Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie dziewczynkaaa

kto zyje dlugo bez seksu,albo mial go w zyciu niewiele

Polecane posty

Gość cholewkamożeja
Wrocław, ponad 40 lat, może będie jakaś chętna na mnie, ale też w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamicia
ej...ja też chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal klaudia
Wiecie co naprawde mi was zal. Ja mialam chyba z 1000 i za nic na swiecie nie zamienilambym sie z wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholewkamożeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękit - nie wiesz po czym wnioskuję? Zdaje się że ty to napisałeś, cytuję: \"Niepoprawny romantyk, lat 30, zamieszkały częściowo w Wawie, a częściowo na północnym Mazowszu. Polecam się pamięci miłych niewiast\" :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Black Cat... nie sądziłem, że moja osoba tak Cię zainteresuje, że aż klikniesz by oglądnąć mój profil :) . Sprytna bestia...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci rok nic
a jestem mezatka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaa
mam 23 lata i ostatnio uprawialam sex prawie 10 miesiecy temu :/ ale powiem szczerze,ze az tak bardzo mi go nie barkuje, moze dlatego ze facet z ktorym sie kochalam (mialam tylko jednego) zrazil mnie swoim egoizmem do tych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do błękitu
nie pochlebiaj sobie... większość z nas klika na profil z ciekawości lub z nudów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 lat i nigdy nic a ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Dyskrecja.pl mega sklep i hurtownia z gadzetami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tylko problem kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład JA Tak naprawdę seks nigdy nie dawał mi satysfakcji. :O Poza oczywiście nieopisanej satysfakcji podczas orgazmu. I spuszczania się czy to w środku, czy na piersi, nie wspominając o tym że i poznałem taką co to i połknęła. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata a może justyna
hahaha, ja miałam albo 5, a mam też 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy a mam 25 lat
też przegrałam:D Ale jestem popieprzona i nie mam z im, a opcja tylko seks, bez związku, uczucia, przyjaźni, zaufania i pożądania - odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja już długo żyję bez seksu :O Ale miałam wiele :) z moją pierwszą miłością której długo nie widziałam, a teraz nie mogę widzieć. Muszę być wierna :O To ofiara :O Mam 23 lata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra :O czas na kontemplacje i gorzkie żale :O tak właśnie jest bez seksu :O seks musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
cóż za dramat bije z waszych wypowiedzi... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekord 30 lat, ktos pobije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz rok bez , nie jest za ciekawie , jakbym nie miala duzo zajec pracy hobby itd pewnie bym sie bardziej dolowala , a tak tylko czasem pomysle ze strrrasznie mi brakuje tego elementu zycia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi01
moo napisesz coś więcej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ksiązki czy statystyk ? ;-))) żart ;-) po długim zwiazku ,mialam kilka przelotnych romansikow , sex lubie , ale nie lubie spacerowania za rąaczke , wizyt u cioci na imieninach , gotowania obiadkow i tego wszystkiego co towarzyszy tzw związkom . Idealnym ukladem byloby dla mnie posiadanie stalego partnera sexualnego ,rownie jak ja zapracowanego , z pasjami ,zainteresowaniami . rozumiesz ? nie takiego kleszcza co jak juz sie przespimy ze sobą to teraz bedziemy słlac 60 esemesow dziennie , i wiadomosci tez razem obejrzymy i do sklepu tez pojdziemy razem itd . No ale mam juz 36 lat ,wiec faceci obawiac mogą sie ze chce jakiegos zlapac na dziecko , albo sluby mi sie marzą czy co tam jeszcze . a głupio tak na dzien dobry poznając kogos okreslic swoje takie a nie inne oczekiwania . w efekcie w/w + mocno zorganizowany wolny czas , sexu brak ;-(( . nie jest to zbyt zdrowe pewnie ;-) , ale do desperacji jeszcze daleko ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi01
a masz jakieś namiary na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi01
juz pioszę do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×