Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniska21

Czy podoba Wam sie kolczyk w jezyku?????

Polecane posty

Gość moniska21

Do Panow przede wszystkim co myslicie i czy podobaja Wam sie kolczyli w jezyku? Pytam bo mam zamiar sobie taki zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem miły pomysł
:D z tym kolczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
noooo wlasnie mam pytanie czy jest roznica kiedy dziweczyna ma kolczyk w jezyku, facet ma lepsze doznania??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiem sie choc panem nie jestem :D ale moj chlopak ma kolczyka w jezyku juz prawie 2 lata i powiem Ci ze kiedys mi sie nie za bardzo to podobalo ale on ma przebity jezyk w takim miejscu ze nie jest bardzo widoczny tzn nie widac go przy kazdym wypowiedzianym przez niego slowie :D ale powiem Ci jedno : najwiekszy pozytek z tego kolczyka mam podczas seksu :) a dokladniej podczas seksu oralnego i lizania moich sutków hmmmm taki delikatny zimny dotyk metalowej kulki ehh ale sie rozmazylam :D aha i to dziala w obie strony tj facetom tez jest o niebo przyjemniej jak kobieta robi loda z kolczykiem w jezyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
calkiem mily pomysl---> czyli tez zamierzasz sobie zrobic??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
teoria wielkie dzieki :) jeszcze bardziej zachecilas mnie do zrobienia kolczyka!!! heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem :) aha i powiem Ci jeszcze jedno : idz do jakiegos dobrego salonu w profesjonalnych salonach przebija Ci język w takim miejscu ze nie poleje sie ani kropelka krwi i język nie spuchnie nawet o 1 mm :D jak pojdziesz do jakiejs zwyklej kosmetyczki z \"uprawnieniami\" do piercingu to nie dosc ze moze bolec jak trafi w nerwa to jeszcze 2 tygodnie nie bedziesz mogła mówić nie wspominając o jedzeniu :D a wiem co mówie bo oprocz mojego chlopaka znam 6 osób z kolczykiem w języku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
ok ok dzieki, tylko ze u mnie w miescie nie ma takich specjalnych salonow jedynie kosmetyczka ponoc dobra przebija w roznych miejscach, nie wiedzialam ze jak sie dobrze przebije to nie musi puchnac jezyk a to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie musi :) skoro ta kosmetyczka ma jakies tam uznanie to mozesz sprobowac tylko popytaj wczesniej kogos kto przekluwal u niej jezyk bo wiesz ona moze byc dobra w przekluwaniu nosa i pępka ale to o niczym nie swiadczy bo np pepek to ja sobie sama w domu przebilam i profesjonalnie mi wyszlo :) a jak sie okaze ze z jezykami ona nie bardzo to przejedz sie do jakiegos innego miasta wydasz te 100 zl wiecej ale bedziesz miala język jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
acha wielkie dzieki, ona bierze za przeklucie 100zl, takze nie wiem czy zrobi to dobrze z re4szta jej szefowa powiedziala mi dzis ze bede miala z 3 dni opuchniety jezyk..... w sumie to nie znam nikogo kto by nie mial opuchnietego jezyka po takim zabiegu ale rzeczywiscie jesli mozna tak bezbolesnie to..... musze popatrzec w innym miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubu król
Mnie się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McDonald
kolczyk w języku- gadżet dla kurwiszonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
dlaczego tak sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholerka
mi się nie podoba, wogóle. przejdzie jedynie ładny skromny kolczyk w pępuszku a język nos brwi - ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McDonald
wśród facetów krążą pewne opinie na temat dziewczyn z kolczykiem w języku. Zgadzam się z tym,że robią to najczęściej kurwiszony i tanie szmaty. Taka jest do poruchania na disco, ale nigdy na poważny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci języczek
kolczyk w języku, infekcja, amputacja 3/4 częsci języka, koleś mówi niezrozumiale do końca życia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedros
monisia21 jest podniecający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabballos cigarros asfaltos
Fuuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
czy to znaczy ze jak sobie zrobie to bede ,,kurwiszonem" mcdonalds pierwsze slysze!!!! ze kraza takie opini......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McDonald
Zastanów się 100 razy,bo możesz przegrać własne życie. Chyba że jesteś tanią kurewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysmes
no więc wg mnie tp zależy z jakiej subkultury się kto wywodzi. Jeśli to subkultura MANIECZEK (to taki disco klub pod Poznaniem) i BRAVO - przychylam się do wersji z kurwiszonem. A jak np. punki (jeśli jeszcze prawdziwe punki dziś istnieją...), fani reggae, ragga czy innych dredów to wersja niekurwiszonowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam kolczyk zrobilam sobie w niemczech preklucie nie bolalo ale potem 4 dni koszmaru na zimnej wodzie mineralnej bylam przekluc go sobie z mezem i nie jestem zdna kurewka mez jest bardzo zadowolony i ja tez bo bardzo kmi sie podoba moniska21 jesli ci sie podoba to zrob sobie ja nie zaluje a glupimi odpowiedziami sie nie przejmuj tak pisza 15latki pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
dzieki za te slowa jutro jade sobie robic kolczyk ale przerazaa mnie ta opuchlizna nie bede mogla jesc przez pare dni a i tak jesem chuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _miLeNka
ja mam kolczyk na jezyku i podobno milo jest jak sie mnie caluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
a jak TY calujesz chlopaka no wiesz.... tam czy on mowi ze tak lepiej bo ponoc tak jest??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shichi
i po co sciemniacie ja przeklulem sobie juz 8lat temu i bolalo troszke a jadlem juz obiad po 3 h od przebicia...nie popadajcie w skrajnosci niejedzenia przez 3-4 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
wow to robilas chyba w jakims dobrym studio???? ja wzamierzam jutro sobie pyknac i nie ide do kosmetyczki tylko wlasnie do studia tatuazy i percingu (czy jak to sie pisze :Pm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shichi
napewno w sterylnych warunkach...kpu sie jeszcze tabletki przeciwbolowe bo mozesz miec goraczke przez 2-3 dni to narmalna rekacji organizmu na metal w jezyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×