Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwestrowa

Ślub w SYLWESTRA 2005 - kto jeszcze?

Polecane posty

Gość Sylwestrowa

Witam!!! Czy znajdzie sie ktoś jeszcze, kto bierze ślub w SYLWESTRA 2005 ROKU? To już za dwa tygodnie...;) A może w ŚWIĘTA?-to jeszcze bliżej!!! Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej...mam cykora!!! Denerwuję się czy wszystko będzie tak jak planuję...;) No wiecie żeby nie było jakiejś wpadki... ;) Czy Wy też się denerwujecie? Podzielmy się swoimi obawami....;) Podtrzymajmy się na duchu.... ;) !!! ZAPRASZAM !!! DO DYSKUSJI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasek w moje urodziny!!! A czemu nie pojawiasz się już na naszym topiku, hęęę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowa nr 2
tak tez mam wlasnie mój wlasny ślub w Sylwka! oj będzie sie dzialo:)wszystko juz zalatwione, pozostaje nic tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowa nr 2
Mam pytanko do sylwestrowej, jak sie ubierasz do kościola co bedziesz miala na sukni?chodzi mi o to czy ubierasz samą etolę czy tez krótkie futerko..tak sie zastanawiam bo mam samą etolę czy to wystarczy...czy nie zamarzne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide jako gosc na wesela w sylwestra...:D a co do ubioru to moja ciotka brała ślub 14 lutego, było zimno jak dla mnie a ona miała krotką sukienkę i puchate bolerko i nie narzekała, ciepło jej było. poza tym wydaje mi się, że emocje nie pozwolą ci zmarznąć;) Też szczęścia życzę, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowa
Witam ponownie.... Nie odzywalam sie bo jakos ciagle mi brakowalo czasu... OJJJJJJJJJJ ale sie dzialo na tym moim weselichu.... Ta data poprostu byla wstrzelona w "100" nawet nie w 10!!! Ludzie do tej pory dzwonia by podzielic sie przezyciami i pogratulowac nam takiego wesela!!!!!!! ----> SYLWESTROWA NR 2-------->>> Jak tam twoje wesele? Mam nadzieje,a nawet jestem przekonana, ze było cudnie wystrzalowe??? Nie ma poprostu innej mozliwosci!!! ;) Buziaki dla wszystkich odwiedzajacych ten topic!!! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowa nr 2
Ja też myśle że ta data była idealna jeśli chodzi o ślub!Aura pogodowa, akcenty świąteczne i życzenia noworoczne po 12.00 to było super!Moi goście też dzwonili po imprezie że jeszcze takiego Sylwka nie mieli!Tak trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jest jedno ale!Kapele,zespoły,orkiestry kasują...tak jak za bal sylwestrowy.Kogo stać na kasę to pewnie pozostanie świętować kolejne rocznice wesela w szczególnie miłym okresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze temat umarł dawno. Dzisiaj i ja staje przed dylematem czy mamy szanse zorganizować ślub i przyjecie dla najblizszych w Sylwestra 2009 ? Mało jest osob dzielących się wrażeniami \"juz po\" . Najbardziej ciekawi mnie czy jest duzy problem z salą, czy da się to zrobić? Czy ceny są na prawde duzo wyzsze niz normlanie? POdzielcie sie wrazeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia1978
hej ja biore slub w sylwestra 2009 . daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że topik stary ale napiszę dla przyszłych osób które tu zajrzą : nie liczcie, że spotkacie się tu z pozytywnymi opiniami na temat ślubów w sylwestra, święta itd. Goście bardzo marudzą kręcą nosem, że to źle, tamto niedobrze i ogólnie nie zachowują się przystępnie. Ja jestem za wszelakimi ślubami w zimę, święta czy sylwestra :) to magiczny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×