Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolonek

imię dla chłopca

Polecane posty

Gość co wy chcecie
chola chola z tym kiczem...... jakbys porównali moję rodzinę to twojej to okazało by się kto jest kiczowaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście, miarą arytsty nie dokońca jat popularność.......... chociaż częściowo mimo wszystko trochę tak.............. zależy od dziedziny sztuki tylko co to ma do wybierania imion dla dzieci???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alghaghasg
Proponuję imiona: Franciszek (bardzo przyjemne imie, ma miłe zdrobnienia) Stanisław ale to sa tylko moje propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka
do wybierania imion dla dzieci - nic :) i nie nerwuj sie tak, bo napisalam tylko, ze imie jest kiczowate, pojecia nie mam, jaka jest Twoja rodzina, bo w zyciu jej na oczy nie widzialam :) ale nadawanie zachodnich imion, ze niby to takie "swiatowe", no to sorry, ale TO sie nazywa zasciankowosc!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka
anyżowka = anty-alanówka, przepraszam za zamieszanie, zwykle uzywam tego nika, tylko tamtym chcialam podkreslic to, o czym pisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
hehe, ostatnio czytałam wywody naukowców na temat imion i wykształcenia rodziców. Zatem Dżesiki ;), Sandry, Ramony, Alany, Miszele ;) jednym zdaniem imiona bardzo pretensjonalne rodem z seriali :) nadają niewykształceni rodzice, o małych aspiracjach, wielkich pretensjach do świata, zacofani itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
może u ciebie to by była zaściankowość skoro całe życie siedzisz w Koziej Wólce a jedynym okienkiem na świat są dla Ciebie stare amerykańskie seriale.................. u mnie to raczej naturalne............. pracujec równie często w Berlinie czy Paryżu co w Poznaniu czy Warszawie............ więc nie widzę różnicy po prostu..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
za to zwyczajnie nie lubię jak ktoś mnie obraża..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka
coz, widze, ze Twoj wzrok daleko siega poprzez kable, a moze po prostu widzisz to, co chcialabys zobaczyc :D nie obrazam Cie, wpis o wywodach naukowcow nie byl moj, jak juz cos, po prostu mam inne zdanie, a ze jest to forum dyskusyjne, to sobie je wyrazam :) nie napisalam w stosunku do Ciebie ani jednego obrazliwego slowa, jesli wyrazam sie negatywnie to tylko i wylacznie o imieniu, ktore mi sie nie podoba, wiec naprawde proponuje troche wiecej dystansu w zyciu, bo te scenariusze z zawalem serca..... hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
skoro Ciebie to nie obraża............... to pewnie zupełnie bezkarnie mogę sobie pisać: anyżówka jest kiczowata che che che ;) tobie trzeba więcej dystansu bu o kogoś to widzisz drzazgę w oku a siebie beliki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka
po pierwsze naucz sie czytac, bo nigdzie nie napisalam, ze TY jestes kiczowata, zreszta powinnam potraktowac jako obrazanie mnie wpis o Koziej Wólce, ale coz.... Tobie daruje, bo juz nie wymagam od Ciebie jakiegos intelektualnego show..... co do dystansu, to nie ja tu naduzywam wykrzyknikow :) tymczasem, do zobaczenia kiedy indziej, obowiazki wzywaja, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
ja też nie napisałam tak tylko że nik masz kiczowaty a intelektyalne scow pozostawiam Tobie............. bo sama zaczęłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dużo ! specjalnie dla ciebie] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany rany
'co wy chcecie'-blagam, tylko nie wmawiaj nam, ze zaliczasz sie do elity intelektualnej i artystycznej tego swiata. Z Twoich wypowiedzi bije pustka i blędami ortograficznymi, o tych nieszczęsnych wykrzyknikach juz nawet nie wspomnę-to szczyt pretensjonalności. Możesz pisać o sobie i swojej rodzinie co chcesz, ale prawda wyjdzie nawet podczas anonimowych, internetowych wypowiedzi. 'anyżówka'-gratuluję wyraźnej przewagi, pod każdym względem, nad interlokutorką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
w naszym kraju grunt to bronić tradycyjnych poglądów i tak zaraz ci ktoś przyklaszcze!!!!! ja na szczęście nie muszę zarabiać na życie pisaniem.............. i prawde mówiąc nie obchodzi mnie do kogo się zaliczam............ Jeżeli tak kogoś to interesuje, to mogę napisać że zawodowo montuje filmy, głównie reklamowe, pracuje w różnych krajach z różnymi ludźmi............ stąd mój podziw szczególnie dla Alana Starskiego, no i nie lubię prostych stereotypowych wypowiedzi w stylu to jest imię z amerykaśskiego serialu............... swją drogą jakiego znacie bohatera o tym imieni............ ja w temacie seriali nie jestem biegła.......... ale sobie nic nie przypominam??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dużo Ignasiów i Bazylich.Przynajmniej u mojej córeczki w przedszkolu jest dwóch Ignacych i jeden Bazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśle że imię powinno sie podobać przede wszystkim rodzicom bo samo dziecko dopiero w przyszłości stwierdzi czy mu sie to imię podoba czy nie..i jak sie komuś podoba Alan czy Antosia to spx..ja za 2 tyg. mam urodzić dziecko i jak bedzie dziewczynka to bedzie Karolina a jak chłopak to Max..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
ignacy,bazyli?? :o przyznam że nie słyszałam takiego imienia u dziecka jeszcze. mi się nie podobają. ja właśnie wybieram imię dla dziecka.Koszmarnie trudny wybór bo potem nie można zmienić... podobają mi sie: piotrek,marcin,kuba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziwne imiona.Niby oryginalne a wcale nie.Maks mi się nie podoba.Pies mojej koleżanki tak się nazywa. Piotruś jest ładnie ale naokoło tyle Piotrków... Mój siostrzeniec ma na imię Zachary i gdyby nie to,że jest siostrzeńcem to mój synek (może kiedyś będzie :)) by się tak nazywał.Ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessia-g
a może Damian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskarod
Bartosz Patryk Hubert-co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna22
gniewomir-gniewko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaolala
hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nornica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nornica
prosze niech ktos da znaczenie imienia Dastin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×