Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliaaa

miłosne piosenki

Polecane posty

Gość samotna w tlumie przyjaciol
**jest piosenka ktora sprawia ze przechodza mnie dreszcze jest tak piekna gleboka i wyjatkowa trafia do mnie jak zadna inna Tloku&Jula-zostan**z kolejna wiaza mnie wspomnienia i sluchajac jej mam przed oczami obrazy zdarzen do ktorych tesknie Avril Lavigne-I'm with you lub polska wersja w wykonaniu Ewy Farnej-Tam gdzie ty** Tych nie bd opisywac ale sa swietne -tloku&kama i jula NADAL KOCHAM -g.andrzejewicz ZANIM POWIESZ,TRUDNY WYBOR -paulla I PROSTO W SERCE -video BELLA -formacja niezywych schabow LAWKA -liber&s.grzeszczak CZERN I BIEL, MIJAMY SIE, 180 STOPNI -rh+ PO PROSTU MILOSC -m. Brodka MY Polecam na wolne chwile. Idealne do przemyslen a kazdy dopasuje do ktorejs z nich wlasna historie, moga stac sie b.bliskie**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w tlumie przyjaciol
**jest piosenka ktora sprawia ze przechodza mnie dreszcze jest tak piekna gleboka i wyjatkowa trafia do mnie jak zadna inna Tloku&Jula-zostan**z kolejna wiaza mnie wspomnienia i sluchajac jej mam przed oczami obrazy zdarzen do ktorych tesknie Avril Lavigne-I'm with you lub polska wersja w wykonaniu Ewy Farnej-Tam gdzie ty** Tych nie bd opisywac ale sa swietne -tloku&kama i jula NADAL KOCHAM -g.andrzejewicz ZANIM POWIESZ,TRUDNY WYBOR -paulla I PROSTO W SERCE -video BELLA -formacja niezywych schabow LAWKA -liber&s.grzeszczak CZERN I BIEL, MIJAMY SIE, 180 STOPNI -rh+ PO PROSTU MILOSC -m. Brodka MY Polecam na wolne chwile. Idealne do przemyslen a kazdy dopasuje do ktorejs z nich wlasna historie, moga stac sie b.bliskie**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1610
david gray - this years's love damien rice - 9 crimes coldplay- the scientist sarah mc lahlan - in the arms of angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znora_88
adele- first love michał bajor- niw opuszczaj mnie raz dwa trzy- oczy tej małej moze jest o miłości tylko z jednej strony ale mióść to miłość nie występuje tylko ta szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polciaa
Moje ulubione piosenki miłosne to; Wielka miłość Chce tu zostać Nie jesteś sama Kiedyś zapomne Są ludzie są serca Zabiorę Cię Kołysanka Prztańczyć z Tobą chce cała noc Mamy siebie Mali wielcy Cicho Wszystko co chciałbym Ci dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gegebee
WIĘC TAK MAM CHŁOPAKA I MU SIE BARDZO PODOBA PIOSENKA pwrd - dla niej paulla - od dziś pwrd - myślę o tobie NO I JESZCZE, z tych bardziej ( dołujących ) : mezo - zemsta jeden osiem I - jak zapomnieć Maam nadzieje że pomogłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiekkk
Magda spełnione sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaataaalus
na pierwszy taniec najlepsza piosenka 'ziyo- magiczne slowa albo seweryn krajewski- wielka milosc ' mandy moore- me muero de amor gosia andrzejewicz - zabierz mnie blue cafe - my road pih -smierc nas nie rozlaczy bartelone - kocham sumptuastic - nieodwolalnie kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarararara
Michael Jackson : * I just can't stop lovin you *Billie Jean *Dangerous *The Girl Is Mine *Heal the world * Will You Be There *Speechless *You are not alone *You are my life *Butterflies *The way you make me feel *We are he world .. ^^ Beyonce: *Halo *Broken Heart Ania Wyszkoni: * Pośród czterech ścian *Czy ten pan i pani Madonna: * Miles Away

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka22
a ja poelcam PIASEK I KUKULSKA: jestes blisko mmnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Nasza miłosna piosenka to było: "LUCKY" by Jason Mraz - tańczyliśmy do układu na I taniec przy tej właśnie melodii :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zakochana w nastrojowych piosenkach Marka Torzewskiego. Może nie są to piosenki na pierwszy taniec ale w wielu jego piosenkach jest temat miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zakochana w nastrojowych piosenkach Marka Torzewskiego. Może nie są to piosenki na pierwszy taniec ale w wielu jego piosenkach jest temat miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmw
James Blunt - Goodbye my lover Neyo - So sick 3 Doors down - Here without you alesha dixon- breathe slow alexander rybak - fairytale damien rice - 9 crimes hinder-without you john mayer - slow dancing in a burning room kat deluna - love me, leave me Nickelback - Savin' Me sia - breath me Nelly, James Morrison - Broken Strings Nickelback - I'd Come For You Thinking Of You - Katy Perry Who Knew - Pink because of you-kelly clarkson Beyonce - Broken hearted 14 Westlife - I Won't Let You Go pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 rh+ po prostu miłość 2 rh+ nadzieja 3 Doors Down - Here Without You 4 savage garden - Truly madly deeply 5 Outlandish Aisha 6 andrzej piaseczny - chodz, przytul, przebacz 7 06-nickelback-far_away 8 monika brodka- znam cie na pamiec 9 Nickle back - Nickelback - How you remind me 10 Pin Bo to co dla mnie... 11 Polski Hip Hop- DKA - Tylko ty kochanie 12 slawek bieniek - samotna 13 stanfour - in your arms 14 titanic - po polsku 15 video - fantastyczny lot - nowa piosenka 16 Kelly Clarkson - "Because Of You" 17 Ashley - Dwa serca 18 Jula & Magda - Straciłam 19 jula & fab - nie opuszcze cie 20 in your arms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21James Bunt - Goodbye my lover 22James Blunt - You're Beautiful Polecam te piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms. Brightside
Polecam zespół El Sue z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms. Brightside
Polecam zespół El Sue z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga...;p
Jak kochac to Tylko CIe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::)
Kto wie co to za piosenka?? "...Popatrz sama jak to jest , przy tobie zawsze śmieję się .. Najpiekniejsze chwile ..chwile gdy JESTEŚMY razme ja i Ty.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaa
september - because i love you for teens - jesteś częścią mnie zibo - jest nas dwoje feel - no kochaj mnie D-Bomb - Oczy Pełne Łez :);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×