Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość gość
Witam :) chciałabym się dowiedziec czy ktora z Was moglaby by polecić dobrego ginekolga, tyle ze pod katem leczenia grzybicy. Przeglądałam forum i większość postów dotyczy ciąży. Leczyłam się farmakologicznie, pozniej olejkami, w sumie to pomogly, tylko ostatnio znow mam podobne objawy, moze nie tak ostre jak kiedys, ale strach nadal jest. Chciałabym się przebadac i dowiedzieć czy nadal to we mnie siedzi... Serdecznie pozdrawiam, Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Z wielką przyjemnością mam ochotę się podzielić mega pozytywną opinia doktora Pawła Jachowskiego:) Byłam u różnych ginekologów (jak zresztą zapewne każda z WAS) w poszukiwaniu tego najlepszego;) I wreszcie znalazłam:) Przemiły,odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania,przeprowadza bardzo dokładnie każde badanie,udziela porad,stara się w 100% by każda pacjentka wyszła z gabinetu uśmiechnięta :) W razie potrzeb kieruję na dodatkowe badania:) .W gabinecie nie czujemy się skrępowane:) No i muszę dodać.że jest bardzo przystojny :) ;) ;) Także wystawiam mega POZYTYW za całokształt:) oby więcej takich lekarzy,,,;) Do takich jak Paweł Jachowski chodzi się z przyjemnością :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz moze w jakie dni przyjmuje doktor w przychodni? I jesli chcialabym prywatnie to ile bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19852anula
Mam pytanie czy doktor Wenerski pracuje w kaliskim szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Wenerski pracuje w pleszewskim szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr Wenerskiego jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Słyszałyście coś może o pani doktor Sylwii Frątczak- Żarneckiej? Wiem, że to podobno młoda kobieta, ale w porządku. Wie ktoś może czy gdzieś przyjmuje czy leczy tylko wyłącznie na oddziale w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Żarnecka przyjmuje w przychodni na Polnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Szukam dobrego ginekologa na NFZ w Kaliszu lub okolicy, możecie kogoś polecić? Jeśli tak, to poproszę również o jakiś namiar. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla zainteresowanych dr Wenerski przyjmuje prywatnie w poniedziałki i w środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag95
Wreszcie trafiłam na ginekologa, którego mogę polecić każdej z was. Po latach poszukiwań okazał się nim doktor Jacek Wenerski. Mój wybór padł po zapoznaniu się z opiniami na forach, prywatna wizyta na Ostrowskiej,zaraz po tem szpital w Pleszewie i mogę śmiało powiedzieć, że miałam duuużo szczęścia. Lekarz budzący zaufanie od pierwszej wizyty, rzeczowy, kompetentny, nie leci na kasę i z anielską cierpliwością. Jego spokój udziela się pacjentce. Polecam tym co chcą się wybrać na pierwszą wizytę w życiu i tym bardzo bojącym się a przede wszystkim tym, których lekarze, zapewniają co roku, że wszystko ok a jednak coś jest nie tak... cyt.doktora " przeciąganie sprawy niewiele zmieni, a może zaszkodzić" To taki lekarz z gatunku "na całe życie" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potwierdzam zdanie wszystkich poprzedniczek dr Wenerski jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczkowa1111
witam, czy mam takie troche głupie pytanie, czy na wizytę u ginekolog można wejść z partnerem czy ona też go skieruje na badania nasienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny a co sadzicie o Magdzie Michalskiej. Pracuje w szpitalu w Kaliszu i na kwiatowej i w Medixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr M.Michalska jest całkiem w porządku, przynajmniej w szpitalu, zleca wszystkie potrzebne badania interesuje się pacjentką. A czy ktoś chodzi do Wojciecha Szatkowskiego? Jaki jest to lekarz? Czy jest w porządku? Czy dobrze leczy-prowadzi ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniak123
dziewczyny szukam dobrego lekarza który umie skutecznie walczyc z niepłodnością. zaliczyłam juz kilku lekarzy w kaliszu w tym: bartczak, rabiega , mazur itd P Rabiega bardzo dobra, ale jesli chodzi o prowadzenie ciąży, uważam ze jesli chodzi o problem zajscia w ciąze juz nie pomoże. zastanawiam sie nad poznanskimi lekarzami: meller, czerniak poradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr Wenerskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Czechmanowski specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Przyjmuje chyba w Ostrowie i pracuje w Pleszewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Bartczak przyjmuje chyba tylko prywatnie na Asnyka, a jeśli chodzi o szpital to pracuje w Pleszewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora Nawrockiego!! Miły i przede wszystkim kompetentny (jak niewielu w kaliskim szpitalu). Potrafi profesjonalnie zająć się pacjentką. Pracuje na Toruńskiej i w Sp. Doctor na Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy była któraś z Was u ginekologa na rogatce w Kaliszu? Chodzi mi o wizytę na NFZ, jak to wygląda, czy badają tak jak prywatnie, czy robią usgi czy gabinet jest w miare przyzwoity, wwyposażony czy pamięta czasy Prl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) czy ktoś coś wie na temat dr Żarneckiej poza tym, że pracuje w szpitalu? Proszę o opinie i gdzie przyjmuje, bo szukam dobrej pani ginekolog w Kaliszu, a słyszałam, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Owszem Pani Żarnecka jest bardzo miła i sympatyczna ale nie idzie to w parze z kompetencjami i umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szczerze odradzam doktora Olczaka. Jest wyjątkowo gburowaty i nie miły.. leczy jak ma humor, oczywiście najchętniej prywatnie (mówi, że na NFZ badanie sie nie należy i odsyła do swojego prywatnego gabinetu) i oczywiście nigdy nie można być mądrzejszym od niego czyli zadawać zbyt mądrych pytań. Bardzo lekceważące podejście do pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam doktor Żarnecką od samego początku prowadzi moją ciążę, zleca potrzebne badania, interesuje się pacjentką. W każdej chwili wiem, że mogę złapać za telefon i zadzwonić gdy coś mnie niepokoi. Młoda, sympatyczna i kompetentna. Przyjmuje na Polnej i na Rogatce, ale chyba gdzieś jeszcze. Pracuje w szpitalu co ważne odpowiada na każde pytanie nie zlewając pacjentki. Miałam do czynienia również z doktorem Podhalańskim i Hajdo. Badanie ginekologiczne to był dla mnie ogromny ból, a do tego totalna zlewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam 8lat temu chodzilam do doktora Olczaka oczywiscie prywatnie prowadzil cala moja ciaze hmmm oceniam na 4plus. Porod przez cc odbieral doktor Szadkowski bardzo mily i konkretny lekarz. Pozniej leczylam sie na ul.rajskowskiej u doktora mellera udalo sie zajsc w ciaze lekarz poprostu rewelacyjny delikatny konkretny odp na wszystkie pytania bardzo troskliwy. Chcialam rodzic w poznaniu hmm jednak nie zdazylam bo w 36tyg dostalam skurcze i musialam jechac z mezem do kaliskiego szpitala. Nie bede komentowac zachowania dr.Olczaka ktory mnie przyjmowal i doprowadzil do lez zlym traktowaniem bo niestety bylam z pod opieki poznanskiego lekarza. Ja nie chcialam rodzic naturalnie i poprosilam o cc bo wiele kobiet nie wie ze ma juz do tego prawo wiec wyobrazcie sobie jaki Olczak byl nie mily jak uslyszal ze o 23.15 ma przeprowadzic operacje gdzie moglby sobie drzemac bo pacjentka nie ma zyczenia rodzic naturalnie. Na vale moje szczescie byla rowniez doktor Zarnecka jest to mloda kobieta ale jak dla mnie juz fachowiec. Robi specjalozacje jedna za druga jest odpowiedzialna i kompetenta i ja wlasnie poprosilam aby mnie operowala a Olczak tylko asystowal.. Pozniej przychodzila pytala itp. Polecam Ja z calego serca i Ja bym wybrala namojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam poszukuje pilnie dobrego lekarza który przyjmie mnie z dnia na dzień jest to bardzo ważne kogo polecacie i gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) bardzo serdecznie polecam dr Żarnecką-Frątczak. Jest młodą lekarka ale rozwijająca sie bo już osiągnęła tytuł doktora nauk medycznych. prowadzi moja ciążę od samego początku , dodam ze lada moment rozwiązanie. Jest kompetentna, nigdy nie pozostawia bez odpowiedzi moich pytań a jest ich jak pewne u każdej z Was wiele. To moja druga ciąża wiec wiem co mówię. Wszystkie zgłaszane objawy dokładnie analizuje i nigdy nie lekceważy tego co mowię. Uważam że to lekarka z powołaniem i oby więcej takich lekarzy w Naszym szpitalu. Przyjmuje w ramach NFZ na Rogatce, Polnej i H. Sawickiej niestety nie ma jeszcze prywatnego gabinetu ale oby jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaulka
Ja również niedawno rodziłam i przekonałam się, że na kaliskiej porodówce jest doktor Mariusz Nawrocki. To doskonały i kompetentny specjalista, a także życzliwy i bardzo empatyczny człowiek. Oby więcej takich lekarzy w tym szpitalu. Na porodówce robił mi cięcie cesarskie czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem pod bardzo dobrą opieką. Podobno Pan doktor przyjmuje teraz prywatnie w gabinecie "Orto Medica" na Niemojowskiech. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są w większosci zacofane bo wstydza się partnera podczas badań u ginekologa na fotelu czy porodzie a obcego faceta ginekologa nie ciemnota!Dodam,ze bardzo czesto dochodzi do zakażeń pdczas badań pochwy bo rękawiczki chronia Tylko lekarza nie pacjenta.Często dotyka cos w gabinecie po załozeniu rękawiczek nawet odbiera telefon potem wklada do pochwy zakażając ją.Ja mam zawsze męża przy każdym badaniu nawet na fotelu i wspierał porody.A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 o obecności osoby bliskiej podczas badań i nzawet zabiegów w szpitalu nie wolno wyprosić Decyduje Pacjent o obecności nie lekarz!I to właśnie partner powinien zwracac uwage lekarzowi by zmienił rękawiczki gdy cos dotyka i chce badać pochwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×