Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitapil

VITAPIL- ile jeszcze to ciągnąć ? ?

Polecane posty

Gość idziolka
Najpierw kliknij "Lubie to" w tej galerii http://www.facebook.com/GaleriaMazovia a następnie to zdjęcie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=259353740786360&set=a.257721014282966.74716.157871214267947&type=3&theater jeśli już lubisz to zdjęcie to kliknij "Lubię to" w Galerii Mazovia odklikam na PW, dzis konkurs sie kończy wiec odklikuje hardcorowo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam Vitapil 4 dni temu , gdy zrozpaczona stanem włosów poszlam do apteki. Farmaceutka polecila mi wlasnie vitapil....czy pomoze nie wiem mam taka nadzieje. stosuje sie 1 tabletke dziennie. Poza tym serwuje wlosom 1xtyg wax plus inne wcierki i spreye. odstawilam suszarke i prostownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majajajjaj
Ja też kupiłam, a właściwie dostałam próbkę od koleżanki, ona jest nim zachwycona, ma ładne, długie włosy, w kolorze ciemny. Słyszałam, że ciemne włosy są z natury zdrowsze bo grubsze. Ja mam w mysim kolorze i od zawsze farbuję. Teraz na zimę zaczęły mi okropnie wypadać, z resztą co chwila wyskakiwała mi opryszczka. Dostałam od Kasi ten vitapil i biorę, ale dopiero 4 dzień. Wydaje mi się, że jest troszkę lepiej, ale na razie trudno powiedzieć, czy to nie sugestia ;) Jak będę wiedziała więcej dam znać czy opłaca się go kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjajk
prostownica bardzo niszczy włosy, a z suszeniem powinno się wstrzymać tak z 10 minut po umyciu, najpierw niech same wyschną, a dopiero potem suszyć i najlepiej nie od razu na maxa. Ten vitapil stosuję od jakiś dwóch miesięcy, jak dla mnie bardzo w porządku, tylko, że dodatkowo dwa razy w miesiącu stosuję zwykłą naftę kosmetyczną i raz na miesiąc płukankę ze skrzypu (można kupić w aptece). To mój patent i jak na razie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjjj
slyszalam, ze wlasny mocz jest rewelacyjny na wlosy...Nawet w dawnych czasach egipcjanki go stosowały i miały piękne gęste i grube włosy:P Ale to opcja dla bardziej odważnych. Ja Vitapil kupilam wczoraj ;) mam nadzieje, ze beda rezulalty. Mi nie wypadają włosy. Poprostu chce zeby szybciej rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjajk
nie wiem czy skusiłabym się na mycie włosów moczem, trochę to restrykcyjne nie sądzisz? :) Daj znać czy vitapil pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosy
Jak najbardziej vitapil jest dobry biore go o 3 tygodni i efekty juz widac,moje wlosy sa gęściejsze,nie wypadaja są mocniejsze i zauważyłam,że już mi troszke podrosły.POLECAM VITAPIL 60 tabletek kosztuje 21.50-warto zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina;;;
a gdzie go znalazłaś w tej cenie? Ja odkryła aptekę, w której kosztuje 23 zł, ale... zamówiłam tam kremy do twarzy i jeśli chodzi potem o realizację zamówienia i odbiór - tragedia. W tych aptekach to niektóre farmaceutki myślą, że są jakieś guru, traktują cię jak petenta, straszne. A potem dziwią się, że nie mają klientów. Ja więcej w tej aptece nic nie kupię nawet pomimo tego, że mają taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to prawda że od vita pil można przytyć?jedna z dziewczyn na pierwszej stronie tak napisała ,co mnie zdziwiło bo niby czemu od tabletek na włosy miało by si,e tyć.No chyba że przez zawartą w nich soję...Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa.Otóż ,czy jeśli przyjmuje się tabletki z soją przez długi okres a potem odstawia to czy włosy nie będą gwałtownie potem wypadać .?czytałam że tak może się dziać ponieważ soja zawiera fitoestrogeny.Czy to prawda?Zaczełam własnie przyjmować vita pil ale obawiam się wypadania włosów po odstawieniu kiedys tam tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasskak
Nina wrzuć sobie w google vitapil i wyskoczą Ci porównywarki cenowe. Najlepiej wtedy wybrać tę która Ci pasuje i sprawdzić jakie ma recenzje. Ja tak robię i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskaata
Soja ma super skład aminokwasowy, który nie dość że świetnie wpływa ogólnie na organizm to jeszcze odgrywa jakąś tam istotną rolę w przeciw- starzeniu się organizmu. Dlatego soją warto brać, żeby ładniej wyglądać. W temacie vitapilu - dobry na włosy i paznokcie, ale lepiej go łykać do obiadu, rano na pusty żołądek, nie jest to najlepszy pomysł. Nie wiem czy u was też tak było, ale mi poprawiła się po nim cera, mam miej pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadanie włosóww
faktycznie na wypadanie włosów pomaga, ale na efekt trzeba poczekać przynajmniej 2 tygodnie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvmmmvmm
no właśnie mi dopiero po 2 tygodniach zaczął pomagać, ale za to na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttylko_ja
to działa różnie na różnych, nie ma reguł przy takich rzeczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktodziala?
a swędziała was po nim skóra głowy. Bo gdzieś wyczytałam, że to świadczy o tym, że działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinka21
Ja dopiero co kupiłam, ale chyba faktycznie wzrost włosów może przyspieszać, bo po paznokciach widzę, że jakoś szybciej mi zaczęły rosnąć, a wzięłam dopiero 8 tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisko123
on ma jak dla mnie jeden minus, owszem włosy szybciej rosną i są gęściejsza, ale te na nogach również ;) Teraz muszę depilator wyciągać raz w tygodniu, a strasznie tego nie lubię. Ale coś za coś... włosy faktycznie są ładniejsze, nawet mój nowy facet ostatnio stwierdził, że kocha moje włosy. Coś ci faceci szybko teraz miłości wyznają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasskak
z tego co pamiętam mnie nie swędziała głowa, ale ja go biorę już jakiś czas. Choć jak tak sobie myślę, to i może, ale troszkę. Ale to akurat nie ma znaczenia czy on działa czy nie, bo i jakie miałoby mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośśśśka
mi vitapil bardzo pomógł w zeszłym roku kiedy na wiosnę wypadało mi bardzo dużo włosów. Ale... jeśli komuś tego rodzaju rzeczy w ogóle nie pomagają to sugeruję iść do lekarza i się przebadać, bo podłoże może być inne niż barki witaminowe. Mam koleżankę, której problem wypadania włosów związany był z hormonami i dopiero jak zaczęła się leczyć udało się zastopować problem wypadania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidkowo
Mnie Vitapil pomógł dosyć szybko. wszystkie preparaty ze skrzypem w roli głównej nie pomagały a Vitapil owszem. Polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy mnie Vitapil pomógł, wiadomo, że są okresy kiedy włosy nadmiernie wypadają (wiosna), ale przy dłuższym i regularnym stosowaniu tabletek można zauważyć efekty. Mam go w domu, biorę od kilku miesięcy, włosy są bardziej lśniące, a paznokcie przestały się łamać. W opakowaniu jest 60 tabletek, w aptece av.pl zapłaciłam za nie 19 zł, jest też opakowanie 30 tabletek za 18 zł, ale wiadomo, bardziej opłaca się kupić większe opakowanie - starcza na dłużej, a cena jest korzystniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam regularnie Vitapil dwa razy w roku.Naprawdę polecam,wyrastaja po nim nowe włosy.Niestety wczoraj,kiedy w aptece spytałam o te witaminy,pani powiedziała,że najprawdopodobniej zostały wycofane,gdyz nie ma ich w zadnej hurtowni.Bardzo załuję i mam nadzieje że to tylko chwilowy ich brak,gdyz żadne inne witaminy tak nie działały na porost moich włosów jak Vitapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam ten preparat i stwierdzam,że efekty zobaczyłam dopiero po połowie roku.Włosy odrastały nowe,zdrowe,paznokcie po Vitapil-u są twardsze,cera zadbana.W aptece cena jest zawyżona,bo za 30 tabletek trzeba dać ok.45zł,a na aukcji allegro jest to koszt niecałych 30 zł z przesyłem.Teraz (chociaż nie jestem już w ciąży) łykam Matruelle; jest bardzo dobry,działa pozytywnie na cały organizm,w związku z czym nie biorę już Vitapil-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortum
Nie używałam ani Vitapilu ani niczego,co wcześniej wymieniłyście,ale powiem Wam szczerze,że nic tak nie podziałało na moje włosy jak Regenerum-regeneracyjne serum do włosów. Miałam zniszczone włosy przez dekoloryzację i ciągłe farbowanie. W końcu postanowiłam o nie porządnie zadbać. Nic nie pomagało,a kiedy użyłam Regenerum,już po 2 pierwszych myciach zauważyłam poprawę. Włosy nie "odstawały" jak wczesniej i mam wrażenie,ze sie nawilzyly,nie maja już tak suchych końcówek jak kiedyś. Do tego używam jeszcze odzywek z farb,są najskuteczniejsze. Regenerum starcza mniej więcej na miesiąc,w zależności od długości wlosa(ja mam do pasa) i dawkowania. Kosztuje ok.20 złotych,jest warte swojej ceny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecamtampulki placenta hp,12 ampulek ok 140zl,wciera sie w skore glowy najpierw 2 razy w tyg,potem raz.wlosy sa po tym fatalne,o kolorze nie wspomne ale efekt jest murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam:)warto byc cierpliwym i brac ten preparat, bardzo mi pomogl:) ale to sprawa indywidualna,najwazniejsze sa hormony warto sprwdzic poziom TSH mam ten problem, wiec dzialajcie:) cierpliwosci i systematycznosc i beda efekty:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitapil jest dobrym preparatem. Stosowałam. Bardziej natomiast polecam Revalid. Też trzeba brać regularnie przez 3 miesiące, ale efekty są widoczne już po ok. 2 miesiącach. Używałam jeszcze dodatkowo szamponu Revalid. Wiem, że ma dobrą opinie. Mnie pomógł bardziej niż Vitapil. Kupuję zawsze tutaj komplet na 3 miesiące, bo jest taniej: http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/7287/revalid-270-kaps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a miałyście tak, że przytyłyście podczas brania Vitapilu, albo woda wam się zatrzymywała w organizmie i czułyście się takie pełne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriuna
Ja nie przytyłam ani nie trzymałam wody. Tak się dzieje przy lekach hormonalnych raczej a Vitapil ma same naturalne składniki. Nie zaczełas brac jednoczesnie jakiś innych leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×