Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość z zabaw dzieciecych
Temat: stary niedźwiedź mocno śpi 23:14 suseł hrrrr...hrrrr...hrrrr....hrrrr :D 23:15 wypłosz [cios w potylice] już nie śpi :P 23:16 suseł ała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:17 PYTANIE DO MRKz Jestem Twoim Marzeniem. PS Ten Twoj Fidel ma kleszcza w uchu. 23:50 MRKz To nie kleszcz tylko znak od Boga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba smieszne
Temat: natychmiats oczekuje wyjasnienia od moderatora..natychmiast! TDRTRT gdziemoj topik ?o zaskoczeniu faceta..?? gdzie? moze chociaz przeniosles to na inne forum ..dlaczego inne tego typu topiki tu są ?co to ma byc? wytłumacz mi do cholery!! na wszystkoe pytania odpowiada Renatka Beger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyy
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetnick
Temat: moj chlopak to mamisynek 11:06 esfc da sie z nim zyc?czy ktos ma takiego? 11:36 = Znaczy sie co ... ? 11:40 esfc Co tylko się zbliżę, chywa mnie za cyca i chce ssać .... 11:41 dea no to masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się uśmiałam
:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymłona
ciekawy opini na temat powiedzcie panowie i panie czy feremony ktore ostatnio sa tak lansowane, naprawde sa takie dobre? Czy dzieki nim mamy szanse szybciej zapoznac jakas panienke? kto uzywa? moze wypowiecie sie na temat ich skutecznosci ?? Arnold II Moja żona, jak rozstawi nogi, to takie feromony lecą, że muchy na oknie padają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bash.org.pl
selek> ej jak nazywa się ten król polski co w 1683 roku wygrał z turkami pod wiedniem? as> nie wiem selek> takie papierosy są... as> Malboro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heligoneria
23:06 wwpppiisuujcie Wpisujcie fajne Polskie piosenki. Łzy-Gdybys byl Sumptuastick-Za jeden usmiech Twoj. -Pin-Bo to co dla mnie Teraz Wy napiszcie jakies super piosenki 09:45 a musza byc tak tandetne i debilne jak te ktore ty wymienilas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tink, czy kto tam teraz pisze pod twoim nickiem - jak żes taka intelygentna, to może sprawdź moje ajpi, czy cuś:) Pozdrawiam z Iławy:) ps. te domysły są śmieszno-żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódzki wyrób czekoladopodobny
Potwierdzam. One takie właśnie są. W ogóle weź się ogarnij, bo kto to słyszał. No. I zawstydź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: @ do diabła nie siej fermentu :O Po drugie: \"Leszczynka\" to z zamierzenia li i wyłącznie zdrobniona, żeńska forma \"Leszczyka\". W życiu nie pomyślałabym, że potraktujesz to Leszczynowa personalnie. Nigdy nie tropiłam ludzi i ich nicków :O Śmieszno-żenujące są nieprzemyślane posty. P.S. Nigdy nie twierdziłam, żem \"intelygentna\", ale chyba zacznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
douglas adams: I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by. anonymous: who far did, ice melted (czytajcie szybko:) Most species do their own evolving, making it up as they go along, which is the way Nature intended. And this is all very natural and organic and in tune with mysterious cycles of the cosmos, which believes that there’s nothing like millions of years of really frustrating trial and error to give a species moral fiber and, in some cases, backbone. —Terry Pratchett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: jak po ang.? 10:58 angnangnana kim ty mógłbyś dla mnie być? 10:59 wkurzona na maxxa to bedzie tak: deflorate me now!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego 13:58 blu berry Przychodzi Renata Beger (B) do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego (L) . L -O to Renata Beger. Co Pani tu robi? B -Przyszłam reklamować wasz nowy rząd. L -A powie Pani że załatwiamy stołki? B -A załatwiacie? L -No tak. B -Załatwiają!!! L -I miejsca na listach wyborczych dla rodziny. B -A załatwiacie? L -Załatwiamy. B -Załatwiają!!! L -I weksle spłacamy. B -I weksle spłacają!!! Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre :D blu berry 🖐️ Dzięki Tobie monkey wkleił wreszcie śmieszny cytat - jest Ci dozgonnie wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maupa to świntuch
i podszywacz :O : "JabłkoAdama Preferuję: - bdsm - anal - scat - piss - womit - oral brzydzi mnie seks vaginalny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... ...
Temat: Raciborzanie drodzy - baaardzo ważne pytanie 21:04 agatka r witam Was wszystkich cieplutko!, mam prośbę aby ludzie z Raciborza i okolic wpisywali jaką gazetę najczęściej kupują , jest mi to bardzo potrzebne do pracy, a nie wiem gdzie mogłabym znależć takie informacje i jestem w kropce. wiem że nie jest to super ciekawy temat , ale cóż zmusza do takich próśb skrzecząca rzeczywistość.............. Baaardzo dziękuję za każdy wpis !!!!!! 21:29 glos pomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi ten obrazek
a w ogole to zauwazyliscie ze Tink sobie przywlaszczyla ten temat ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywłaszczyła i dobrze
Fajna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi ten obrazek
nie jest fajna :O jest taka sama jak ten obrazek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu Ty zazdrosna Babo
?:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi ten obrazek
to ja. ale nie jestem zazdrosna, tylko wysoce uswiadomiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia Lauren znowu szuka dymu
the brst - to coś z cyckamy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurenka jest the brst
ona ma male cyce i spadowywać jusz:p a brest to jest best po anglijsku:o:p kumate?:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×