Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliaaa

miłosne piosenki

Polecane posty

Gość nataliaaa

chciałabym podarować mojemu chłopakowi płyte z romantycznymi piosenkami..brakuj mi kilku...macie jakieś swoje ukochane piosenki miłosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusieńka19
Kancelaria-,,zabiorę cię' sliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudo
"HALLO" - Lionel Richie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziyo - magiczne słowa ( Tylko tobie chce pwoiedzieć to , to co czuję dziś kiedy przychodzi noc, tylko tobie tylko tobie dam białą różę - wszystko to co mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołysanka dla nieznajomej to zupełnie inna piosenka niż \"zawsze tam gdzie ty\"-o którą ci chodzi (..) \"kiedy dręczy cie głód niefizyczny.swoje miejsce znajdz i nie pytaj czy taki układ ma jakis sens\"-to sa słowa z kołysanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakk
polecam varius manx dziekuje 1. Za ten dzień, co złączył w jedna dusze dwie Za to, że codzien na nowo rodze się Za Twój wzrok błękitny, jasny, czasem zły Pragnę dziś dziękować Ci Jestem juz silniejsza, dzieki słowom Twym wiem, że Ty wierzyłeś we mnie tak jak nikt za to, ze przed każdym złem ochraniasz mnie Tobie dziś dziekowac chcę ReF: Oto mój głos powiedzieć chcę, że mimo wielu burz ja, bede wciaz, bede obok gdzieś, oto mój głos wysłuchaj mnie, bo mimo leku który w Nas, bede wciaz, będe obok stać.. 2. Za Nasz świat, złożony z różnych światów dwóch za te dni gdy nie potrzeba żadnych słow I gdy śpie, za bicie serca obok mnie Tobie dziś dziękować chcę ReF: Oto mój głos powiedzieć chcę, że mimo wielu burz ja, bede wciaz, bede obok gdzieś, oto mój głos wysłuchaj mnie, bo mimo leku który w Nas, bede wciaz, będe obok stać.. * Dałeś mi smutek, radość, śmiech i płacz Ja dzięki nim, pełna staje się * reF: Oto mój głos powiedzieć chcę (..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxette - i ll stand by you ROXETTE - IT MUST BEEN LOVE Tony Braxton There is no me .. Whitney Houston - I Have Nothing meat loaf - i\'d do anything for love Meatloaf - I\'d Die For You i moja ukochana chodź bardziej rockowa Youth Group - Forever Young

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sickuś
Monika Brodka - "Znam Cię na pamięć" Rihanna - "Unfaithful" Gosia Andrzejewicz - "Słowa" Gosia Andrzejewicz - "Nieśmiały chłopak" Gosia Andrzejewicz - "Miłość" Krzysztof Kiliański feat. Kayah - "Prócz Ciebie nic" Brian Adams - "I Cant Stop Loving You" Ania Dąbrowska - "Trudno mi sie przyznać" Kelly Clarkson - "Because Of You"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sickuś
dodam jeszcze piosenkę o której zapomniałam... Farba - "W strugach deszczu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenke zawsze tam gdzie Ty tez bardzo lubie moj mąż zagral mi ja i zaspiewal na naszym weselu a inne milosne to whitney houston i will always love you jest cudna tylko mnie kochaj goya jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glen Medeiros \"Nothing gonna change my love for you\" Leonard Cohen \"Dance me to the end of love\" Lionel Richie \"Hallo\" Stevie Wonder \" I just call to say I love you\" Kayah-Kiliański \"Prócz Ciebie nic\" Szczepanik \"Kochać\" Fancy \"Flame of love\" i wieeele innych;):) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr Rubik - Psalm dla Ciebie NO_NAME-Jeden Ziyo - Magiczne Słowa (Tylko Tobie) Hey - Moja i twoja nadzieja Hey - Mimo wszystko Edyta Gorniak - Dotyk edyta gorniak - nie prosze o wiecej Doda - Dla R. (nieważne dziś jest) KASIA CEREKWICKA - Zostan(1) Logo- Za Twój czuły szept Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty Stare Dobre Małżeństwo - Dotykaj Mnie POPARAZZI - wielka miłość (dj radecki vocal) 90 bpm Verba - Te Chwile Mezo - Sacrum KASIA CEREKWICKA - Zostan Logo- Za Twój czuły szept Natalia Kukulska - Zakochani Patrycja Markowska - Dla ciebie Stare Dobre Małżeństwo - Jesteś Sumptuastic - Cisza Sumptuastic - Zanim Zaśniesz Tyle ci chcialam dac - Universe & Beata Kozidrak synonim zp-znow mi sie snisz Stare Dobre Małżeństwo - Opadły Mgły Wstaje Nowy Dzień(fajne - nie romantyczne ale mile ) teraz cos po innemu : Westlife - How does it feel Bon Jovi - Thank You For Loving Me Bryan Adams Rod Steward & Sting - All For Love Cascada - Another You Cascada - Piece Of Heaven Dj Sammy & Yanou Ft. Do - Heaven (Candelight Mix) Kasia Moś - I wanna know Mandy Moore - Only Hope (A Walk To Remember soundtrack) Nickelback - All The Right Reasons - 06 - Far Away Nickelback - If Everyone Cared Nickelback - Far Away Nickelback - This Is How You Remind Me Kelly Clarkson - Because Of You Evanescence - My Immortal Soundtracks - Shrek - It Is You (I Have Loved) - Dana Glover Westlife - Heal Westlife - I\'ll be Loving You Forever Yvonne Catterfeld - Für Dich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynakk a mozesz mi przeslac ta piosenke varius manx na @ ?? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednio podany adres nie dziala, jak moge to prosze na katka_83@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellu066
Ja polecam ci moje ulubione piosenki milosne: C.Dion - When I need you Mariah Carey - Forever M.Carey i Brayan Mcknite(nie jestem pewna pisowni tego nazwiska) - Whenever you call Magma - Wszystkie chwile Magma - Kochac i pragnac Bez obrazy ale piosenki polecane przez Sickus: Rihanna-Unfaithul (niewirna) Kelly Clarkson-Because of you (przez ciebie) sa najwyzej o niespelnionej i nieszczesliwej milosci, naprawde nie czepiam sie ale mysle , ze warto wiedziec. przepraszam za brak polskich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dzidzia_
myslovitz i Edyta Bartosiewicz-chciałym umrzeć z miłosci , gunses roses-dont cry anna Jantar-przetańczyc z tobą chce , Edyta bartosiewicz-Zatancz ze mną , Farba-chce tu zostać Flinta-Bliżej Karmacoma-zostane przy Tobie Kasia cerekwicka-potrafie kochac Krawczyk -Bo jestes Ty perkekt i markowska-Kołysanka Katarzyna Skrzynecka i robert Janowski-ten ktorego kocham ładne teksty tez ma sumptuastic urszula-dzis juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooffana Agusia
najlepsze milosne piosenki to napisane przez gosie andrzejewicz pisac na gg.3970773 to pprzesle:):):):):):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia nie bierz tego do siebie..ale 50% z tych piosenek jest o tym ZE IM SIĘ NIE UDA/NIE UDAŁO.. czasem wystarczy słuchać ze zrozumieniem... \"gdy ciebie nie bedzie ziemia rozstąpi się\"(..) \"mój piękny panie ja go nie kochamn taka jest prawda\" :D luz. ale tak mi sie to kojarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek 24 raju
No Name; w strugach deszczu Universe ; w taką ciszę stok ; tylko ty kochanie Weekend ; za miłość mą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaa***
Śliczną piosenkę ma Mandy Moore- Only Hope. Ajj ładniutka ta nuta...POLECAM bardzo...;)) bajos~~~;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×