Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

ok ..kocico :P...powiem ci cos ..i to juz ostanie moje słowa do ciebie w dniu dzisejszym:P zobacz jakim kulturnym człekiem jestem;) a wiec ..wlazała kocica na płotek ..i z pod ogona wylazł jej młotek..:P a ludzie mówili ..kocico znajdz kij i walnij sie nim w ryj ..:D i tyle na dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
dzięki --->dziewico orleańska....ja zmykam do mojego penisa no i kołderka czeka....dziewczyny są podłe .... cóż mam doświadczenie :D:D:D;) miłych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh :O wczoraj najzwyczajniej w świecie, tak po prostu zasnęłam. zasnęłam i nie dokończyłam tego durnego referatu, na którego samą myśl boli mnie głowa :O:O:O bo to nie takie hop siup. niestety. nie z tym nauczycielem. niby \'luzik bluzik\' ale rzeczowy też bywa. eh :O wiec musze pisac to dzisiaj. no super. super, takie super, że zwymiotuję. tak mi się cholernie nie chce. i zaliczenia. te śmeirdzące zaliczenia. coś czuje, że nie zdąrzę przed feriami. zaliczę po. eh :O pees. i bzykać się z misiem nie moge bo mam okres. wrr. komu mam powiedzieć jak nie Wam? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NARINA O CZYM TEN REFERAT ? napisz dam ci kilka wskazowek :D u mnie bzykanka tez nie ma ...mezulek jest daleko ...wiem ze teskni ....miejmy nadzieje ze tylko zadna chetna pocieszycielka sie nie zjawi ...:p tak poza tym to w piatek szykuje sie wizyta u szanownej tesciowe ...musze cos wykombinowac ...jakos nie mam ochoty na spotkania pelne nauk zyciowych i moralow eh ...life is very brutal .... mlody szykuje sie do spania .... ja jakos motam sie ....no i nie moge spac ostatnio ...🖐️ 🖐️ [ moje lapy w gorze ...no i mlodego dolaczam ...w koncu tez jeszcze nie lula 🖐️ 🖐️ pozdrowionka dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta cała sprawa polska podczas I wojny swiatowej. niby proste, ale facet jest wymagający.. :O wiec, pomagaj moja droga :) wczuj sie w role wymagajacego belfra i czepiaj sie szczegolow! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka witaj .... ostatnio jak pisalam o tej I wojnie to piznelam taka gafe ze dzis caly dzien to sobie wypominam ...LEGIONY ... Boze ...legiony to osiemnasty wiek ....aja do I wojny nawiazalam ...Glupota moja nie ma granic ...mam nadzieje ze w referacie nie pizl....takich bledziorow .. mam problem ...to mnie troche przygasilo dzis .... Ale tak to z Mlodym machamy obowiazkowo ....🖐️ 🖐️ moje lapki powyzej 🖐️ 🖐️ ...lapeczki Mlodego tez ...lobuz nie spi .... humor na h.... Pozdrowionka dla wszystkich ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nałogi sa po to by je zwalczac ...:P lub przywyknac do nich i je polubic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nie spie .....u mnie tez to juz jest nalog .....i takze kolejny ....najgorszy jaki mam to palenie papierosow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety salut ja palenie moge tylko ograniczyc ....nigdy nie rzuce ...nigdy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale, picie tez ograniczylam (latwo poszlo,wiec to nie byl jednak nalog..) znalazloby sie jeszcze to i owo,ale to nie miejsce na takie zwierzenia :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIC TEZ NIE PIJE ....3 LUB 4 rzay do roku ...to chyba nalog jeszcze nie jest ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt najlepszym miejscem do tego były by \"rozmowy w toku\"..:P a tu Drzyzgi brak..:P nie boli Cie reka pati?...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia- no,raczej nie mozna powiedziec,ze pijesz :p ja ,niestety,przez 1,5roku niezle popijalam i juz w pewnym momencie myslalam,ze mam problem..ale okazalo sie,ze nie :classic_cool: o dziwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-dzis mnie nic nie boli,tylko mi niedobrze..zoladek mam przemieszczony :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez czesciej pilam na roznych imprezach i przy roznych okazjach ...teraz juz nie mam takich mozliwosci ....kiedys bylam sama ...NIE MUSIALAM SIE O NOKOGO TROSZCZYC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pije i sie nie przejmuje..:P co ma byc to i tak bedzie:) dystrofia co sie smucisz ..przeciez Cie zauwazyłem:P sie uzalezniłas od rzucania tych kosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×