Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiąca na koniu

Pozycja na jeźdźcca

Polecane posty

Gość wista wio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
na szerokim koniu się subcio jeżdzi hyba ż ktoś ma przkurcze tak jak ja co poradzicie!>?mam różne metody ale ni pomagają np.motylki ale za bolesne rozkrok nie boli ale... chba żed do przesady w styly przysady w szeroikim rozkroku a tym co mają przkurcze i lubią bul to radzę tak jak wcześciej wspomniałem motylki albo szeroki meg pajacyki czeka na ratunek szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blerbi
ale czemu jesli na jezdzca tylem to nogi nie bola, przeciez ruchy wykonuje sie te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distrubiiaaa
a moj facet znajdzie cos na interenecie i zaraz jak do mnie przychodzi to chce probowac i kombinuje , nawet kamasutra tego nazwac nie moge:D a najczesciej robimy to w aucie , w roznych miejscach. Mieszkam w takiej miejscowosci ze mozemy sobie pozwolic na kosztowanie siebie w roznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rama Casto
Cena rynkowa: 24,90 zł - NASZA CENA: 14,49 zł http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=79213&us_id=26079086 101 trików seksualnych Od kiedy słynna księga Kamasutra dodarła do krajów cywilizacji zachodniej, hinduskie nauki w dziedzinie erotyki pomogły milionom kochanków w poprawieniu ich pożycia intymnego. W niniejszym zbiorze przedstawiamy 101 trików opartych na wiedzy erotycznej Kamasutry oraz wielu innych naukach, które doskonaliły późniejsze pokolenia. Dzięki nim można w pełni rozkoszować się seksem, poczynając od pierwszych pocałunków i uścisków, a kończąc na aktach trudniejszych i wymagających od partnerów więcej zaangażowania, jak doświadczanie rozmaitych fantazji i seksu w bardziej odważnych pozycjach czy prowadzenie śmiałych gier, w których każda para indywidualnie wyznacza granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×