Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciało Stałe

Guarana jest skuteczna ??

Polecane posty

Gość mewula
W żelu?? do jedzenia czy jak?Ja piłam tylko napoje takie jak plusssz z guaraną, to przyznam, że efekt fajny :) i na pewno zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwegweh
A yerba? próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yareski
Dużo ciekawych informacji na ten temat znajdziesz na www.fitoterapiadlaciebie.blogspot.com warto zernkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaraniarz
najlepszy extract jaki jadłem można kupić w aptekach firmy olimp labs - guaranax. guarana posiada 2 głowne substancje czynne; kofeine i guaranine, ktore rozkladaja sie w dlugim czasie bo ok 6h. guarana walmarku jest strasznie słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpaqdłam na chwile
właśnie wypiłam pierwszy kubek. Zrobiłam sobie herbatke z guarana w proszku która kupiłam na stronie www.alfavita.pl i czuje sie super. nie jestem pobudzona ale czuje ze mam sile i chce mi sie cos robic. poczytałam troche na temat tej guarany i stwierdzam ze jest zdrwsza niz kawa. choc kawa tez ma swoje dobroczynne własciwości. guarana jest podobno wskazana przy wysokim poziomie choresterolu we krwi, otyłości i CELULICIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiyakusha
Kiedys miałem guarane Hi-teca "POWER GUARANA"-działała idelanie,miałem po niej euforie w 2 dniu brania(2 kapsułki),czułem sie wspaniale po niej.Pózniej zakupiłem GUaranax OLIMPU-niby wiecej kofeiny niz w POWER GUARANA -ale jest dużo słabsza.Zamierzam wrocic do POWer guarana.Dodam ze zazywam to dosc rzadko,wiec tolerancja nie rosnie.Kawy nie pijam i nic z tych rzeczy,ale pamietam jak wtdedy zazyłem power guarana-2 kapsułki rano,to miałem euforie-uczucie nie do opisania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca psy
Mam guaranę WALMARK - 800mg /100 tabl. z zawartością 18,8 mg kofeiny w tabletce. Kończę opakowanie, brałam 2-3 tabl na dzień. Efekt - żaden. ZERO. Najmniejszego pobudzenia, przypływu energii, etc. Nie polecam. Teraz jestem na Prozaku i jest super! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksploatator
UWAGA NA SKLEP ALFAVITAL.PL !!! Nie kupujcie tam guarany. Ja kupiłem niby 100 % guarany w proszku. Okazało się, że guarana słabo działała, była słodkawa, i kleiła się. Prawdopodobnie kakałka ktoś dosypuje, tylko trzeba by było oddać próbkę do laboratorium, a nie mam zamiaru wyrzucać pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, Guarana ma naprawdę z jednej strony hamuje poczucie głodu, a z drugiej poprawia metabolizm dzięki zwiększeniu wydatków energetycznych. Jeśli chodzi o odchudzanie, to najefektywniejsze jest stosowanie guarany z innym ziołami. Aby tego dokonać warto sięgnąć po program Elavia 4321 Slim. Jest to bogata kompozycja 10 naturalnych, roślinnych wyciągów, tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Dostępne są dwa warianty produktowe: Elavia intensive (kuracja) oraz Elavia anti yo-yo (stabilizacja). Zapraszam do zapoznania się z programem na stronie elavia.pl, i czekam również na Wasze pytania. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jest skuteczna, bo przyspiesza proces spalania tłuszczu. Ale na pewno trzeba tabletki z guaraną stosować regularnie i najlepiej w połączeniu z ćwiczeniami. Polecam http://slimette.pl/guarana.html - tutaj może wszystkiego dowiedzieć się o wpływie guarany na odchudzanie. A ciekawej lektury nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkty z guarną są świetnym zastąpieniem kawy. W obecnych czasach większość z nas potrzebuje energii Właśnie w naszym klubie pojawił się naturalny produkt z guarną i zieloną herbatą. BARDZO SMACZNY, LEKKO GAZOWANY. Jeśli zrobisz zakupy za 100p w październiku otrzymasz go za 1 zł. Szczegóły na stronie: www.betterware-dladomu.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijon Tichy
najlepsza guarana: www.herbsa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez przerzucam sie na guarane, dostalam ta Hi teca Power Guarana, wlasnie wzielam pierwszy raz i efekty milion razy lepsze niz po kawie, bo kawa na mnie slabo dziala. Jakis czas temu zaczelam myslec o odstawieniu kawy, bo po pierwsze okropnie barwi zeby, po drugie mam bardzo odpowiedzialna prace umyslowa i jak siedze w pracy 11h, to w tym czasie pije okolo 5 kaw, po ktorych juz o 15 nie jestem w stanie logicznie myslec i robie perfidne glupie bledy. Znajomy ma sklep z suplementami i bierze tez guarane ta, polecil mi, ze na prawde swietnie dziala na koncentracje, ide do pracy w poniedzialek i zobacze jak to rzeczywiscie dziala na myslenie, ale w tym momencie jest super, mam ochote isc pocwiczyc, sprzatac i mam mnostwo energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam guaranę, jest super, działa -dodaje energii, ale nie działa tak silnie jak kawa, że pozbywa magnezu, jest świetną alternatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafi90122
Guarana pobudza delikatniej niż kawa ale przez dłuższy czas. Jeżeli potrzebujesz większego kopa, takiego jak daje kawa to guaranę będziesz pił jak soczek, bez efektu pobudzającego. Jeżeli potrzebujesz pobudzenia, to zastanów się nad powodem. Przemęczenie i brak sił? Stres psychiczny i napięcie mięśni i ścięgien? A może smak i aromat kawy sprawia Ci przyjemność, powoduje dobry nastrój i przypływ sił? Może coś jeszcze innego Przy tych stanach pobudzanie może być korzystne lub niekorzystne dla samopoczucia. Dlatego jak nie sprawdzisz na sobie to nikt Ci nie powie czy guarana dla Ciebie działa i w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi76543
Musisz spróbować, inaczej sie nie przekonasz. Może na początek kup cos małego i jak Ci będzie odpowiadało to dokup. Ja kilka dni temu kupiłem http://www.encsport.pl/guarana-liquid-amp-p-51.html POWER SYSTEM Guarana Liquid. Trzyma bardzo długo, stabilnie i nie trzęsą mi się ręce jak po kawie. Nie próbowałem innych, jest to moja pierwsza Guarana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_2004
Ja piję guaranę w proszku jakieś 3 tygodnie i twierdzę ,że działa.Jak tylko jestem śpiąca w dzień biorę 1 łyżeczkę na pół szk.soku i działa od razu.Jestem bardzo zadowolona, bez niej o 21 już spałam ,a po guaranie wytrzymuję do 23,00 .Ja bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabolo Guarana-uzywaliscie?
Korzystaliście z leku o nazwie Diabolo Guarana? No bo szukałam danych na temat tego produktu i chciałam Was zapytać. Może moglibyście coś opowiedzieć mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, próbowaliście jakichś zamienników? Na tej stronie przeczytałam trochę opinii o Diabolo Guarana: http://www.listalekow.pl/diabolo-guarana-2/ - myślicie, że to rzetelne informacje? Wolałabym się nie naciąć i roztrwonić bezsensownie pieniążki, dlatego pytam Was. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeeJay
Kiedys kupilem z allegro pierwsza lepsza guarane i wan powiem ze szalu nie bylo lecz sie nie poddalem. Moje doswiadczenie z guarana to jakies 2 lata, umiem po smaku, zapachu i kolorze rozpoznac czy to wartosciowa guarana czy badziew. Najbardziej polecam firme AlfaVitall, zamawiam puszke 300g za oiecdziesiat pare zl i starczy na dwa miesiace. Na dzien dziejszy kawy na oczy nie widze a guarana to samo zdrowie wiec sie dziwie ze jest tak malo popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop slimette tylko VIBIO
Nie wiem skąd ta firma bierze tak kosmiczne ceny, ale dla porównania preparat slimette, który zawiera guaranę kosztuje u producenta niebotyczną kwotę 179,99 !!! No bez przesady!!! Nie dość, że nic tam u nich w tym slimette nie pisze ile to waży itd. to taka cena? LOL to chyba tylko dla hipsterów... Znalazłem natomiast czystą guarane w proszku, na stronie mam pełny opis ich właściwości, zastosowanie, a cena jest NORMALNA, tylko 9zł za czystą guarane. To mi się podoba widać, że VIBIO to konkretna firma, która nie robi ludzi w przysłowiowe bambuko! www.guaranawproszku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego wyżej a jak można w tym ViBio kupić towar bo na stronie guaranawproszku.pl widzę tylko formularz kontaktowy, chyba, że poprzez niego spróbuję. Znalazłem jeszcze strone chyba bezpośrednio do producenta www.vibio.pl ale wydaje mi się, że wszystko jedno gdzie zamówię, czy tam czy: http://guaranawproszku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×