Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość Aleksandra J
Ja polecam dr Zarnecką. Chodzę do niej od 2 lat.Prowadziła także moją ciążę, Jestem z jej opieki bardzo zadowolona. Nidgy nie widziałam,aby ma kogoś krzyczała!!! Dla mnie to lekarka z powołania. Dbająca o pacjentki. Jakby była taka zła jak ktoś opisał, nie miałaby tylu pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku_Przestrodze
Do Dada 121 > To idź do dr Jakubka :/ "trzon" jakich mało. Stwierdził że jestem we wczesnej ciąży. A po zrobieniu testu Beta HCG okazało się że oczywiście nie jestem w ciąży a pan "trzon" się pomylił. Już wyjaśniam skąd pseudonim "trzon", szanowny pan dr raczył stwierdzić podczas badania USG, iż trzon mojej macicy jest powiększony a co za tym idzie i pogrubione jest endometrium. Dr Jakubek stwierdził że nie ulega wątpliwości że na pewno jestem w ciąży. O mało nie zeszłam na zawał jak mnie o tym poinformował, ponieważ jak na razie nie planuje mieć dziecka. Także panu dr już podziękujemy. Wydaje mi się że że pan dr jest już powiedzmy zbyt zmęczony ze względu na swój wiek. Moim zdaniem powinien iść jak najprędzej na emeryturę!!! Poza tym jeszcze przed wizytą u pana dr robiłam testy ciążowe. Oczywiście oba miały wynik negatywny i pokazały to samo co test Beta że nie jestem w ciąży. Po prostu ze względu na infekcję i podwyższoną temperaturę na początku cyklu, faza lutealna nastąpiła znacznie później niż zwykle i stąd skutek przesunięcia się dnia miesiączki. A dr Jakubek stwierdził ciąże. Żałosna pomyłka! Przez pana doktora niepotrzebnie nabawiłam się nerwicy. Także jeszcze raz napiszę, że panu dr już podziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gullll
Witam, mam pytanie. Szukam jakiegoś w miarę w porządku ginekologa na nfz w kaliszu lub okolicach. Mam podejrzenie PCOS i potrzebuję konsultacji czy wszystko jest w miarę ok. BArdzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P ysia
Polecam baaaardzo dr Wenerskiego, chodzę do niego na NFZ do przychodni na Kwiatowej :) rzeczowy,sympatyczny, do wszystkiego podchodzi na spokojnie, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie odczułam żadnego lekceważenia z jego strony, nie żartuje w głupi sposób z czym u kilku lekarzy już się spotkałam, badanie przeprowadza ultra delikatnie, a i jego gabinet jest dobrze wyposażony, polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy koś wie gdzie w szpitalu pracuje teraz dr. Nawrocki, podobno nie pracuje już na Toruńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że przeniósł się do Pleszewa, ale nie jest to potwierdzona informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przeniósł się do Pleszewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścccc
wie ktoś ile za wizyte bierze dr Wenerski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w pierwszej ciazy, jak się dowiedziałam chciałąm iść do dr. nawrockiego. jednak dzwoniąc do przychodni 9 maja, zaproponowalimi terin 22 czerwca ;) wiec odpuściłam. Poszłam do Dr. mazura. Opinie o nim są różne, ale ja jestem miło zaskoczona. Bardzo cierpliwy lekarz, dokładnie dori usg, wszystko tłumaczy jak "krowie na rowie" mogę mieć do niego milion pytań i na wszystkie odpowiada. Naprawdę lekarz ma wiedzę i myślę, ze mogę być u niego bezpieczna. Ma specyficzne poczucie humoru- ale mnie akurat to odpowiada i tym samym trochę rozluźnia atosferę, która podczas badania moze być spięta. Narazie jestem zadowolona. To mój 12tc i przeprowadził mi dokłądne USG, skierował na badania, skierował do okulisty, przeprowadził badanie piersi.. Jedyny minus to cena. Niestety jest drogi- wizyta 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanessa001
Potrzebuję szybko dostać się do ginekologa...Którego polecacie, by szybko się dostać prywatnie i cena była względna, nie wygórowana? A swoją drogą - zawsze chodziłam do dr Greberskiego, za wizytę w tamtym roku brał 80zł, czyli niewiele, mogę go polecić, ponieważ doprowadził moją ciążę do końca, dziecko ma się świetnie :) ale chciałabym sprawdzić gdzieś indziej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Pawła Jachowskiego, który przyjmuje w Konsylium na Podkowińskiego. Pan dr przyjeżdża z Poznania w każdy wtorek. To świetny lekarz, kompetentny, miły( i przystojny☺)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne kurcze, najważniejsze, że przystojny. Czego to jest wyznacznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_z
Dziewczyny pomóżcie! Szukam lekarza, z którym będę mogła rodzić w Pleszewie, ale przyjmuje w Kaliszu. Z tego co wyczytałam do takich należą dr Bartczak oraz dr Wenerski. Co sądzicie o tych lekarzach? Jakie są ceny prywatnie? Jestem w 5 tygodniu ale muszę znaleźć kogoś kto to potwierdzi oraz poprowadzi moją ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku doktora Nawrockiego terminy są długie, ale jeśli odrazu w rejestracji powie się, że w celu potwierdzenia ciąży to Panie albo rozmawiają bezpośrednio z lekarzem albo wpisują za osobę, która zrezygnowała z wizyty, na stronie internetowej doktora jest również prywatny nr tel zawsze można zadzwonić i zapytać czy miał by możliwość przyjęcia przed lub po pacjentkach, przyjmuje w Kaliszu, a pracuje w Pleszewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam właśnie dylemat bo całe życie chodziłam do Greberskiego, poszlam ostatnio na wizytę bo tydzień bolał mnie brzuch, okazało się że jestem w ciąży, bardzo wczesnej bo to było jakiś tydzień jak mi sie okres spoznil, teraz mam przyjść z wynikami 12 października. No i mam dylemat czy zostać u Greberskiego czy może przenieść się do kogoś innego?? To moja pierwsza ciąża a mam już 36 lat, zależy mi na profesjonalnym podejściu. Jak dotąd o Greberskim złego słowa nie powiem, ale jednak ciąża to inna sprawa :) doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goWść
Dr Greberski prowadzil moja ciaze, wszystko przebieglo pomyslnie. Odpowiednio wczesniej przygotowal mnie o mozliwosci porodu przez CC. Mialam czas na oswojenie sie z mysla, bez paniki. Teraz jestem pod jego opieka z 2 ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monafado
Dobry wieczór . Byłam dziś u p. Dr Strzegieckiej.Pani doktor człowiek z sercem empatia kompetentna jestem zachwycona . Przyjechałam do niej z bólem od zapalenia macicy .... po raz pierwszy bo słyszałam dobre opinie i jestem zachwycona muszę to napisac jeszcze raz. Nie ma co przekonywać proszę nie wyrabiajcie sobie opinii na postawie dziwnych komentarzy to już na pewno będzie moj ginekolog . Cenowo uważam, ze Ok 120 zł z cytologia siedziałam ponad 45 min nie pamietam jaki lekarz dał mi tyle ze swojego czasu . Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×