Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COAYANISQATSI

Kobiety czy zdradzilyscie kiedys swojego faceta?

Polecane posty

Jasne że zdradzam. 3 - 4 razy w mcu to standard i nie wyobrażam sobie inaczej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc zgadzam sie...
jestem meztka od 9 lat...jest OK...ale o zdradzie mysle. Dojrzewam do niej. Dotad byl pierwszym i jedynym... Kto mnie potepi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc
Mysle, ze kobiety, ktore sa nadal ze swoim pierwszym partnerem seksualnym najczesciej mysla o zdradzie, bo chcialyby sie przekonac jak to jest z kims innym i to jest zupelnie normalne. Nigdy nie bedziesz wiedziala co masz jesli tego nie porownasz i wtedy mozesz zdecydowac, bo jednak, mimo wszystko, udane zycie seksualne to polowa udanego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
ja zdradzilam wszystkich swoich poprzednich facetow bez wyjatku, natomiast tego z ktorym obecnie jestem (najdluzej jak dotad) nie zdradzilam i zdradzic nie mam najmniejszej ochoty, choc okazje mialam lepsze niz kiedykolwiek wczesniej, z tej prostej przyczyny, ze naprawde i doszczetnie go kocham, podczas, gdy tamci poprzedni byli tacy na pol gwizdka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc
No taka zdrada to nie zdrada jak ci na kims tak naprawde nie zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna
co za szajs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co wy wiecie o miłości?? bohaterki życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc zgadzam sie
wierna..... o milosci wiem sporo, o zdradzie niestety niewiele. Jak ktos slusznie zauwazyl - zdrada, to nie zdrada jesli sie kogos naprawde kocha (mam namysli zdrade fizyczna). W moim przypadku to ciekawosc? Moze chec sprawdzenia siebie? Moze... roznica temperamentu pcha mnie ku zdradzie? Co z tego wyjdzie czas pokarze. Ot... dylematy zyciowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc
A co jest lepsze (a moze gorsze) gdy sie zdradza bo do tego drugiego tez masz uczucia, czy tylko dla seksu? ciagle staram sie to rozszyfrowac i jakos nie moge dojsc do jasnego wniosku... A moze nie ma zadnej roznicy?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta kiedyś powiedziała.....jeżeli mój mąz przyjdzie do domu i powie ze całą noc p...się z inną kobietą to nie będzie to tak poważne niż jeżeli powie.....całą noc leżałem koło niej i rozmawialiśmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzilam
Po latach zdradzilam..i juz nigdy nic nie bylo takie lekkie jak kiedys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc
no to niby jak dla seksu to sie dostanie ' rozgrzeszenie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc
No to szczerze mowiac teraz mam wyrzuty sumienia, myslalam, ze jak mi na tym drugim tez zalezy to lepiej, a tu widze, ze gorzej. Zreszta, co ja pisze!!! - i tak zle i tak niedobrze, a cala reszta to chyba tylko oszukiwanie samego siebie. ... Czasami, niestety, skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twirl
Do Zdradziłam - co to znaczy " już nigdy nie było takie lekkie " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest zdradą? Mysl o innej osobie.....marzenia o niej.....dotyk.....pocałunek....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzilam
Do Twirl: "Juz nic nie bylo takie lekkie." Mialam na mysli, ze potem przestalam ufac. Ja zdradzilam..a przestalam jemu ufac i ufac wszystkim dokola. Tyle lat temu, a we mnie jest to jeszcze ...i bedzie... Okropne.Wielki ciezar. Gdybym mogla odwrocic czas.....Nie moge.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twirl
A On wie że zdradziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzilam
Nie. To bylo jeden raz. Nie wie. Nie moglam powiedziec, za bardzo bym go zranila.:( Sama musze z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twirl
Widze że bardzo żałujesz. Czemu pozwoliłaś żeby do tego doszło ? Przecież znasz siebie. Wiedziałaś że potem bedzie Ci ciężko. No i nigdy nie wiadomo czy twój mąż się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzilem
Rozumiem Cie bardzo... tez zdradzilem i zaluje... chcialem sprobowac, myslalem ze bedzie cudownie, a bylo koszmarnie i to zostanie juz we mnie..... Myslalem ze tylko ja tak mam, gdziekolwiek spojrze nikt nie zaluje zdrady, ja zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja jestem z moim mężczyzną prawie 6 lat, od ponad 6 m-cy jesteśmy małżeństwem. Nigdy nie zdradziłam swojego mężczyzny i on mnie też nigdy nie zdradził (bardzo dobrze go znam). Gdybym to zrobiła nie potrafiłabym spojrzeć mu w oczy, za bardzo go kocham, a poza tym wiem, że zorientowałby się po moim zachowaniu. Życzę wszystkim wytrwałości w zwiążku. Muszę tez przyznać że nie byłabym w stanie nigdy wybaczyć zdrady, zresztą mój maż też by mi nie wybaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
nigdy nie zdradzilam i nie mam zamiaru bo to najgorsza rzecz jaka mozna zrobic!! jak bede miala ochote sprobowac z innym , to poprostu zerwe z moim dotychsawowym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzilam swojego faceta jestem z nim 8 miesiecy i wydazylo sie to na imprezie oczywiscie pod wplywem alkoholu zalowalam tego przez pewien czas ale teraz juz przeszlo i wszystko wrocilo do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×