Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitapil

VITAPIL- ile jeszcze to ciągnąć ? ?

Polecane posty

Gość Jennys792
Ja dopiero kupiłam Vitapil i czytając opinie tutaj trochę się zdołowałam ;/ Włosy wypadają mi strasznie, stosowałam już różne wcierki - Jantar, ampułki ziołowe z Radicala i z Joanny, łykałam skrzyp, piję olej lniany i myję włosy tylko naturalnymi ziołowymi szamponami. Mój problem polega na tym że mam obsesję na punkcie figury i koszmarnie słabo się odżywiam. Do tego dochodzi stres.. więc nie wiem czy cokolwiek pomoże jeśli czynniki powodujące to wypadanie nie zmienią się. No ale, oglądałam na TVN style program 'sekrety lekarzy' i tam taki śmieszny doktor medycyny estetycznej przepisał kobiecie z blizną na skórze głowy Vitapil właśnie, żeby włosy szybciej jej odrosły po zabiegu. Dlatego kupiłam, bo myślałam że ma silne działanie skoro nawet w takich trudnych przypadkach go polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam 3 miesiące, włosy dalej wypadają garściami. To już nie jest ten sam vitapil co kiedyś. W wersji w szklanym słoiczku pomagał teraz zrobili "nowość " zapakowane w blistry i "nowy Lepszy skład " nie dajcie się nabrać.. Szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis1991ka
Ja mam problemy z tarczycą i strasznie wypadają mi włosy. Moja endokrynolog zapisała mi Vitapil + VIT. E + kwas foliowy + selen. Do tego biorę jeszcze sktrzypstrong. Na początku zero efektów, po miesiącu zaczęły odrastac nowe włoski tzw. baby hair, po dwóch zauważyłam zmniejszenie wypadania. Włosy są gęste i mocne, chociaż do ideału jeszcze dużo im brakuje ;) od kilku dni stosuje też płukanki z łopianu. Mam nadzieję że będzie tylko lepiej - nie zniechecajcie się, leki to mają do siebie, że potrzeba dłuższego czasu dla efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ateczka123
Vitapil łykam dwa miesiące.Dziś zaczęłam nowe opakowanie.Efekty pojawiły się tydzień przed końcem opakowania.Czyli musiałam czekać prawie całe dwa miesiące.Czytałam,że czasem trzeba czekać nawet trzy miesiące.Dwa tygodnie temu włączyłam witD.Coś zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
ja stosuje vitapil mama, od miesiaca, bo mi wlosy wypadaja po porodzie, aptekarka polecila, jako nowosc, widze juz troszke roznice w ilosci wypadajacych wlosów, na efekty większe czekam, sklad jest bogaty, stosuje tez maseczke z drozdzy na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wlosy na calym ciele nie wzmacniaja sie od niego, np. wąsik czy owlosienie na rekach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guskaa57
W moim przypadku kondycja włosów po Vitapilu poprawiła się niesamowicie. Włosy od 2 lat zaczęły mi wypadac garściami... Prostownica, suszarki, farbowanie i się nazbierało. Mój kucyk kiedyś był tak gruby, że musiałam wiązać włosy dwiema gumkami, a teraz jest cieńszy niż dwa złączone palce. Najgorszy miałam tył głowy, musiałam układać włosy tak, by nie było widać lysego placka na czubku. Zaczęłam zażywać tabletki vitapil 60 szt i myć włosy szamponem baby dream. Od tego czasu zero wypadania. Włosy są mocne, zdrowe, błyszczą! Na czubku jest ich zdecydowanie więcej, mam wiele nowych małych włosków i czubek głowy już mnie nie przeraża. Stosuje tabletki dopiero 2 miesiąc, ale na mnie działają rewelacyjnie tym bardziej, że zwykle włosy rosną mi bardzo powoli, a przez czas kuracji jak nic zyskalam z 4 cm może nawet 5cm. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laKOSTKA
Z vitapilem jest tak że troche się trzeba naczekać i nacierpieć żeby działał, le z drugiej strony ma przecież składniki naturalne więc coś za coś. Nie poddawaj się, będzie dobrze, jedz więcej owocków i warzyw i pełnowartościowych produktów i otrzymasz zamierzone efekty. Trzymam kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, biore Vitapil od miesiaca wraz z witaminami centrum zaraz po sniadaniu, efekty sa widoczne i bardzo sie z tego ciesze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitapil to pic na wodę. O wiele lepszy i przy okazji NATURALNY jest olej z wiesiołka (np. polski Gal). Ludzie, syntetyczne witaminy nie wchłaniają się i niczego dobrego dla nas nie robią. Wy to kupujecie i płacicie kupę kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Przynajmniej olej z wiesiołka jest naturalny i dobrze się wchłania. Syntetyczne witaminy wchłaniają się źle lub prawie wcale, a a dodatek są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_na
Jeśli chodzi o tabletki, to polecam inneov. Dawno temu je używałam, tyle że są drogie. Nie wiem dlaczego moje postrzeganie jest takie, że jak coś jest drogie, to musi to zadziałać i już. Co do kosmetyków to zdziałał cuda vosima bio stim. Typowo do włosów wypadających, które nie chcą rosnąć. Cena też nie mała, a działa. Używam już trzeciego zestawu. Producenci wiedzą ile ich kosztuje wyprodukowanie, dlatego jedni stawiają na ilość, drudzy na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Ja biorę już 2 opakowanie razem z falvitem - zaczęłam jesienią jak włosy wyapadlag mi na potęgę. Efekt był po jakichś 2-3 tygodniach. Przestały mi wypadać, a może po prostu skończyło się „jesienne” wypadanie. Capivit biorę razem falvitem. Efektu WOW na włosach nie widze zbytnio, ale nie wypadają :D Paznokcie natomiast mi się bardzo dobrze zregenerowały :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka

Podbijam wątek, czytałam na początku roku o efektach i ile brać, więc od razu kupiłam sobie kurację na 4 miesiące, potem jeszcze na kolejne 2, bo widziałam efekty i bałam się je stracić. Ale teraz już widzę, że włosy mi się wzmocniły, mniej ich wypada, wyrastają nowe. Także nie poddawajcie się zbyt wcześnie, bo na efekty potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×