Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciało Stałe

Guarana jest skuteczna ??

Polecane posty

Gość kass
na allegro zobacz, kupisz ja tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauuu83
Ja piję zmieloną guarane i dziaałaaa. Pije ją od trzech tygodni (znajomy sprzedaje i bardzo polecał mi na sesje). wypije rano i wciągu dnia pracuje jakbym miała motorek w tyłku (mimo że spałam wczesniej 4-6h). Mam też mniejszy apetyt :-D, z czego bardzo sie ciesze. Nie wpływa na sen, jak wypije to moge iść spać. Jednak trzeba dobierac dawke do własnego organizmu, poniewaz działa podobnie jak kawa na serducho. Koleżanka, która ma "delirke" po słabej czarnej, pije połowe mojej dawki. Smak?? rzeczywiście nie jest pyszna z samą wodą, ale z mlekiem- pychota, można też dodać kakao. Trzeba troche sie nastarac żeby rozmieszac bo ona nie rozpuszcza sie. Polecam ;) aaaa i zwiększa produkcję hormonów płciowych :-D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauuu83
zapomniałam odpowiedziec koleżance na pytanie... 100g kosztuje 20zł, dla mnie i chłopaka starczyła na ponad dwa tygodnie sesji, teraz kupiliśmy sobie nową paczuszke, zamiast kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranka
a gdzie kupujesz ta guaranke? bo nie zawsze ta tansza znaczy dobra(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauuu83
hej, u kolegi on importuje ją z zagranicy, mam porównanie tylko z guaraną w tabletkach i powiem Ci że ta w proszku naprawde działa. Ostrzegl mnie, że dawkę trzeba dobrać indywidualnie bo może byc taki efekt jak po wypiciu dużej mocnej kawy. Ja piłam kawe z 1,5 łyzeczki, a guaranę robię łyzeczki z mała górką, przynajmniej nie muli jak kawa i brzuszek juz mnie nie boli aa kontakt do niego: guarana@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm biore guarane juz ponad miesiac wcalenie czuje zadnej dawki energii spie tyle co spalam nawet ziewam po guaranie ale szczerze mowiac dziala! nie potrzebujesz tyle jedzenia co wczesniej od ponad 5 lat nie moglam nawet grama schudnac dzieki guaranie schudlam juz 3 kilo jestem pod wrazeniem bo stosowalam mase srodkow na odchudzanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jak
kawa z guarana stawia mnie na naogi raz- dwa, a po normalnej moge zasnac w 5 minut, bo nie czuje nic, czasem tylko serce szybciej "pika";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest tego duzo Guarana kosztuje 15 zł za 100gr ale widze ze niektorzy z was przeplacaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała**
mam pytanko: czy guaranę dostanę w sklepie zielarskim?? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam guarany ze sklepów zielarskich, bo to sa wyciągi zawierające w jednej tabletce 0.025 mg. czystej guarany, reszta to dodatki http://www.wellness.sklepy24h.pl/index.php?page=produkt_info&produkt_id=12098&limit=&promocja=&nowosc=&produkt_szukaj=&szukaj=&radio_szukaj=w_nazwa w tej guaranie w jednej tabletce jest 0.75 mg. guarany więc jak widać jakośc i siła działania jest i niebo większa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranka
nie warto przeplacac za Herbalife, sa tansze kapsulki na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranka
slabsze napewno nie sa, bo kupuje je na allegro a przychodza bezposrednio z brazylii, takze produkt pierwsza klasa, po 500mg w jednej kapsulce a nie w tabletce z dadatkami, a co do guarany w proszku to twoj kumpel to chyba jakis odlot albo czytac nie umie bo na kazdym opakowaniu pisze ile trzeba brac i ze mozna przedawkowac. chyba na herbalajfie nie pisze ile tabletek trzeba brac i zazywajac nie zalecana dawke mozna przedawkowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie przedawkowac czegoś co jest biologicznie aktywne ;) a ta brazylijska guarana, to chyba jak amfa musi dzialać skoro na jednego tabsa jest aż 500 mg wiesz... przy tak dużej jednorazowej dawce jak 500 mg, można dostać wylewu... więc chyba coś ci sie pomyliło... a pozatym większośc pseudo\" guaran jest z dużym dodatkiem Yerba mate, więc też nie dla każdego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranka
oj chyba tobie sie cos pomylilo bo sama pisalas ze przedawkowal a teraz twierdzisz ze przedawkowac nie mozna oj,oj,oj a co do mg to maja 500mg czystej guarany w jednej kapsulce i mozna zazywac do 4 kapsulek czyli do 2g jednorazowo, a tak poza tym zeby przedawkowac guarane to naprawde ktos by musial sie niezle natrudzic i chyba z 30g wypic na jeden raz zeby wystapily wymioty i etc. widac ze tylko sprzedajesz swoje herbalajfy ale zielonego pojecia niemasz co to guarana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze... zacznij czytać uważnie, bo niegdzie nie napisałam, że przedawkował guarane herbalife... napisałam, ze przedawkował apteczną, a to potężna różnica... i tak na marginesie.... guaraną mozna sobie zrobić krzywde.. ma przeciwskazania i to duże... wymienic?? -niepodlegające leczeniu nadciśnienie -niedociśnienie -nadciśnienie środczaszkowe -wszelkiego rodzaju guzy mózgu -problemy z krążeniem -arytmia jeszcze?? czy wystarczy?? nic nie sprzedaje... skąd takie przypuszczenia?? sprzedaje się, to na allegro, na bazarze i w sklepie... ja jestem w pełni wykwalifikowanym specjalista ds. odżywiania molekularnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranka
to pisz wyraznie bo nie napisalas ze przedawkowal apteczna guarane a nie herbalajfa... aptecznej guarany tez nie mozna przedawkowac jak uzywa sie ja zgodnie z zaleceniami, specjalistow znam duzo i wiele z nich na niczym sie nie zna.. ty rowniez na mg hehehe, a tak po za tym sprzedaje sie sie rowniez w interniecie, bo linki ktore podalas wlasnie do tego sluza. a ja jestem guaranka i wiem co nie co wiecej o tym hehehe pije guarane jak ty jeszcze w pieluchy robilas... specjalisto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd Ty możesz wiedzieć kiedy ja w pieluchy robiłam?? a co do mg, to zwracam honor, pomyliłam się... a raczej palnęlam językową gafę... pisałam mg, a myslałam o g. ;) więc wracając do Twojej \"brazylijskiej\" z 500 mg na sztuke, stawiam przeciwko temu 800 mg. na sztuke czystej organicznej guarany z mojego \"herbalifu\"... co Ty na to?? dalej chcesz się niepotrzebnie spierać? hehehe... Panie, albo Pani SPECJALISTO od guarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranka
spierac mozna sie w nieskonczonosc, dzis juz niemam czasu ale powroce do tematu niebawem, ja sie nie wychwalam od specjalistow, a powracajac do herbalajfa to jaka procentowa guarane sypia do tych tabletek??? bo w kapsulkach ktorych ja uzywam jest guarana z 6 % kofeina, i cena jest przystepniejsza niz szalone 70zl lacze wyrazy szacunku dla specjalisty i pozdrawiam do nastepnego klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowując... herbalife nie ma tabletek tylko preslingi, a to różnica tabletki charakteryzuja się sztucznymi dodatkami i otoczką, preslingi są w pełni naturalne na 1 sztuke około 40 mg. kofeiny przy 800mg. guarany a cena nie jest kosmiczna... nie w porównaniu z jakościa za która się płaci... to tak jakby porównywać energetyki w puszkach, gdzie za tandetnego płacisz 1,20 zł, a za chociazby red bulla czy burn\'a około 6 zł... [ps. nie to żebym polecała energetyki oparte i końskie dawki tauryny i wielocukrów] w tym też widać różnice w działaniu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarsten
hej czytam o guaranie i to wydaje sie ze to działa, ale mam pytanko od ilu lat można ją bezpiecznie brać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co tam wyzej
pisaliscie, ale powiem wam z mojego doswiadczenia ze guarana Herbalifu jest super!!! kiedys moja mama maiala caly zestaw na odchudzanie i dala mi troche tej guarany jak mialam sesje. no super! pozdawalam na 5 i 4. ale chodzi o to ze tak latwo bylo mi sie uczyc. taki jasny umysl mailam a do tego pelno energii! dalam 1 tabletke mojej kolezance bo nie miala sil. siedziala taka zdechla. i jak ja wziela to posprzatala cale mieszkanie $ pokoje + lazienka + kuchnia i jeszcze klatke schodowa! innych firm nie dzialaja wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elMagico
Guarana z allegro (w formie sproszkowanej - 100% ekstraktu sprowadzanego z Brazyllii) jest jak najbardziej ok. Kupiłem sobie zeszłej jesieni, bo jakoś takie ciężkie miałem poranki i gwarantuję, że działa. Może i inne firmy też sa ok, ale nie piszcie, ze ta z allegro jest do kitu, bo to kompletna nieprawda. Ośmiele się nawet stwierdzić, że to najlepszy produkt z ogólnie dostepnych na rynku. Nie jakies tam tabletki, w których nie wiadomo ile jest guarany, tylko czysta jej forma w proszku. pozdrawiam i polecam P.S. stosować z umiarem, bo daje naprawdę kopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazylijska guarana z allegro: 500 mg guarany w tym 6% kofeiny czyli około 30 mg na porcję/sztukę guarana herbalife : 800 mg. w tym 5% kofeiny czyli 40 mg na porcje proszku/na sztukę więc jak widać brazylijska guarana z allegro nie jest najlepsza z dostepnych na rynku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmagico
ok...ale szczerze jakos nie mam zaufania do Herbalife...taka firma-sekta...byłem kiedys na spotkaniu w sprawie pracy (dawne czasy, byłem głupi i niedoświadczony) i chcieli mnie zwerbować wciskając jakies kity o zarobkach zbudowanych na zasadzie piramidy...czysta akwizycja!...z twoich wypowiedzi mniemam, że jesteś bardzo zainteresowana propagowaniem i obroną produktów Herbalife, więc pewnie tam pracujesz...OK:)...każdy robi co chce...może i te produkty sa dobre, ale szczerze to wolę czystą 100% guaranę bezpośrednio z Brazylii, niz jakieś pigułki z laboratoriów Herbalife...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. akwizycja to pukanie od drzwi do drzwi i wciskanie ludziom kitów i bubli [nigdy bym się w ten sposób nie poniżyła] :) 2. piramidy są w Polsce zakazane, to łamanie prawa i naciągactwo 3. Herbalife opiera się o MLM, czyli marketing wielopoziomowy, czyli to samo co Mc\'Donalds, KFC, Kodak, Hilton i cała rzesza innych sieci :) czyli czysty FRANCHISING :) 4. Herbalife ma produkty ACTIVE COMPAUND, czyli w pełni naturalne :) i \"czyste\" :) PS. a kasa też tu jest całkiem niezła ;) to tak w gwoli wyjaśnienia niedomówień czy też zwykłego niedoinformowania :) mam pytanie odnośnie tej brazylijskiej guarany.. czy ma polskie atesty?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elMagico
napisałaś wcześniej: ..."ja jestem w pełni wykwalifikowanym specjalista ds. odżywiania molekularnego" "nic nie sprzedaje", a teraz napisałaś. że w Herbalife całkiem nieźle płacą;) (co oczywiscie jest kolejna ściemą, jak fakt, że tam nie pracujesz:)...ale nie ważne) ... szczerze: nie chce mi się wchodzić w dyskusje na temat wyższości produktów herbalife, bo jak napisałem, jestem zrażony do tej sekciarskiej firmy:) i wszelkie rozmowy na poziomie akwizycji rodem z TV Shop'u mnie po prostu żenują. Myśle, że 10 tys. pozytywnych komentarzy do oryginalnej brazylijskiej guarany o czymś świadczy... Może i sam bym kupił tą z herbalife na próbę (bo czemu by nie), ale po prostu nie trawię firm t.j. Amway, czy inne takie, bo wykorzystują naiwnych ludzi do swojej akwizycji... potem muszę ich (z bólem) odsyłać z klatki schodowej, bo i po co mi jakiś super-wspaniały płyn do wanny lub super odchudzająca herbatka z herbalife'u... Sam kupiłem kiedyś guaranę na allegro i pamiętam, że byłem rześki jak poranny ptaszek, kiedy za oknem była szaruga...co nie znaczy, że ta z herbalife jest zła.. ot co.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wspomniałam... akwizycja, to chodzenie od drzwi do drzwi, a to w firmach opartych o MLM jest zabronione.. :) to np. Amway tak robi, to już ich, a raczej niektórych osób interes, nie mój nie pracuje w Herbalife, bo tam nie da się pracować... jestem niezalezna, jedynie na licencji herbalife, ale nie jestem [bo nie ma takiej mozliwości] pracownikiem firmy :) sprzedawanie, to czynnośc polegająca na posiadaniu jakiegoś dobra i wciśnięciu go komukolwiek i jakkolwiek za pieniądze. ja jako spec. układam odpowiednie programy, niejednokrotnie w ścisłej wspólpracy z lekarzem i trenerami fitnes, tak by osoba, która do mnie przychodzi osiągneła swój pożadany efekt, a to że daje takiej osobie suplementy [tylko najlepsze, bo tylko ACTIVE COMPAUND dają taka skutecznośc] i biorę za nie pieniądze, to chyba logiczne, nic nie jest za darmo i skoro ja za cos place, to musi mi sie to zwrócić. :) po kolejne... firma mi nie płaci.... płace sobie sama ciężką pracą, bo moim zarobkiem jest prowizja ;) 5 tyś miesięcznie to nie sciema, a praca :) i skoro moge sobie pozwolic na duże mieszkanie w centrum dużego miasta] i 2 dzieci nie harując nigdzie po kilkanaście godzin na dobe 7 dni w tygodniu, to chyba raczej nie sciema... pokazac wyciągi z konta ;)... to juz niedożeczne i absurdalne.. a co do rozmów na poziome rodem z TvShopów, to wierz mi lub nie, ale jak zobaczyłam oferte tej brazylijskiej guarany, to aż się przeraziłam.. to dopiero było jak w TvShopie :) nie mam ochoty nadal dywagować w tak głupi sposób, więc pozdrawiam, a zainteresowanym guaraną zyczę trafienia na najlepszą dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elMagico
ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIZIAMIZIA-MLM-INDIVIDUAL
A CZY KTOS WIE MOZE KTORA GUARANA MA LEPSZE UKIERUNKOWANIE NA SPRZEDAWANIE GUARANY GDYZ CHODZI MI O TO IZ NIE CHCE SPRZATAC KLATKI SCHODOWEJ A CHCE TEZ SPRZEDAWAC.WYDAJE MI SIE IZ PO PIERWSZE MAM JUZ STYL.A PO DRUGIE CHCE SIE ZAJAC JAKAS CIEKAWA RZECZA.CZY TA W PROSZKU CZY TA HERBALIFE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×