością szpitala. Szpital sprzedaje je firmom farmaceutycznym i kosmetycznym. Produkuje się z niego leki i kosmetyki. 15:19 kolia112 tak tak.....wszystko wporządku z tym jedzeniem. Ja mam nawet przepis jak je potem przyżądzić - było w ostatnim odcinku "Pascal po prostu gotuj". Tak więc najpierw sie gotuje do miękości a potem można przysmażyć na patelni z cebulką. N ajlepeij smakuje z ketchupem lub musztardą. Smacznego!!! Czego to ludzie dzis nie wymyślą.... 15:23 zniesmaczony mąż Tak jest właśnością szpitala ale za opłatą można mieć do domu tak jak z krwią pępowinową kosztuje to ok. 1500 zł (!!!) ale w cenie jest opakowanie i gwarancja świeżości. 15:29 pszczoła5 a nie dorzucają jakiegos dipu ? za taką cenę... http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/3487.gif 15:31 grzywa Fajny topik.... piszcie dalej "Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością." 15:37 zniesmaczony mąż Zapytałem żonę i mówi że jestem idiotą i żebyście zapoznały się z ideologią Nowej Ery, New Age. Że powrót do natury. I że nie marnuje się darów ciała, "ciasta matki" które jest cześcią macieżyństwa. 15:44 pszczoła5 ty, a moze by kolację urządzic??na cześć maleństwa? i wszyscy by mogli skosztowac tego ciasta matki?to jest myśl! http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/3487.gif 15:45 bolobolo ale jazda! 15:47 grzywa Ooo tak!!! A to ciasto to koniecznie z kruszonką http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/1277.gif "Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością." 15:48 Rusalka Ja slyszalam a raczej czytalam o takim czyms.. kiedys na topiku o porodzie wypowiadali sie wlasnie o lozysku.. i dziewczyna mowila ze na zachodzie jest wlasnie taka moda ze biora lozysko do domu i ze smaza.. No ale... Wiesz.. nie wiem czy to dla zartow..jesli tak..to dobry zart ..bo sie usmialam troche Jli nie to cos..bedzie nowe doswiadczenie... Skoro sie zona upiera ze chce.. to jej pozwol.. Moze na sam widok jej apetyt przejdzie.. z drugiej strony... Hmmm.. ciekawe jak je przyrzadzi... Ugotuje jak dudki w bedzie wcinala.. czy usmazy jak wartubke.. Dobrze ze nie wykazala woli zamrozenia i podania jako danie glowne np na chrzcinach hihihihi Ale fajnie... tego mi dzis trzebabylo 15:49 żona nie powiedziała ci że do łożyska konieczne są jądra tatusia? Radziłabym ci nie rodzić razem z żoną, bo jak zemdlejesz, to obudzisz sie bez jajec! Nie żartuję, tak teraz robią, dlatego tak namawiają na wspólne porody Nie daj sie chłopie!!!!!!!! 15:50 pszczoła5 grzywa>>i z bita smietanką, mniam... http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/3487.gif> 15:55 zniesmaczony mąż Mowi że zrobi zupę ogórkową na łożysku Ledwo co ją namówiłem żeby nie rodziła w domu tylko w szpitalu Mówi też że chce zachować wody płodowe do słoika typu "wek". Jestem tylko ciekaw jak lekarze mają to zrobić. Do miednicy łapać?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dax Cosmetic
Temat: przepis na smażonego kota w panierce 15:59 Maklovich Łapiemy kota, panierujemy, smażymy. Smacznego. 16:00 zapomniałeś żeby wcześniej uciąć mu wąsy:O Amator:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juści
Coś optymistycznego ;) " 22:53 syfon Przez wiele lat myślałem, że cellulit ta jakaś egzotyczna roślina, którą mamy w domu - poważnie. Dopiero żona mnie uswiadomiła, co to takiego, ale średnio w tej chwili pamiętam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hła hła
Temat: co kupić koledze z okazji złożenie przysiegi... 18:33 poradźcie Moj kumpel miał dziś przysięgę, na której niesety nie mogłam być. dzis organizuje mała bibę. czy coś daje sie w prezencie z takiej okazji??? jesli tak to co? wódeczke??? doradzcie mi bo nie mam pojecia... 18:35 poradźcie nikt nie wie??? :( 18:35 nicccccccccccccc loda mu zrób i bedzie OK 18:38 poradźcie e tam... ile mozna ;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak romantycznie
Temat: Co to znaczy, gdy kobieta podczas przytulania,dotyku, mówi, że ma motylki ? 15:53 poliesterr Co ona czuje i skąd sie to bierze ? 15:54 to znaczy że ma robale przeciez motyl zanim przekształci sie w swą piekną postać, najpierw jest larwą, chyba jasno wytłumaczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest dobre
Co dobre na powiększenie penisa? 17:15 Andrzej1970 Mam pytanie i to wcale nie jest żart. Chciałbym sobie wydłużyć nieco penisa, bo mam zbyt małego. Czytałem o kremeach, pompkach i jakiś tabletkach. Czy ktoś może wie co jest najlepsze? Plis, bo mam kompleksy. 17:20 HAHAHAHAAAAAA mały peniiiiiiis 17:27 Andrzej1970 Mnie to nie śmieszy. 17:32 blu berry Lupa. I solemnly swear that I'm up to no good... 17:40 maalutka albo mlekao zsiadle słyszałam ze rośnie sporo, nie trzymaj tylko za długo bo trzeba będzie skracaćjak nie zadziala spróbuj phallosan, gdy nie pomoże to www.powiekszaniepenisa.pl gdy nie zadziała to tylko operacja Ci została • • • • • • • • • • • • http://img302.imageshack.us/my.php?image=motyle6hl.jpg głębiej... och tak...nie przerywaj...jeszcze...ach...mmmmm..jeszcze... tylko nie za głęboko 17:46 wieslaw_w Z tym mlekiem to prawda. Wskazane jest zeby moczyc go w siadlym mleku i to przez co najmniej 2 godziny.Efekty sa widoczne po tygodniu. Wlasnie mam wyznaczony termin operacji skrócenia penisa na 30 marca. Zanim zaczalem go maczac mialem 8 cm, teraz prawie siedem i pol metra.Straszny klopot.Ale dziewczyny maja ucieche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: SEKS NIE ISTNIEJE!!! MAM NA TO DOWODY!!! 18:34 powiem wam coś Pierwszy dowód jest taki, że mam 22 lata i nigdy nie widziałem na oczy żeby ktoś uprawiał seks. Ja również nie uprawiałem. Co prawda czytałem i słyszałem, że seks istnieje ale ludzie przecież nie można wierzyć, we wszystko co się czyta albo słyszy. Powiecie, że są zdjęcia i filmy na któych pokazany jest seks. Widziałem takie zdjęcia i filmy ale uważam, że to mistyfikacja. Poprostu oni tworza te filmy na których aktorzy udają, że uprawiają seks, żeby podtrzymać ten mit o istnieniu seksu. Ja jeden wiem, że seks naprawde nie istnieje i bardzo dziwie się, że tak dużo ludzi wierzy w te bujdy o istnieniu seksu. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to zapraszam do dyskusji. Chętnie przekonam wszystkich o mojej racji.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dobre na powiększenie penisa? c.d. 18:02 Andrzej1970 wlasnie wrocilem ze sklepu, ale sie na mnie kobita dziwnie patrzyla, jak poprosilem o 20l mleka 18:05 śmieszne to co mówisz ale po ci 20l jak masz małego? chesz go utopić? 18:07 Andrzej1970 bede moczyl go 24h/24h przez najblizsze kilka dni - nie bede z domu wychodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóry
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...... .. ........ ....... .
Temat: Jakie dziwne przedmioty połknęła Wasza pociecha? 23:27 fikimiki Ciekawa jestem co Wasze dzieci połykały, oprócz jedzonka oczywiście. No i jak się wszystko skończyło? Mój synek mając jakieś 1,5 roku połknął pozostawione przez męża na wierzchu lekarstwo na serce. Oczywiścieod razu w samochód i do szpitala. Małemu nic nie było. Był monitorowany przez 1,5 dnia i wszystko dobrze się skończyło. . Piszcie dziewczyny jak to było u Was. 23:30 jakiś moderator filiżankę i pół spodeczka, ramkę fajek(przedtem wypaliła pół paczki) i dwie opiekunki....mam nadzieję, że niedługo z tego wyrośnie... 23:33 fikimiki Spadac stąd, nie was sie pytam!:P 23:36 jakiś moderator teraz nie chceasz pytać, ale jak połknie ci np. listonosza to będziesz prosiła o rady....a wtedy będzie już za późno i na pytania i na korespodencję 23:36 matuśka 10 groszy 23:42 jakiś moderator moja też zaczęła od 10 groszy, a teraz karty kredytowe chrupie jak paluszki....ehhh te dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa z kropką na czole
Temat: gejów należy pogonić ... 01:44 jakitakimen zboczęńcy nie są tacy jak my, oni są zboczeni ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
Temat: bardzo mnie się podobają pieguski czarnowłose z zielonymi oczętami 00:18 PARAMOUNT w czarnych sukienkach , czarnych rajstopach i w czeronych pantoflach , powinna mieć taka kobieta coś czerwonego na sobie lub przy sobie. Bardzo mnie pieguski kręcą , extra wyglądają i są bardzo kobiece. Co sądzicie na temat piegusek ? 00:20 sikający do akwarium i jeszcze z żółtymi ząbkami koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt już nie pisze niczego śmiesznego..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za ostre słowa :O:P Ale racja: idę cieszyć się wiosną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odśwież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odśwież
Temat: moze moja przyszla zona do moderatorka 17:44 zakochaaaany skoro skasowala moj topic :O 17:47 moderN Wrozka prawde Ci powie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p.
Temat: Co oznacza sen że się rodzi... owieczki 14:05 podświadomie proszę o sugestie, co może oznaczać taki dziwaczny sen 14:06 lola z rzeszowa to chyba oznacza , że czas przestać oddawać się baranowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
Temat: pyt do pucia 1 2 3 12:44 zegarek puciu w ktoryms temacie napisales ze jak dziewczyna pokazuje facetowi ze jej zalezy to traci wartosc w oczach faceta wiec nie powinna mu pierwez pisac smsa, temat chyba usunieto bo nie moge go znalezc wiec chcialm cie spytac co jezeli po jakims czasie dziweczna pisze do faceta pierwsza smsa czy tez traci w oczach i jezli troche tak to czy moze jakos to odkrecie aby facet nadal sie strala i nie spoczal na laurach ze skoro napisala do niego to ma mniejsza dla niego wartosc?? 12:49 jo-anna- no wlasnie, mam podobna sytuacje!napisalam jako pierwsza i chlopak odpisal dopiero po dwoch dniach:O to nie najlepiej prawda??? 12:54 duża kremówka Pucio odpowiedz dziewczynom, autorytecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
Temat: Mleko mi sie zwarzylo - kto winny ??? Moderatorki 15:43 Koooharz ;) Chyba tez tak macie. :classic_cool: 15:44 stic To nic - poczekaj aż dziecko z kapielą wylejesz....;) 15:59 moderN To chyba oczywiste, autorze. I gdzie kucharek szesc, tam uzytkownicy... Dzieki za temat :D 16:55 ModerX Oznacza to ,ze sama jestem sobie winna , ze spalily mi sie ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jednak nadal do łez bawią niektóre teksty. m.p. - nawet nie wiesz, jak się cieszę, że Cię widzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba z Lidla Ty Pijaku
Temat: Przetłumaczycie mi to?The Look of love 01:16 fggggg Wiem to jest banalne, ale potrzebuję tego tak jak tam jest napisane. Jesli któraś/yś z Was mogłaby /mógłby to byłabym bardzo wdzięczna. The look of love Is in your eyes. A look your smile Can't disguise. The look of love, It's saying so much more than These words could ever say. And when my heart has hurt, Well, it takes my breath away. I can hardly wait to hold you, Feel my arms around you. How long I have waited, Waited just to love you, Now that I have found you. You've got that look of love. It's on your face. The look that time can't erase. You're mine tonight. Let this be just the start of So many nights like this. Let's take what lover's found And then seal it with a kiss. I can hardly wait to hold you, Feel my arms around you. How long I have waited, Waited just to love you, Now that I have found you, Don't ever go. Don't ever go. I love you so. 01:31 eeee tam spojrzenie na sex jest w Twoich lubieznych oczach wyglada jak usmiech warg nie moze przestac spojrzenie na sex mowi wiecej niz usta te usta moga zawsze cos glupiego mowic i kiedy mam na CIebie ochote to zabiera moj oddech moge dlugo Cie trzymac w sobie czuj moje pazury drapiace Cie wokolo jak dlugo moge czekac czekac az zechcesz skonczyc we mnie teraz znalazlam idealnego kochanka masz to spojrzenie na sex ono jest na wojej klacie :classic_cool: ale nie masz teraz erekcji a jestes moj wieczorem niech dopiero teraz bedzie zaczeciem bedzie mnostwo nocy, nie przejmuj sie wez to co inni brali ode mnie i pocaluj mnie jak inni moge dlugo Cie trzymac w sobie czuj moje pazury drapiace Cie wokolo jak dlugo moge czekac czekac az zechcesz skonczyc we mnie teraz znalazlam idealnego kochanka spadaj spadaj bedzie kolejny prosze bardzo, jest to tzw wolne tlumaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×