Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
ale chamska ta dzieucha :O:O:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurenka jest the brst
anglijska nie chamska:o:p spiżdżaj i to już [kop na droge przeze zboże]:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
sama spiżdżaj. :O przylezie i awantury robi :O PMS? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkietek
nie zaśmiecać mi topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkietek
jestem 😡 nie drażnić mnie:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
zaraz tym podszywem podłym przez łeb dostaniesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
czekam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
na boisku po lekcjach, jasne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
dobra, a o której kończysz lekcje cieniasko?:o:p ja bendem na bankowosc karty taty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
o 15.15, ostatnią mamy krav magę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
OKEJA ja cie żdu 🖐️ bejbe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
:P🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
:classic_cool: niestety 😭 gupole:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedyna.....
ale te baby som gupie :-D jedna ma yrlandzkie PMS, druga napiła sie amolu i dymią :-D wystrzelać by to trzeba po karku dla przykładu i by sobie usiadły na tych swoich krągłych pupach :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedyna.....
ps. przejmuje ten topik i wy obie macie zakaz wjazdu :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta po amolu
Ja przez tą grypę mam coraz mniej krągły tyłek 😭 Nigdy nie doścignę LiszOwskiej 😭 x 100000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta po amolu
A bardzo mi na tym zależy, bo chce zrobić koniecznie wrażenie na takim jednym zafajnistym facecie, który jest kwintesencją męskości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monker
Temat: najgłusze pytanie chyba na tym forum ale czekam na odowiedz mimo to! 12:31 hipohondryczkaaaa jestem hipohondryczką przyznaje .od razu .... dzis pilam herbate u cioci i wpadła mi cala cytryna ze skórką do niej jak wyciskalam sok...nie mogłam wylac przeciez bo nie pasowalo wiec wypilam taherbate ale przecuez tam bylo mnóstwo bakteri ze skórki z cytryny jak sie zamoczyla w herbatce co teraz ??zachoruje na coś .. niesmiejscie sie ze mnie tylko powiedzcie poważnie :-0:-0:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta po amolu
co w tym śmiesznego. :O przecież dziewczyna może zachorować :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monker
Temat: W internacie na drugim piętrze straszy... 15:55 staszko wolny Koleżanki spały w nocy az w koncu jedna z nich spojrzala na stolik stojacy obok drzwi a tam kartki sie przesuwaly i ktos jakby siedzail z latarka pomyslala sobie ze jej kolezanka nie daje za wygrana i do poznej nocy uczy sie.Kiedy rano sie je zapytala ta odparla ze juz spala.Nad tym stolikiem wisi obraz na ktorym widnieje dziewczynka rozrzucajaca kartki na polu!7 lat temu ktos sie w tym pokoju powiesil! 15:58 fiubździu taaaaaaak............................... zamykasz oczy, serek napełnia się śmietanką a ty wcale się go nie boisz......... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta po amolu
:D:D:D 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem po amolu
no i co kozaczko?:p gdzieś była jak czekałam na boisku, he? miałam browary i z woźnym obaliłam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia laurenka
to nawet cieciowi nie przepuści :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymłona
jak powiedzieć chłopakowi,że smierdzi mu z ust??? 18:05 iwiii dodam,ze spotykamy sie krótko... jest wrażliwy i zamkniętety w sobie. Nie jesteśmy jeszcze na etapie szczerości i takiej bliskości,by sobie wszystko mówić,ale zalezy mi na Nim,bo to dobry i kochamy człowiek Ja sama palę i wiem,że też mogę mieć nieświeży oddech,ale zawsze po fajce staram się umyć ręce i wypłukać usta. Ale gdy kładę się z Nim spać albo ma mnie pocałować,to zbiera mi się na wymioty jak poczuję. Dba o higienę i to nie zdaża się zawsze,ale stanowczo za często. Jak mu powiedzieć,żeby Go nie urazić? 18:06 dyżurne chamidło forum Najlepiej mu to dać do zrozumienia nie wprost, np. "misiaczku, gdzie kupujesz pastę do zębów na bazie gówna?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotfl................
:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialne
Temat: jak sprawdzić czy w naszej rodzinie ktoś przypadkiem nie jest wampirem? 22:17 mindy_smith słucham... 22:20 delete i end Dziękujemy za skorzysanie z kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooka
11.06] 17:58 okrągła jak balon Witam , mam sporą nadwagę , ale chcę ubierać się modnie , gdzie Wy kupujecie swoje ciuszki ? 18:00 xxx lka Tam gdzie sprzedaja namioty , kupuje namiot i wycinam dziury na rece i glowe i juz mam extra ciuszek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooka
shamun Cześć, pomóżcie mi podjąć decyzje. Mam 28 lat poznałam faceta zagranica jakieś 5 miesięcy temu. Byłam u niego, on był u mnie, jest nam razem dobrze. Chcemy razem zamieszkać, to znaczy ja mam się przeprowadzić do niego do niego. Ale jest mały problem, on sie boi mojego psa! To kochany, łagodny 8-o letni amstaff. Mój narzeczony prosi żebym mu znalazła jakąś rodzinę która się nim zajmie, ale mi przecież pęknie serce, że muszę go zostawić! Z jednej strony go rozumiem, nigdy nie miał zwierząt i wiem że on naprawde sie go boi (bariera językowa...). Co robić? czy ja dobrze myślę, że gdyby mu na mnie naprawdę zależało to zaakceptowałby psa? Czy też może zbyt dużo od niego wymagam? Pomórzcie? 20:47 dyżurne chamidło forum "on naprawde sie go boi (bariera językowa...)" O ja pierdolę, dawno się tak nie obśmiałem A tak na poważnie - to wybierz psa. Pies zawsze się cieszy kiedy wracasz do domu Kto się ch..em urodził, ten skowronkiem nie umrze... 20:48 bugerek ja tez stawiam na psa co będzie jak Cie będzie zdradzał nawet do psa się wtedy nie przytulisz 20:48 jeśli ten zagraniczniak jest ...Koreańczykiem to raczej pies powinien mieć obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze specjalną dedykacją :P \"Temat: przechodząc dziś koło szkoły usłyszałam tekst 7-8 latka 20:02 mindy_smith a właściwierefren piosenki śpiewanej na całe gardło: \"bo wszystkie dzieci nasze są: świnia, żyrafa i małpiszo-o-o-on\" i pomyślałam sobie \"czy to dziecko jest aby trzeżwe\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja coś mam.......
11.10] 22:34 qurnaoleq znacie jakieś sposoby? Ratunku! Wiem, że to jest w domu ale jest małe i nie wiem, gdzie schowane 22:35 Bronek z Wadowic Swiety Antoni,Swiety..... 22:35 Miarka zalezy czego szukasz 22:37 qurna0leq Szukam pieniędzy. Własnie z kolegą włamaliśmy się do mieszkania, ale kasy brak. Laptopa też rabniemy, ale dopiero jak nam pomozecie. Szybciej, bo czas leci, a kobieta juz prawie dochodzi do siebie, więc trza zwiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×