Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaya2

BOTOX-OPINIE

Polecane posty

Gość Ivorka87
Dużo ludzi sobie zachwala taką "operacje". Osobiście polecam zajrzeć do salonu i porozmawiać z lekarzem, powinien dokładnie wytłumaczyć jak to wygląda. Dodatkowo polecam również ten http://salus.czest.pl/wykonuje-botox-w-salonie/ artykuł tematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfinka91
Witam, Ja bardzo bałam się pierwszego zabiegu botoksu. Długo wybierałam klinike aż w końcu zdecydowałam się na klinikę Bona dea. Zabieg wykonala pani dr Małgorzata Ornatowska. Mega profesjonalistka. Bardzo miła - wszystko wytłumaczyła spokojnie. Po zabiegu czułam się mega komfortowo - nawet nie bylam tak mocno obolala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka002
Jeśli wstrzykiwanie botoksu to tylko u u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea. Sama korzystałam i dlatego gorąco polecam. Bardzo miła Pani Doktor i bardzo fachowo wykonany zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość963
Czy ktos wykonywal zabieg botoxem w angel factory w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałam się botoksu jak ognia, bo nie potrzebnie wchodziłam na fora :) taka prawda drogie Panie, to jak powiedzie się zabieg zależy wprawnych rąk lekarza, od dobrze dobranej ilości preparatu, od naszych predyspozycji. Dlatego warto iść na kosultację do lekarza do dobrej kliniki, który doradzi co i jak i być może nie koniecznie wybeirze tę opcje. Ja miałam głęboką, utrwaloną lwią zmarszczkę i na pierwszy zabieg wybrałam się mając 28 lat, od tego czasu powtarzałam dwukrotnie, w odstępach co 7 msc. Mniej marszczę czoło i zamrszczka jest dużo mniej widoczna. Polecam gabinet mttestetica, zwłaszcza jeżeli zależy nam na odbudowie skóry i naturalnych efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Alinka
Jakiś czas temu sama zdecydowałam się na botoks. Mogę z ręką na sercu polecić zabieg botoksu u Pani Małgorzaty Ornatowskiej z kliniki Bona dea w Krakowie. Cena odpowiednia, zabieg wykonany w sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższych standardów, bezpieczny i pomimo strachu - okazał się być bezbolesny. Jakość wykonanej usługi fantastyczna, zaś Pani Ornatowska to wspaniała kobieta, która zna się na swojej pracy. Najlepsza specjalistka jaką znam, autorytet jakich mało. Pani Małgorzata sama szkoli innych, zatem można wnioskować jak bardzo zdolną jest osobą. Polecam :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że na forum nie udzielają się faktycznie kobiety po botoxie tylko doktórki i ich naganiaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka 5555
Pani Ornatowska to raczej nie ma klijentek, bo reklamuje się na wszystkich forach internetowych. Chyba sie nudzi i z braku zajecia tak sobie wypisuje te cudo opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Witam Botox to super sprawa. Goraco polecam zabiegi botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza45344
Jeśli chodzi o Botox to polecam przed skorzystaniem z tego typu zabiegów zastanowić się czy jest to nam naprawdę potrzebne. Botox tak jak każdy inny specyfik na każdego może zadziałać inaczej a dodatkowo należy wybrać naprawdę sprawdzony gabinet kosmetyczny, gdzie dbają po pierwsze o odpowiedni poziom czystości oraz korzystają z renomowanych środków. Tutaj masz ciekawy artykuł na temat Botoxu: http://uart.pl/2016/11/19/botox-czyli-dbanie-o-urode/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Fa
Toksyna botulinowa A jest stosowana przez dr Małgorzatę Ornatowską z Kliniki Bonadea w Krakowie.Zabieg w 15minut, a trzyma 4 miesiące,Twarz wygląda naturalnie, ta doktor jest bardzo dobra, szkoli też innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja po botoksie czuję się jak nowonarodzona :-). Młodziej i atrakcyjniej także polecam każdej. Nie ma się czego bać o i ile wybierze bardzo dobrego specjalistę u mnie było to doktor Piotr Romańczuk www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie. Niektórzy z nich potrafią zrobić kobietom naprawdę krzywdę i potem wyglądają jak figury woskowe albo kobieta kot. Także trzeba bardzo uważać i nie patrzeć głównie na najniższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a w Warszawie gdzie chodzicie? ja czytałam bardzo dobre opinie klientek dr Migały z Kliniki Sfera, http://klinikasfera.pl - także na Znanym Lekarzu i przyznam, że czuję się zachęcona do wizyty. Noszę się z tym już od roku i chyba rozpocznę 2017 od takiego zabiegu - prezentu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wykonanie zabiegu wstrzyknięcia Botoxu u pani Małgorzaty Ornatowskiej z Kliniki Bona Dea w Krakowie. Moja mama korzystała i jest zadowolona, zmarszczki są prawie niewidoczne, zabieg jest całkowicie bezpieczny i wykonany przez specjalistę który ma pewność co do ilości oraz miejsca podania preparatu. Sam zabieg trwa około 15 minut, a większość osób może wrócić do normalnych zajęć natychmiast po wykonaniu zastrzyku. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast botoxu polecam zabieg Tox Peel na całą twarz i szyję. Miałam na razie jeden i juz widzę dużą różnicę, wygładzone zmarszczki i bardziej napięta skóra. Nie cierpię igieł, więc to zabieg idealny dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bari23
Przez wiele lat byłam zdecydowana przeciwniczka tego sposobu poprawiania urody. Dopiero kilka tygodni dałam sie namówić koleżance na konsultacje z zakresu medycyny estetycznej. Muszę powiedzieć,ze jestem bardzo zadowolona. Trafiłam w bardzo dobre ręce pani doktor Lidii Majewskiej z Dr Legrand, która dobrała odpowiednie dla mnie zabiegi tak żeby odmłodzić twarz ale nie uzyskać efektu maski.polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak600
Gorąco polecam, zabieg jest z typu medycyny estetycznej i poprzez wstrzykiwana w określone mięśnie twarzy mięśnie odprężają się i od razu uzyskuje się naturalny wygląd. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Najlepsza według mnie do wykonania tego zabiegu jest dr ornatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carecoala
tylko u Ornatowskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailjna123456789
według mnie najlepiej wybrać zabieg botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlorek70
Polecam. Sam zabieg trwa około 15 minut. Zabieg przeprowadzony przez profesjonalną Panią Doktor Ornatowską. Najlepsza specjalistka, poleci i doradzi . Efekt rewelacyjny ! Kilka lat mniej , samopoczucie idealne. Na pewno wybiorę się jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0730
tylko u Ornatowskiej - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to właśnie botox jak również wykorzystanie kwasu hialuronowego są najpopularniejszymi z nich. Wspomniane zabiegi wykonuje się bezboleśnie, jednak ich wykonanie musi być przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów z wykorzystaniem sprawdzonych środków. Jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana przeprowadzeniem zabiegu z zakresu medycyny estetycznej jak również innych specjalizacji (od stomatologii po operacje plastyczne) zapraszam do kontaktu z naszą firmą. Pomagamy dobrać odpowiedni zabieg jak i jego miejsce wykonania biorąc pod uwagę indywidualne preferencje osób. Pozdrawiam, Marcin z Go4HealthTravel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wykonany zabieg z botoksu to świetna sprawa, zabieg jest skuteczny, trwa może 10 minut (same ostyrzykiwanie) i efekty widać po kilku dniach, a utrzymują się do około pół roku. Ja w małych dawkach, botoks stosuje od 3 lat, redukuję lwią zmarszczkę i bruzdę na czole, mam zachowaną mimikę. Zawsze korzystam z usług dr. Magadleny Tyc- Tyki z mttestetica w Krakowie, super stosunek jakości do ceny i przemiła, kompetentna lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam. Sam zabieg trwa około 15 minut. Zabieg przeprowadzony przez profesjonalną Panią Doktor Ornatowską. Najlepsza specjalistka, poleci i doradzi . Efekt rewelacyjny ! Kilka lat mniej , samopoczucie idealne. Na pewno wybiorę się jeszcze raz do Bona dea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklika
super :) Ornatowska najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot1pustynny
Tylko u Ornatowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość291190
Tylko u Ornatowskiej. Ona sama szkoli innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×