Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooo ooo

PRAWO JAZDY

Polecane posty

Gość ooo ooo

Mam do Was pytanie? Za którym razem zdaliście egzamin na prawo jazdy? Tylko szczerze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pierwszym
uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dziesiątym
straciłam rachube....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za pierwszym razem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxxx
jestem po pierwszym niezdanym i czekam na drugi... ale nie jestem pewna, czy to jest moje życie erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie kursu, za mna 15 godzin jazdy. Myśle ze całkiem dobrze mi idzie jazda, natomiast moj instruktor twierdzi ze ciagle nie dość doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiat panda
DALAM 500ZL ZA PLAC ALE TO BYLO W 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze ja tez byłabym w stanie zapłacic za zdany egzamin. Etyka w tym momencie schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też fiat panda
pierwszy oblałąm na łuku, bo za mało 5 cm podjechałam :O teraz czekam na drugi termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiat panda
MALO ZAPL BO PONOC NORMALNIE BIORA 700 A NAWET 1500ZA PLAC.MOZNA NAWET TESTY ZALATWIC ALE TO DUZO KOSZTUJE BO TRZEBA ZROBIC PSEUDO AWARIE KOMPUTERA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old driver
za 1 razem a prawko mam tyle ile wy dzieci macie lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKURWIONY...
Nawet mnie nie wkurwiajcie. Właśnie wróciłem do domu. Za godzine mam egzamin a skurwiel, z którym byłem umówiony na 2 godziny jazd pzred egzaminem po prostu nie przyjechał, a jak udało mi sie do niego w końcu do dzwonić to pierdoli mi coś, że samochód ma nie zarejestrowany i nie może. Kurwa mać ja na deszczu... wilki jakieś a ten nawet chuj mnie nie przeprosił. Kurwa dałem mu kase a tu taki chuj przed samym egzaminem. Nawet kurwa nie zadzwonił wcześniej, że nie może skurwiel pierdolony. Pewnie teraz obleje bo miałem dzisiaj na placu pare rzeczy poćwiczyć, które mi kiepsko idą. pozdrawiam Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor jazdy
No tak płacicie łapówki a potem powodujecie wypadki bo jeździć nie umiecie. Dlaczego kobiety nie radzą sobie na placu manewrowym? Bo nie mają wyczucia przestrzenie i orientacji przestrzennej. Dlatego póxniej mają problemy z włączaniem się do ruchu i płynna jazdą. Wiem bo mam z tym doczynienia na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo ooo
i co Tomaszku, zdałeś egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kolana to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxxx
a ja 29 grudnia mam drugie podejście... Za pierwszym razem - oczywiście linia ciągła, przy skręcaniu w lewo. Instruktor, trzeba przyznać, był bardzo miły i miło mnie oblał. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z laska
za pierwszym,ale zaplacilam 1500 zl trzy lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumcajs_86
heh, rok temu zdawalem i za 1 zdalem w lodzi :p na motor coprawda za drugim razem ale i tak jestem zadowolony. No ale coz... nie kazdy ma ojca instruktora ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja mam takie pytanko............ czy lepeij jest zdawac jazdę na nowych zasadach czy na starych (tzn. z placem), miałamz za soba już prawie 20 h jazdy co z tego jak z tego tylko dwie na placu. i nie wiem co robic, sary też nie mam tak zeby wyrzucac w błoto - bo od 30 grudnia wąłśnie kończy mi się umowa i du...a. Więc jak na nowych czy po staremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi
trafil sie instruktor zboczeniec:/ Mialam 16 lat i nawet nie umialam mu odpyskowac , dzis bym sobie nie pozwolila na tekst typu "swojego faceta też tak macno trzymasz jak ten drążek" ( zmany biegów) ale zdalam za 1 razem, chociaż tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdałam za pierwszym podejściem. Sama nie mogę w to uwierzyć, prawko mam od 2 miesięcy i na szczęście nie miałam jeszcze zadnej stłuczki. Piszecie o łapówkach. Ja nie dałam bo jestem przeciwnikiem korupcji. Powodzenia tym, przed którymi owy egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananos
we wtorek mialem praktyczny... zdalem teorie i jazdy za pierwszym razem, strasznie sie obawialem ale wyszlo elegancko :). Gorzej z maturami, dzisiaj mialem probna z polskiego ;) hehehe. Niby ten tekst nie byl zly ale wypracowania juz pisac niechcialem ;) Pozdrawiam i nie przejmujcie sie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×