Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliaaa

miłosne piosenki

Polecane posty

Gość Syguś
Kasia Cerekwicka - tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi xDD =**
moimi ulubionymi piosenkami sa : Kindla-oddaje ci wolnosc Peter-jedno zycie jedna milosc Peter-bylas jedna z chwil Ich troje-powiedz ze mnie kochasz Pawel Nowak-w imie deszczu Kasia Kowalska-to byl sen Doda-zaspiewam ci ostatni raz=** Bo to co dla mnie (nie znam wykonawcy) to chyba wszystkie ;) ... ale jak sobie przypomne jeszcze jakies to napisze ;));** ... naprawde warto posluchac bo sa fajniusie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava908
Timabalnd-Apologize Bule Caffe-Czas nie będzie czekał Hilary Duff-Whit Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko39
daro- właśnie Ty kubuś puchatek-gdzie jesteś d-bomb - oczy pełne łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka...*
Fajna jest piosenka naucze cie zyc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasminexDxD
A więc : Avril Lavigne - Girfriend Avril Lavigne - Kiss me Andrzej Piaseczny - Niecierpliwi Andrzej Piaseczny - Z głębi duszy Anthony Moon - How can i love you Bajm - Być z Tobą Bajm - Myśli i słowa Benassi Bros - Hit my heart DKA - Tylko Ty kochanie De mono - kochać inaczej De mono - Zostańmy sami Danny - If only you Emi - Tylko Ciebie chcę Farba - Chcę tu zostać Feel - Ale kiedy przy mnie śpisz Feel - Jak Anioła głos Feel - Nasze słowa,nasze dni Feel - Paul Feel - W odpowiedzi na Twój list Feel - Jest już ciemno Happysad - Słońce Happysad - Łydka Happysad - Manewry szczęścia Happysad - Zanim pójdę Happysad - Hymn 76 ( Nie ważne są żadne słowa nasza miłość jest piękna...) Happysad - Ja do Ciebie Happysad - Jeśli nie rozjadą nas czołgi Happysad - Damy radę Happysad - Długa droga w dół Happysad - taka historia Johny Bravo - Windą do nieba Kindla - Niebo bez gwiazd Kindla - Bo chce Kindla - Z kimś takim jak Ty Kindla - Znam tylko Twoje imię Kasia Cerekwicka - Potrafię kochać Kasia Kowalska - Dlaczego nie Kasia Kowalska - Pieprz i sól Kombi - Merenge (...podarowałaś mi gorące dni..) Kamila Piątkowska - Porwij mnie do tańca Krystyna Prońko - Małe tęsknoty Kancelaria - Zabiorę Cię Łukasz Zagrobelny - Życie na czekanie Liber - Nowe szanse Mezo - Mamy siebie Mezo - Sacrum Mezo - Aniele Monika Brodka - Gdziekolwiek jesteś Monika Brodka - My Monika Brodka - On Monika Brodka - Gdy Cię nie ma Od A do Z (Ja od A do Z po prostu KOCHAM CIĘ!) Olga Szomańska - Niech mówią że to nie jest miłość Papa D - Będziemy tańczyć Paparazzi - Czy rozumiesz to Patrycja Makowska - Gdy zgasną światła Patrycja Markowska - Jeszcze raz Patrycja Markowska - Świat się pomylił Romeo i Julia musical - Twych oczu blask RH+ - Jezu RH+ - Nadzieja Sumptuastic wszystkie piosenki Itd xD Kiedyś może dokończę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka ..**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka ..**
mezoo ..zondzi ..hehe pzdr ..;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anica_12
ashley- dwa serca :* Boska jest ta piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk1994
POPARAZZI - wielka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko232
ashley-dwa serca i teka feat chicks-jestes naprawde wart sciagnac,przepiekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_92
Najpiekniejsza piosenka na swiecie to Iga Porada - Mały ksiąze i Róża, która spiewa własnie IGA moja przyjaciółka Tekst napisany do przedstawienia mały ksiaże w którym Iga wystepowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLL
Ashley - Dwa Serca ; ] Dj Cammy - Dancing In The Dark :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiP
hm...ashley -dwa serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klama
Ja bym zarzucił : Elvis Presley - Only You i nie wiem czyja jest ta piosenka wiem tylko tyle że została zaśpiewana w filmie pt. "Blues Brothers" poniżej zamieszczam linka :) http://www.sendspace.pl/file/mEUOL02u/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baksiorek
hej mam pytanko jak sie nazywa ta piosenka w tle ?? strasznie mi sie podoba jest przepiekna :) http://szczescie.1k.pl/ z góry dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_nika
Mariah Carey - Without you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnyPoeta
Gosia Andrzejewicz Piękno, cud, zanim powiesz Seweryn Krajewski wielka miłość Michał Bajor moja miłośc największa Farba kocham Cię, chcę tu zostać Bratanki za wielkim morzem Ty Sarah Connor Skin on skin Celine Dion power of love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha0000
chej to i ja dopisze według mnie fajna jest Bajor-taka miłosc w sam raz Bajor-chciałbym miec taka siec Myslovitz-w deszczu maleńkich zułtych kwiatów(polecam teledysk z Peszek z koncertu) a tak w ogóle jestescie swietne nie znałam połowy tych kawałkow dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha0000
i sorki za ortografie sie spieszyłam i sie pomyliłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha0000
i jeszcze cos:)) andrea bocceli & Tina Arena-Vivo per lei Andrzej Rybiński-mogłas małgos Anita lipnicka -trzy lata pozniej Bogusław Mec-z wielkiej niesmiałosci i przyjaciele po to sa(moze nie miłosna ale fajna) Bonnie Raitt-I can't Make You love me BSO-Dias de Trueno-Show me heven Carpenters-Close to you Gloria Estefan-Hoy Grabażi Strachy na lacy-dygoty Hurt-miedzy pomiedzy gdzies Justyna steczkowska-wracam do domu,to nie miłosc to tylko złudzenie,daj mi chwile lighthouse-You belong to me LIl Suzy-now and forewer,promise me,when I Fall in love,teke me in your arms to tylko czesc jeszcze cos moze pozniej dopisze pozdrawiam dziewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki5678
jak ktos jeszcze cos fajnego zna to prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha0000
chyba nikt juz nic nie zna:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monioll
A mi się podoba piosenka Feel - To długa rzeka. Oczywiscie nie tylko ona, ale ta jako pierwsza przyszla mi na mysl, bo kojarzy mi sie z pewnymi doswiadczeniami zyciowymi, ktore sama mialam okazje przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boys- bliskosc Twego serca.Niby disco polo ale jest przepiekna...Mielismy ja na pierwszy taniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×