Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość gość
to Wenerski nie przyjmuje juz na Ostrowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przyjmuje juz na ostrowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kobietki, widze ze kilka o dr Wenerskiego pyta, a ja mam pytanko, czy on pracuje w kaliskim szpitalu? wydawało mi sie ze gdzies słyszałam, ze w kaliszu juz nie pracuje tylko w pleszewie. Prowadziła może któraś z was u niego ciąże teraz i rodziła w kaliszu? znajoma bardzo dobrze o nim mówiła, tyle że wtedy w kaliszu pracował. Zastanawiam sie, czy warto prowadzic u niego ciąze jak pracuje teraz w pleszewie, a poród miałby miejsce w kaliszu. Duzo sie mówi o tym, że kaliscy szpitalni ginekolodzy żle patrza jak ktoś z ciażą chodzi do kogoś innego a nie do nich. Muszę coś na szybko zdecydować, a nie znam tak do końca tutejszych "niepisanych praw" a do miasta w którym poprzednio mieszkałam mam za daleko aby z ciążą jeździć :( denerwuje się bardzo tą sytuacją. Może mi któraś coś doradzić, podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Za każde słowo będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prowadzenie ciazy to polecam doktora nawrockiego. pracuje w kaliskim szpitalu i naprawde dba o sowje pacjentki nie tylko podczas wizyt w gabinecie ale tez w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosnie Wenerskiego i prowadzenia ciąży ja bylam bardzo zadowolona. Tak to prawda ze pracuje w Pleszewie. Nie wiem jak na chwile obecną jest traktowanie pacjentek lekarzy nie pracujących w kaliskim szpitalu ale 2lata temu odczuć sie dało, że jest się gorzej traktowanym. Na wszystkie badania wchodziło się ostatnim. Moja opinia wynika tylko wyłącznie z pobytu na patologii. Podobno zmieniło się podejście lekarzy ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam dr Nawrockiego, byłam u niego raz, ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, miły, odpowiada na wszystkie pytania, nie widać u niego pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ktoś na obserwacje cyklu do P.Basi na rajskowskiej w kaliszu? Jak ona się nazywa? Jakie macie o niej wrażenie? Mam tam zacząć chodzić i chce się zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest w Kaliskim szpitalu jeśli chodzi o poród po CC? Miałam cc 1,5 roku temu, teraz za m-c termin i nie wiem na co się nastawiać, czy raczej wolą znów pokroić czy wolą, żeby próbować rodzić sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Dariusz Samulak Ostrzegam ! Lekarz wymyśla choroby i zabiegi, które powinno się wykonać oczywiście u niego - za krocie. Zostałam okradziona i oszukana przez tego pana - niestety brak dowodów nie pozwoli mi na oficjalne zgłoszenie sprawy do organów ścigania. Leczyłam się u niego 7 lat temu, niestety wtedy nie było super wypaśnych smartfonów jakie mamy teraz. Z dzisiejszym doświadczeniem, mądrością i sprzętem miałabym piękny filmik jako dowód jego nieuczciwości - jeśli macie jakiekolwiek podejrzenie, że ten lekarz was na coś naciąga zbieraj dowody, konsultuj się z innym lekarzem i jeśli okaże się ze jesteś ZDROWA i nie potrzebujesz zabiegu który oferował dr samulak zgłoś sprawę tam gdzie trzeba - tacy ludzie powinni mieć odebrane prawo do wykonywania zawodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A mogłaby mi któraś z Pań polecić lekarza na usg 3d. Czytałam że taki sprzęt ma Jakubek, Zięba i chyba Kurpik. Który z.nich najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do p. Basi na rajskowską w kaliszu na obserwacje cyklu przez 2 lata. bardzo miła kobieta z doświadczeniem. Można o wszystko zapytac i mimo często póznych godzin przyjmowania nigdy nie odczułam jej złego humaru czy jakiegoś niezadowolenia. naprawde polecam p Basię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na usg 3d byłam u Zięby. Dokładnie mnie badał. Byłam zadowolona z wizyty. Ciążę prowadziłam u innego lekarza na nfz. Więc tylko raz u niego byłam. Żeby mieć pamiątkę na płycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z czystym sumieniem dr Kurpika. To przede wszytskim dobry człowiek . To moja trzecia ciąża, którą prowadzi.A chodzę do niego ok 15 lat. Naprawdę złego słowa na tego lekarza powiedzieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam pania dr.zarnecka jest fatalnym lekarzem.zachowuje sie skandalicznie,krzyczy na pacjentki w szpitalu.nieumie odczytac wynikow usg,ustalic terminu porodu ani okreslic tygodnia ciazy.potraktowala mnie w szpitalu jak smiecia....niekompetentna,powinna zamiatac ulice...pan dr.podhalanski najlepszy lekarz.polecam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: czy wie może ktoś, czy Mariusz Nawrocki pracuje jeszcze w szpitalu na ginekologi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam cztery dni temu i wolom po czekas odrazu nie krojom i nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam cztery dni temu i wolom po czekas odrazu nie krojom i nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dr Nawrocki pracuje w szpitalu na Toruńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudaniewidy
Piszę w sprawie dosyć delikatnej..wyczytałam w Internecie kilka negatywnych opinii na temat doktor Sarny- kaliskiej ginekolog.. Dwa tygodnie temu zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią doktor i doszłam do wniosku, że tak tego nie zostawię i zamierzam odwołać się do rzecznika praw pacjenta. Chciałam zebrać kilka wiarygodnych i prawdziwych opinii na temat pani doktor by mieć podstawy do złożenia odpowiedniego dokumentu. Sposób, w jaki doktor Sarna przeprowadziła badanie i wizytę był/ jest karygodny i wydaje mi się, że powinnam zadziałać by innym kobietom to się nie przydarzyło. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , możecie polecić mi jakiegoś dobrego lekarza w Kaliszu i okolicy, sprawa jest dość pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Sarna nie pracuje w kaliskim szpitalu,pracuje w Poznaniu.Rodziłam miesiąc temu i pytałam połoznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabinet na rajskowskiej w kaliszu są tam dobrzy lekarze. A co do usg 3d to polecam poznań centrum zdrowia kobiety ul. ułańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena za wizytę u dr. Bartczaka 150 zł ( mowa o wizycie w ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. pomozcie. Polecicie jakiegos ginekologa na kase chorych ktory przyjmuje w kaliszu ? i jakie są do niego średnio terminy ? oraz gdzie przyjmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr kurpik - miły facet, ale... namówił mnie na drogie badania hpv, a nie zauważył początków PCOS. nawet przy ośmiu cystach na jajniku. podziękowałam za "współpracę" po konsultacjach i diagnozie u dwóch innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuu23
co wszyscy kaliscy ginekolodzy jedna wielka banda łupa jestem z kalisza ale zebym nogi miala wyciągnąc to nigdy nie znajde sie w tym szpitalu na toruńskiej jedynie co to polecam Poznan bynajmnie lekarze mądrzy a nie pajace tak jak tutaj tyle lat sie leczylam u tych wszystkich lekarzy i prywatnie i nfz i o mało mnie do grobu nie wpedzili nikt sie nieczego nie dopatrzyl i 8 lat mojego leczenie u nich poszlo na marne bo gdybym odrazy zaczela leczyc sie gdzie indziej dzisiaj napewno juz zostalabym mama ale coz co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktg można zrobić w szkole rodzenia na legionów, koszt chyba 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Bartczaka wspaniały lekarz, cierpliwy i dokładny przed operacją przyszedł jeszcze raz wszystko powiedział i po operacji tak samo godny polecenia w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji? Czy ktoś był u Pani Anety Falczyńskiej w sprawie diety? http://szczuplabyc.net/ Byłam na jednej wizycie na razie i szukam dodatkowych opinii, koleżanka mi poleciła tą Panią, poradnia na Armii Krajowej, wydaje się spoko, bardzo pogodna i sympatyczna, koleżance pomogła, ale zastanawiam się czy jeszcze ktoś ją zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×