Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak schudnąć

jak schudnąć karmiąc piersią

Polecane posty

karmię piersią już 8 miesięcy a mimo to tyję z dnia na dzień jestem co raz grubsza.Mało jem dużo wody piję a mimo to tyję.W ciąży za to schudłam ponad 4 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucka24
przyznam, że też miałam podobny problem i obawiałam się, że nie wrócę do tej figury, jaką miałam przed ciążą. Trafiłam na fb na ciekawy blog mumandthecity i się zmotywowałam, poczytałam ciekawe artykuły i zmotywowałam się, efekty było wodać po kilku tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
Ja ważyłam przed ciążą 59 a pod koniec ciąży 92kg jaks porazka tyle przytyłam a nie jadlam słodyczy wogole terqz jestem 3 miesiace po porodzie ważę 80 kg karmie piersią a nie jem duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0408
cześć, ja tez miałam ten problem w ciąży przytyłam 24 kg. ważyłam przed ciążą 54 kg, i byłam załamana ze aż tyle przytyłam a nie jadłam dużo slodycz i tym podobne. karmię piersią i nie mogę sobie pozwolić na diety,ale moge zmienić czas kiedy jem. na śniadanie pomidor papryka marchew ale dopiero o 10 00 bo do tego czasu organizm bierze siły z tłuszczu zgromadzonego w organizmie.cukier tylko z owocow. węglowodany dopiero jem o 15 00 i to nie za dużo, warzywa mozna jesc kilogramami. chodze na silownie, mam wspaniałego synka co ma 5 mies i ważę 57 kg, każda z nas chce wrócić do starej wagi dlatego warto się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
Tak tylko ja juz mam dość mam depresję dość ze mieszakam w uk tu pogoda nie rozpieszcza to na dodatek jest jak jest bardxo się cieszę że mam synka ale ja ze sobą źle się czuje jiz nie mige jest coraz gorzej ehh jestem.mega gruba nie jem słodyczy karmie piersią i nic już 4 miesiąc będzie a waga jak stoi to nawet czasem idzie w górę o 1kg ostatni posiłek mam o 17 i później dopiero jem rano 8 lub 9 zależy potem jem jabko czy jogort i obiad i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań karmić piersią, idź do dietetyka i przejdź na dietę. Warto tez poruszać się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce karmić do kwietnia bo ti będzie pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0408
ja tez mieszkania w uk i wiem o czym mówisz tu nie jest tak jak w Polsce. im mniej będziesz jeść tym bardziej twój organizm będzie magazynowal nie tedy droga. jak chcesz to ci mogę doradzić trochę co i jak bo ja też karmię a waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
Tak chętnie posłucham będę wdzięczna t Od przed wczoraj zaczęłam triche ćwiczyć przesady brzuszki bo brzych jak w 4 miesięcu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj mi swój email albo skype to ci powiem co i jak bo na pewno też masz jakieś pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0408
podaj mi swój email albo skype to ci powiem co i jak bo na pewno też masz jakieś pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
Iwoneczek@hotmail.com to.mój emiel z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama87
Za dużo jeszcze.Ją po dwóch miesiącach karmienia byłam chuda ,chudsza niż przed ciąża. Na diety może pozwolić sobie nie możesz, ale jeśli będziesz jadła tyle co zwykle,a nie więcej to organizm zje zapasy tłuszczu. I nie mów,że to niezdrowo dla dziecka. Zdrowo,zdrowo...mój był bardzo okrągłym bobasem,pomimo tego ,że ja byłam szczuplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
Ania0408 napisałaś mi cos na emiel bo nie mam nic jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0408
do mama, każda z nas jest inna i nie uwierzę ze w 2 miesiące byłaś chudsza niż wcześniej. ja wysłałam do ciebie e-mail w ten sam dzień, zobacz w spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0408
do mama87, każda z nas jest inna i nie uwierzę ze w 2 miesiące byłaś chudsza niż wcześniej. ja wysłałam do ciebie e-mail w ten sam dzień, zobacz w spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w dwa miesiące nie można schudnąć? Ja przytylam 15kg, po miesiącu wrocilam do swojej wagi, teraz jestem 3 i pół miesiąca po porodzie i waze trzy kilogramy mniej niż przed ciążą. Bez diety i ccwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
Zazdroszczę osoba chudym co ciążę przeszły bez żadnych takich rzeczy jak nadwagą ze po porodzie od razu rzuciły zbędne kilogramy a tu człowiek sie musi meczuć4 miesyac po a. Tu nic żebym to się opychala czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×