Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość powiem więcej...
te cytaty rzadko kiedy bywają śmieszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - ja nie mam obsesji na ich punkcie. :P powiem więcej - nie lubię się powtarzać prawie tak bardzo, jak nie lubię tchórzy. Polecam www.joemonster.org Po problemie. Nie dziękuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na młodych matkach jeszcze nie bywam. ;) Ale jak widzę Ty i owszem < rotfl> tchórz dotyczył pomarańczowego leszczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem więcej...
z zadziwiającą precyzją obiawiasz swoją głupotę tynk :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska, odpitol się ode mnie raz na jutro - rozumiem urażoną dumę i inne głupoty, ale chyba nie ja powinnam być adresatem tych bredni. :O Zrozumiałyśmy się? Pogadaj z osobą bezpośrednio zainteresowaną albo napisz maila zamiast chojrakować na pomarańczowo. :O Idziesz już? Szkoda :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak - obalcie mury itd. < rotfl> Sam wiesz, że mam spokojny, spolegliwy charakter i z przyjemnością podaję rękę każdej szumowinie na jaką się natykam. :P Jak mawiał mój fizyk - Panie świeć nad jego przepitą duszą - jest to wprost proporcjonalne do Twojej miłości do moderatorek. Swoją drogą zastanawiam się skąd ta Twoja fascynacja nimi..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój fizyk ( mam nadzieję, że wciąż żyje!) mówił : \"Kochani Moi, pozwólcie....muszę wszak Was na coś sczególnie UCIULIĆ!\" Innym razem już nie pamiętm w jkiej sytucji rekł był: \"Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie, jak się robi, żaden nie potrafi!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka se gałązka :D🖐️ Nic dodać, nic ująć. :) Aż żałuje, że nie mogę tego wkleić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa! Mój fizyk grał na fortepianie i śpiewał o zakochanym księżycu:) Wszystko na lekcjach fizyki oczywiście. To był bardzo elegancki, przedwojenny Pan:) Elegancki i szarmancki....ech! Diś prawdziwyyyych Fizyyyykóóóóów już nieee maaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cytaty ;) Co trzeba mieć? Zacięcie. :classic_cool: Poza tym cokolwiek by to nie było, cieszę się, że to nie ja muszę tu sprzątać. Cięłabym wedle ilości spółgłosek. :P Pod tym względem sny mieliśmy podobne. Tyle, że do mnie nie zwracał się \"........cki\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też pora - zastanawiam się jakim epitetem mogłabym Cię pożegnać i doszłam do wniosku, że tylko: pa Misiaczku 🖐️ :O:O:O:P taka se gałązka - kolorowych, miło było Cię znowu poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wczoraj popiłam i nabroiłam.:-0 Mało tego! Wdałam sie w dyskusje, całkiem zresztą pociągającą, z niejakim MRK:-0Tylko, co ja teraz powiem ....Maupie?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaryst Estkowski
Wybrałem się wczoraj do restauracji "Prawda czy fałsz" we Frankfurcie nad Odrą. To teraz modne knajpy. Podają ci danie i mówią, że to jest coś ale to może być prawa lub fałsz, kapujecie? Jak źle trafisz, dostajesz drugą porcję, już nie zafałszowaną - za darmo. Zamówiłem boczniaki w panierce. Kelner przyszedł i mówi: (tłumaczę teraz z niemieckiego) "To muchomor sromotnikowy. Prawda czy fałsz?". -Falsch - odpowiedziałem i zabrałem się do konsumpcji. Nie doceniłem jednak determinacji restauratora. Po kilkunastu godzinach, gdy wracałem już samochodem w kierunku mojego rodzinnego Szczecina poczułem nieprzyjemne sensacje jelitowo-żołądkowe. Musiałem natychmiast opuścić wóz i rozpocząć pospieszną defekację w przydrożnym rowie. Okazało się, że się zatrułem. :-o Teraz zasiądę do testamentu, więc wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to, co zwykle - nie podszywaczaj się. :P:classic_cool: Poza tym to było na trzeźwo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: w jakiej pozycji zrobiliscie sobie dzieciaka? 16:08 Kanalek w jakiej pozycji zrobiliscie sobie dzieciaka? 20:07 burak Zem na krześle siedział i robił. Mówi do mnie Dżepetto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monky z łonky
aj waj :-0 strzałka Mister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik pt: \"Konsekwencje seksu analnego\" 21:21 stara dupa wołowa nie przesadzajcie z tym analem, nie demonizujcie. a starożytni Grecy? każdy facet był tam gejem. znani sa ze swej kultury a nie z rozjechanych tyłków 21:25 Grecy... znani są ze swojej kultury, bo dużo pisali. Dużo pisali, bo dużo siedzieli. Dużo siedzieli bo się bali podnieść. Bali się podnieść bo mieli dupy rozjechane. :-D co za sylogizm! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzelm Wasiak
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
16:17 gutek2 Temat: Kupiłam 30dag szynki- jakies pomysly na pyszne jedzonko? 19:57 Ayashi Co moge z tego przgotowac? Znacie jakies dania na 2 osoby?? 19:58 kanapki ja pier... a co mozesz zrobic z 30 dag szynki 19:58 wez pierdolnij w leb swojego chłopa tym 19:59 dania z 30 dag szynki gupia jestes o 20:05 Rolnikowa. a po ch*j jej wiecej tej szynki jak tylko na 2 osoby?? sprawdzony przepis, polecam! http://gotowanie.wkl.pl/przepis59.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndżelikaW
o, widze ze ktos to docenil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy hyhy
Temat: Kto dziś moderuje ? Nie uważasz, że masz za lekką rękę ? Znikają tematy, kóre 21:25 Chochliczek nie mają nic sobie do zarzucenia. Na erotycznym, gwoli formalności. Trochę się wkurzyłam. My tam DYSKUTOWALIŚMY i nie było zwłok, pedofilii, kazirodztwa i mr. klo-tza 21:40 MRK- Masz do mnie jakieś anszła, zgniła drażo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od moderatorek won
i na redakcyjny, jeśli już :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMIAĆ SIĘ
Temat: Dziwna kategoria randek na ONECIE 14:28 Wiszący srom Zauważcie, że na pierwszej stronie są 2 etykiety dla dwóch plci zachęcającee do randowania: Poznaj dziewczyny w wieku 18-25 Poznaj chłopaków w wieku 25-30 Poznaj kobiety w wieku 25-30 Poznaj chłopaków w wieku 18-25 Dlaczego w weiku 25-30 na facetów mówi sie nadal chłopakow, my to już kobiety? To nie fair. 14:30 Wiszący srom zjadam kostki rosołowe a znajomym mówię, że to irysy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamidło
Temat: Narobiłam przed chwilą krzyku na balkonie bo wskoczyl na mnie czarny robak!!!! 00:40 Devoteees Jak sie nazywaja te czarne obrzydliwe robale?? Usiadl mi na nodze jak palilam i pobudzilam chyba pol bloku :( One gryzą??? 00:40 hehehehehe________ jakbym siebie widziala :D 00:43 gwałcą znienacka i podstępem jak nic jesteś w ciąży :D 00:43 Devoteees Teraz juz nie wyjde palic po ciemku. To ohydztwo laduje sie tez do mieszkan jest, obrzydliwe , czarne i bzyczy bleeeeeeeeee Najgorsze ze moj ojciec sie zbudzil i powiedzial ze ejstem poj*** Terraz mam wrazenie ze cos po mnie chodzi 00:44 hakuna przed chwla wlasnie zabilam jednego bo mi lazil i buczal pod myszka.. ochyba 00:46 Devoteees To sa chyba zuki gnojne ale nie ejstem pewna. mam tylko nadzieje ze nie gryza i nie roznosza chorob bo ja mam caly czas balkon i okno uchylone i jak taki cos mi sie wldauje do lozka to chyba dostane zawalu 00:49 hakuna ble chyba zaczne spac w szczelnie zamknietym destylowanym pomieszczeniu.. udusze sie a nie dam cholerstwu satysfakcji spania ze mna pd jedna kolderka:P 00:50 wyluzowany królik na urlopie Destylowanym?! 0_o 00:52 hakuna tfu to przez to ze prasuje w miedzyczasie i wlasnie braklo mi wody do zelazka: i zachodze w glowe gdzie kupic moge o tej porze:P mialo byc wysterylizowanym rzecz jasna. 00:52 MRK- Destylowanym to destylowanym, ale wyżej pisała że jej pod c.i.p.s.k.i.e.m żuk bzyczał. :O śpiewa chór z partytur dziś w tonacji anal-dur 00:53 hakuna taaa a owe c.i.p.s.k.o. to komputerowa myszka:O 00:56 MRK- Stała i prasowała jak porządna kobieta a tu jej żuk gnojotoczek do c.i.p.s.k.a wleciał. No kto by się kuurwa nie wystraszył, ludzie trochę powagi!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamidło
Temat: Szukam pracy 23:45 magister ekonomii Wielkopolska 01:07 alfons Warszawa dam prace :classic_cool: 01:08 la bonita mujer w nocy? ??! 01:08 alfons Warszawa tylko :classic_cool: 01:15 la bonita mujer ale mgr szuka w Wielkopolsce 01:16 alfons Warszawa zaplace tyle, ze bedzie boeingiem co wieczor do roboty latac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Stojący penis 15:13 Kaśka15 Cze, mam pytanie, czy penis posiada dwie dziurki na mocz i nasienie, czy jedną? I czy można wydalać mocz i spermę jednocześnie? 15:14 idiotka jak nic a jak nie stoi , to ma inna ilość dziurek? :o tak czy tak -oto pytanie roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×