Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciało Stałe

Guarana jest skuteczna ??

Polecane posty

Gość HARDKOROWY DOPALACZ
Co sądzicie o Guaranie firmy AGROPHARM?? w pastylkach wziolem dzis pierwszą "dawke" i po pol godziny odczuwalem niezlego dopalacza jak to sie dawkuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam faszerujesz się tabletkami nie słyszałeś o jakichś gumach z guaraną?? Kupił ją ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_chatuch
airwaves ma nowy smak własnie guaranę. Daje kopa,na szczęście nie tak jak pokazuje reklama :) . spróbuj może ci podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallus
Do Marta1984 jest dopuszczona do sprzedazy pozaaptecznej na terytorium UE zgodnie z decyzja nr. 326-327 LMV. Mowie tutaj o tej sprzedawanej na stronie guarana.pl, a sam kupilem ostatnio na allegro ta sama. Musze powiedziec ze w porownaniu z tabletkami jest o wiele skuteczniejsza. Z rana przed basenem na pusty zoladek i wydajnosc ponad norme, pozniej na wykladach / egzaminach po calej nocy nauki czlowiek czuje sie zrelaksowany i zkoncentrowany. Smak z poczatku nie do zniesienia, ale znalazlem swoj sposob. Biore szlanke soku - najlepiej nektar pomaranczowy - wsypuje 1,5 lyzeczki i to co osiadzie na dnie znow zalewam sokiem az do skutku. Ew. jesli potrzebna mocniejsza dawka to z kawa ( chociaz z proszkiem mozna przesadzic bo jest o niebo mocniejszy niz tabletki). Polecam wszystkim zamiast tussipect i innych ktore robia z przewodu pokarmowego jesien sredniowiecza. Nie ma problemu z drzeniem rak jak po wielu kawach itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką (firma, tabletki, kapsułki, proszek) guaranę można dostać w aptekach i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkasiusisisa
a fajnie rowniez elektryzuje herbata lipton red tea z guaraną :! polecaaam! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallus
Tylko ze wszelkiej masci herbatki maja bardzo ograniczone i krotkotrwale dzialanie. Jesli ktos cos trenuje to tylko naturalna 100% guarana ze 100% ekstraktem kofeiny, bez zadnych dodatkow itp. Ja poki co nie zauwazylem zadnych skutkow ubocznych, wiadomo nie ma sensu brac za duzo, o przedawkowaniu ciezko mowic, biorac regularnie codzien organizm mocno sie oczyszcza i nie ma efektu momentalnego padniecia jak w przypadku np tussipecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussipec nie zawiera guarany
tylko pseudoefedrynę,to jest zupełnie coś innego!Poza tym tussi jest dobre jedynie na kaszel,nie warto tym się truć aby się pobudzić:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallus
Nie twierdze ze posiada. A co do pobudzenia... mozna polemizowac ;p. Z pewnoscia guarana jest bezpieczniejsza i napewno na dluzsza mete skuteczniejsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UP888028865
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajellx
Ja robie w ten sposób: Biorę kilka łyżek lodów (takich zwykłych z pudelka za 6-7 zł :) np algidy), i wrzucam do miksera i miksuje(robi sie tak jakby shake:P) później dosypuje łyżeczkę guarany w proszku. Smakuje bardzo dobrze praktycznie nie czuć smaku guarany. (Najlepiej przez rurkę pic :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranka
najlepiej kupowac kapsulki bo w tabletkach jest mniej guarany a wiecej dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slaveq
Ja mam Guarana Power - Siła Koncentracji firmy Hi-Tec. Mogę powiedzieć że dopalacz jest, zmęczenia człowiek nie czuje, po zażyciu koncentracja też jest lepsza ale do sesjii nie wystarczy hehe :)) Kiedyś brałem tussipect nie polecam nikomu, wylądowałem w szpitalu po przedawkowaniu, chcieli mnie na toksykologii zostawic ale ja wolałem zdawać egzamin, egzamin zdałem ale po egz wylądowałem w szpitalu tzn. stwierdziłem że coś jest nie tak, rodzice to samo, dobrze że nie było wady serca bo byłoby po mnie :/ nie radze brać nikomu środek zwiększa ciśnienie może spowodować zawał lub inne powikłania, wiadomo drgawki mi zostały 1,5 miesiąca po zakończeniu cyklu :/ Once again = nie warto! Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FinapliX
e G. to lipa na maxa polecam na pobudzenie Tussipect 5 tabletek i ok pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FinapliX
hahaha przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaraniak
Witam...Ja polecam naprawdę guaranę z allegro w proszku...100g kosztuje 12 zł...A kopa daje niesamowcie...Najlepiej brać rano na pusty zołądek...Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie mi proszee
No to gdzie w koncu mozna kupic tę guaranę? W APTECE? Od ilu lat mozna ja zazywac? Jestem jeszcze b.mloda, ale ten rok szkolny jest kiepski, a ja ciagle niewyspana chodzę, nie mogę się skoncentrowac, zero energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabecao
Kup w proszku, na allegro. jest najtansza, poza tym to oryginal sprowadzany z brazylii. Moge potwierdzic - to dokladnie to samo, co przywiozlem kiedys importem prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEIN
JEST SKUTECZNA :) I NAWET NIE WIEDZIALAM ZE JA PILAM I SUPER SIE PO NIEJ CZULAM :) I ZUPELNIE INNY NASTROJ I BARDZIEJ POGODNA A NIE ROZDRAZNIONA I WIECEJ ENERGII MYSLAMAM ZE TO ZIELONA HERBATA ALE OKAZALO SIE ZE MA W SKLADNIKACH TEZ GUARANE POLECAM SPROBUJCIE SAMI TETLEY ZIELONA HERBATA Z GUARANA I POMARANCZA NAPRAWDE DZIALA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peligros
Również kupiłam guaranę na allegro za ok 12 zł. Dziś przyszła więc jeszcze nie miałam okazji próbować. Na stronie podane jest, że można pić ja z sokami, mlekiem, kakao, jogurtami no i z wodą. Zastanawiam się, czym moż mieszanie jej np z mlekiem czy sokiem nie zmniejsza działania guarany, lub też może w połączeniu z któryms z tych napojów może działać szkodliwie w jakiś sposób. To są tylko moje przemyślenia, nie żebym coś na ten temat słyszała! Może znajdzie się tu ktoś komu takie inf sie o uszy obiły. aczkolwiek lepiej żeby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisoggg
mam pytanie odnosnie kupowanie na allegro czy naprawde warto? mozecie kogos polecic? nie chcialabym kupowac w czarno wiec moze ktos moze cos doradzic w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisoggg
znalazlam tylko gurane na allegro za 25 zloty wy pisaliscie ze nawet za 12 mozna juz kupic ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy herbatki z guarany są równie skuteczne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokash
Dla mnie najlepsza jest Guarana w formie napoju, kupuje się ją w takich jednorazowych (jedna porcja) flakonikach, w smaku super, pomarańczowy, gorzki posmak czuć tylko delikatnie chwilę po wypiciu (tak jak po wypiciu soku z grapefruita) ale słabiej. Ja kupuje w sklepie z odżywkami 7zł za flakonik ale po wypłacie kupie w internecie całą paczkę to mnie wyjdzie o wiele taniej 2,5zł za flakon. Pozdrawiam.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokash
A zapomniałem dodać że jeśli chodzi o działanie, to na mnie np. działa piorunująco, może dlatego że nie pijam dużo kawy tylko sporadycznie ale po wypiciu guarany jestem bardzo pobudzony, studiuje w trybie wieczorowym jest to dla mnie idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej2333
Jedzcie bądź pijcie guaranę. Ja może to śmiesznie zabrzmi ale przedawkowałem kawę i znalazłem się na tydzień w szpitalu. lekarze zakazali mi pic kawy. ale to zlałem i ja piłem i kiedyś znowu miałem zapaść i wylądowałem w szpitalu. Ale często byłem zmęczony i potrzebowałem jakiegoś energetyka. Próbowałem dużo rzeczy tauryny, żeńszenia, ginko,glutaminy, pobudzaczy testosteronu, troche tych brazylijskich pestek, amfetaminy, kokainy, efedryny. I powiem tak wszystko ma swoje wady i zalety. Ale ani razu źle się nie czułem po tej cholernej guaranie. Więc skoro tam jest kofeina a ja jestem uczulony na kofeine to o co biega?? Czemu jak łykam do 8 tablet 800mg dziennie to normalnie funkcjonuje. I nie muszę zjadać magnezu,b6,b12?? Serce ani razu nie zadygotało ręce nie trzęsą się. Powiem że nie koniecznie jadam codziennie jak relax to się relaxuje. Według mnie to ponadto nie jest w stanie uzależnić. Bo skoro czasem gdzieś wyjade i zapomne o tabsach to nie ma problemu zapominam o nich. Chyba nie ma lepszego środka. Alkaloidy są najlepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallus
Tak jak pisalem ja lykam tylko w proszku, normalnie z sokiem grejpfrutowym (niwelu gorzki smak, prawie calkowicie), ew z kawa ale to juz jak potrzeba szybszego kopa. Trenuje codziennie na basenie i wyniki poprawiaja sie, nie twierdze ze tylko przez guarane ale nic wiecej nie biore. Tak jak zawsze wyniki krwi mialem bardzo marne, tak po roku brania guarany wszystko w normie zwlaszcza watrobowe. Sam moge tylko polecic, nie znalazlem nic lepszego, a to jest calkowicie wystarczajace. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×