Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość marta22072012
Witam, dziewczyny czy możecie mi powiedzieć coś na temat dr. Nawrockiego? wiem ze przyjmuje prywatnie w przychodni obok WORDu... Wiecie jaki jest dla pacjentek? i ile kosztuje u niego wizyta prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wizyta u doktora Nawrockiego kosztuje 120zł. Ja do niego chodzę, prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły, delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie żałuje czasu na wizytę i odpowiada na wszystkie pytania. Ja jestem zadowolona i nie wybrałbym już się do nikogo innego (to jest moja trzecia ciąża więc mam "doświadczenie" z lekarzami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMB
My z żoną byliśmy wielokrotnie u doktor Żarneckiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni i nie wybralibyśmy innego ginekologa. Zależało nam, żeby ciążę prowadziła kobieta i nie zawiedliśmy się. Opinie wśród wielu znajomych były bardzo pozytywne, więc się zdecydowaliśmy. Przeprowadziła wszystkie badania, tłumaczyła bardzo dokładnie każdy etap ciąży i jesteśmy bardzo wdzięczni. Nawet na USG specjalnie dla nas przyjechała o 7 rano, choć wcale nie musiała. Prawdziwy lekarz z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionda123
Cześć, wiedzie ile kosztuj***adania 3d lub 4d u doktora zięby? Czy warto robić takie badanie? Zalezy mi na dokładnym sprawdzeniu czy z dzieckiem wszystko ok. Czy jest to bezpieczne dla dziecka? Miałam robione badania usg 2d. Jestem w 15 tygodniu ciąży. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionda123
A może wiedzie gdzie można zrobić usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie na kasę chorych przyjmuje dr kurpik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie. Kurpik przyjmuje tylko prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w centrum zdrowia kobiety poznań ul. ułańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USG specjalistyczne w tym centrum zdrowia kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o ginekologu-endokrynologu Andrzeju Pajdowskim? On przyjmuje w różnych miastach np. Krotoszyn, jarocin, ostrów wklp. kalisz. Czy robi inseminacje ile kosztują i jak wyglądają u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Warto się zarejestrować na wizytę do dr Wojno (kontakt na stronie www.ginekolog-wojno.pl ). Ja sobie bardzo chwalę. Nie tylko dobry lekarz, ale przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Wojno też robi inseminacje na wizycie i obserwacje cyklu? Jakie są u niego stawki za wizytę itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj w Orto-medice o tę inseminajcę-tam jest taki miły doktor, który mi bardzo pomógł. Mam nadzieję, że tobie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mi ktoś napisać ile obecnie za wizytę z cytologią bierze ginekolog Bartczak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia920721a
Obecnie chodze do doktora Sroki w Pleszewie calkiem przyzwoicie i nawet moja mama sie przekonala do niego. A co do szpitala na torunskiej nigdy w zyciu nie bede tam rodzila. Pojechalam z silnym krwawieniem bo juz nie dawalam rady co uslyszalam ze przesadzam i kilka uwag nie na temat od gownianej pielegniarki a pani doktor oj rozumy postradala do reszty traktujac mnie jak psa.nawet mnie nie dotknela i odeslala do domu. Z mezem pojechalismy do szpitala w Pleszewie otrzywalam pomoc dorazna w postaci zastrzyku i przebadano mnie. Dzieki panu dr juz sie lecze i zapomnialam o obfitych miesiaczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloblobla
http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko Głosujcie na Kalisz ul. Dobrzecka! jeśli Kalisz będzie w pierwszej 20-ce do końca maja, NIVEA za darmo wybuduje plac zabaw w naszym mieście. Wstyd, że wioski przeszły dalej w kwietniu, a miasto 100tysięczne nie może się zmobilizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka9
A ja rodziłam w styczniu 2014 r. na Toruńskiej i byłam baaardzo zadowolona, a pojechałam "na żywioł", nie łatwiłam "swojej" położnej czy lekarza, wszystko super, położne miłe i bardzo pomagały w czasie porodu i po nim, ale fakt faktem dużo zależy od podejścia rodzącej, pamiętajcie że wszyscy są tylko ludźmi i jeśli my się do kogoś uśmiechamy to i do nas się uśmiechną :) na sali położniczej ze mną leżały 2 dziewczyny, które na uprzejme "proszę" położnych czy "dzień dobry" nie odpowiadały wcale, więc w sumie się nie dziwię, że późnij takie "księżniczki" z roszczeniowym podejściem do życia są wiecznie ze wszystkiego niezadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka1254896
Ja chodzę do lek. Wojciecha Szatkowskiego. Prowadzę u niego ciążę. Poprzednią również. Fakt, nie pracuje w szpitalu, ale jest MEGA lekarzem, dokładny, spokojny, słucha pacjentki, ale co najważniejsze bada dokładnie pacjentkę i maluszka, w razie potrzeby natychmiast interweniuje - leki lub szpital. Zresztą, kiedy pierwszy raz skier mnie do szpitala na Toruńską, z jakimś tam problemem przy przyjęciu były dwie położne, stara pyta do kogo chodzę, mówię, że do W.Sz., a druga młodsza zaczęła pytać gdzie dokładnie przyjmuje, bo bardzo dużo pacjentek tam trafia od niego i są bardzo zadowolone. A to chyba o czymś świadczy, że nawet położna woli lekarza spoza szpitala. Dodatkowo, w szpitalu byłam traktowana normalnie, bez jakichś uprzedzeń, że nie chodziłam do lek ze szpitala. W porę zareagowano kiedy stan maluszka się pogorszył i przyspieszono poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie wiecie może ile bierze dr Wenerski za prywatna wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate670
Dr. Wenerski bierze 100zl za wizytę, z cytologia 150zl. Przyjmuje na ul. Kordeckiego w Kaliszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dr Wenerski nie przyjmuje juz w ogóle na ostrowskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetak79
Ktoś pytał o dr Pajdowskiego. Byłam raz i więcej nie pójdę. Bardzo nie miły, traktuje pacjenta jako zło konieczne. Mi zrobił usg tarczycy i powiedział że mam hasimoto i że nie ma czasu więc mam poczytać w internecie co to za choroba.... Mojej cioci powiedział że ma "cicky jak krowa' i że się dziwi że choruje... Odradzam tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was robiła u dr Wenerskiego badanie przyziarnistosc karkowa i ile to kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeziernosc karkowa. przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie nie myle to przeziernosc karkowa jest wliczona w normalną cenę wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak teraz wyglada cena z cytologia u dr Bartczaka no i jak z terminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje wizyta u dr Szczesnej, prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wiecie ile bierze doktor jakobek za usg 3d albo 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, powiedzcie mi gdzie prywatnie przyjmuje Wenerski? Warto do niego iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr wenerski przyjmuje w Poliklinice na Kordeckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×