Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Temat: problem z seksem 18:22 wacław 27 Witam Mam problem z oczyma. Jak wychodzę z pomieszczenia cieplejszego na podwórko, automatycznie jakby coś udeżało mi po oczach i stają łzy w oczach, czy to jest normalne? siedze dużo przed komputerem, może to od tego? 18:25 marcia 2003 Co ma to do sexu? 18:26 wacław 27 do tematu o czach nikt nie zajrzy, a do takiego zajrzy każdy ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest..? 22:20 ktos20 hey. mam do was pytanie. dzisiaj uprawialismy sex z moim facetem, oczywiscie zabezpieczenie>prezerwatywa. tylko, ze z jego czlonka jeszcze przed zalozeniem polecialo troche dziwnej cieczy (plyn proejakulacyjny?) na wyzsza czesc moich ud. mam się bać tego płynu? tzn czy jest możliwość zajścia w ciążę w takim wypadku odpowiedzcie prosze! lovin\' U for ever every day :* 22:22 bój się TEGO płynu. Z ud do macicy to juz naprawde niedaleka droga. TEN PŁYN o tym wie. 22:25 ktos20 ja pytam poważnie ;/ lovin\' U for ever every day :* 22:25 bój się jak poważnie , to się nie bój. 22:29 Marlon jesli cierpisz na tzw. syndrom przemieszczających sie jajników to sie bój... czytałem o tym - raz kobieta sie obudziła a tu jajniki, macica i co tam jeszcze, schowały się jej na plecach... jeśli Twoje wnętrzności także są takie figlarne, i wdepną w to, co masz na udach to po tobie.. KAPLYCA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kogo dziś facet zostawił?? 23:03 tajemnica007 załamana jestem facet tydzien predzej mówi ze kocha a za tydzien zostawia . Faceci kochac nie potrafiom!! Na dodatek rzuca przez Sms. Faceci to tchórze!!! 23:09 trzeba pozbyć się telefonu komórkowego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta! 23:44 coke wysiadam z windy a on sie obrazil bo nie chcialam go pocalowac takze zostal w tej windzie drzwi sie zamknely, on nacisnal piero wyzej i pojecha; poczym gdy zjechal z powrotem na dól stwierdzil: \"patrz jak wysiadlas winda podskoczyla pietro wyzej\". :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego samego topiku, ale nie wiem czy sie śmiać, czy współczuć? :-0 17:28 ...magda81 A u mnie moj chlopak powiedzial ze jestem \'szmata\', jak sie dowiedzial, ze mam kochanka (ale tylko imprezowego). Nie potrafil zrozumiec, ze on jest tylko na imprezy. Ja nie jestem zadna szmata i znam swoja wartosc. Jestem prawdziwa nowoczesna mloda kobieta, ktora wie co chce i zaden mezczyzna mnie sobie nie podporzadkuje.A to mojego chlopaka (chociaz nie wiem czy juz ex, choc wolalabym jednak zeby nadal byl ze mna) problem, ze slabo tanczy na imprezach. :-D:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej strony moge sciagnac film Edward nożycoręki? 14:14 pomóżcie pomóżcie Bradzo mi na nim zalezy, a nie moge go sciagnac przez programt ypu e-mule i dlatego prosze was o strone.. 14:15 Poznaniak www.nie_kradij.pl 14:25 pomóżcie pomóżcie jak juz zapisujesz to pisz obrze bo0 nie chce sie strona otworzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: PRZED CHWILĄ W KRAKOWIE KRĘCILI W -11 WYDZIAL ŚLEDCZY..ALE JAJA 20:55 od kosmetykow uchwycili mnie chyba na kamerce :-) 20:59 jaktotak* Szok!!!! Już wkrótce będziesz sławna/y :-P 20:59 jaktotak* ... i może zaproszą Cię do tańca z gwiazdami :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidet w lazience
Temat: nie wyobrazam sobie ze któraś z was nie ma bidetu w łazience! gfgfgfgfgf kazdy dzisiaj chyba ma bidet w dzisiejszych czasach w miescie ..na wsi niekoniecznie.. 20:52 montewka no na wsi myjemy sie pod pompa na polu (nie na dworze tylko na polu) i sikamy do wychodków i jak tu sie podmyc? 20:52 indianka* ...jesli sobie nie wyobrazasz to masz płytka wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatusia magdusi
Temat: Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojej teściowej 11:45 oranżada a moja teściowa dostała kiedyś sms przez pomyłkę (ktoś pomylił numer) . czyta, czyta i mówi: to nie do mnie: przecież , nie znam żadnego Tomka. ja na to: ktoś sie pomylił teściowa: a skąd znał mój numer? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Szukam Osoby towarzyszacej... jakiegoś fajnego faceta na super impreze!!! D 19:24 JuliaszukajacaRomea Chciałby Ktoś ze mna pójść ? 19:49 JuliaszukajacaRomea Nikt nie chce ????? ;( ;( ;( ;( ;( jak zwykle sama.... (...) 20:30 jajajajajajaja haha to jakas glupiaa blondynka jest,nie pisze sie na to,mowie ci 20:31 prawie jak Romeo Widze, ze moje szanse rosna...mam mniej i lat i wzrostu 20:31 prawie jak Romeo mam 145cm i 59 lat ale mam też BMW,wille za miastem i konto w Lucas Banku 20:35 JuliaszukającaRomea BMW i dom za miastem to ja już mam A jeżeli 59 to mniej niż 40 to spoko 20:37 jkelrnfkjrnkf buahaha 59 o mniej niz 40 buahahaha (...) 20:43 JuliaszukającaRomea no co ? teraz to juz faktycznie zgłupiałam nie wiem któe to prawdziwie a któe nie Ale ja poważnie szukam 20:45 hahahahahaha nikt nie chce isc z idiotka na jakas impreze 20:46 JuliaszukającaRomea jestem blądynką to chyba wiele wyjasnia 20:50 JuliaszukającaRomea nie jestem blondynka idiotką też nie 20:54 JuIiaszukającaRomea Piszcie,piszcie a ja , pojde teraz zadowolic sie prezerwatywa wypakowana po same brzegi fasola typu jaś. A potem zapytam na forum, czy z jasiem moge byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci co maja wlasne firmy maja fajnie 18:38 fajno fajno bo dostaja fajne telefony 18:38 jakie telefony 18:42 fajno fajno komórkowe 18:47 o kurwa mać wszelkiego uzasadnienia się spodziewałem, ale nie takiego 18:48 fajno fajno a to czemu? no chyba mi nie powiesz ze głupie teleofny sa w ofertach dla firm? 18:50 sama prawda ja mam nawet 3 fajne 18:52 fajno fajno i ja Ci cholera zazdrosze jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega rotfl
stadium moruli -----------> dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony Szczepan
podniese :-P Jaromaz> W Warszawie wysiadło zasilanie - nie ma Internetu, nie ma wody, nie ma telewizji, nie ma niczego no To się Kononowiczowi udało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stao sie
Temat: Jestem Januszem Traczem tego forum 1 2 18:13 Janusz Tracz Ja i mój osobisty idiota Osa wprowadzimy tutaj rządy twardej ręki i zamordyzm 18:14 Eleonora Drapciak twarda grabarska renkom konia sobie zwalcie nawzajem. 18:14 Janusz Tracz milcz, bo poszczuje cie Osą 18:15 dzuliettta Tracz jest spoko 18:15 idź na Plebanie Ksiondz 18:17 ciocia Stasia. chętnie Cię kawą poczestuje 18:18 tate wchodzi mi do wanny 18:18 ciocia. Stasia i dam dupy jesli tylko zechcesz mnie stara 18:19 Janusz Tracz matko jedyna !!!!! co za motłoch po kolei podchodzić i całować mnie w zegarek 18:25 ciocia Stasia. jak ty do cholery słoneczny zegar na rękę wsadził O_O 18:26 Janusz Tracz Osa mi włożył.................ten zegarek na ręke, znaczy 18:27 ciocia Stasia. widze że bez osy jak bez renki 18:27 ciocia. Stasia juz sie kiedys z Wami zadalam to dlugo mialam obrzek lechtaczki. juz ja wole przy Ksiedzu zostac. 18:28 ciociaa stasia 18:28 ciociaa stasia o ja pierdole, pomylilam seriale 18:29 Janusz Tracz przyjme was wszystkich w kotłowni. wchodzić po kolei i dalej w ten zegarek mnie mućkać pokłony waląc 18:30 Janusz Tracz jesli grzecznie poprosicie to wymlaskam wam bilencje 18:31 babcia Józia spadaj ciocia 18:31 Janusz Tracz cholerni podszywacze jeszcze dzisiaj w nocy skończycie w lesie 18:32 ciocia. Stasia Konstancja Ci sie wali po katach na okraglo. 18:33 Janusz Sracz Jestem Januszem Sraczem tego forum k.l.o.t.z. wam na klaty 18:33 Janusz Tracz już pogoniłem wredną sucz 18:34 hurtownia papieru toaletowego bendom zyski 18:34 ciocia. Stasia i kogo bedziesz teraz walil ? Ose ? 18:35 Janusz Tracz seks jest dla tego plebsu z Hrubielowa i okolicznych wiosek ja jestem ponad to 18:35 ciocia. Stasia możesz mnie jak chcesz 18:36 Janusz Tracz tak 18:37 babcia Józia bezbożniki tfuu 18:37 ciocia. Stasia podobno Wala sie wali ale pewna nie jezdem. 18:38 Janusz Tracz babcia Józia jest moim ukrytym agentem na Plebanii 18:39 ciocia. Stasia prawa rekom i lewom dupom. tyz 1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech tu sie uchowa
Temat: Jestem Januszem Traczem tego forum 1 2 18:39 babcia Józia była kiepsko płacisz 18:40 Janusz Tracz ale za to robie dobrze tzn. robiłem, bo z tzw. cielesnymi przyjemnościami skończyłem 18:42 babcia Józia projekcja marzeń.. 18:42 ciocia. Stasia bo cie leszczu Konstancja z talarow oblupila i porzucila. 18:58 kulawy bronek t(S)racz!!! 19:00 Janusz Tracz. co za rOOmon zahasłował mi Tracza? 19:00 Janusz Sracz nie kumam o co biega w tym serialu, ale sram na niego 1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu to samo
Temat: PYTANIE!! 19:09 kokietkaaa Mam wazne dla mnie pytanie: czy to prawda ze nawet po 3 miesiacach od @ moze okazac sie brak okresu??? 19:09 ale o co chodzi... ?? 19:13 kokietkaaa Czy jest mozliwosc ze po pettingu ja i partner mielismym bielizne okres wystepuje normalnie a dopiero po uplywie 3 miesiacach zanika? 19:14 zapominajka wieczna aaaaaaaaaaaaaa trzymajcie mnie bo zabiję :O:O:O:O:O:O:O 19:52 tak jesteś w ciązy plemniki przegryzły ci majtki i dostały się do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spac wpisowywywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa na obcasach
00:51 Adriano Witam. Czy posiadacie linki do jakis ciekawych poradnikow lub artykułów odnosnie seksu oralnego ?. Na pewno wiedzy nigdy za wiele i powinno sie chyba czytac i wiedziec jak najwiecej na ten temat aby dac swojej kobiecie tyle rozkoszy ile tylko mozliwe. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam 00:52 trzeba wziąść penisa do buzi i ssać, takie to trudne ? 00:55 Adriano Sorki nie zrozumielismy sie. Ja jestem facetem i chodzi mi o poradniki jak zrobic to jak najlepiej dziewczyma. Wiem ze nie jest to trudne ale czym wicej wiedzy na ten temat tym lepiej. Pozdro 00:56 Adriano sorki za przejezyczenie. Chodzilo o czywiscie "zrobic jak najlepiej dziewczynie. 00:57 o ja pierdykam to twoja kobieta nie ma penisa? :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24.11] 13:56 pijawka A wiec aby przyblizyc wam jak stoi(wyglada) dziewica opowiem jak wyglada Lauren: Postawa wyprostowana, nozki zlaczone,rece ulozone wzdluz ciala, dluga welniana spodnica i rozciagniety swetr,wlosy spiete, a najwazniejszy jest ten tepo-niesmialy wzrok zza denek od okularow Kiedy mam racje, mam racje .... A kiedy nie mam racji, mogłam miec racje ... Czyli mam racje bo mogłam sie mylic ... I teraz tez mogłabym sie mylic ale mam racje ... 13:58 taka jest prawdaa tak wyglada polowa studentek , a wiekszosc z nich okazjue sie prawdziwymi kurewkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co tak łżeć Lindrenko? :P Widziałam zdjęcia - potwierdzam. :classic_cool:🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w necie lola
normalnie jeszcze pozalujecie ze tak sie z laurenki smiejecie :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Szpachlarz
Lauren to piękna i mądra Niewiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram powyzszy post
:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usuwam powyższy post
:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: powiedzcie jak to w końcu jest z tym ściąganiem muzy i filmów 12:12 ściągacz będą za to łapać czy nie? grozi coś za to ?? 12:14 grozi a jakże wyręczanie w obowiązkach małzeńskich Prezydenta RP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Wierze w waszą mądrość więc proszę mi poradzić w pewnej kwestii !!!!!!!!!!!!!!!! 15:46 w sieci kobiet uwikłany singil Sytuacja przedstawia się nastepująco: jestem studentem i mieszkam z 2 współlokatorkami (oczywiście w innych pokojach) razem studiujemy. Jestem sam więc bez przerwy jakieś osoby wymyślają, że chodze z tą albo tamtą. W październku i listopadzie przypisywano mnie do 3 dziewczyn... myślałem, ze ma studiach to już ludzie nie mają problemów kto z kim chodzi, a tu niespodzianka, obgadują mnie na maksa. Nie robię NIC a wychodzę na jakiegos playboya :-/ To , ze jestem sam to nie znaczy, ze można tworzyć na mój temat niestworzone historię.. tymbardziej, że dziewczynom, które niby ze mna chodzą chyba tez nie jest miło jak wszyscy o tym gadają. Ne szukam na razie dziewczyny... więc proszę o jakąś radę, żeby przestali mi ciągle kogoś przyp[isywać... 16:29 Asher... albo powiedz ze masz juz za soba 2 rozwody, nieslubne dziecko z Azjatką, narzeczoną ktora okazala sie lesbijką, dziewczynę ktora okazala sie transwestytą, ze w dziecinstwie molestowala cie kuzynka i ze swego swego czasu przystawial sie do ciebie pewien lalusiowaty gej. i ze w zwiazku z powyzszymi wydarzeniami NARAZIE NIE SZUKASZ NIKOGO NA STAŁE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat tygodnia: \" pomocy!!mojego chomika opetal szatan!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×