Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek9

Gdzie najlepiej robić zakupy?

Polecane posty

Ja od dłuższego czasu jestem fanka zakupów internetowych. Kupuję praktycznie wszystko w sklepach internetowych prócz Rossmanna (tylko dlatego kupuje na miejscu bo jest tu dostępny mój ulubiony płyn :P ) i żywności ( te produkty żywnościowe, które nie są paczkowane ). Dla mnie internet jak na razie jest najlepszym rozwiązaniem ze względu na ogromny wybór i ceny gdzie czasami poszczególne rzeczy są o połowę tańsze (i nie przesadzam w tej kwestii ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepiej robić zakupy w sklepach internetowych jak chociażby Stonki.com.pl z racji szerokiego asortymentu oraz niższych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponila
Dla mnie zdecydowania najlepiej robić zakupy w sieci, zaoszczędzony czas i pieniądze. Jestem w trakcie remontu kuchni i cały sprzęt agd zamówiłam w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie prezenty kupuje na https://www.youpibag.pl/ Jest tu bardzo duży wybór produktów na które można nanieść własne zdjęcie. Według mnie taki prezent to niezwykła pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej robię zakupy przez internet. Można znaleźć wiele fajnych promocji. Ostatnio czytałam na stronie https://hdtvpolska.com/samsung-q8c-test-65-telewizora-qled-2017-z-ultra-hd-i-hdr/ wiele ciekawych informacji na temat oled tv . Zaczęłam zastanawiać się nad wymianą telewizora właśnie na taki. Też poszukam w sieci, może uda się znaleźć coś w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście polecę tu moją stronę herkbeauty.pl gdzie możecie wpadać jeśli szukacie kosmetyków naturalnych czy też lakiery hybrydowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
To zależy co szukamy , co nas interesuje. ostatnio szukałam książek tej autorki http://www.taniaksiazka.pl/autor/jodi-picoult Zainteresowałam się jej twórczością po obejrzeniu filmu zrealizowanego na podstawie jej książki W imię miłości. Piękna książka chociaż porusza trudne tematy. I właśnie takie są książki tej autorki, piękne, a poruszające trudne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xonix
Polecam zakupy w Komputroniku. Zawsze mają przystępne ceny, szybka wysyłka, ewentualnie odbiór praktycznie następnego dnia po zamówieniu. Niedawno wydali apkę VIP Klient, portfel lojalnościowy, gdzie można zyskać dodatkowe bonusy. Np. 20 zł na pierwsze zakupy za wydane 300 zł. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nx.ktr.vip&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka j
Zależy co się chce kupić, ale ja mam taki jeden sklep JagodowyKot się nazywa i praktycznie mam wszystko w jednym miejscu od zabawek dla dzieici po meble i tekstylia. Super sprawa, a i oszczędzam też na tym tak samo czas jak i pieniądze. Dziś zamówiłam córce do pokoju bardzo fajne obrazki ze zwierzątkami, które tak uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że wszystko zależy od tego co chcemy kupić, natomiast jeżeli mam być szczera to mam listę swoich sprawdzonych sklepów i na pierwszym miejscu jest BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiołek75
jeśli lubicie zniżki na sprzęt to polecam zainstalować sobie apkę Komputronika - Klient VIP, już na starcie otrzymuje się 20 zł zniżki na zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jeżeli są to sklepy online, a w szczególności polecam stronę www.Skworcu.com.pl mają teraz szereg rabatów na zdrową żywność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zakupy na www.flamingosklep.pl , bardzo dobre jakościowo ubrania i co ważne podążają za modą tak jak ja. Mają też facebooka /flamingosklep Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić www.MojeKlocki24.pl gdzie zamawiam zabawki, klocki dla swojego dziecka, szybka przesyłka i niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zamawia dużo na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirwa
Ostatnio koleżanka się chwaliła jaką fajną pościel zakupiła i właśnie kupiła ją w sferisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellana
Ja często gadżety kupuję w Teletorium, ostatnio nawet kupowałam tam kamerkę sportową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curah
Najlepiej poszukać na ceneo czegoś, tam zwykle znajduje najtańsze oferty. Albo Google Shopping. Ja tak ostatnio znalazłam bardzo fajne chłodziarki do wina, jak ktoś lubi wino i wie jak o nie dbać to taki zakup będzie jednym z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie na Magnavita.pl gdzie zamawiam kosmetyki oraz suplementy dla siebie i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZIsklep
Jeśli chodzi o środki czystości, sprzęty do sprzątania itp. to jasne że na www.izi.sklep.pl ! Zapraszamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagusia22
Ja to najlepiej wybieram sklepy internetowe te większe i bardziej znane. Raczej od jakiegoś czasu unikam zakupów na Allegro i innych tego typu serwisach. W internecie jest masa sklepów wartych zaufania. Ostatnio buty zamówiłam w https://intempo.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Duży wybór, fajne modele i bardzo szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przez Internet. A jak szukasz fajnych butów czy akcesoriów to zajrzyj do sklepu www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiiaa
Ja tam najczęściej kupuję w internecie, na przykład zamienniki activejet najtaniej dostanę w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej oczywiście jest robić zakupy w sklepach internetowych, jeśli chodzi o same adresy to polecam zacząć od www.NaturalnaSpizarnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja298
Tam, gdzie najtaniej, sztuką jest wyszukiwanie najlepszych promocji na zakupy. Dla mnie było, to nie lada problemem, czasami coś tam podpowiedziała sąsiadka, bardziej biegła w sklepowych wyprzedażach. Jest mi o wiele łatwiej odkąd korzystam z gazetek promocyjnych. Te z Kauflandu - dostaje na email https://www.gazetkonosz.pl/kaufland/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie. Ostatnio moja żona kupiła w sklepie internetowym tkaninę na garnitur, jest szara, gładka wykonana z najlepszej jakości włókien. Szybko, sprawnie bez wychodzenia z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×