Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciało Stałe

Guarana jest skuteczna ??

Polecane posty

Gość kolejny gość
Biorę guaraną SCITEC "Super guarana" w tabletkach i jest naprawdę super. Pobudza o wiele lepiej niż kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta432
Mogę szczerze polecić guaranę w połączeniu z lecytyną, choliną i innymi minerałami. Powiem szczerze, że bez guarany i lecytyny nie jestem już wstanie sprawnie i efektywnie funkcjonować, gdyż moja praca wymaga dużego wysiłku fizycznego, a na dodatek śpię dziennie po 4-5 h. Zakupiłem guaraną na tej stronie i szczerze polecam: http://cali.pl/sklep/energy-memory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁY OTYŁY
Guarama jest skuteczna na odchudzanie. Na moim przykładzie - kup sobie rower - i na pół godziny przed CODZIENNĄ jazdą spacerową na rowerze ok 1 godz wypij porcję Guarany. Wtedy masz dużo energii !!! i spokojnie można przejechać 15 km rowerem spacerowym tempem. Chudnie się, przy codziennej jeździe - co najmniej 2 kg miesięcznie !!!! Ja schudłem ponad 30 kg przez rok i wreszcie wyglądam jak normalny facet. POLECAM ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Spinner
Jest skuteczna, w dodatku jak się ją połączy z zieloną herbatą, papryką cayenne, jagodami acai czy l-karnityną to masz wzmocniony efekt. Taki zestaw jest w slimette.pl. Działają pobudzająco, więc też chce się działać, ćwiczyć, a to ważne, żeby mieć takiego powera w trakcie odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guarana jest skuteczna! najtaniej na guarana.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest skuteczna! guarana.pl i tam znalezc mozna wszystko czego trzeba. zdrowo przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest bardzo skuteczna na pobudzenie i odchudzanie, najlepsza z guarana.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najskuteczniejsza, polecam guarana.pl :-) pobudza a takze wspomaga metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest świetna, idealna. odkąd ją biorę mam wiecej energii w ciągu dnia i na fitnesie jestem baridzej aktywna. polecam :) wiecej informacj inzajdziesz na profesjonalnych stronach typu guarana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma nic tak skutecznie dodającego energetycznego kopa jak guarana. Żadna kawa, energetyki mi nie pomagały, od miesiąca stosuję guaranę i wreszcie pokonałam zmęczenie. Dobre ceny sąna guarana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guarana.pl jest bardzo skuteczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije 25ml w fiolce multipower guaranashot jest tam 1500mg guarany i strasznie pobudza smak wstrętny. Zawsze biorę przed meczem lub do szkoły jak się nie wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja25
Dodając do kawy czy kakao dodatkowo zwiększamy efekt pobudzenia, dostarcza sytości dlatego może w jakimś stopniu pomóc w odchudzaniu ale najlepiej się sprawdza właśnie na zmęczenie. Polecam pyszny pobudzający koktajl bananowy z mlekiem i guaraną: 1 banan, 1 szklanka mleka i łyżeczka zmielonej guarany, wszystko zmiksować. Ostatnio kupowałam w dobrej cenie na ymt24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Lisowska
Witam wrzystkich. Proponuje wam sposob na spozycie niesmacznej guarany :) Ja kupuje tabletki (puste) żelowe na allegro następnie je napełniam proszkiem z Guarana , łykam dwie małe tabletki popijając zieloną cherbatą dla wzocnienia efektu :) Polecam nie męczę się z rozpuszczaniem jej w sokach , wodzie czy jegurtach. Ps. Ja łykłam pierszą dawkę o godz 16.00 (1 łyżeczka)na pusty żolądek , Bardzo zle się czułam...miałam zawroty glowy , odruchy wymiotne i niesamowity ból głowy...czułam się jak po szampanie ... do godz. 00.00 nie mogłam usnąć mimo ,że walczyłam w łożku od 22.00. Dziś zażyłam guarane w postaci mojej tabletki. I czuję się dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Lisowska
Witam wrzystkich. Proponuje wam sposob na spozycie niesmacznej guarany usmiech.gif Ja kupuje tabletki (puste) żelowe na allegro następnie je napełniam proszkiem z Guarana , łykam dwie małe tabletki popijając zieloną cherbatą dla wzocnienia efektu usmiech.gif Polecam nie męczę się z rozpuszczaniem jej w sokach , wodzie czy jegurtach. Ps. Ja łykłam pierszą dawkę o godz 16.00 (1 łyżeczka)na pusty żolądek , Bardzo zle się czułam...miałam zawroty glowy , odruchy wymiotne i niesamowity ból głowy...czułam się jak po szampanie ... do godz. 00.00 nie mogłam usnąć mimo ,że walczyłam w łożku od 22.00. Dziś zażyłam guarane w postaci mojej tabletki. I czuję się dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natkaaaa
Używałam guarany w różnych postaciach ale zawsze efekt był słaby więc przestałam zażywać. Od koleżanki dowiedziałam się o diecie Sandruni, wprowadziłam w życie i udało mi się schudnąć 8 kg w miesiąc. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondorek
Ja mialem w kapsulkach olimp labs guarana dobra byla. Teraz kupiłem ostrovit 500mg guarany w jednej tabletce ciekawe jak to bedzie działało.Ale fakt ogarnia organizm orzezwia mozg do działania pobudza i chce sie ambitnie myśleć po tym ja rozkminiam takie bajery fajne ze hej po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julekmama
Na mnie działa super. Kluczowe skąd bierzecie. Ja np. zamawiam w sklepie swojska piwniczka. Naprawdę ma dobry skład, dlatego też dobrze się po niej czuje i nic mi nie dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowyświr

[url=http://www.zdrowachwila.pl/guarana-dzialanie-wlasciwosci-naturalna-kofeina/]Guarana działanie[/url] polega nie tylko na posiadaniu dużej ilości kofeiny, ale również i wspomaga zapamiętywanie, poprawia działanie układu krążenia czy też zwiększa poziom libido. Ja kawy nie piję a zacząłem od guarany wszystko zależne od gustu i smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×