Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolonek

imię dla chłopca

Polecane posty

Gość pokemonica
hehe Tymon jest fajne , ale to dlatego pewnie , że lubię Kury :P Możesz nazwać dziecko Alfons , będzie bardzo oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik444
dominik maksymilian choc max jest troche zbyt popularne za duzo tych maxow wiec chyba dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perspektywa malarska
maks to imię dla psa , a nie dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik444
wedlug mnie to zdrobnienie od maksymilian .no coz psa tez mozna nazwac maks albo np.bartek czy diana tak jak miala na imie ksiezna .pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tu zeJak Ci sie jakiepodam Ci jego znaczenie... ADA ADAM ADELA ADELAJDA ADOLF ADRIAN ADRIANNA AGATA AGNIESZKA ALBERT ALBERTYNA ALBIN ALBINA ALEKSANDER ALEKSANDRA ALEKSY ALFONS ALFRED ALFREDA ALICJA ALINA ALOJZY AMADEUSZ AMBROZY AMELIA ANABELA ANASTAZJA ANASTAZY ANATOL ANDRZEJ ANIELA ANITA ANNA ANTONII ANTONINA ANZELM APOLINARY ARABELA ARKADIUSZ ARLETA ARMANDA ARNOLD ARTUR ATANAZY AUGUST AUGUSTA AUGUSTYN AUGUSTYNA AURELIA AURELIAN AURELIUSZ Imiona na literkę B BALBINA BALTAZAR BARBARA BARNABA BARTŁOMIEJ BAZYLI BEATRYCZE BENEDYKT BENEDYKTA BENIAMIN BERENIKA BERNADETA BERNARD BERNARDYN BERTA BERTRAND BIBIANA BLANKA BŁAŻEJ BOGDAN BONAWENTURA BONIFACY BORYS BRUNO BRYGIDA Imiona na literkę C CECYLIA CELESTYN CELESTYNA CELIA CELINA CEZARY CYPRIAN CYRYL Imiona na literkę D DALIA DAMAZY DAMIAN DANIEL DANIELA DANUTA DARIA DARIUSZ DAWID DEBORA DELFINA DIANA DOMINIK DOMINIKA DONALD DONAT DORA DOROTA DYMITR Imiona na literkę E EDGAR EDMUND EDMUNDA EDWARD EDYTA ELEONORA ELIANA ELIZA ELWIRA ELZA ELŻBIETA EMANUEL EMERYK EMIL EMILA EMILIA EMMA ERNEST ERNESTYNA ERYK ERYKA ESTERA EUGENIA EUGENIUSZ EUSTACHY EUZEBIA EUZEBIUSZ EWA EWARYST EWELINA Imiona na literkę F FABIAN FAUSTYN FELICJA FELICJAN FELIKS FERDYNAND FILIP FILIPINA FILOMENA FLORA FLORIAN FRANCISZEK FRANCISZKA Fryderyk FRYDERYKA Imiona na literkę G GABRIEL GABRIELA GAWEŁ GENOWEFA GERALD GERALDYNA GERARD GERTRUDA GERWAZY GIZELA GODFRYD GRACJA GRZEGORZ GUSTAW Imiona na literkę H HADRIAN HAROLD HELENA HENRYK HENRYKA HERBERT HERMAN HIERONIM HILARY HILDA HILDEGARDA HIPOLIT HONORAT HORTENSJA HUBERT HUGON Imiona na literkę I IDZI IGNACY IGOR INOCENTY IRENA IRENEUSZ IRMA IWAN IWO IWONA IZAAK IZABELA IZYDOR Imiona na literkę J JACEK JADWIGA JAKUB JAN JANINA JANUARY JEREMIASZ JERZY JOACHIM JOANNA JOLANTA JONASZ JORDAN JÓZEF JÓZEFINA JUDYTA JULIA JULIAN JULIUSZ JUSTYNA Imiona na literkę K KAJETAN KALIKST KAMIL KAMILA KANDYD KAREN KARINA KAROL KAROLINA KATARZYNA KAZIMIERZ KLARA KLAUDIA KLAUDIUSZ KLAUDYNA KLEMENCJA KLEMENS KLEMENTYNA KLOTYLDA KONRAD KONSTANCJA KONSTANTY KORA KORNELIUSZ KOSMA KRYSTIAN KRYSTYNA KRZYSZTOF KSAWERA KSAWERY KUNEGUNDA Imiona na literkę L LARYSA LAURA LENA LEOKADIA LEON LEONARD LEONTYNA LEOPOLD LESZEK LETYCJA LIDIA LILA LILIANA LONGIN LUCJAN LUCYNA LUDMIŁA LUDWIK LUIZA LUKRECJA Imiona na literkę Ł ŁAZARZ ŁUCJA ŁUKASZ Imiona na literkę M MACIEJ MAGDALENA MAKARY MAKSYM MAKSYMILIAN MAŁGORZATA MANUEL MANUELA MARCELI MARCELINA MARCIN MARCJAN MAREK MARIA MARIAN MARIANNA MARIUSZ MARLENA MARTA MARTYNA MARYNA MATEUSZ MATYLDA MAURYCY MEDARD MELANIA MICHALINA MICHAŁ MIKOŁAJ MIROSŁAW MODEST MONIKA Imiona na literkę N NAPOLEON NATALIA NATASZA NESTOR NINA NORA NORBERT Imiona na literkę O ODETTA OKTAWIA OKTAWIAN OLAF OLGA OSKARZ OSWALD Imiona na literkę P PAMELA PATRYCJA PATRYK PAULA PAULIN PAULINA PAWEŁ PELAGIA PETRONELA PIOTR PROSPER PULCHERIA Imiona na literkę R RACHELA RAFAŁ RAISA RAJMUND REBEKA REGINA REGINALD REMIGIUSZ RENATA RITA ROBERT ROBERTA ROCH ROGER ROLAND ROMAN ROMUALD RONALD ROZALIA ROZAMUNDA RÓŻA RUDOLF RYSZARD Imiona na literkę S SABINA SALOMEA SALOMON SAMUEL SANDRA SARA SATURNIN SEBASTIAN SERAFIN SERAFINA SERGIUSZ SEWERYN SEWERYNA SIMONA SŁAWOMIR SONIA STANISŁAW STEFAN STEFANIA STELLA SYBILLA SYLWESTER SYLWIA SYLWIANA SYLWIN SZYMON Imiona na literkę T TADEUSZ TAMARA TATIANA TEKLA TEODOR TEODORA TEOFIL TERESA TOMASZ Imiona na literkę U ULRYK URBAN URSZULA UWE Imiona na literkę W WACŁAW WALENTY WALENTYNA WALERIA WALERY WALTER WAWRZYNIEC WERONIKA WIEŃCZYSŁAW WIKTOR WIKTORIA WILHELM WILHELMINA WINCENTY WIOLETTA WIRGILIUSZ WIRGINIA WIT WIWIANA WŁODZIMIERZ WOJCIECH Imiona na literkę Z ZACHARIASZ ZBIGNIEW ZEFIRYNA ZOFIA ZUZANNA ZYGFRYD ZYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.. przepraszam ze tak gesiego ale nie chcialo mi sie przepisywac i skopiowalam... Imiona na literkę R RACHELA RAFAŁ RAISA RAJMUND REBEKA REGINA REGINALD REMIGIUSZ RENATA RITA ROBERT ROBERTA ROCH ROGER ROLAND ROMAN ROMUALD RONALD ROZALIA ROZAMUNDA RÓŻA RUDOLF RYSZARD Imiona na literkę S SABINA SALOMEA SALOMON SAMUEL SANDRA SARA SATURNIN SEBASTIAN SERAFIN SERAFINA SERGIUSZ SEWERYN SEWERYNA SIMONA SŁAWOMIR SONIA STANISŁAW STEFAN STEFANIA STELLA SYBILLA SYLWESTER SYLWIA SYLWIANA SYLWIN SZYMON Imiona na literkę T TADEUSZ TAMARA TATIANA TEKLA TEODOR TEODORA TEOFIL TERESA TOMASZ Imiona na literkę U ULRYK URBAN URSZULA UWE Imiona na literkę W WACŁAW WALENTY WALENTYNA WALERIA WALERY WALTER WAWRZYNIEC WERONIKA WIEŃCZYSŁAW WIKTOR WIKTORIA WILHELM WILHELMINA WINCENTY WIOLETTA WIRGILIUSZ WIRGINIA WIT WIWIANA WŁODZIMIERZ WOJCIECH Imiona na literkę Z ZACHARIASZ ZBIGNIEW ZEFIRYNA ZOFIA ZUZANNA ZYGFRYD ZYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
alan to jest to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 5 letniego
ALANKA............... u niego w przedszkolu za to jest 3 Kubusiów i 4 Szymków, ma za to koleżankę o bardzo oryginalnym imieni: Ajwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-Alanówka
matko boska, co wy wszystkie z tymi Alanami, juz nie wiem ktory raz widze zachwyty nad imieniem Alan, przeciez to normalnie brzmi, jak jakas ulizana ciota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek
ma na imię Przemek ale wszystkie Przemki to podobno łobuziaki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier
o zesz w morge,jak to czytam to mi sie wydaje,ze wy zwyrodniale matki chcecie pokrzywdzic dzieci na cale zycie! usmielam sie jak koń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Mikolaja
jestem teraz w 2. ciazy, jeszcze nie znam plci dziecka ale juz cala rodzina (ja, maz i Miki) robimy narady co do imienia.. Podoba nam sie imie dla chlopca: Maksymilian i Marcel za to moj syn stwierdzil, ze chce Mariana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
od imienia Alan............. chyba dlatego, się czepiacie, że ta durna Górniakowa się ode mnie odgapiła.............. ;) w wieku mojedo syna 5 lat- imie jest niespotykane i oryginalne!!!!!!!!! nie to co Kuba np jak zawołasz w przedszkolu to przybiegnie 5 dzici!!!!!!!!!! poza tym............. jak ktoś wierz w numerologie................ to ono ma niezwykle pozytywną energię!!!!!!!!!!!!!! a to na pewno dziecku nie zaszkodzi.............. no i wileu wielkich ludzi nasiło to imię...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanówcie sie po co
wymyślecie nasiłe tekie durne imona dla dzieci .zeby potem musiały sie wstydzic . Co to wgóle jest za imię Alan....? Jest tyle ladnych normalnych imion , ktorych nie bedzie się dziecko wstydziło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
moje dziecko na pewno się nie będzie wstydziło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a poza tym, zawsze będzie miał poczucie, że jest wyjątkowe.............. nie to co kolejny Kuba czy Szymuś których jest na pęczki!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-Alanówka
nie mam pojecia, jakie imie ma dziecko Gorniakowej, bo nie jestem zainteresowana sprawami rodzinnymi jakichs gwiazdeczek, a imie Alan uwazam za: brzydkie, lalusiowate, sciagniete z hamerykanskich filmow i ostatnio wcale nie oryginalne, bo wlasnie coraz czesciej slysze, ze ktos nadaje takie imie. zreszta nawet u mnie na studiach jest jeden Alan, wiec bez przesady, ze takie niespotykane. no, ale jak mamuska wierzy w , ekhm.. numerologie, no to czegoz sie spodziewac :P :O tylko wspolczuc biednemu dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-Alanówka
a wyjatkowosc to mozna roznie rozumiec.... ja juz wole, zeby moje dziecko mialo imie mniej orginalne, ale ladne, niz zeby mialo sie uwazac za... WYJATKOWEGO pechowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra
mam pod opieką Ariela,Doriana.Miszela (!) Martina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
jakie imię jest najładniejsze. Ale byle nie Marek i Michał, bo największe bydlaki jakich znam, noszą te właśnie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
współczuć to można tobie jak się będziesz tak wkurzać z byle powodu............... to w wieku 30 lat zawał murowany i dzieciak z ładnym imieniem Kubuś zastanie w domu dziecka jadną z 10 saierot o tym imieniu......... he he he :) a tak serio, to imę jest kwestią gustu.............. ale dziwie się matkom, które idiotycznie reaguję na modę i potem w jednym roczniku w jednej klasie mamy 5 Kubusiów czy 10 Julek................ kurde, jak można tak nie mieć własnego zdania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wtedy właśnie dziecku robi się krzywdę!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
co do idiotycznej mody................ to czytałam, że w USA hitem jest imie................. NOKIA to dopiero odpał, nie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
Alan Edgar Poe- poeta Alan Starski- zdobywca Oskara Steven Alan Spilberg Alain Delon moja rodzina zawsze była artystyczna i właśnie mocno związana z twórczością filmową........... stąd to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-Alanówka
Ariel - o moj boze :D to juz lepszy ten Alan :D ps. nie wkurzam sie, tylko wyrazam swoje zdanie :) poza tym, sama lubie orginalne imiona, bo sama mam bardzo pospolite i tez zawsze mnie to wkurzalo. ale przenigdy nie wybralabym imienia "Alan", ani zadnego innego rodem z seriali amerykanskich, jest tyle pieknych polskich, slowianskich, czy w ogole europejskich imion, ze naprawde jest w czym wybierac. a ja znam przypadek dziecka o imieniu DASTIN (taka wlasnie pisownia), no kolejny tego typu przypadek, no ludzie, gdzie wy zyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
seriali nie oglądam.............. więc nie mam pojęcia jakie tam są imiona i pro słowiańską patriotką też nie jestem, moje dziecko ma czuć się obywatelem świata, nie zaściankowej Polski........... pomyśl, dasz dziecku powiedzmy Sławomir na imię.............. będzie chciało powiedzmy pracować w Niemczech cz Angli................. kto to tam wymówi???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-Alanówka
a czy Polska to nie jest na swiecie, ze niby polskie imiona to nie przystoja "obywatelowi swiata"? :P A Polański, Kieslowski, Wajda itd. - o nich pewnie nie slyszalas, bo oni to tylko z jakiejs tam zasciankowej Polski... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
Andrzej, Krzysztof ani Roman nie są w miom guście................... Zresztę zapytaj przeciętnego amerykanina czy niemca które nazwisko lepiej rozpoznaje Spilberg czy Wajda ? cóż spór tego typu wydaje mi się bezsensowny............ mnie się podobało takie imię i takie sobie wybrałam, to chyba moja prywatna sprawa, przynajmniej nie ulegam głupiej modzie na te same imiona w danych rocznikach................. oprócz mojego Alanka znam tylko jednego i to 2 lata starszego!!!!!!!!!!!!!!! więc nikt na pewno mojego synka nie pomyli z kimś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lii
IGOR-mój synek, wbrew pozorom nie jest to imie pochodzenia rosyjskiego,a norweskiego. Podoba mi sie jeszcze Iwo i Borys Wiem ze wraca moda na typowo polskie imiona , ale nie można dać sie zwariować bo znów bedą same Jaśki i Stasie!!! Dla dziewczynki niezmiennie Nel i Oliwia,poznałam ostatnio dziewczyne o imieniu Sonia(bardzo kobiece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-alanówka
o gustach sie nie dyskutuje, ale wiesz, jesli miara wielkosci artysty jest to, czy jest rozpoznawalny, no to... dochodzimy do tego, ze Britney S. jest jedna z najwiekszych artystek :P a jesli PRZECIETNY AMERYKANIN zna sie na dobrym kinie, to ja wymiekam :D poza tym, nie pisalam wcale, ze jestem zwolenniczka tylko typowo polskich imion, imiona takie jak wlasnie Iwo, Iwan, Wasyl, Igor uwazam wlasnie za bardzo fajne, orginalne, ale nie KICZOWATE, jak ten caly Alan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×